Skocz do zawartości

proszę o pomoc - interpretacja


PBW

Polecane posty

Witam serdecznie.

Ostatnio przegladalem kilka stronek internetowych i natknalem sie na wrozbe z 3 kart tarota na miłość. Jestem w naprawdę wyjątkowej sytuacji (jestem świeżo po rozwodzie a spotykam się z byla żoną - niestety nie wiem czy wszystko jest ok) wiec pomyslalem czemu nie. Ukazaly sie 3 karty i bardzo prosze aby ktoś mi konkretnie wyjadnil o co chodzi. Ponieważ nie mam za dużego doświadczenia w tej dziedzinie.

 

Obecna sytuacja - gwiazda,

kim moze byc moj partner - śmierć,

co moze  spotkać mnie w milosci - rydwan.

 

Rozumiem, że to "karty online" - zatem czy mogą być tak samo wiarygodne jak autentyczne.

Prosze o interpretację i pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie bardzo rozumiem, o co Pan pyta, bo pisze Pan

jestem świeżo po rozwodzie a spotykam się z byla żoną - niestety nie wiem czy wszystko jest ok

a następnie podaje Pan trzy karty

Obecna sytuacja - gwiazda,

kim moze byc moj partner - śmierć,

co moze spotkać mnie w milosci - rydwan.

które opisują jak rozumiem obecną sytuację uczuciową, kim może być Pana partner i co może Pana spotkać w miłości, dlatego moje pytanie, czy pyta Pan ogólnie o sferę uczuciową czy o byłą żonę, jak wam się kontakty potoczą?

Bo jeśli oogólnie o sferę uczuciową, to można te trzy karty opisać, ale jeśli pyta pan p byłą żonę, to tu bym dała rozkład analizujący wasze relacje.

Zatem proszę się określić.

 

Pozdrawiam :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem ta stronę przypadkowo i tez była przypadkowa decyzja z wylosowaniem kart. Na gorze widniala ikonka "wrozba na miłość". Sądzę, że jest to ogólna wróżba ale nie wylkuczam bylej żony. Poprostu wzięliśmy rozwód, bylo kilka przyczyn a teraz na nowo sie spotykamy. Ale sytuacja nie jest klarowna co do przyszlosci. Myślę, że interpretacje zostawie sobe a nastepnym razem postaram sie dokladniej zadac pytanie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeśli ma Pan jakieś pytania dotyczące sfery uczuć zapraszam do siebie http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=22&t=454 chętnie pomogę.

Co do tych trzech kart, powiedziałabym, że w obecnej sytuacji upatruje Pan nadzieję na jakieś pozytywy w życiu uczuciowym, co zaś się tyczy tego kim może być partner/ka, to myślę, że to co było "umarło" i narodzi się coś nowego, być może umarło postrzeganie przez Pana relacji/związków, a może nawet uczuć i narodzi się nowa więź, która będzie bardziej dojrzała i relacje jakie mogą zakwitnąć nabiorą nowego wymiaru. Zaryzykuję mówiąć, że relacja z byłą żoną "umarła" i spotka Pan kogoś nowego.

Co spotka Pana w milości? Myślę, że zwyciestwo, dążenie do przodu jeśli zlapie Pan "wiatr w żagle". Myślę, że w przyszłości będzie Pan musiał ostro zawalczyć o uczucia, jeśli będzie chiał Pan podążać wspólną drogą z drugą osobą.

 

Pozdrawiam i miłego dnia :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co spotka Pana w milości? Myślę, że zwyciestwo, dążenie do przodu jeśli zlapie Pan wiatr w żagle". Myślę, że w przyszłości będzie Pan musiał ostro zawalczyć o uczucia, jeśli będzie chiał Pan podążać wspólną drogą z drugą osobą.

 

Czy może to pani rozwinąć?

Bo nie bardzo rozumiem czy chodzi o obecną partnerkę (była zona) czy kogoś zupelnie innego.

Tak, staram się aby cos z tego wyszło. Ale kazdy ma inne oczekiwania, jest ból. Pragnę naszego sukcesu ale jest wiele nie wiadomych. Rozumiem, ze wg kart tu nie ma szans na odrodzenie zwiazku?

Myślę, że nie długo się do pani odezwę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jeszcze powalczyć, wyjaśnić, postawic sprawe jasno. Modlilem sie o druga szanse dla nas przecież. Musze myslec tylko o rozwiązaniu a nie o problemie. Ja pragne być szczęśliwy i to szczescie dawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co spotka Pana w milości? Myślę, że zwyciestwo, dążenie do przodu jeśli zlapie Pan wiatr w żagle". Myślę, że w przyszłości będzie Pan musiał ostro zawalczyć o uczucia, jeśli będzie chiał Pan podążać wspólną drogą z drugą osobą.

 

Czy może to pani rozwinąć?

Bo nie bardzo rozumiem czy chodzi o obecną partnerkę (była zona) czy kogoś zupelnie innego.

 

 

To co spotka Pana w miłości nie koniecznie może dotyczyć obecnej partnerki, to jest opis ogólnej przyszłej sytuacji, potraktowałam te trzy karty ogólnie, ponieważ do analizy obecnej relacjo mam mialam mało danych.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...