Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

Bogusia1970
Witaj Liv

Zwracam się do Ciebie z prośba o wróżbę. Mam problem z podjęciem decyzji. W maju chce wyjechać zagranicę. Dokładniejsze informację wyslę na priv

Pozdrawiam Bogusia

Bogusiu lepsze karty wyszły na pierwszą opcję czyli zbiór truskawek ( cesarzowa, król kielichów, paź mieczy)

druga opcja nie dałaby Ci takiego zadowolenia ( wieża, 4 kielichów, mag) Uważam ogólnie że wyjedziesz do tej pracy Bożenko ( kochankowie, rydwan, 8 monet) ale uważaj na pracodawcę ( 6 monet, 7 mieczy, 5 monet)

Ewa( liv222)

Dziękuję bardzo za wróżbę. Dlaczego mam uważać na pracodawcę? Czy coś mi grozi z jego strony?

Pozdrawiam. Bogusia

Widzisz pomyślałam, ale nie napisałam :) chodzi o to żeby był uczciwy finansowo, żeby nie próbował Cię oszukać

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam cieplutko. B

liv222n
Poproszę o sprawdzenie czy relacja miedzy mną Agata 25.10.1966 i Ireneuszem 27.10.1966 ma jakiś sens? Pozdrawiam Aga

Agato mnie karty pokazały innego mężczyznę w Twoim życiu z żywiołu ziemi ( król monet, paź monet) natomiast znajomość z Ireneuszem jest nowa ( as kielichów) Widać też Ciebie jako osobę emocjonalną uczuciową ( król kielichów) ale widać też kłamstwo ( 7 mieczy) tutaj karty sugerują jeśli chcesz aby to miało sens podejmij decyzje ( śmierć) inaczej tej relacji nie będzie ( 8 kielichów, 9 monet) mężczyzna wyjedzie najprawdopodobniej i będzie was dzieliła odległość

Ewa( liv222)

Pytałaś czy relacja między Tobą a Ireneuszem ma jakiś sens więc dotyczy się Ireneusza

liv222n
Witam czy mogłabym prosić o wróżbę na relację? Czy ona ma jakąś przyszłość?

Paulin 19.11.1992

Kuba 19.01.1990

Paulina żeby jakakolwiek relacja miała chociaż drobinę szansy na rozwój w przyszłości to powinny chcieć dwie osoby a Ty jesteś w kartach pokazana jak osoba skryta niewierząca w powodzenie tej relacji zamknięta rycerz buław, papieżyca, 8 mieczy) wydaje mi się ze jest to relacja karmiczna, ale tylko na chwilę ( koło fortuny) czyli mieliście się spotkać, czegoś mieliście doświadczyć i wyciągnąć z tego wnioski mówiąc przerobić lekcje , które niestety ale mogą być bolesne ( 3 mieczy) czyli ta przyszłość słabi się rysuje ( 4 kielichów) ja widzę niezadowolenie Twoje w tej znajomości..

Ewa ( liv222)

liczi3
Witam serdecznie,

Moje pytanie dotyczyc będzie pracy.pracuje w duzej firmie i w dziale w ktorym pracuje zrobilo sie gesto tzn. wrocila kolezanka po urlopie macierzyńskim i nie ukrywam ze boje sie troche o siebie... pytanie czy zostane na obecnym stanowisku czy zostane przeniesiona do innego dzialu? Sylwia 22.09.1991 dziękuję

Uważam ze nic Ci Sylwio nie zagraża ( cesarz, 6 buław) i jeśli cokolwiek miałoby się wydarzyć w firmie to możliwy jest awans szkolenie, doszkalanie przyuczenie ( paź monet) czego możesz się bardzo obawiać ( 9 buław) i w pierwszej chwili może to być dla Ciebie zaskoczeniem, pojawią się wątpliwości i obawy itd ( 10 mieczy) ale nie taki diabeł straszny, jeśli coś takiego będzie miało miejsce próbuj, pytaj będziemy radzić.

Ewa( liv222)

Witaj liv,

Oddzywam się bo zmowu nastały zmiany w mojej pracy. Od stycznia kokezanka zostala przeniesiona do innego dzialu ja zostalam na swoim stanowisku i dostalam na czas nie określony aneks na pelen etat. W piątek dostałam kolejny ale juz na 3/4 etatu. I zowu zaczynam sie o siebie bac... co widzą karty w mojej sferze zawodowej? Jak wygladaja tam moje relacje z szefem? Jestem juz troche przemęczona i czy dam sobie rade ze wszytkim z tym etatem?

JoasiaByk

Witam, Chciałabym zapytać czy ja i mój partner wyjdziemy z problemów finansowych w najbliższym czasie? Pewien klient wisi mojemu partnerowi dużo kasy za wykonaną pracę. Nagle oznajmił że on nie ma pieniędzy żeby mu zapłacić. Czy to celowe działanie z jego strony żeby nas oszukać / naciagnąć, czy nie świadomie przeinwestował. W każdym bądź razie praca wykonana i pieniądze się należą :-( Dane wyśle na priv. Z góry dziękuję.

MarcysiaH

Witaj Liv. W sobotę 7 kwietnia mam spotkanie, które jest dla mnie ważne i po którym sporo się spodziewam. Czy sprawy potoczą się po mojej myśli czy może jednak będę rozczarowana?

Pozdrawiam. Marta 18.05.1979

liv222n
liczi3 napisał:
liv222n napisał:
liczi3 napisał:
Witam serdecznie,

Moje pytanie dotyczyc będzie pracy.pracuje w duzej firmie i w dziale w ktorym pracuje zrobilo sie gesto tzn. wrocila kolezanka po urlopie macierzyńskim i nie ukrywam ze boje sie troche o siebie... pytanie czy zostane na obecnym stanowisku czy zostane przeniesiona do innego dzialu? Sylwia 22.09.1991 dziękuję

Uważam ze nic Ci Sylwio nie zagraża ( cesarz, 6 buław) i jeśli cokolwiek miałoby się wydarzyć w firmie to możliwy jest awans szkolenie, doszkalanie przyuczenie ( paź monet) czego możesz się bardzo obawiać ( 9 buław) i w pierwszej chwili może to być dla Ciebie zaskoczeniem, pojawią się wątpliwości i obawy itd ( 10 mieczy) ale nie taki diabeł straszny, jeśli coś takiego będzie miało miejsce próbuj, pytaj będziemy radzić.

Ewa( liv222)

Witaj liv,

Oddzywam się bo zmowu nastały zmiany w mojej pracy. Od stycznia kokezanka zostala przeniesiona do innego dzialu ja zostalam na swoim stanowisku i dostalam na czas nie określony aneks na pelen etat. W piątek dostałam kolejny ale juz na 3/4 etatu. I zowu zaczynam sie o siebie bac... co widzą karty w mojej sferze zawodowej? Jak wygladaja tam moje relacje z szefem? Jestem juz troche przemęczona i czy dam sobie rade ze wszytkim z tym etatem?

W sumie powinny to być poprawne relacje ( kochankowie, umiarkowane) ale nie zabraknie też nerwowości, chwil zwątpienia poczucia że jednak jest coś nie tak ( 5 kielichów, 7 mieczy)

Ewa( liv222)

Tak b

liczi3

Dziękuję! Cały czas te relacje tak wygladaja... a czy podolam?

liv222n
Dziękuję! Cały czas te relacje tak wygladaja... a czy podolam?

z czym podołasz ?

liczi3

Z praca, z moim szefem...

Pytajniki

Droga liv222,

Prosiłam Cię juz kiedys o wróżbę. Podeszłam do niej jednak sceptycznie, bo Twoje karty pokazały zupełnie coś innego niż ja widziałam ze swojej perspektywy. Teraz, po kilku miesiącach, muszę powiedziec, ze wszystko to, co wtedy napisałaś sprawdziło się.

Dlatego też przychodzę ponownie.

W maju wyjeżdżam zagranicę i zostaję tam prawie do końca roku. Chciałabym dowiedzieć się, co mnie czeka, czego mogę się spodziewać na tym wyjezdzie. Tak ogólnie.

Czy zostanę tam na dłużej? Czy poznam tam kogos? Jeśli się z kimś zwiążę to czy będzie to osoba, którą znam czy ktorą dopiero poznam?

Jaki w ogóle będzie dla mnie ten rok?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam Cię serdecznie

Aneta 7.05.93

Monia250

Witam,

Na wstępie pozdrawiam - chcialabym poprosic o rozkład na mój związek małżeński - jaka jest przyszłość tego związku (intencje, uczucia partnera) dane prześle na priv. Z góry dziękuje i pozdrawiam 

asiam

Witam, 

Proszę o wróżbę: czy zmienię miejsce zamieszkania i otrzymam pracę w tym roku?
Czy moje problemy ze zdrowiem się polepszą?
Mam problem z wyjściem do ludzi przez moją chorobę.

Pozdrawiam serdecznie

liv222n
Dnia 26.03.2018 o 14:00, JoasiaByk napisał:

Witam, Chciałabym zapytać czy ja i mój partner wyjdziemy z problemów finansowych w najbliższym czasie? Pewien klient wisi mojemu partnerowi dużo kasy za wykonaną pracę. Nagle oznajmił że on nie ma pieniędzy żeby mu zapłacić. Czy to celowe działanie z jego strony żeby nas oszukać / naciagnąć, czy nie świadomie przeinwestował. W każdym bądź razie praca wykonana i pieniądze się należą :-( Dane wyśle na priv. Z góry dziękuję.

Uważam że ten mężczyzna ma pieniądze, ( paź kielichów, 4 mieczy, król monet)  tylko zwleka, mówiąc krótko kombinuje ( 5 kielichów) zachowuje się nieodpowiedzialnie. Widać tutaj kartę straty( 5 kielichów)  uważam ze będzie te pieniądze wypłacał w mu w ratach małych kwotach ( paź monet, świat)

Ewa( liv222)

liv222n
Dnia 26.03.2018 o 15:06, MarcysiaH napisał:

Witaj Liv. W sobotę 7 kwietnia mam spotkanie, które jest dla mnie ważne i po którym sporo się spodziewam. Czy sprawy potoczą się po mojej myśli czy może jednak będę rozczarowana?

Pozdrawiam. Marta 18.05.1979

Marto to pytanie chyba już nieaktualne, chyba ze chcesz zmienić jego treść to proszę bardzo

liv222n
Dnia 1.04.2018 o 01:55, Pytajniki napisał:

Droga liv222,

Prosiłam Cię juz kiedys o wróżbę. Podeszłam do niej jednak sceptycznie, bo Twoje karty pokazały zupełnie coś innego niż ja widziałam ze swojej perspektywy. Teraz, po kilku miesiącach, muszę powiedziec, ze wszystko to, co wtedy napisałaś sprawdziło się.

Dlatego też przychodzę ponownie.

W maju wyjeżdżam zagranicę i zostaję tam prawie do końca roku. Chciałabym dowiedzieć się, co mnie czeka, czego mogę się spodziewać na tym wyjezdzie. Tak ogólnie.

Czy zostanę tam na dłużej? Czy poznam tam kogos? Jeśli się z kimś zwiążę to czy będzie to osoba, którą znam czy ktorą dopiero poznam?

Jaki w ogóle będzie dla mnie ten rok?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam Cię serdecznie

Aneta 7.05.93

Anetko jesteś numerologiczną 7 czyli typ tzw intelektualistki. masz zdolności pedagogiczne, możesz być dość specyficzne postrzegana przez otoczenie, a mianowicie osoby dumnej wyniosłej niedostępnej. Jesteś osobą wrażliwą z tzw artystyczną duszą, oraz dużą intuicją, empatią. Masz w sobie coś takiego niekiedy ze widzisz ten świat w ciemniejszych barwach, potrafisz sobie coś wmówić a zraniona cierpisz katusze. Dlatego ważne jest dobre nastawienie, ale też i umiejętność akceptacji tego co nie zawsze jest dla nas miłe korzystne Ty wyjeżdżasz w maju i w tym okresie będziesz w 9 roku własnym i 5 z drugiego liczenia czyli osobisty. Nie jest to najkorzystniejszy czas niestety , dość nerwowy, stresujący, często możesz działać pod wpływem emocji, a te u Ciebie są bardzo wyostrzone. Możesz więc się czuć zagubiona, nie rozumiana, chaotyczna, drażliwa. To nie jest czas dobry na inwestycje, na rozpoczynanie czegoś, na uczucia, itd. Później od września wejdziesz w 1 rok własny i dopiero po tym okresie będziesz podejmowała decyzje co dalej, czy zostać czy wracać, będziesz bardziej otwarta emocjonalnie , uczuciowo, wtedy możesz się spodziewać większych kontaktów towarzyskich w tym poznawać możesz większą ilość mężczyzn. Możesz wybierać przebierać, i co najważniejsze będzie na to otwarta, chętna. Jeśli chodzi o wyjazd, to masz liczby wyjazdowe, w swojej dacie ur , Tobie sprzyja zagranica  ,nawet długofalowo ( rycerz buław, śmierć, gwiazda) więc może Ci się tam spodobać, możesz dobrze się czuć. Decyzje o pozostaniu będą zależne od stanu emocjonalnego ( królowa kielichów, głupiec) być może na początek będziesz tam wyjeżdżać cyklicznie czyli zostaniesz na chwilę wrócisz, po czym znów możesz spontanicznie wyjechać. ( 4 buław, głupiec) bardzo możliwe ze na dłuższy czas.  To będzie dla Ciebie taka przygoda, która może zmienić Twoje życie, w tej chwili nie myślisz o tym jak, ale ta odpowiedź w odpowiednim momencie nadejdzie.

Natomiast uczuciowo do okolic września może być zastój, ( 3 kielichów, 8 kielichów, sprawiedliwość) i znajomości które zostały zawarte już mogą się po prostu skończyć śmiercią naturalną spowodowane tym wyjazdem. Nie wiem czy ktoś już przykuł Twoją uwagę ale z układu kart wynika ze tak ze ktoś w Polsce zostanie ktoś kto jest ważny ( król kielichów) jednak zmiana miejsca zamieszkania da Ci nowe możliwości ( 7 kielichów)  przez dłuższy czas wydaje mi się ze będziesz próbowała podtrzymywać te znajomość ( 6 kielichów) ale odległość zrobi swoje,( 8 kielichów) a później po wrześniu może być tak jak napisałam nowe znajomości nowe osoby( 7 kielichów) na razie karty nikogo konkretnego nie pokazały milczą ( papieżyca) myślę ze na to pytanie dostaniesz odpowiedź we właściwym czasie. Możliwe ze do 4 lat ułożysz swoje życie uczuciowe ( 4 monet, cesarz) i spotkasz te właściwą osobę dla siebie. Bardzo możliwe ze na obczyźnie jeśli się na nią zdecydujesz.

Ewa( liv222)

MarcysiaH
7 godzin temu, liv222n napisał:

Marto to pytanie chyba już nieaktualne, chyba ze chcesz zmienić jego treść to proszę bardzo

Tak, Liv, nieaktualne. Tym razem już dziękuję. Pozdrawiam Cię cieplutko.

ciekawy90

Droga liv222

Ostatnio miałem bardzo ciężki okres cały mój świat się zawalił i ciężko jest mi się pozbierać. Dlatego chciałem się dowiedzieć kiedy poznam miłość życia ile będzie miała lat i jakieś inne szczegóły dotyczące jej . Jeżeli jest możliwość  jeszcze chciałem zapytać o prace w tym roku. Dane podam PW z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam :)

liv222n
Dnia 4.04.2018 o 11:47, Monia250 napisał:

Witam,

Na wstępie pozdrawiam - chcialabym poprosic o rozkład na mój związek małżeński - jaka jest przyszłość tego związku (intencje, uczucia partnera) dane prześle na priv. Z góry dziękuje i pozdrawiam 

Dnia 4.04.2018 o 11:47, Monia250 napisał:

Witam,

Zacznę może od Ciebie Moniko, jesteś osobą bardzo wrażliwą, delikatną,  subtelną, nawet można powiedzieć ze niekiedy przewrażliwiona uparta. Wiem że to nie zabrzmi miło, ale szukasz często dziury w całym, jesteś konfliktowa, nerwowa i nie zawsze zważasz uwagę na to co ma o powiedzenia ta druga strona. Teraz jesteś w 4 roku własnym i 3  osobistym, a to oznacza taką monotonię , prozę życia. Mimo tego, ze chcemy zmian to one nie wychodzą. Mąż z kolei jest mało wylewny, nie potrafi okazywać uczuć i Ty odczuwasz tą jego oschłość, chłód. Natomiast w środku jest on bardzo uduchowiony, wrażliwy i często jest nierozumiany przez otoczenie. Teraz jest w 4 roku własnym tak jak Ty i 6 osobistym i od maja w 7. Dla niego teraz liczy się praca, spokój, dom i tak do urodzin, po urodzinach może jeszcze bardziej się od Ciebie odsunąć zamknąć w sobie, to będzie dla niego trudny czas.  W sumie możecie stworzyć dobrą parę, może nawet tak było, ale obydwoje jesteście bierni, czekacie, tutaj  nie ma tej iskry tego punktu zapalnego żeby coś się wyklarowało, jest zwyczajna rutyna, znużenie, nic się nie dzieje. Tak to obrazują karty zatrzymanie znużenie ( 4 kielichów, król monet, as kielichów)sprawy ducha są ważne zwłaszcza dla męża, co zrobić, po prostu przeczekać, być wsparciem dla drugiej strony,  czasami odpuścić ( 9 monet) uważam ze związek będzie istniał dalej ( słońce, 10 monet) wtedy kiedy zmienią się Wasze lata numerologiczne wszystko może się zmienić, albo wróci do normy ale to dopiero w kolejnych latach rok ,2.

Ewa( liv222)

Monia250
7 godzin temu, liv222n napisał:

Zacznę może od Ciebie Moniko, jesteś osobą bardzo wrażliwą, delikatną,  subtelną, nawet można powiedzieć ze niekiedy przewrażliwiona uparta. Wiem że to nie zabrzmi miło, ale szukasz często dziury w całym, jesteś konfliktowa, nerwowa i nie zawsze zważasz uwagę na to co ma o powiedzenia ta druga strona. Teraz jesteś w 4 roku własnym i 3  osobistym, a to oznacza taką monotonię , prozę życia. Mimo tego, ze chcemy zmian to one nie wychodzą. Mąż z kolei jest mało wylewny, nie potrafi okazywać uczuć i Ty odczuwasz tą jego oschłość, chłód. Natomiast w środku jest on bardzo uduchowiony, wrażliwy i często jest nierozumiany przez otoczenie. Teraz jest w 4 roku własnym tak jak Ty i 6 osobistym i od maja w 7. Dla niego teraz liczy się praca, spokój, dom i tak do urodzin, po urodzinach może jeszcze bardziej się od Ciebie odsunąć zamknąć w sobie, to będzie dla niego trudny czas.  W sumie możecie stworzyć dobrą parę, może nawet tak było, ale obydwoje jesteście bierni, czekacie, tutaj  nie ma tej iskry tego punktu zapalnego żeby coś się wyklarowało, jest zwyczajna rutyna, znużenie, nic się nie dzieje. Tak to obrazują karty zatrzymanie znużenie ( 4 kielichów, król monet, as kielichów)sprawy ducha są ważne zwłaszcza dla męża, co zrobić, po prostu przeczekać, być wsparciem dla drugiej strony,  czasami odpuścić ( 9 monet) uważam ze związek będzie istniał dalej ( słońce, 10 monet) wtedy kiedy zmienią się Wasze lata numerologiczne wszystko może się zmienić, albo wróci do normy ale to dopiero w kolejnych latach rok ,2.

Ewa( liv222)

Dziekuje Ewo za odpowiedz , wiele sie zgadza-choc nie uważam ze jestem konfliktowa -moze szukam dziury w całym , jestem wrażliwa i nerwowa - maz nie jest wylewny to prawda  - Jezeli moglabym dopytać o jedna sprawę  ( szczegóły prześle w wiadomości prywatnej )a i jeszcze jedno  Co miałaś na myśli pisząc ze cyt.. uważam ze związek będzie istniał dalej ( słońce, 10 monet) wtedy kiedy zmienią się Wasze lata numerologiczne wszystko może się zmienić, albo wróci do normy ale to dopiero w kolejnych latach rok ,2. - chodzi mi o zdanie wszystko moze sie zmienić albo wrócić do normy. 

Oraz fragment cyt:( W sumie możecie stworzyć dobrą parę, może nawet tak było, ale obydwoje jesteście bierni, czekacie, tutaj  nie ma tej iskry tego punktu zapalnego żeby coś się wyklarowało, jest zwyczajna rutyna, znużenie, nic się nie dzieje.) czy to oznacza ze nie ma miłości ?

Bardzo dziękuje 🌸i życzę miłego nadchodzacego weekendu. 

Monika

asiam

Proszę o usunięcie mojej prośby o wróżbę. Dziękuję i pozdrawiam.

mimi.80

Witaj Liv.

Chciałabym się dowiedzieć co się u mnie wydarzy w ciągu najbliższego roku?

Justyna ur.10.11.1980.

Sapsali

Witaj Liv, przychodzę do Ciebie z pytaniem o sferę uczuciową. Czy coś się w końcu zadzieje? Czy znajdę swoją drugą połówkę? Jeśli tak to mniej więcej kiedy by to było. Może karty pokażą tego człowieka, kim będzie czy może już go znam? Może ten rok będzie pod tym względem łaskawszy? Cały czas myślę nad wyjazdem za granicę, ale coś mnie jeszcze hamuje. Może tam znalazłabym miłość? Dane wyślę na priv. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie<kwiatek>

kolo_fortuny00

Dobry wieczór, 

Bardzo proszę o wróżbę na miłość na 3 najbliższe miesiące :)

Marta 19.09.1989. Może coś będzie z tym Panem? Mariusz 03.05.1979? Jak nic to trudno. 

Bardzo dziękuję. 

lula2o

Czy Patryk 2.07.1989 mnie zdradził i oszukiwał przez cały czas trwania naszej znajomości?czy ta relacja zakończy się czy jeszcze uda nam się porozmawiać w najbliższych dniach Justyna 4.11.1985