Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

liv222n
Dnia 4.01.2020 o 21:29, Jadwiga napisał:

Witam,

proszę o wróżbę na pół roku na sferę zawodową. Czy pojawią się jakieś problemy, jak będą wyglądały finanse i czy dobrze mi będzie w obecnej pracy czy może odejdę z tej firmy. W ogóle co widać.

Pozdrawiam.

Co widać u Jadwigi ? widać tak: ze jesteś konkretna babka, masz zdolności przywódcze, chłoniesz wiedzę, jesteś rzeczowa, dość oschła, nie znosisz czyjego użalania.  Widać Jadwigo ze pracujesz rzetelnie w dość sporej korporacji i tak jakbyś tam ugrzęzła ( 10 monet, sprawiedliwość, 8 mieczy) Nie wiem, czy jest to jakaś międzynarodowa firma, czy może kontakty są z zagranicą( świat)w  każdym razie firma jest widoczna na rynku pracy.  Czy będą kłopoty I problemy, myślę ze jakieś drobne się pojawią jak to w pracy, finanse raczej będziesz je gromadzić, oszczędzać i żyć oszczędnie, nawet do takiego stopnia, że będziesz sobie wszystkiego żałować ( 4 monet, 3 mieczy) i wcale Ci z tego powodu nie będzie dobrze. Ale to taki czas ( 4 w roku osobistym ) kiedy to tylko pracujemy, pracujemy i nic z tego żadnej radości nie mamy. Klasyczny  schemat czyli marazm. Nie widzę odejścia z firmy na zasadzie ze ktoś Cię zwolni , natomiast nowe propozycje się pojawią ( 8 buław, paź buław) bardziej bym stawiała na takie zmiany i energię do ich przeprowadzenia w drugiej połowie roku.

Ewa( liv222)

runoutofbreath
4 godziny temu, liv222n napisał:

Witam Cię. Zuziu, jesteś w bardzo dobrym czasie, jeśli chodzi o życie zawodowe, jak też i osobiste uczuciowe, bo w 1 i 3 roku osobistym i własnym. Czyli to prócz Twojego działania jeszcze los Ci sprzyja i podsuwa różnie pomysły i dodaje energii do działań.  Myślę ze wychodzisz pomału z tego marazmu oczekiwania ( wisielec) zwłaszcza zawodowo, bardzo dobre karty Zuziu oby polowa z nas takie miała :) ( 5 buław, diabeł, 3 monet, as monet) widać aktywność, która przynosi efekty w postaci ciekawej pracy  i dobrego startu, który może zaowocować na dłuższy  czas a nawet lata.

Uczuciowo, również powinno się coś zadziać o ile już się nie dzieje ( król kielichów, 8 buław, as kielichów)  :) myślę ze to będzie starszy od Ciebie mężczyzna, nawet do 10 lat, na pewno godny uwagi, mężczyzna wykształcony, możliwe ze na wyższym stanowisku, urzędnik,  adwokat, finansista, pracownik biurowy( pustelnik, cesarz) może Cię z nim zapoznać kobieta ( królowa monet) starsza, może po prostu coś będziesz załatwiać jakieś sprawy urzędowe ( sprawiedliwość)

Ewa( liv222)

Piękne karty, oby tak było, ślicznie Ci dziękuję <czerwone>

• Dziękuję! 1

Sylwianka

Sylwio weszłaś teraz w 9 i 6 za moment 7) niestety nie jest to dobry czas na zaczynianie, ale dobry na stabilizowanie, wyciąganie wniosków, chwilę, oddechu, poprawę swojego stanu emocjonalnego, wyciszenie.  Możesz odczuwać takie przygnębienie, smutek, wracanie do przeszłości, skłonność do zamykania się w sobie. Bardzo marzysz Sylwio o tej stabilizacji, z resztą Ty jesteś bardzo uczuciowa, lojalna, oddana ( 9 mieczy, 10 kielichów, siła )   Widać Sylwio że próbujesz odzyskać równowagę po rozczarowaniu( 4 kielichów, umiarkowanie, paź mieczy) obawiam się ze  te pół roku właśnie na tym zejdzie, czyli w tym czasie łapiesz oddech( wisielec, 4 monet) nie jesteś jeszcze gotowa emocjonalnie, na efekty raczej będziesz musiała jeszcze poczekać, zwyczajnie przeczekać, bo teraz każda nowa znajomość, mogłaby tylko pogorszyć Twój stan i przynieść kolejne rozczarowanie, a tego na pewno byś nie chciała. Głowa do góry, chwila wyciszenia dobrze Ci zrobi a później będzie już tylko lepiej.

Ewa( liv222)

Dziękuję Ci bardzo 😘 muszę przyznać, że coś w tym jest. Rozpoczęłam rok w nie najlepszym humorze, czuję się rozbita i nie wiem co ze sobą zrobić.  Mam nadzieję, że ten okres przejściowy szybko minie i odżyję A przede wszystkim poukładam sobie w głowie, aby być otwarta na nowy okres w moim życiu. Dziękuję Ci raz jeszcze i myślę do zobaczenia za pół roku 😊

• Dziękuję! 1

Jadwiga

Dziękuję bardzo Liv. Tak, masz racje, to firma z kontaktami międzynarodowymi. <brawo>

Pozdrawiam<bukiet>

• Dziękuję! 1

liv222n
Dnia 5.01.2020 o 23:16, Maverick napisał:

Witaj

Jeśli można to proszę o spojrzenie w karty na sprawy zawodowe. Czy uda mi się dokończyć praktykę do uprawnień budowlanych  w tym roku I w rezultacie zrobić uprawnienia budowlane w najbizszej przyszłości. Czy nadal będę tkwiła w tej firmie czy uda mu się znaleźć coś lepiej płatnego bo tu kokosoown nie ma i czy moja przyszłość nadal będzie związana z miastem do którego się przeprowadzilam ponad 2 lata temu I tam pracuje.

Pozdrawiam serdecznie 

Czy zostawiłaś mi gdzieś swoje dane ?

Maverick
3 godziny temu, liv222n napisał:

Oczywiście wyslalam na priv Ale mogę powtórzyć 😉

daria0607

dobry wieczór dawno mnie tu nie bylo z braku czasu ale potrzebuje  odpowiedzi a nigdy sie nie zawiodlam na twoich ,dlatego chcialam cie spytac o pare rzeczy.

Koniec roky 2019 byl dla mnie troche pechowy kupilam od dwoch panow rzeczy przez internet u jednego za 900zl drugi za 1000zl i niestety nic nie dostalam a pan znikl z internetu, probuje odzyskac pieniadze przez bank ale ciezko to idzie, i na koniec zlego sylwester albo nowy rok ukradli mi z piwnicy rower elektryczny mialam go aby 4 miesiace:( i chcialam sie dowiedziec czy on moze sie odnajdzie a czesc pieniedzy odzyskam ? i czy caly rok bedziemy mieli z mezem tak pod górke;/ (niestety z ubezpieczenia piniedzy za rower nie dostane bo akurat ubezpieczenie na kradieże mam ale nie rower;/) mam nadziej ze mi troche pomozesz w odpowiedziach:)

daria 7.06.1990

mariusz8.9.1989

liv222n
Dnia 7.01.2020 o 14:08, liv222n napisał:

Dnia 7.01.2020 o 14:08, liv222n napisał:

Jeśli można to proszę o spojrzenie w karty na sprawy zawodowe. Czy uda mi się dokończyć praktykę do uprawnień budowlanych  w tym roku I w rezultacie zrobić uprawnienia budowlane w najbizszej przyszłości. Czy nadal będę tkwiła w tej firmie czy uda mu się znaleźć coś lepiej płatnego bo tu kokosoown nie ma i czy moja przyszłość nadal będzie związana z miastem do którego się przeprowadzilam ponad 2 lata temu I tam pracuje.

Pozdrawiam serdecznie 

Agnieszko, mam wrażenie że zaczęłaś o tej sprawie myśleć na poważnie, rzetelnie , jakbyś dostała wiatru w żagle, nastąpiło w Tobie takie przebudzenie , chęć, energia, ale też i rozsądek. ( zmartwychwstanie, 5 buław, papieżyca)  czyli działasz w tej sprawie. Myślę ze te uprawnienia tak, praktyka również to jest wykonalne. ( rycerz buław, 3 monet) i uda Ci się to zrobić takim fuksem ? ( głupiec) Wyprowadzki nie widać, ale faktycznie finansowo nie jest ciekawie ( 5 monet) a rozrzutna czasami jesteś :)  dobrze o tym wiesz. Zawodowo Aga, to Ty powinnaś wykorzystać ten moment na zmianę pracy, bo jesteś w ( 3 i 8) to jest najlepsza kombinacja numerologiczna dla spraw zawodowych.  To jest bardzo dobry czas i ta ( 3 monet) świadczy ze dopniesz swego, poprzez swój upór, działanie, praktykę,( 3 monet, 10 buław)  Nie mogę obiecać ze od razu będzie to coś bardzo dochodowego, ale zmieni się energia, perspektywy, zostaniesz doceniona co Cię jeszcze bardziej zmotywuje do lepszej pracy i być może z czasem przyjdzie nagroda tylko w dalszej perspektywie ( 3 buław, paź monet, słońce 6 monet)

Ewa( liv222)

• Dziękuję! 1

Maverick
Dnia 9.01.2020 o 17:37, liv222n napisał:

Agnieszko, mam wrażenie że zaczęłaś o tej sprawie myśleć na poważnie, rzetelnie , jakbyś dostała wiatru w żagle, nastąpiło w Tobie takie przebudzenie , chęć, energia, ale też i rozsądek. ( zmartwychwstanie, 5 buław, papieżyca)  czyli działasz w tej sprawie. Myślę ze te uprawnienia tak, praktyka również to jest wykonalne. ( rycerz buław, 3 monet) i uda Ci się to zrobić takim fuksem ? ( głupiec) Wyprowadzki nie widać, ale faktycznie finansowo nie jest ciekawie ( 5 monet) a rozrzutna czasami jesteś :)  dobrze o tym wiesz. Zawodowo Aga, to Ty powinnaś wykorzystać ten moment na zmianę pracy, bo jesteś w ( 3 i 8) to jest najlepsza kombinacja numerologiczna dla spraw zawodowych.  To jest bardzo dobry czas i ta ( 3 monet) świadczy ze dopniesz swego, poprzez swój upór, działanie, praktykę,( 3 monet, 10 buław)  Nie mogę obiecać ze od razu będzie to coś bardzo dochodowego, ale zmieni się energia, perspektywy, zostaniesz doceniona co Cię jeszcze bardziej zmotywuje do lepszej pracy i być może z czasem przyjdzie nagroda tylko w dalszej perspektywie ( 3 buław, paź monet, słońce 6 monet)

Ewa( liv222)

Witaj moja droga pieknie dziękuję za poświęcony czas. 

Co to wróżby to tak pora wreszcie ogarnąć te uprawnienia bo człowiek coraz starszy. Co do zarobków I mojej rozrzutnosci to tez 100% prawda. Jesli chodzi o zmianę pracy to trochę się boję nie ukrywam nowe otoczenie myslalam zostać I przemwczyc się w tej aż do czasu zrobienia uprawnien I później zmienić. Przedwczoraj szef wspomniał że da mi więcej obowiązków Ale też większą wypłatę jeszcze nie znam szczegółów ciekawe tylko czy mu się nie zmieni hmmm nie wiem czy to zmiana na lepsze czy jednak zacząć wysyłać cv nawet bez uprawnień kurde trudne decyzje chyba przede mna w nowym roku. Fajnie że najbliższa przyszłość będzie związana z tym miejscem zamieszkania bo dobrze mi tu.

Wszystkiego dobrego 😘 

I czekam niecierpliwie na bieg czasu i pozytywnych zmian, które zobaczyłaś w kartach

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

liv222n
Dnia 7.01.2020 o 21:26, daria0607 napisał:

dobry wieczór dawno mnie tu nie bylo z braku czasu ale potrzebuje  odpowiedzi a nigdy sie nie zawiodlam na twoich ,dlatego chcialam cie spytac o pare rzeczy.

Koniec roky 2019 byl dla mnie troche pechowy kupilam od dwoch panow rzeczy przez internet u jednego za 900zl drugi za 1000zl i niestety nic nie dostalam a pan znikl z internetu, probuje odzyskac pieniadze przez bank ale ciezko to idzie, i na koniec zlego sylwester albo nowy rok ukradli mi z piwnicy rower elektryczny mialam go aby 4 miesiace:( i chcialam sie dowiedziec czy on moze sie odnajdzie a czesc pieniedzy odzyskam ? i czy caly rok bedziemy mieli z mezem tak pod górke;/ (niestety z ubezpieczenia piniedzy za rower nie dostane bo akurat ubezpieczenie na kradieże mam ale nie rower;/) mam nadziej ze mi troche pomozesz w odpowiedziach:)

daria 7.06.1990

mariusz8.9.1989

Witam Cię Dario. Widzę że końcówka roku nie była fajna i nie zazdroszczę, ale cóż tak czasami w życiu bywa, że los nam troszkę robi psikusy. Położyłam karty na tych dwóch panów z internetu i tak" pan od 900 zł" ( tak ich nazwałam)  i w sumie wyszła karta ( as monet) ale przy 8 kielichów czyli może jakąś część z tego banku, ale tak jak napisałaś to długi proces i trudny ( 7 buław) do zrealizowania ale dopóki możesz, próbuj to jakoś wyjaśnić. Nie wiem czy kupowałaś te rzeczy przez jakiś znany portal ale wydaje mi się tak ( 9 kielichów) może od administracji uda się coś dowiedzieć. Ta rzecz z kolei za 1000 i " pan od 1000")  jest jakby gdzieś w świecie ( król kielichów, świat) może ona gdzieś się zawieruszyła, ktoś czegoś nie dopatrzył ( ( 8 mieczy) moim zdaniem została wysłana ( paź buław) więc tutaj mała nadzieja jest ( 6 mieczy, rycerz monet) ona może przyjść z dużym opóźnieniem.

Rower -słabe nadzieje na odzyskanie ( 7 monet, 5 monet, śmierć) on po prostu może zostanie sprzedany ( 9 monet, 8 kielichów) a cała sprawa może się ciągnąć dość długo. Moim zdaniem ktoś go ukradł w nocy i chyba szukaj wiatru w polu. Policja jeśli zgłosiłaś po czasie uzna za przedawnienie czy jakoś tak to się nazywa ( nie za bardzo się znam na tym terminie ) bo niestety jest karta straty ( 5 monet śmierć) bardzo mi przykro i współczuję Dario.  Szkoda ze nie mogę pomóc, ale to samo życie.  Tak w ogóle to urodziłyśmy się tego samego dnia i miesiąca :) jesteśmy fajne bystre kobietki ;) ale życie nas nie oszczędza niestety.  Dario karta Anielska dla Ciebie na te smutki kradzieże, żeby chociaż te pieniądze albo ich część  odzyskać to Anioł troski pełnej miłości, mam nadzieję ze może chociaż tutaj troszkę los okaże się łaskawy i w jakiś sposób zrekompensuje te Twoje smutki.

Ewa( liv222)

Amandaa

Witaj :)

przenoszę to pytanie do Ciebie.

Jak bedą wyglądały moje sprawy zawodowe i finansowe w tym roku? czy jakieś zmiany mnie czekają? 

Jeśli miałabyś chwilę oczywiście to bardzo proszę o wróżbę ;)

Jadwiga

Witaj Liv,

mam takie pytanie, czy on mnie jeszcze darzy sympatią? Zależy mi na jego przychylności i przyjaźni. Dane wyśle.

Pozdrawiam

liv222n
Dnia 15.01.2020 o 14:47, Amandaa napisał:

Jak bedą wyglądały moje sprawy zawodowe i finansowe w tym roku? czy jakieś zmiany mnie czekają? 

Jeszcze podaj mi dane :)

liv222n
17 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Liv,

mam takie pytanie, czy on mnie jeszcze darzy sympatią? Zależy mi na jego przychylności i przyjaźni. Dane wyśle.

Pozdrawiam

Jest to mężczyzna, który ma powodzenie u strony przeciwnej, lubi kobiety, a one jego, flirciarz, romantyk, uwodziciel, tzw dusza towarzystwa, ludzie ogólnie do niego lgnąć, potrafi prowokować.Czy Cię lubi ? myślę ze tak, nie widać z jego strony szczególnych uprzedzeń,( 3 kielichów, mag, głupiec),  raczej podchodzi a luzie,  wie i zdaje sobie sprawę z tego że możesz mieć do niego słabość, i tak jak mówiłam potrafi prowokować, zawrócić w głowie, oczarować.  Jest bardzo błyskotliwy.

Ewa( liv222)

Amandaa

Jeszcze podaj mi dane :)

Już wysłane :)

yksi

liv222n, mam do Ciebie 2 pytania. 

1. Czy powinnam kontynuować relację z P.? Chciałabym podjąć jakąś decyzję w tej kwestii. Zastanawiam się nad prawdziwością jego uczuć i jak wyglądałoby nasze wspólne życie dalej. 

2. Do jakich zawodów mogę mieć predyspozycje? Szukam aktualnie pracy, ale zastanawiam się też od dłuższego czasu nad przekwalifikowaniem. 

Dane na priv. Będę wdzięczna :). 

daria0607
Dnia 14.01.2020 o 11:09, liv222n napisał:

Witam Cię Dario. Widzę że końcówka roku nie była fajna i nie zazdroszczę, ale cóż tak czasami w życiu bywa, że los nam troszkę robi psikusy. Położyłam karty na tych dwóch panów z internetu i tak" pan od 900 zł" ( tak ich nazwałam)  i w sumie wyszła karta ( as monet) ale przy 8 kielichów czyli może jakąś część z tego banku, ale tak jak napisałaś to długi proces i trudny ( 7 buław) do zrealizowania ale dopóki możesz, próbuj to jakoś wyjaśnić. Nie wiem czy kupowałaś te rzeczy przez jakiś znany portal ale wydaje mi się tak ( 9 kielichów) może od administracji uda się coś dowiedzieć. Ta rzecz z kolei za 1000 i " pan od 1000")  jest jakby gdzieś w świecie ( król kielichów, świat) może ona gdzieś się zawieruszyła, ktoś czegoś nie dopatrzył ( ( 8 mieczy) moim zdaniem została wysłana ( paź buław) więc tutaj mała nadzieja jest ( 6 mieczy, rycerz monet) ona może przyjść z dużym opóźnieniem.

Rower -słabe nadzieje na odzyskanie ( 7 monet, 5 monet, śmierć) on po prostu może zostanie sprzedany ( 9 monet, 8 kielichów) a cała sprawa może się ciągnąć dość długo. Moim zdaniem ktoś go ukradł w nocy i chyba szukaj wiatru w polu. Policja jeśli zgłosiłaś po czasie uzna za przedawnienie czy jakoś tak to się nazywa ( nie za bardzo się znam na tym terminie ) bo niestety jest karta straty ( 5 monet śmierć) bardzo mi przykro i współczuję Dario.  Szkoda ze nie mogę pomóc, ale to samo życie.  Tak w ogóle to urodziłyśmy się tego samego dnia i miesiąca :) jesteśmy fajne bystre kobietki ;) ale życie nas nie oszczędza niestety.  Dario karta Anielska dla Ciebie na te smutki kradzieże, żeby chociaż te pieniądze albo ich część  odzyskać to Anioł troski pełnej miłości, mam nadzieję ze może chociaż tutaj troszkę los okaże się łaskawy i w jakiś sposób zrekompensuje te Twoje smutki.

Ewa( liv222)

Dziękuję Ci bardzo za wróżbe,)mam nadzieję że twoja data urodzenia jest dla Ciebie bardziej szczęśliwa niż moja ,bo żona mam jakoś ciągle pod górkę Ale mam nadzoeje zw kiedys to sie wkoncu zmieni;) z rpwerem sadzimy ze tp kpst z bloki bo ltps musial mowc klucze bo now ma wlamania a polivja mpwo ze maja teraz pelnp taloch kradzieży😔  

Chcialam się Ciebie jeszcze zapytac jak byś miała kiedyś czas to czy mogłabyś zapytać kart jaki będzie ten rok czy lepszy czy gorszy dla nas? Ppniewaz maz tez próbuje zmoenic pracę jak mu sie uda wszystkp zalatwoc z prawajazdy na kategproe c tu w Niemczech to w marcu może zacząć nowa pracę ale narazie wszystko pod górkę 🙄 

klaxia

Hm... Ja chciałabym zapytać co mi życie przyniesie, czy w końcu będzie lepiej. Co mnie czeka 

dodka

Witam liv222n. 

Czy mogła byś sprawdzić w kartach jak potoczy się dalej nasza znajomość?

Dorota 31.07.1975

Kresimir 02.07.1972

Bardzo dziękuję.

Amandaa
Dnia 15.01.2020 o 14:47, Amandaa napisał:

Witaj, przepraszam, jednak chwilowo rezygnuje z pytania :)

• Lubię! 1

vil_lemo

Witaj :) Przenoszę pytanie do Ciebie jeśli znajdziesz dla mnie chwile czasu.

Ciąży mi ten temat, nie wiem czy mam szanse na odżycie uczucia, czy robię głupotę jeszcze w tym siedząc. Pokrótce: byłam w związku 6 lat, rozstaliśmy się - dużo emocji, dystans, typowy kryzys. On wyjechał na rok za granice, z kimś się spotyka(ł), raz powiedział że chciał zapomnieć. Mamy psa. Niedawno wrócił i chce odnowić kontakt żeby razem się nim zajmować. Pytał czy się z kimś spotykam (nie). Jest dla mnie uczynny, zainteresowany, dobrze nam się rozmawia, w sumie nie ma dużego fizycznego dystansu między nami,  gdzieś dalej jesteśmy czujni na słowa ale raczej idziemy na plus. Chociaż nic jednoznacznie nie mogę powiedzieć, raz jest super, innym razem wyczuwam u niego obojętność. Bardzo powoli działamy, on chciałby na "jakoś to będzie", ja jestem miła ale stawiam na jakiś plan żeby nie było powtórki, kiedy za wszystko odpowiadam ja :) Jest trudno o tyle, że we mnie są dalej uczucia do niego, byliśmy związani mocno. Sama już nie wiem na ile mogę określić czy mu na tym zależy, mówi że tak i to on wrócił ale jak w tej rzeczywistości..wiem też, że potrzeba na to czasu. Chciałabym zapytać: 

- Czy widać na tą chwilę szanse na powrót miłości i związku w tej relacji, czy to się rozwinie w jakąś stronę?

- Mogę coś zrobić żeby uratować tą relację, coś nad czym powinnam się skupić?

- Czy w tej relacji jest jednak ktoś trzeci, ważny ktoś trzeci?

Dane wysłałam na priv :)

nika86

Cześć liv, mam pytanie odnośnie mojego związku, życia na ten rok. Monika 30.07.1986 krzysiek 11.01.1982

liv222n
Dnia 20.01.2020 o 23:52, yksi napisał:

liv222n, mam do Ciebie 2 pytania. 

1. Czy powinnam kontynuować relację z P.? Chciałabym podjąć jakąś decyzję w tej kwestii. Zastanawiam się nad prawdziwością jego uczuć i jak wyglądałoby nasze wspólne życie dalej. 

2. Do jakich zawodów mogę mieć predyspozycje? Szukam aktualnie pracy, ale zastanawiam się też od dłuższego czasu nad przekwalifikowaniem. 

Dane na priv. Będę wdzięczna :). 

Natalio może zacznę od tego,  że powiem wprost życie z Tobą może nie być łatwe, wymaga wielkiej siły od partnera, bo jesteś osobą dość apodyktyczną, niezależną, wybuchową, czasami żałujesz, ale nie zawsze. Jesteś bardzo silną jednostką. Te raz obecnie w nie najlepszym  czasie dotyczącym sfery osobistej. Czas raczej na przeczekanie i wyciąganie wniosków, na analizę, zakończenie starych spraw, godzenie się z nimi.  Na pewno to nie jest łatwy związek. Według tych kart obydwoje czujecie się samotni, ( 8 kielichów, pustelnik) mało jest tych emocji i ciepła, tej codziennej troski aczkolwiek ten mężczyzna myśli o Tobie ciepło i na tym sercu jest ogień ( as kielichów, paź buław) tylko ja mam wrażenie, że Ty Natalio w jakiś sposób go chłodzisz , nie ufasz mu nie wierzysz, odwracasz się ( królowa mieczy, 8 mieczy, 3 buław, 3 mieczy)  to wszystko wygląda smutno i nijako ( 5 kielichów) tak jakbyście nie widzieli już dla siebie światełka w tunelu. To niestety, ale może Was oddalić i ta przyszłość jest smutna ( 7 mieczy, księżyc) do tego wszystkiego jakiś mężczyzna( król buław) wtrącający się ten związek, buntujący jedną ze stron. Natalio jeśli nie czujesz miłości od partnera i sama też jesteś w jakimś potrzasku, to warto to przemyśleć. Ten 9 rok osobisty właśnie temu sprzyja. Jeśli zdecydujecie się na rozstanie to nie będzie tak bolało. Raczej przyniesie ulgę w perspektywie czasu.

Predyspozycje zawodowe, to przede wszystkim praca w ruchu, praca gdzie jesteś za coś odpowiedzialna, praca w handlu, transporcie, stanowiska managerskie,  nauczanie,  media, reklama ( królowa buław, papież)

Ewa( liv222)

liv222n
Dnia 21.01.2020 o 06:41, daria0607 napisał:

Dziękuję Ci bardzo za wróżbe,)mam nadzieję że twoja data urodzenia jest dla Ciebie bardziej szczęśliwa niż moja ,bo żona mam jakoś ciągle pod górkę Ale mam nadzoeje zw kiedys to sie wkoncu zmieni;) z rpwerem sadzimy ze tp kpst z bloki bo ltps musial mowc klucze bo now ma wlamania a polivja mpwo ze maja teraz pelnp taloch kradzieży😔  

Chcialam się Ciebie jeszcze zapytac jak byś miała kiedyś czas to czy mogłabyś zapytać kart jaki będzie ten rok czy lepszy czy gorszy dla nas? Ppniewaz maz tez próbuje zmoenic pracę jak mu sie uda wszystkp zalatwoc z prawajazdy na kategproe c tu w Niemczech to w marcu może zacząć nowa pracę ale narazie wszystko pod górkę 🙄 

Dario to tak nie można powiedzieć jednym słowem lepszy, gorszy, bo to jest życie po prostu, jedne sprawy wychodzą drugie nie a życie się toczy. Jeśli masz pytanie o męża to poproszę o jego dane, wtedy spojrzę na jego sprawy zawodowe.

liv222n
Dnia 21.01.2020 o 09:45, klaxia napisał:

Hm... Ja chciałabym zapytać co mi życie przyniesie, czy w końcu będzie lepiej. Co mnie czeka 

Nie mam Twoich danych to po pierwsze, po drugie zadaj konkretne pytanie, jeśli możesz, :) bo wiesz życie może przynieść wszystko i nic, zależy ile w włożymy w to własnego serca i pracy.

• Utwórz nowe...