Skocz do zawartości

Warunki zamieszczenia prośby o wróżbę


Ismena
 Share

Polecane posty

Niektórzy nie zaglądają do Regulaminów i ich nie czytają, dlatego, zamieszczam wydaje mi się, że najważniejszy dla wielu, szczególnie nowych użytkowników fragment REGULAMINU WRÓŻB. Całość znajdziecie pod tym linkiem https://kartylosu.pl/topic/15-regulamin-działu-wróżby/

[...]

1.DLA UŻYTKOWNIKÓW

1.1 W dziale Kącik wróżb ---> https://kartylosu.pl/forum/162-kącik-darmowych-wróżb/ jak wróżą zarówno adepci jak i eksperci. Prośbę o wróżbę możesz zamieścić dopiero po wcześniejszym napisaniu 3 postów w wybranych przez siebie tematach - zapraszamy do zapoznania się z tematyką forum.

Aby skorzystać z wróżby, należy:

- zadać pytanie w wybranym przez siebie temacie, który prowadzi osoba wróżąca (adept, wróżka/wróżbita), oraz jeśli, to jest wymagane zamieścić potrzebne informacje albo założyć własny temat w dziale "Prośby o wróżbę".

- Jeżeli osoba wróżąca nie życzy sobie wysyłania do niej danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - możesz zamieścić je dobrowolnie na forum.

Administracja nie bierze odpowiedzialności za dane, które są publicznie udostępniane na forum, przez użytkowników.

Pamiętaj, że:

- Zabronione jest kłócenie się z osobami wróżącymi, szantażowanie ich, życzenie im źle oraz ponaglanie i wymuszanie szybszej odpowiedzi. Każdy ma obowiązek cierpliwie czekać na swoją kolej. Osoby wróżące odpowiadają na pytania w swoim wolnym czasie.

- Kulturalny sposób wyrażania się i kultura osobista powinny towarzyszyć Ci na każdym kroku, kiedy przeglądasz forum i wypowiadasz się w tematach.

- Nie można zadawać takich samych pytań kilku osobom wróżącym (adeptowi, wróżce/wróżbicie), ani też co chwilę pytać o to samo. Jeśli otrzymałaś/eś już wróżbę w innym miejscu lub na innym forum, trzymaj się tej prognozy i nie ponawiaj swojego pytania na tym forum. W przypadku, gdy będzie to mieć miejsce, otrzymasz ostrzeżenie lub Twoje konto zostanie zbanowane. Szanuj pracę wróżek i czas, który poświęcają na darmowe wróżby.

- Niedopuszczalne są prośby o wróżbę w imieniu osób trzecich, jeśli, nie mają bezpośredniego związku ze sprawami pytającego. Dotyczy również sytuacji, kiedy rodzice pytają o życie swoich już dorosłych dzieci i odwrotnie.

- Pytania powinny być zadane jasno i konkretnie. Dodatkowo warto opisać swoją sytuację - jeżeli pytasz o pracę, to określ, czy teraz pracujesz, szukasz pracy, czy może czekasz na awans. Pamiętaj, że im dokładniej określisz swój problem, tym dokładniejsza będzie odpowiedź.

- Pytania oraz wróżby muszą być umieszczone wyłącznie na forum (wyjątkiem jest szczegółowe nakreślenie np. sytuacji wymagającej dyskrecji i podanie danych osobowych w wiadomości prywatnej). Łamanie zakazu i wysyłanie próśb o wróżby w wiadomościach prywatnych będzie skutkowało ostrzeżeniem i w ostateczności zbanowaniem konta.

- Adept, wróżka/wróżbita ma prawo nie brać pod uwagę zamieszczonej przez Ciebie prośby o wróżbę, jeżeli łamie ona jej własny Regulamin z zasadami, Regulamin Główny Forum lub Regulamin Wróżb.

- Po uzyskaniu wróżby koniecznie Podziękuj! Możesz, to zrobić bezpośrednio w dziale, w którym była udzielona odpowiedź lub tutaj https://kartylosu.pl/forum/163-podziękuj-za-otrzymaną-pomoc/ A po upływie określonego czasu, przejrzyj swoje posty i ZWERYFIKUJ otrzymane wróżby.

- Wszelkie inne prośby, wypowiedzi odbiegające od tematu, będą całkowicie usuwane lub przenoszone do kosza.

- Zabrania się zadawania pytań, które:

* zależą tylko i wyłącznie od pytającego na przykład "Czy pójdę jutro do szkoły", "Czy zjem obiad" itp.

* dotyczą: wskazania daty śmierci swojej lub kogoś innego lub pytania o to jak można komuś zaszkodzić

Po zgłoszeniu takiego pytania, osoba, które je zamieściła od razu otrzyma ostrzeżenie.

* Jeżeli chodzi o pytania na sferę zdrowotną --> Od tego są lekarze, karty, to nie wyrocznia one nie postawią diagnozy. Adept, wróżka/wróżbita może co najwyżej dać Ci rady, wskazówki, na co możesz zwrócić uwagę, ale to i tak nie równa się opinii lekarskiej.

Pamiętaj, że Osoba wróżąca jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów, dlatego też nie bierze ona odpowiedzialności za spełnialność wróżby. Musisz pamiętać, że od momentu, kiedy dostałeś wróżbę, to od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz i, czy ona się spełni. To, czy wróżba się spełni oraz w jakim stopni zależy w dużej mierze od tego, czy pytający ją wykorzysta i jaką drogę obierze. Jeżeli nie podejmiesz żadnych kroków i nie dopomożesz szczęściu wróżba pomimo tego, iż osoba wróżąca przepowiedziała dobry finał nie sprawdzi się... Zawsze należy działać, nawet po otrzymaniu złej prognozy nie należy biernie czekać tylko robić wszystko ku pozytywnemu zakończeniu. Wróżba, to nie wyrocznia, to wskazówka dla Ciebie.

[...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...