Skocz do zawartości

Profity z racji ostatniego wydarzenia

Ona28
 Share

Polecane posty

Dzień dobry :-)

Ostatni rok był dla mnie bardzo intensywny...

Prowadziłam grupę wolontariacką, otworzyłam grupę pomocową, zorganizowałam wydarzenie w mieście..   

Czy z racji tego faktu uda mi się osiągnięć coś więcej, czy zostanę zauważona, czy przyjdzie do mnie jakąś ciekawą propozycją z tego tytułu, że zaczęłam fajnie działać ???!

Z grupy wolo rezygnuje- jestem wykończona choć mam nadzieję że spotka mnie jeszcze coś fajnego ❤️❤️😉

Moja data ur. 30.09.1986

Proszę dobrą duszę o rozłożenie kart.

Dziękuję 👍👍👍

No cóż mija tydzień od wydarzenia i kompletnie nic się nie dzieje.

Miałam nadzieję, że ktoś zadzwoni i pogratuluje. Miałam nadzieję, że moje starania zostaną zauważone lecz niestety tak się nie stało.

jak patrzę na to co jest w Twoim horoskopie na ten rok to ewidentnie widać że dużo teraz działasz, masz kompulsywną potrzebę zdobywania osiągnięć, trudno jest Ci przestać i mimo ze jest to dla Ciebie satysfakcjonujące to musisz uważać żeby się fizycznie nie wykończyć oraz by Twoje nadmierne ambicje nie powodowały konfliktów z innymi ludźmi :)

inna ważna kwestia to to żeby wiedzieć w co należy inwestować swoją energię, bo ciężka praca nie jest gwarantem sukcesu, ale tak czy siak ten duży zastrzyk energii musisz jakoś rozładowywać gdyż inaczej może to być przyczyną wybuchów agresji i chęci dominowania nad innymi ludźmi :) masz teraz także tendencję do narzucania się innym ze swoimi pomysłami, co może nie być dobrze odbierane - unikaj dogmatyzmu, planuj z dużą ostrożnością i patrz na wszystko z szerszej perspektywy, bo coś może Ci gdzieś umknąć i być przyczyną niepowodzenia... uważaj też by ktoś nie nakłonił Cię do wzięcia udziału w czymś co z góry jest skazane na porażkę - wszystkie umowy, itp. powinny być skrupulatnie przeanalizowane żeby ktoś inny dzięki Tobie się nie obłowił :) ogólnie rzecz biorąc musisz trochę wyluzować i nie podchodzić do tego co robisz tak obsesyjnie - inaczej szybko się wypalisz ;)

• Gratuluję! 1

Tak . Już odczuwam spadek energii, dlatego zrezygnowałam z jednego zamysłu.

Podchodzę bardzo rozważnie do swoich działań.

Dziękuję za odpowiedź 😘

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...