Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu


brunetka2078

Polecane posty

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji snu. Śnił mi się chłopak, który bardzo mi się podoba, a którego poznałam niedawno.

We śnie całowaliśmy się i przytulaliśmy, jak para. Oprócz nas w tym śnie była jeszcze osoba na wózku inwalidzkim, którą on musiał się opiekować. Co może oznaczać ten sen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten sen, to po prostu zwykły sen. Reakcja na to co się dzieje w życiu realnym. Chłopak Tobie się podoba, stąd emocje związane z jego poznaniem, nawiązaniem kontaktu były na tyle silne, że nawet odznaczyły się w Twoim śnie. :)

 

Odniosę się do tej osoby na wózku inwalidzkim? Kim ona była dla Ciebie/tego chłopaka? Kimś ważnym, z rodziny, znajomym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba na wóżku inwalidzkim to było dziecko, ale nie jego. Po prostu on jest nauczycielem i tak jakby opiekował się tym dzieckiem w szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta osoba na wóżku to jego wnętrze - mam na myśli, że jest chore czy cierpi, coś mu się przytrafilo o czym nie umie zapomnieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten sen, to jest twoje wyobrażenie o nim. Nie znasz go, ale mimo tego próbujesz nadać mu pewne cechy charakteru, na podstawie obserwacji, spostrzeżeń. I te sny to Twoje wyobrażenie o nim.

A tu z kolei może być jako osoba opiekuńcza, troskliwa, dbająca o innych, wykazująca się pewnego rodzaju zaangażowaniem, lubiąca pomagać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...