Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

liv222n
Dnia 13.04.2018 o 11:56, asiam napisał:

Proszę o usunięcie mojej prośby o wróżbę. Dziękuję i pozdrawiam.

Oczywiście

liv222n
Dnia 13.04.2018 o 15:45, mimi.80 napisał:

Witaj Liv.

Chciałabym się dowiedzieć co się u mnie wydarzy w ciągu najbliższego roku?

Justyna ur.10.11.1980.

W jakiej dziedzinie Justyno, rok to masa czasu, mogę owszem wyciągnąć 2, 3 karty, ale  czy taka informacja będzie dla Ciebie pomocna ? Może zadaj konkretne pytanie

liv222n
Dnia 11.04.2018 o 20:41, ciekawy90 napisał:

Droga liv222

Ostatnio miałem bardzo ciężki okres cały mój świat się zawalił i ciężko jest mi się pozbierać. Dlatego chciałem się dowiedzieć kiedy poznam miłość życia ile będzie miała lat i jakieś inne szczegóły dotyczące jej . Jeżeli jest możliwość  jeszcze chciałem zapytać o prace w tym roku. Dane podam PW z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam :)

Konradzie zacznę może od tego że masz dość trudny charakter, jesteś zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie, dość gwałtowny w zachowaniu, więc na wszelkie uwagi pod swoim adresem możesz reagować bardzo emocjonalnie, porywczo. Z drugiej strony, potrafisz sobie z wieloma sytuacjami poradzić, pokonać przeszkody itd. Masz dużo pewności siebie. Jesteś teraz w 2 roku własnym i 9 osobistym, to oznacza, że jest to trudny czas, zwłaszcza emocjonalnie, czas kiedy nad czymś się zastanawiasz, szukasz inspiracji do tego aby pójść dalej, do przodu, i ten czas do Twoich urodzin może właśnie obfitować w takie wydarzenia, jak nostalgia, zadumanie, analizowanie. Po urodzinach wejdziesz z drugiego liczenia w 1 rok osobisty, będziesz więc w 2 i 1 ta jedynka da Ci pewne możliwości pójścia na przód, ale 2 jeszcze będzie  blokować. Dopiero czas od okolic września po zmianie lat numerologicznych wejdziesz 3 i 1  i ten czas będzie dla Ciebie przełomem. Wtedy poczujesz ze coś Ci się w końcu" chce"  poczujesz tą otwartość, nabierzesz pewności siebie, optymistycznie spojrzysz na świat i wtedy życie uczuciowe może być w pełnym rozkwicie  to będzie czas sprzyjający na poznanie nowych osób. Czyli  będziesz miał skończone lat 28 , to dobry czas na poznanie tej właściwej osoby. Takim naprawdę super czasem na poznanie kobiety, miłości życia jak to nazwałeś będzie czas od ok września 2018/ do lipca 2019  masz na to ok 10 miesięcy. Mnie karty jako bardzo aktywny towarzysko pokazał się listopad 2018 roku ( 3 kielichów, 7 monet, 7 kielichów)  kobiety jej wizerunku karty mi nie pokazały może masz nie wiedzieć nie wiem bardzo możliwe ze będzie kobiet sporo do poznania ( 7 kielichów) i to Ty dokonasz wyboru ( kochankowie) może nie być łatwy ale inna bardzo ważna rzecz się pokazała będziesz zakochany i kochany ( król kielichów, 2 kielichów)   Życzę więc powodzenia. :)  To będzie dobry wybór.

Jeśli chodzi o pracę to zadaj mi pytanie ?

liv222n
Dnia 13.04.2018 o 00:47, Monia250 napisał:

Dziekuje Ewo za odpowiedz , wiele sie zgadza-choc nie uważam ze jestem konfliktowa -moze szukam dziury w całym , jestem wrażliwa i nerwowa - maz nie jest wylewny to prawda  - Jezeli moglabym dopytać o jedna sprawę  ( szczegóły prześle w wiadomości prywatnej )a i jeszcze jedno  Co miałaś na myśli pisząc ze cyt.. uważam ze związek będzie istniał dalej ( słońce, 10 monet) wtedy kiedy zmienią się Wasze lata numerologiczne wszystko może się zmienić, albo wróci do normy ale to dopiero w kolejnych latach rok ,2. - chodzi mi o zdanie wszystko moze sie zmienić albo wrócić do normy. 

Oraz fragment cyt:( W sumie możecie stworzyć dobrą parę, może nawet tak było, ale obydwoje jesteście bierni, czekacie, tutaj  nie ma tej iskry tego punktu zapalnego żeby coś się wyklarowało, jest zwyczajna rutyna, znużenie, nic się nie dzieje.) czy to oznacza ze nie ma miłości ?

Bardzo dziękuje 🌸i życzę miłego nadchodzacego weekendu. 

Monika

Chodzi o to że może w końcu coś w Was pęknie i zaczniecie siebie zauważać i  będzie ta iskra.

liv222n
Dnia 13.04.2018 o 16:19, Sapsali napisał:

Witaj Liv, przychodzę do Ciebie z pytaniem o sferę uczuciową. Czy coś się w końcu zadzieje? Czy znajdę swoją drugą połówkę? Jeśli tak to mniej więcej kiedy by to było. Może karty pokażą tego człowieka, kim będzie czy może już go znam? Może ten rok będzie pod tym względem łaskawszy? Cały czas myślę nad wyjazdem za granicę, ale coś mnie jeszcze hamuje. Może tam znalazłabym miłość? Dane wyślę na priv. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie<kwiatek>

Ewo jesteś bardzo poukładaną osobą, cenisz sobie ład wokół siebie w sobie, cenisz sobie intelekt, sama również jesteś bardzo inteligentna, potrafisz się oddać drugiemu człowiekowi kiedy kochasz, i dotrzymywać wierności, nie bawią Cię flirty i spotkania jednorazowe oparte na fizyczności. Do tego wszystkiego jesteś zamknięta możesz sprawiać wrażenie osoby zimnej niedostępnej, dlatego mężczyzna taki potencjalny kandydat szybko odpuszcza, zwłaszcza kiedy chodzi mu o fizyczność, nie chce mu się Ciebie poznawać bo i po co ( tak sobie myśli) skoro ona taka niedostępna to ruszam dalej inna będzie :)  Masz więc trudniej w tej miłości  Teraz tak Ewo do września jesteś w 9 i 1 roku osobistym i własnym i od września  będzie w dwóch jedynkach  i to będzie dobry czas na poznawanie nowych osób. Ten czas będzie Ci sprzyjał do Twoich kolejnych urodzin czyli od września 2018 / do kwietnia 2019. To będzie ten łaskawy czas i warto go wykorzystać. Czas do września 2018 roku jest bardzo niestabilny spokojny, wiele się nie zadzieje ( umiarkowanie, 2 monet, 6 monet) od września jest ta możliwość poznania nowych osób, dostaniesz wiatru w żagle ( as buław) ale musisz zamknąć przeszłość, nie wolno Ci powielać wzorów kodów z lat przeszłych ( śmierć, sąd Boży) idź śmiało do przodu i czuj się jak zwycięzca ( 6 buław) a sukces stabilizacja jest możliwa ( as monet)  karty pokazały mężczyznę starszego ( król mieczy) albo rozwiedziony albo wdowiec , może mieć dziecko ( głupiec) mężczyzna z żywiołu powietrza ( wodnik, bliźnięta, waga) czyli ktoś kto będzie Cię pociągał intelektualnie będzie Ci imponował, tak jak napisałam na początku co dla Ciebie jest ważne przy poznawaniu takiego człowieka. Może to będzie Twoja połówka próbuj Ewo. W każdym razie szansa możliwości i lata sprzyjające będą. Musisz tylko zwrócić uwagę na to aby chociaż odrobinę się otworzyć, ( 4 monet) bo będzie trudno Jemu do Ciebie dotrzeć i przez  takie zachowanie może być różnie jak odpuścisz,  i nie dasz sobie tej szansy.  Karta anielska dla Ciebie żebyś odrobinę właśnie odpuściła to karta wiara. Czyli uwierz w to że możesz być w związku.

Ewa( liv222)

Monia250

Dziękuje Liv,  mimo to nie dokonca rozumiem - napisalas ... Chodzi o to że może w końcu coś w Was pęknie i zaczniecie siebie zauważać i  będzie ta iskra.... (byłam a raczej jestem przekonana ze „zauwazam męża” - jestem do niego emocjonalnie przywiązana - zależy mi na nim - bardzo dużo o nim myśle - 

nie wiem czy przeczytalas  moja wiadomość która przesłałam Tobie 13 kwietnia -tam dodałam pare danych i pytanie. Jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcony czas 💐. 

Sapsali

Bardzo dziękuję Liv. Mam pytanie odnośnie tego króla mieczy, który pokazał Ci się w kartach. Wiem, że królowie w tarocie odnoszą się do osób bardzo dojrzałych, pod względem wieku. Przeczytałam w Internecie,  że charakteryzują mężczyzn powyżej 45 roku życia. Czy skoro karty pokazały króla mieczy, jako mojego potencjalnego przyszłego partnera, to oznacza, że ten mężczyzna będzie ode mnie dużo (bardzo dużo) starszy? Czy królowie mieczy mogą oznaczać osoby młodsze, tj. przed 40? Znam kogoś, kto mi bardzo pasuje do Twojego opisu, ale to osoba max 35 letnia,  coś mnie do tej osoby ciągnie, w jakiś sposób mnie fascynuje, jest bardzo inteligentny i jest prawnikiem. Mam też jeszcze jedno pytanie, czy ten król mieczy pojawi się w tym dogodnym dla mnie czasie a więc od września 2018 do kwietnia 2019, czy tylko tak ogólnie pojawił się w kartach i mogę go poznać nawet za parę lat? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie