Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

liv222n

Bardzo chętnie pomogę w rozwiązywaniu problemów i odpowiem bezpłatnie tutaj na Forum, danej osobie na 3 pytania w ciągu roku.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy na pytania( bez powiadamiania) często powielane, zadawane w innej formie, ale dotyczące tego samego problemu.

Czas oczekiwania może być zróżnicowany uzależniony od mojego czasu. Proszę więc mnie nie poganiać i nie podbijać postów. ( Jest to tylko moja dobra wola)

Staraj się formułować pytania jak najbardziej prosto. Pamiętaj również że nie zawsze odpowiedź jest zgodna z naszymi oczekiwaniami.

Odczytywanie kart Tarota okaże się najskuteczniejsza, jeśli potraktujemy je jak prognozę pogody.

Pamiętaj o imieniu ( imionach) i pełnej dacie( datach)urodzenia.

• Lubię! 1

Impossible

Ja proszę o sprawdzenie co dalej z tą przyjaźnią : jeżeli można :)

mag-emi

Witaj Liv ;)

Chciałabym zostawić u Ciebie moje pytanie: Jak będzie wyglądał dla mnie okres wakacji lipiec-wrzesień?

pozdrawiam! :) :)

liv222n
Ja proszę o sprawdzenie co dalej z tą przyjaźnią : jeżeli można :)

Mam wrażenie ze wasza przyjaźń została wystawiona na próbę i nie jesteście teraz ze sobą w najlepszym kontakcie. Patrycja bardzo się od Ciebie odsunęła ( 5 kielichów, 9 mieczy, 2 mieczy) i jest raczej skupiona na swoich zajęciach ( paź monet) Natomiast Ty z tego powodu ubolewasz, boisz się ze z tej przyjaźni nic nie będzie próbujesz coś wyjaśnić, ale nijak idzie ( siła, paź mieczy, 5 monet) nic na siłę jak to się mówi po prostu przeczekajcie gorszy czas ( królowa kielichów, papieżyca, as buław, głupiec) wszystko okaże się po czasie czy jest to faktycznie przyjaźń, czy też tylko znajomość, koleżeństwo.

Ewa( liv222)

Impossible

Ja jestem Patrycja . I teraz nie wiem jak rozumieć wróżbę.

kakulina

Dzien dobry :)gratuluje otwarcia gabinetu;* Uprzejmie poproszę o wróżbę na temat mojego zdrowia, ostatnio organizm mi wysiada, chcialam zapytac czy coś mi faktycznie dolega czy to tylko psychika tak oddzialowuje na cialo (mam duzo stresow)

pozdrawiam serdecznie.

liv222n
Ja jestem Patrycja . I teraz nie wiem jak rozumieć wróżbę.

Po prostu wstaw właściwe imię ( mój błąd napisałam Patrycja zamiast imię koleżanki) , prognoza pozostaje ta sama.

Mam wrażenie ze wasza przyjaźń została wystawiona na próbę i nie jesteście teraz ze sobą w najlepszym kontakcie. ( to właściwe imię ) bardzo się od Ciebie odsunęła ( 5 kielichów, 9 mieczy, 2 mieczy) i jest raczej skupiona na swoich zajęciach ( paź monet) Natomiast Ty z tego powodu ubolewasz, boisz się ze z tej przyjaźni nic nie będzie próbujesz coś wyjaśnić, ale nijak idzie ( siła, paź mieczy, 5 monet) nic na siłę jak to się mówi po prostu przeczekajcie gorszy czas ( królowa kielichów, papieżyca, as buław, głupiec) wszystko okaże się po czasie czy jest to faktycznie przyjaźń, czy też tylko znajomość, koleżeństwo.

Agiatis

Witaj,

Przyszłam do Ciebie z zapytaniem o finanse, czy w tym roku nastąpi jakaś poprawa, czy są wskazówki które pokażą co zrobić aby to nastąpiło;)

Dane prześlę na PW

Pozdrawiam

Agiatis

liv222n
Witaj Liv ;)

Chciałabym zostawić u Ciebie moje pytanie: Jak będzie wyglądał dla mnie okres wakacji lipiec-wrzesień?

pozdrawiam! :) :)

Mimo że jesteś młodą dziewczyną to jednak przede wszystkim będzie to czas na rozmyślanie, wycofanie z życia towarzyskiego czas refleksji ( mag, 6 mieczy, pustelnik) możliwe ze nawet wyjedziesz ( 6 mieczy, rydwan)gdzieś samotnie bądź będziesz szukała takiego wyciszenia nawet w tłumie. Czas na podsumowanie bilans, wybieranie priorytetów, analiz ( umiarkowanie, księżyc, sąd Boży) możliwe pojednanie bądź zbliżenie z kobietą starszą ( mama, ciocia, babcia )możliwe rady od niej pobyt u niej ( 9 kielichów, królowa mieczy, sąd Boży) czas robienia porządków w życiu.

Ewa( liv222)

mag-emi

witaj Liv :D

Bardzo ładnie napisałaś! Ja mam tak czasem, że wpadam w taki czas refleksji przemyśleń. Wtedy najczęściej próbuje się wyciszyć i wycofuje się z jakichkolwiek spotkań towarzyskich. Hmm..ta podróż samotna być może się odbedzie-ona jest związana z praca więc kto wie :) Zaciekawiło mi to zbliżenie ze starsza osoba. Na pewno nie chodzi tu o żadna ciocie czy babcie (nie żyje) hmm..moze to jednak o mamę chodzi. EWO, pod koniec września wszystko zweryfikuje :) Serdecznie pozdrawiam!:)

liv222n
Dzien dobry :)gratuluje otwarcia gabinetu;* Uprzejmie poproszę o wróżbę na temat mojego zdrowia, ostatnio organizm mi wysiada, chcialam zapytac czy coś mi faktycznie dolega czy to tylko psychika tak oddzialowuje na cialo (mam duzo stresow)

pozdrawiam serdecznie.

Uważam ze możesz odczuwać napięcie mięśni którym towarzyszą nerwobóle, czyli jesteś przemęczona.( 4 buław, rydwan, 4 ) poza tym pokazały mi się schorzenia które już w jakiś sposób Ci dokuczały ( 6 kielichów, rycerz mieczy) mogą też dać o sobie nadnercza i wiąże się to zatkaniem organizmu przez złe krążenie limfy czyli możesz bywać opuchnięta , oraz nogi też mogą pobolewać.

Ewa( liv222)

liv222n
Witaj,

Przyszłam do Ciebie z zapytaniem o finanse, czy w tym roku nastąpi jakaś poprawa, czy są wskazówki które pokażą co zrobić aby to nastąpiło;)

Dane prześlę na PW

Pozdrawiam

Agiatis

Są ograniczenia jeśli chodzi o te finanse ( 8 mieczy, 10 mieczy) ale ogólnie płynność finansowa jest zachowana ( rycerz kielichów, 8 mieczy, 8 buław) wygląda to tak jakbyś gdzieś te pieniądze niestety od razu wydawała, może coś spłacała i niby są, ale tak naprawdę ich nie ma, albo zostaje niewiele ( giermek monet) Dużo poświęceń z Twojej strony czyli ta pokora ( królowa kielichów) ale szansa na poprawę się pokazała w formie pracy własnej, dodatkowego zajęcia( 3 monet, 2 buław, 8 buław) i na takie drobne kwoty jakiś zastrzyk pieniędzy możesz liczyć,( 8 buław, paź monet, 3 monet) ale nie będzie to jeszcze to o czym marzysz. Ta znaczna poprawa to raczej nie wcześniej jak za 3 lata ( 3 monet)

Ewa( liv222)

Kendra18

Bardzo prosze o wróżbe. Czy odnajde się w nowej klasie (chodzi o szkołe)czy bedą w niej przychylne mi osoby, a może wręcz przeciwnie?

penelope

Wpiszę się i ja :)

O co chodzi temu panu, nie potrafię go rozgryźć. Innymi słowy, jakie ma intencje/zamiary wobec mojej osoby? ;)

Dane prześlę na PW

Tatianaa

Witam serdecznie,ja również mam do Ciebie pytanie . Chociaż nie mogę się pochwalić zbyt długim stażem małżeńskim, to jednak nasza znajomość trwa już kilkanaście lat. Dlatego zastanawiam się czy te cechy charakteru, które kiedyś nam imponowały , zbliżyły nas do siebie z upływem lat zyskały na wartości czy wręcz przeciwnie, stały się uciążliwe. Moje pytanie brzmi: Jakie cechy mojego charakteru ceni sobie we mnie mój mąż? A jakich cech mojego charakteru nie lubi ?

Dziękuję <uśmiech>i pozdrawiam

Loka

Witam chcialam zapytać jak potoczy się moja relacja z pewnym chlopakiem w najblizszych miesiacach,czy on oczekuje ode mnie jakiejs inicjatywy czy moze to on cos planuje? dane wysle na pw z gory dziekuję :)

liv222n

O co chodzi temu panu, nie potrafię go rozgryźć. Innymi słowy, jakie ma intencje/zamiary wobec mojej osoby? ;)

Dane prześlę na PW

Powiem, Ci że tak troszkę ciężko z tymi intencjami, przede wszystkim Paweł, sam nie wie czego chce. ( 8 mieczy, 2 buław, paź kielichów) Druga sprawa Paweł nie jest wolny, czy to fizycznie czy emocjonalnie i w jego myślach możliwe ze i w życiu jest jeszcze inna kobieta ( 2 buław, królowa monet) i jeśli twierdzi inaczej tzn. ze Cię oszukuje, okłamuje ( 5 mieczy, rycerz monet, królowa monet) i szczerze to nie widzę was razem. ( pustelnik, księżyc) chyba że jesteś otwarta na romans znajomość na chwilę, miłe chwile ( paź kielichów)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam serdecznie,ja również mam do Ciebie pytanie . Chociaż nie mogę się pochwalić zbyt długim stażem małżeńskim, to jednak nasza znajomość trwa już kilkanaście lat. Dlatego zastanawiam się czy te cechy charakteru, które kiedyś nam imponowały , zbliżyły nas do siebie z upływem lat zyskały na wartości czy wręcz przeciwnie, stały się uciążliwe. Moje pytanie brzmi: Jakie cechy mojego charakteru ceni sobie we mnie mój mąż? A jakich cech mojego charakteru nie lubi ?

Dziękuję <uśmiech>i pozdrawiam

jakie ceni: uważam ze ceni Cię za komunikatywność, uczucie, ciepło, wrażliwość (2 kielichów) za to ze masz swoje pasje je rozwijasz, ze chętnie się uczysz czerpiesz doświadczenia wiedzę,( paź monet) że jesteś przebojowa i się nie poddajesz,ze jesteś odważna i posiadasz dużą dawkę optymizmu radości ( 6 buław) oraz że lubisz ład, porządek, stałość, ceni Twój smak, dobry gust.( królowa monet)

Nie lubi natomiast tego że nie potrafisz zamknąć pewnych spraw, wracasz często do rożnych niemiłych ale nieuniknionych sytuacji rozpamiętując je ( śmierć) nie lubi też ze jesteś uparta i zawsze postawisz na swoim że masz władzę nie tylko nad nim, czyli tej bezwzględności ( 4 buław, cesarz) nie lubi też Twojej otwartości dla innych, chęci niesienia im pomocy, okazywania gościnności i zaangażowania w sprawy koleżanek, przyjaciółek, ( 3 kielichów)

Ewa( liv222)

Kendra18

witam. Przypominam się.Pisałam przed penelopą i tatianą

Loka

a ja po Tatianie :D

liv222n
Małgorzata 27.04.1996

Bardzo prosze o wróżbe. Czy odnajde się w nowej klasie (chodzi o szkołe)czy bedą w niej przychylne mi osoby, a może wręcz przeciwnie?

Odpowiadałam Tobie widocznie się nie wysłało.

penelope

Dane prześlę na PW

Powiem, Ci że tak troszkę ciężko z tymi intencjami, przede wszystkim Paweł, sam nie wie czego chce. ( 8 mieczy, 2 buław, paź kielichów) Druga sprawa Paweł nie jest wolny, czy to fizycznie czy emocjonalnie i w jego myślach możliwe ze i w życiu jest jeszcze inna kobieta ( 2 buław, królowa monet) i jeśli twierdzi inaczej tzn. ze Cię oszukuje, okłamuje ( 5 mieczy, rycerz monet, królowa monet) i szczerze to nie widzę was razem. ( pustelnik, księżyc) chyba że jesteś otwarta na romans znajomość na chwilę, miłe chwile ( paź kielichów)

Ewa( liv222)

Dziękuje :)

Powiem szczerze, że jestem zdziwiona tym co wyszło <myśli>

Czas pokaże, ale ostudziłaś moje zamiary <czas>

Kendra18

Więc czy mogłabyś napisać co wyszło? Bardzo zależy mi na odpowiedzi :(

asiam

Witam Liv.

Twoja wróżba odnośnie od tego stażu się sprawdziła. Dostanę staż na 4 miesiące w krk i jak potem będą pieniądze to też. A ty widziałaś tą pracę na czas okres określony, a ja mam status bezrobotnej osoby na tym stażu i szukam dalej pracy. Moje pytanie jest natomiast inne: Czy zostanę już na jakiś czas w Krakowie?

Bo nie wiem, czy wynajmować mieszkanie czy nie. A właściciele są różni. Chce uniknąć problemów.

Dziękuję Ci pięknie za tą wróżbę.:)

Pozdrawiam.

liv222n
Więc czy mogłabyś napisać co wyszło? Bardzo zależy mi na odpowiedzi :(

Dokładnie nie pamiętam, ale nie będzie źle, odnajdziesz się w tym nowym środowisku.

Ewa( liv222)