Skocz do zawartości

Uzależnienie od kart

Polecane posty

Nie gniewam się, dzięki i zmieniam troszkę podejście, odchodze od tego, wiem czego chcę i ani nie znajomi, ani karty o tym decydują. Tylko ja.

• [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Nie gniewam się, dzięki i zmieniam troszkę podejście, odchodze od tego, wiem czego chcę i ani nie znajomi, ani karty o tym decydują. Tylko ja.

<brawo><brawo> wytrwałości :)

<brawo><brawo> wytrwałości :)

Również trzymam kciuki :)

Dziękuję, odcięłam sie nieco od kart choć nadal zauważam sprawdzalność wróżb.

Może to nie te temat ale mam problemy i to duże, rozmawiałam z obecną dziewczyną byłego o tym, że chce ją zdradzić. Zadzwonił rozstrzęsiony, zapłakany żebym z nią porozmawiała bo on ją naprawdę kocha, nawet mój facet z nim gadał bo groził samobójstwem. Ogarnęliśmy go chyba z moim obecnym chłopakiem ale mamy problemy w domu, jego brat i moi rodzice robią wszystko żeby nas rozdzielić, z zazdrości. Najgorsze jest to że nie mamy się gdzie wyprowadzić...

• [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

• 1 month later...

Ja wiem ze każda osoba ma w sobie odpowiedz na pytanie Tylko ludzie zrobili się bardzo leniwi łatwiej pytac i myslec ze ktos podejmnie za niego decyzjie lub odpowiedzialnośc

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...