Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

Kruczek

Witam ponownie :)

Chciałbym się dowiedzieć czy coś się wydarzy podczas zbliżającego się sezonu letniego w pracy. Mianowicie czy wszystko będzie w porządku i czy poznam kogoś w kim się zauroczę z wzajemnością.

Krzysztof 27.11.1998

Jeżeli przyda się więcej informacji mogę udzielić na pv.

Grzejnik

Anuluje prośbę o wróżbe.

• Smutek 1

liv222n
Dnia 20.05.2020 o 19:19, Szamanka napisał:

Hej.Czy kiedykolwiek wyjdę za mąż?Jeśli można zadać takie pytanie.Dane prześlę na priv.Pozdrawiam.

Można zadać, i zadałam je kartom, dosłownie,  niestety, ale pokazały się obawy, lęki, i to może Cię wstrzymywać, nawet gdyby taka sytuacja miała mieć miejscetzn, mężczyzna poprosił o rękę ( 5 monet, 9 buław, księżyc) 

Ewa( liv222)

liv222n
Dnia 23.05.2020 o 20:41, Jadwiga napisał:

Witam,

czy widać koło mnie mężczyznę, który jest mną zainteresowany poważnie? Dane podaje na pv.

Odpowiem w ten sposób, jest mężczyzna w układzie  z żywiołu wody( ryby, rak, skorpion) który jest uczuciowy, wrażliwy ciepły, ale może skrywać swoje uczucia ( król kielichów) jest jeszcze nie do końca pewny uczuć, i raczej stawia na czas,  daje sobie ten czas, ( 5 buław w p.p) ale ma jak najbardziej dobre intencje ( as buław, 9 kielichów, cesarz)  jeśli chodzi o radę dla Ciebie, to bądź pewna siebie, konkretna i troszeczkę od niego wymagaj :) ( królowa monet)  

Ewa( liv222)

annairda
Dnia 14.02.2020 o 13:20, annairda napisał:

Część. Chciałabym zapytać jak będzie się kształtować moja relacja z Krystianem 26.11.1986, Adrianna 15.11.1988. jesteśmy w związku od niedawna.kiedys byliśmy ze sobą i przez 3 lata mieliśmy przerwę i wróciliśmy do siebie.nie wiem czy to słuszne posunięcie.. pozdrawiam :) i zycze dużo miłości w dniu Walentego :) 😘

Witam,

Czy mogę liczyć na odpowiedź na powyższe pytanie ? :( Czy z jakichś powodów odpowiedź nie zostanie udzielona? 

Pozdrawiam🌼

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Szamanka
40 minut temu, liv222n napisał:

Można zadać, i zadałam je kartom, dosłownie,  niestety, ale pokazały się obawy, lęki, i to może Cię wstrzymywać, nawet gdyby taka sytuacja miała mieć miejscetzn, mężczyzna poprosił o rękę ( 5 monet, 9 buław, księżyc) 

Ewa( liv222)

Dziękuję Ewo. Ja jestem 33,więc może dlatego małżeństwo nie jest mi pisane.

• Smutek 1

liv222n
Dnia 23.05.2020 o 20:57, Kruczek napisał:

Witam ponownie :)

Chciałbym się dowiedzieć czy coś się wydarzy podczas zbliżającego się sezonu letniego w pracy. Mianowicie czy wszystko będzie w porządku i czy poznam kogoś w kim się zauroczę z wzajemnością.

Krzysztof 27.11.1998

Jeżeli przyda się więcej informacji mogę udzielić na pv.

Krzysztofie, widać ze podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie,  nawet oczekujesz takiego zbiegu zdarzeń, ( księżyc, paź buław, sprawiedliwość)  jesteś romantykiem to widać ( rycerz kielichów) 3 numerologiczna, więc przyciągasz spojrzenia kobiet, :) podobasz się kobietom, i powiem że tak, poznasz kobietę, bardzo możliwe ze starszą od Ciebie, niezwykle powabną, piękną, zadbaną pełną uroku, klasy, gracji ( cesarzowa) i to faktycznie może być zauroczenie( as buław) tak więc Twoja postawa, determinacja, być może ciepłe myśli ( słońce) bardzo pozytywnie wpłyną na takie zdarzenia :) . Poproszę o krótkie podsumowanie kiedy to nastąpi, bo sama jestem troszkę ciekawa ;)  Powodzenia. 

Ewa( liv222)

• Dziękuję! 1

liv222n
16 godzin temu, annairda napisał:

Witam,

Czy mogę liczyć na odpowiedź na powyższe pytanie ? :( Czy z jakichś powodów odpowiedź nie zostanie udzielona? 

Pozdrawiam🌼

Możesz liczyć na odpowiedź, już do Was wróciłam :) 

Część. Chciałabym zapytać jak będzie się kształtować moja relacja z Krystianem 26.11.1986, Adrianna 15.11.1988. jesteśmy w związku od niedawna.kiedys byliśmy ze sobą i przez 3 lata mieliśmy przerwę i wróciliśmy do siebie.nie wiem czy to słuszne posunięcie.. pozdrawiam :) i zycze dużo miłości w dniu Walentego :) 😘

Adrianno :) Ty masz w swojej dacie wpisaną, taką cechę, ze nie lubisz zmian,  myślę ze Ty do końca nie pogodziłaś się z tym , ze kiedyś się rozstaliście. Teraz to wszystko przybrało na sile( paź buław, 5 buław, 3 buław) myślę ze ta decyzja była przemyślana( sprawiedliwość) Krystian, przez ten czas miał do Ciebie uczucia ( król kielichów) Wygląda to tak jakbyście zaczęli wszystko jeszcze raz, ( as kielichów) oczywiście nigdy już nie będzie tak samo, ale na nowych zasadach, z nowymi postanowieniami ( umiarkowanie , as kielichów) jest szansa, ze ten powrót Cię satysfakcjonuje, uszczęśliwi, sprawi że rozkwitasz ( 2 buław, cesarzowa) pielęgnujcie to, dbajcie o siebie,  uważam ze skoro tak zadecydowaliście to warto dać sobie szanse. 

Ewa ( liv222)

• Dziękuję! 1

liv222n
16 godzin temu, Grzejnik napisał:

Hej, Lub, czy jednak odp. na moje pyt? Anuluje je u Mariki.

Mam odpowiedzieć ? :) 

Kruczek
2 godziny temu, liv222n napisał:

Krzysztofie, widać ze podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie,  nawet oczekujesz takiego zbiegu zdarzeń, ( księżyc, paź buław, sprawiedliwość)  jesteś romantykiem to widać ( rycerz kielichów) 3 numerologiczna, więc przyciągasz spojrzenia kobiet, :) podobasz się kobietom, i powiem że tak, poznasz kobietę, bardzo możliwe ze starszą od Ciebie, niezwykle powabną, piękną, zadbaną pełną uroku, klasy, gracji ( cesarzowa) i to faktycznie może być zauroczenie( as buław) tak więc Twoja postawa, determinacja, być może ciepłe myśli ( słońce) bardzo pozytywnie wpłyną na takie zdarzenia :) . Poproszę o krótkie podsumowanie kiedy to nastąpi, bo sama jestem troszkę ciekawa ;)  Powodzenia. 

Ewa( liv222)

Dziękuję bardzo za zerknięcie na karty, postaram się podzielić podsumowaniem :)

Jadwiga

Dziękuję pięknie.<dziękuję>

Mariu22

Witam serdecznie

Jeśli można chciałam  prosić o wrózbę na relacje, dane  na priv.

Jak potocza sie sprawy finansowe?

Jak  bedzie wygladała relacja  uczuciowa?

Czy ten pan jest wobec mnie lojalny?

Ella

Witaj Liv,

Chcialabym  prosic Pania o wrozbe czy do roku czasu wyjde za maz za mojego partnera i czy kiedys bedziemy miec dziecko? Dane wysle na priv. Dziekuje

• Utwórz nowe...