Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

annairda

Część. Chciałabym zapytać jak będzie się kształtować moja relacja z Krystianem 26.11.1986, Adrianna 15.11.1988. jesteśmy w związku od niedawna.kiedys byliśmy ze sobą i przez 3 lata mieliśmy przerwę i wróciliśmy do siebie.nie wiem czy to słuszne posunięcie.. pozdrawiam :) i zycze dużo miłości w dniu Walentego :) 😘

• Dziękuję! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

liv222n
Dnia 22.01.2020 o 12:23, dodka napisał:

Witam liv222n. 

Czy mogła byś sprawdzić w kartach jak potoczy się dalej nasza znajomość?

Dorota 31.07.1975

Kresimir 02.07.1972

Bardzo dziękuję.

Jesteście bardzo fajnie dopasowani numerologicznie, Ty wiesz czego chcesz, mężczyzna jest ciepły, dobry wartościowy człowiek, ale bardzo wrażliwy a nawet naiwny, więc generalnie wierzy i ufa bezgranicznie.  Do tego wszystkiego macie też dobry czas, kiedy ten los przyświeca, daje taka pozytywną energię, sporo bonusów, radość ogólnie i że chce nam się coś chcieć :) Powiem Ci Doroto, że przyszłościowo wygląda to całkiem fajnie, ( 6 buław, 5 buław, 10 monet) czyli duży potencjał w kartach na związek. Po drodze jeszcze parę schodów, pracy, póki co, mężczyzna jeszcze z dystansem, ale otwarty na znajomość ogólnie na to co los mu da ( koło fortuny, 7 kielichów)  Ty Dorotko jesteś bardziej z dystansem, ( 10 buław, pustelnik, wieża) jakbyś  nie do końca wierzyła w swoje 5 minut :). Jedynym minusem w tej relacji będzie kobieta, która wobec której mężczyzna ma zobowiązania finansowe ( królowa monet) i to Cię może trochę zaskoczyć i nastawić negatywnie, ale pamiętaj jest to mężczyzna lojalny, uczciwy, ciepły oddany, nawet osobom z którymi go już nic nie łączy, to zawsze stara się być w porządku.

Ewa( liv222)

daria0607
1 godzinę temu, liv222n napisał:

Dario to tak nie można powiedzieć jednym słowem lepszy, gorszy, bo to jest życie po prostu, jedne sprawy wychodzą drugie nie a życie się toczy. Jeśli masz pytanie o męża to poproszę o jego dane, wtedy spojrzę na jego sprawy zawodowe.

Mariusz 9.08.1989 od marca ma zacząć nowa pracę jak zda adr. 

dodka
17 godzin temu, liv222n napisał:

Jesteście bardzo fajnie dopasowani numerologicznie, Ty wiesz czego chcesz, mężczyzna jest ciepły, dobry wartościowy człowiek, ale bardzo wrażliwy a nawet naiwny, więc generalnie wierzy i ufa bezgranicznie.  Do tego wszystkiego macie też dobry czas, kiedy ten los przyświeca, daje taka pozytywną energię, sporo bonusów, radość ogólnie i że chce nam się coś chcieć :) Powiem Ci Doroto, że przyszłościowo wygląda to całkiem fajnie, ( 6 buław, 5 buław, 10 monet) czyli duży potencjał w kartach na związek. Po drodze jeszcze parę schodów, pracy, póki co, mężczyzna jeszcze z dystansem, ale otwarty na znajomość ogólnie na to co los mu da ( koło fortuny, 7 kielichów)  Ty Dorotko jesteś bardziej z dystansem, ( 10 buław, pustelnik, wieża) jakbyś  nie do końca wierzyła w swoje 5 minut :). Jedynym minusem w tej relacji będzie kobieta, która wobec której mężczyzna ma zobowiązania finansowe ( królowa monet) i to Cię może trochę zaskoczyć i nastawić negatywnie, ale pamiętaj jest to mężczyzna lojalny, uczciwy, ciepły oddany, nawet osobom z którymi go już nic nie łączy, to zawsze stara się być w porządku.

Ewa( liv222)

Dziękuję Ci liv222 za wróżbe.

Tak jak napisałaś Kresimir taki jest. My byliśmy że sobą 1.5 roku ale właśnie że względu na jego wrażliwość 3 tyg temu rozstaliśmy się tzn on podjął taka decyzję. Bardzo mocno to przeżyłam , bo nauczył mnie wiele. On chce mieć że mną kontakt na zasadzie co słychać, a ja czuje się przez niego skrzywdzona dlatego zachowuje dystans. Ja mieszkam w Szwajcarii a on w Niemczech i myślę że raczej to koniec naszej znajomości. 

Jeszcze raz dziękuję za wróżbe.

• Smutek 1

kb2244

Dzień dobry. Bardzo chciałbym wiedzieć czy wyjdzie mi z pewną kobietą czy mam ją po prostu odpuścić sobie i pogodzić się z tym, że nie jest dla mnie 

Krzysztof 07.09.1996

Ania 10.11.1989

bezona

Hej Ewa

Nie wiem czy ogolnie na ten 2020 moge prosic Jaki dla mnie bedzie?

Od Listopada tamtego roku mam caly czas pod gorke, jak jakies domino z kazdej strony leci.

Dane na priv przesylam

Pozdrawiam <bukiet>

daria0607
Dnia 14.02.2020 o 14:53, daria0607 napisał:

Dzien dobry jak bym mogła Cię prosić o inna wróżbe mój mąż zdawały w Niemczech test na adr ale niestety nie zdał ma ostatnią szansę teraz w tym tygodniu, on się uczy cały czas ale niestety słownictwo nie jest łatwe i jak są pytania inaczej sformułowane jest mu ciężko wszystko zrozumieć 😔problem jest od 1 marca ma zacząć nowa pracę ale bez ale nie może czy uda mu się to teraz wszystko? On się trochę wczoraj załamał miał o 2 błędy za dużo i została mu ostatnią szansa;/niestety do Polski nie może teraz jechać żeby to zdać bo nie ma urlopu😔

yksi
Dnia 14.02.2020 o 13:06, liv222n napisał:

Natalio może zacznę od tego,  że powiem wprost życie z Tobą może nie być łatwe, wymaga wielkiej siły od partnera, bo jesteś osobą dość apodyktyczną, niezależną, wybuchową, czasami żałujesz, ale nie zawsze. Jesteś bardzo silną jednostką. Te raz obecnie w nie najlepszym  czasie dotyczącym sfery osobistej. Czas raczej na przeczekanie i wyciąganie wniosków, na analizę, zakończenie starych spraw, godzenie się z nimi.  Na pewno to nie jest łatwy związek. Według tych kart obydwoje czujecie się samotni, ( 8 kielichów, pustelnik) mało jest tych emocji i ciepła, tej codziennej troski aczkolwiek ten mężczyzna myśli o Tobie ciepło i na tym sercu jest ogień ( as kielichów, paź buław) tylko ja mam wrażenie, że Ty Natalio w jakiś sposób go chłodzisz , nie ufasz mu nie wierzysz, odwracasz się ( królowa mieczy, 8 mieczy, 3 buław, 3 mieczy)  to wszystko wygląda smutno i nijako ( 5 kielichów) tak jakbyście nie widzieli już dla siebie światełka w tunelu. To niestety, ale może Was oddalić i ta przyszłość jest smutna ( 7 mieczy, księżyc) do tego wszystkiego jakiś mężczyzna( król buław) wtrącający się ten związek, buntujący jedną ze stron. Natalio jeśli nie czujesz miłości od partnera i sama też jesteś w jakimś potrzasku, to warto to przemyśleć. Ten 9 rok osobisty właśnie temu sprzyja. Jeśli zdecydujecie się na rozstanie to nie będzie tak bolało. Raczej przyniesie ulgę w perspektywie czasu.

Predyspozycje zawodowe, to przede wszystkim praca w ruchu, praca gdzie jesteś za coś odpowiedzialna, praca w handlu, transporcie, stanowiska managerskie,  nauczanie,  media, reklama ( królowa buław, papież)

Ewa( liv222)

Jest w tym dużo racji... Jestem dosyć niezależna, chcę żyć po swojemu, chociaż i tak nauczyłam się chodzić na kompromisy. Mam też konkretne wymagania, nie uznaję uciekania od problemów. I chyba właśnie przez to odwróciłam się od niego, bo on uciekał, nie mogliśmy usiąść i porozmawiać, bo się zaraz oburzał,  albo po prostu nie chciał dostrzec moich emocji, które starałam się klarownie tłumaczyć. On mnie nie do końca rozumie, a ja jego, ja mam żal, nie podoba mi się jego bierność, nie rozumiem, jak można deklarować miłość i mieć takie zachowania, on też jest smutny przez pewne sprawy (jest tak nadal pomimo, że się starałam je rozwiązać i częściowo się udało).
Ten mężczyzna to mógł być mój kolega (z którym nic mnie nie łączyło, ale który nie przepadał za moim), z którym już zerwałam znajomość. 

Nie chciałabym tego zakańczać raz na zawsze, ale jeśli nic się nie zmieni w pewnych kwestiach, może być ciężko.
Co do predyspozycji, to właśnie myślałam o stanowisku managerskim w IT, więc by się zgadzało :). 

• Dziękuję! 1

Jadwiga

Witaj Liv,

chciałam zapytać jaka jest (z jego strony) i jaka będzie nasza znajomość, jak się potoczy. Mam dziwne odczucia ale nie mogę go rozgryźć, co on w ogóle myśli. Czy to tylko jest sfera zawodowa czy osobista tez może wchodzić w rachubę. Dane wyślę. 

mag-emi

Witaj wróżko Liv.

Chcialabym zostawić u Ciebie prośbę o wróżbę. 
Czy ta kobieta jeszcze będzie mieszać w moim i moim mężu życiu? Jak na razie jest cisza. Nie chce wywoływać wilka z lasu i szczerze mówić to jest trochę podejrzane, ze nic nie słychać. 

serdecznie pozdrawiam, a dane już wysyłam na priv. 

liv222n
Dnia 7.02.2020 o 23:22, vil_lemo napisał:

Witaj :) Przenoszę pytanie do Ciebie jeśli znajdziesz dla mnie chwile czasu.

Ciąży mi ten temat, nie wiem czy mam szanse na odżycie uczucia, czy robię głupotę jeszcze w tym siedząc. Pokrótce: byłam w związku 6 lat, rozstaliśmy się - dużo emocji, dystans, typowy kryzys. On wyjechał na rok za granice, z kimś się spotyka(ł), raz powiedział że chciał zapomnieć. Mamy psa. Niedawno wrócił i chce odnowić kontakt żeby razem się nim zajmować. Pytał czy się z kimś spotykam (nie). Jest dla mnie uczynny, zainteresowany, dobrze nam się rozmawia, w sumie nie ma dużego fizycznego dystansu między nami,  gdzieś dalej jesteśmy czujni na słowa ale raczej idziemy na plus. Chociaż nic jednoznacznie nie mogę powiedzieć, raz jest super, innym razem wyczuwam u niego obojętność. Bardzo powoli działamy, on chciałby na "jakoś to będzie", ja jestem miła ale stawiam na jakiś plan żeby nie było powtórki, kiedy za wszystko odpowiadam ja :) Jest trudno o tyle, że we mnie są dalej uczucia do niego, byliśmy związani mocno. Sama już nie wiem na ile mogę określić czy mu na tym zależy, mówi że tak i to on wrócił ale jak w tej rzeczywistości..wiem też, że potrzeba na to czasu. Chciałabym zapytać: 

- Czy widać na tą chwilę szanse na powrót miłości i związku w tej relacji, czy to się rozwinie w jakąś stronę?

- Mogę coś zrobić żeby uratować tą relację, coś nad czym powinnam się skupić?

- Czy w tej relacji jest jednak ktoś trzeci, ważny ktoś trzeci?

Dane wysłałam na priv :)

Krysiu, byliście tyle lat w związku, więc wiesz że jest to mężczyzna niezależny, wojowniczy,  on bardzo sobie ceni wolność,  czyli typowy hedonista, ważne żeby jemu było dobrze.  Wiesz więc, czego się możesz spodziewać, znasz osobowość, pewne cechy charakteru itd.  Ty z kolei jesteś bardzo introwertyczna, zamknięta w sobie ale też naiwna. łatwowierna. Potrafisz się poświęcać. Trochę skonfliktowana ze sobą.  Według kart, mężczyzna faktycznie chciał od tego uciec ( król monet, siła, 6 mieczy) i powiem Ci tak, owszem on chciał coś jeszcze z Tobą jakby dokończyć, wyjaśnić, spróbować jeszcze raz, ( umiarkowanie) ale wydaje mi się że nie będzie to na długo, bo najprawdopodobniej znów wyjedzie, ( 6 mieczy, świat, śmierć.,9 monet ) Co w takiej sytuacji możesz zrobić ?, uczucia są ( 2 kielichów) to widać i w jakiś sposób Was ciągnie do siebie( rycerz buław) ale jednak to rozstanie, było z jakiegoś powodu, z jakiegoś względu itd. To powinno dać Ci do myślenia, że skoro coś nie wyszło, to nigdy już nie będzie tak samo, musielibyście na nowo się w sobie zakochać, dążyć do spójności itd, nie będzie to jednak możliwe, skoro Wasze drogi się rozchodzą.

Ewa( liv222)

• Dziękuję! 1

liv222n
Dnia 14.02.2020 o 14:53, daria0607 napisał:

Trudną datę ma Mariusz, same 8 i 9 praktycznie, do tego mistrzowska 44, czyli praca, dla niego jest powołaniem. Rozumiem że teraz wszystko zależy od egzaminu tej szansy o której wspomniałaś, czyli wszystko idzie tak opieszale ( kapłanka , 7 monet)  wydaje mi się ze on ten egzamin zaliczy( sprawiedliwość, słońce,)  i niby ta radość będzie ale coś straci( 5 kielichów)  i być może termin rozpoczęcia tej pracy się przesunie, albo otrzyma na początku inne stanowisko niż to było uzgodnione( mag, paź kielichów) w kazdym razie coś nie będzie po jego myśli. Mimo wszystko niech próbuje ( 5 mieczy, paź mieczy)

Karta wspierająca to Metatron, czyli dość duża transformacja zmiany

Niech zabierze narysowaną przez siebie własnoręcznie runę Ansuz, oraz wspiera się nią przez czas nauki.

Ewa( liv222)

liv222n
Dnia 7.02.2020 o 23:45, nika86 napisał:

Cześć liv, mam pytanie odnośnie mojego związku, życia na ten rok. Monika 30.07.1986 krzysiek 11.01.1982

Rozumiem, że pytanie dotyczy tego jak się Wam będzie w 2020 roku żyło ze sobą.

Moniko jeśli planujecie potomstwo, to tak jak najbardziej czas sprzyja ( paź monet, 6 buław, cesarzowa) przed Wami bardzo ważne inwestycje , przedsięwzięcia związane z finansami, pracą,  zarobkowaniem, ogólnie wszystkim co dotyczy kwestii prawnych i finansowych ( 9 monet, sprawiedliwość, rycerz monet) radzę jednak zwracać uwagę na wszelkie dokumenty, okazje, zaciągane kredyty, pułapki itd. Ogólnie powinno się wszystko udać.

Ewa( liv222)

vil_lemo
1 godzinę temu, liv222n napisał:

Krysiu, byliście tyle lat w związku, więc wiesz że jest to mężczyzna niezależny, wojowniczy,  on bardzo sobie ceni wolność,  czyli typowy hedonista, ważne żeby jemu było dobrze.  Wiesz więc, czego się możesz spodziewać, znasz osobowość, pewne cechy charakteru itd.  Ty z kolei jesteś bardzo introwertyczna, zamknięta w sobie ale też naiwna. łatwowierna. Potrafisz się poświęcać. Trochę skonfliktowana ze sobą.  Według kart, mężczyzna faktycznie chciał od tego uciec ( król monet, siła, 6 mieczy) i powiem Ci tak, owszem on chciał coś jeszcze z Tobą jakby dokończyć, wyjaśnić, spróbować jeszcze raz, ( umiarkowanie) ale wydaje mi się że nie będzie to na długo, bo najprawdopodobniej znów wyjedzie, ( 6 mieczy, świat, śmierć.,9 monet ) Co w takiej sytuacji możesz zrobić ?, uczucia są ( 2 kielichów) to widać i w jakiś sposób Was ciągnie do siebie( rycerz buław) ale jednak to rozstanie, było z jakiegoś powodu, z jakiegoś względu itd. To powinno dać Ci do myślenia, że skoro coś nie wyszło, to nigdy już nie będzie tak samo, musielibyście na nowo się w sobie zakochać, dążyć do spójności itd, nie będzie to jednak możliwe, skoro Wasze drogi się rozchodzą.

Ewa( liv222)

Dziękuję ogromnie, duża w tym racja. Było dobrze ale w pewnym momencie nagromadziło mi się problemów i w tym wszystkim straciłam stery. Wiem jak wygląda życie z nim, też wiem że odnajdywałam się w takim układzie, potrafiliśmy czerpac z tego dobro. Dogłębnie wszystko przeanalizowałam, wydaje mi się że dało mi konkretne wskazówki, co z mojej strony wprowadzało chaos zamiast rozwiązań. Teraz nasze drogi się rozeszły, trochę się wkurzylam na niego i chciałam chwilę odpocząć. Teraz nie wiem czy się odezwać, czy dać spokój. Możesz mi dać wskazówke czy jest ta szansa, czy on jest jeszcze otwarty na relacje ze mną żeby spróbować się znow zbliżyć? 

nika86
7 godzin temu, liv222n napisał:

Rozumiem, że pytanie dotyczy tego jak się Wam będzie w 2020 roku żyło ze sobą.

Moniko jeśli planujecie potomstwo, to tak jak najbardziej czas sprzyja ( paź monet, 6 buław, cesarzowa) przed Wami bardzo ważne inwestycje , przedsięwzięcia związane z finansami, pracą,  zarobkowaniem, ogólnie wszystkim co dotyczy kwestii prawnych i finansowych ( 9 monet, sprawiedliwość, rycerz monet) radzę jednak zwracać uwagę na wszelkie dokumenty, okazje, zaciągane kredyty, pułapki itd. Ogólnie powinno się wszystko udać.

Ewa( liv222)

Bardzo dziękuję za wróżbę, 😁

Zuzanna30

Witaj,

ja chciałabym się spytać o moją relację z pewnym mężczyzną? Dane na priv.

Pozdrawiam

annairda
Dnia 14.02.2020 o 13:20, annairda napisał:

Część. Chciałabym zapytać jak będzie się kształtować moja relacja z Krystianem 26.11.1986, Adrianna 15.11.1988. jesteśmy w związku od niedawna.kiedys byliśmy ze sobą i przez 3 lata mieliśmy przerwę i wróciliśmy do siebie.nie wiem czy to słuszne posunięcie.. pozdrawiam :) i zycze dużo miłości w dniu Walentego :) 😘

Mogę dodać,że zamieszkaliśmy teraz ze sobą, trochę zostałam do tego zmuszona sytuacja rodzinna.wiec przenioslam się z córką w nowe miejsce.zmienilam jej szkole. A ja szukam nowej pracy.blizej miejsca zamieszkania.i czy mogłabym do mojego pytania o relacje z Krystianem dodać pytanie o pracę.czy uda mi się wkrótce znaleźć nową, satysfakcjonująca tj.blizej albo zdalna..i lepsza finansowo,ogólnie pracuje w finansach i czy będzie związana z finansami czy może zmienię profesje ;) o ile da się to wyczytać :P i o ile mogę dodać takie zapytanie :) pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia 🌻

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

anna1992

Witaj:)

Jakiś czas temu poznałam pewnego Pana. Poznaliśmy się na domówce u znajomych. Bardzo dużo czasu spędziliśmy wtedy razem. Codziennie mamy ze sobą kontakt telefoniczny ( dzieli nas sporo kilometrów). Podczas gdy mnie odwiedził rozmawialiśmy godzinami. Było bardzo miło:) do niczego nie doszło. Czuję, że coś mnie do niego przyciąga i ciekawa jestem tej relacji.

Jeżeli jest taka możliwość to chciałabym zapytać kart jak się rozwinie ta relacja. On ma w planach przeprowadzić się do miasta w którym ja mieszkam. Czy jest to prawdą? Dane wyślę na pv

Pozdrawiam:))

anna1992

Anuluje pytanie.

Zuzanna30
Dnia 26.02.2020 o 22:16, Zuzanna30 napisał:

Witaj,

ja chciałabym się spytać o moją relację z pewnym mężczyzną? Dane na priv.

Pozdrawiam

Rezygnuję z pytania 

• Smutek 1

milo88

Witam serdecznie  :)

czy byłaby możliwość postawienia kart na moją przyszłość związana ze strefą osobistą?:) czy poznam kogoś ciekawego będzie to coś na poważnie..

no i chciałam zapytać o relacje/przyszłość z pewnym panem .. 

dziękuję ślicznie i posyłam dane na priv

miłego wieczorku 😘

• Lubię! 1

daria0607
Dnia 26.02.2020 o 11:50, liv222n napisał:

Trudną datę ma Mariusz, same 8 i 9 praktycznie, do tego mistrzowska 44, czyli praca, dla niego jest powołaniem. Rozumiem że teraz wszystko zależy od egzaminu tej szansy o której wspomniałaś, czyli wszystko idzie tak opieszale ( kapłanka , 7 monet)  wydaje mi się ze on ten egzamin zaliczy( sprawiedliwość, słońce,)  i niby ta radość będzie ale coś straci( 5 kielichów)  i być może termin rozpoczęcia tej pracy się przesunie, albo otrzyma na początku inne stanowisko niż to było uzgodnione( mag, paź kielichów) w kazdym razie coś nie będzie po jego myśli. Mimo wszystko niech próbuje ( 5 mieczy, paź mieczy)

Karta wspierająca to Metatron, czyli dość duża transformacja zmiany

Niech zabierze narysowaną przez siebie własnoręcznie runę Ansuz, oraz wspiera się nią przez czas nauki.

Ewa( liv222)

Witaj dlugo mnie nie bylo bo okropne zamieszanie z tym wirusem😷😔wchodzę dzisiaj i muszę ci powiedzieć że korzystałam z usług roznych osób nawet tych co placilam i niestety rzadko się coś sprawdzalo A tu zawsze i jak dziś czytam to ci powiem zdał ale nie nie powiodło bo pan zapisał to w szkole jazdy na zły egzamin😳i ma to ale potrzebuje inny więc zaczął inny ten co potrzebuje był 1 dzien i szkoły w Niemczech zamknięte przez corona wirus😔czyli siedzi w domu nie może pracować mimo że chce i ci ludzie na niego czekają (tyle dobrego) ale jak długo będą czekać 🤔

Dlatego ciągle czytamy gdzie prędzej otworzą szkole jazdy w Niemczech czy tu. Dlatego chciałam Cię prosić o jeszcze jeden rozkład kart jeśli to możliwe.

Wvpolsce mu powiedzieli że może się uczyć online w Niemczech nie i jak otworzą egzaminy to może do nich normalnie podejść.ale nie wiadomo kiedy to będzie może w maju może nie 😔 i moje pytanie jest takie czy pokazuje się w kartach gdzie on szybciej uzyska moduły 95 w Polsce czy w Niemczech? W Polsce musimy sami zapłacić tutaj nie ale ważne jest tylko to żeby jak najszybciej to zrobic😔 naprawdę ten rok jest okropny, mam nadzieję że od połowy roku będzie lepszy😊  

Mariusz 8.9.1989

• Lubię! 1

liv222n

Bardzo chętnie pomogę w rozwiązywaniu problemów i odpowiem bezpłatnie tutaj na Forum, danej osobie na 3 pytania ( mogą dotyczyć różnych dziedzin) w ciągu danego roku numerologicznego.

Szamanka

Hej.Czy kiedykolwiek wyjdę za mąż?Jeśli można zadać takie pytanie.Dane prześlę na priv.Pozdrawiam.

Jadwiga

Witam,

czy widać koło mnie mężczyznę, który jest mną zainteresowany poważnie? Dane podaje na pv.

• Utwórz nowe...