Skocz do zawartości

Karty tarota liv222

liv222n
 Share

Polecane posty

Witaj Liv, 

Już długo mnie tu nie było. Mam pytanie dotyczące związku, czy pójdzie on dalej do przodu. Czy partner się oświadczy i będzie chciał mieć ze mną dzieci, czy nadal wszystko będzie stało w miejscu, taka stagnacja.. 

Drugie pytanie to czy wyzdrowieje i moje problemy gastryczne będą w porządku.

Dane podam na priv,

Witaj Kochana Liv😘 

Mam pytanie dotyczące pracy, ostatnio nachodzą mnie myśli o pracy za granicą, czy jest to pomysł do zrealizowania? Dziękuję za odpowiedź z góry 😘😘 Natalia 05.10.1986

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Dnia 24.11.2021 o 15:14, Ankra napisał:

Witaj Liv. 😊 

To ja napiszę jako pierwsza, jeśli mogę? 

Wiem że po dłuższym moim chorobowym moja agencja pracy da mi wypowiedzenie. 

Operacja kręgosłupa więc muszę mieć lżejsza pracę. Pracuje za granicą. Tym samym muszę tam się zarejestrować w agencji pracy Agentur... 

Moje pytanie jest takie czy agencja pójdzie mi na rekę i zrobi transfer do Polski, bo niestety z moich zarobków nie będę w stanie się tam utrzymać. 

Czy może czeka mnie inne rozwiązanie.. Na chwilę obecną mam jeszcze rehabilitację ale z opinii lekarza skończę to wszystko w stycznia 

Dane podam na priv. 

Witam Cię Aneto :) czyli pytasz konkretnie cyt. "czy agencja pójdzie mi na rękę i zrobi transfer do Polski" 

Karty pokazały konkretne działanie ( sprawiedliwość, 2 monet, śmierć)   czyli tak jak to sobie przemyślałaś dosłownie zaległy urlop 2 miesiące( 2 monet) i wypowiedzenie  ( śmierć) , karty dokładnie to zasugerowały ( śmierć) ze będzie to dobre rozwiązanie.

Ewa ( liv222)

• Dziękuję! 1

16 godzin temu, hunter61 napisał:

Witaj Liv, 

Już długo mnie tu nie było. Mam pytanie dotyczące związku, czy pójdzie on dalej do przodu. Czy partner się oświadczy i będzie chciał mieć ze mną dzieci, czy nadal wszystko będzie stało w miejscu, taka stagnacja.. 

Drugie pytanie to czy wyzdrowieje i moje problemy gastryczne będą w porządku.

Dane podam na priv,

Hej Justynko :)  No masz rację to wszystko tak się trochę wlecze, ( 7 monet, śmierć, 6 buław) i dobrze byłoby się już określić. Jednak tego określenia za bardzo nie widać w tych kartach ( as kielichów, królowa buław))  Do tego wszystkiego przyklei się do Twojego partnera jakaś kobieta , romansu nie widzę, ale ciężkie chwile przed Wami. To niestety wpłynie na kolejne czekanie, czyli to zawieszenie może jeszcze potrwać. Karty kładę na ok roku, wiec to nie jest już przesądzone  na zawsze, ale na ten czas tych oświadczyn w kartach po prostu nie widać. Bardzo mi przykro.. Dziecko natomiast jak najbardziej możliwe( paź kielichów, 10 kielichów, 10 monet)  Czyli możecie po prostu na ten czas nie legalizować związku.

Ewa ( liv222)

14 godzin temu, MalinowyDeszcz napisał:

Witaj Kochana Liv😘 

Mam pytanie dotyczące pracy, ostatnio nachodzą mnie myśli o pracy za granicą, czy jest to pomysł do zrealizowania? Dziękuję za odpowiedź z góry 😘😘 Natalia 05.10.1986

Hej Natalio :)  Myśli są ( wisielec,  4 kielichów, 4  buław)  ale zdecydowania mało :) ( rycerz kielichów, 5 mieczy)  Pomysł dobry, bo predyspozycje masz , podróże lubisz, jesteś energiczna, lekko szalona , przemyśl to  sobie jeszcze raz . 

Ewa ( liv222)

• Lubię! 1

10 minut temu, liv222n napisał:

Hej Natalio :)  Myśli są ( wisielec,  4 kielichów, 4  buław)  ale zdecydowania mało :) ( rycerz kielichów, 5 mieczy)  Pomysł dobry, bo predyspozycje masz , podróże lubisz, jesteś energiczna, lekko szalona , przemyśl to  sobie jeszcze raz . 

Ewa ( liv222)

Dziękuję Kochana 😘 no właśnie trochę mało, boję się czy pogodzę to z życiem rodzinnym i to chyba najbardziej sprawia, że boję się zrobić krok do przodu 😊

• Dziękuję! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

1 godzinę temu, liv222n napisał:

Witam Cię Aneto :) czyli pytasz konkretnie cyt. "czy agencja pójdzie mi na rękę i zrobi transfer do Polski" 

Karty pokazały konkretne działanie ( sprawiedliwość, 2 monet, śmierć)   czyli tak jak to sobie przemyślałaś dosłownie zaległy urlop 2 miesiące( 2 monet) i wypowiedzenie  ( śmierć) , karty dokładnie to zasugerowały ( śmierć) ze będzie to dobre rozwiązanie.

Ewa ( liv222)

Dziękuję bardzo, cieszę się że wszystko się jakiś w miarę dobrze potoczy.... 

Pozdrawiam i na pewno zweryfikuje. 

Pozdrawiam 😊 

• Dziękuję! 1

Dnia 25.11.2021 o 14:40, liv222n napisał:

Hej Justynko :)  No masz rację to wszystko tak się trochę wlecze, ( 7 monet, śmierć, 6 buław) i dobrze byłoby się już określić. Jednak tego określenia za bardzo nie widać w tych kartach ( as kielichów, królowa buław))  Do tego wszystkiego przyklei się do Twojego partnera jakaś kobieta , romansu nie widzę, ale ciężkie chwile przed Wami. To niestety wpłynie na kolejne czekanie, czyli to zawieszenie może jeszcze potrwać. Karty kładę na ok roku, wiec to nie jest już przesądzone  na zawsze, ale na ten czas tych oświadczyn w kartach po prostu nie widać. Bardzo mi przykro.. Dziecko natomiast jak najbardziej możliwe( paź kielichów, 10 kielichów, 10 monet)  Czyli możecie po prostu na ten czas nie legalizować związku.

Ewa ( liv222)

Dziękuję bardzo :)

• Dziękuję! 1

Dnia 27.11.2021 o 18:19, Mariu22 napisał:

Witam.

Czy związek się rozwinie? Jak dalej potoczy się relacja? Dane na priv

Dnia 27.11.2021 o 18:19, Mariu22 napisał:

Witam.

Czy związek się rozwinie? Jak dalej potoczy się relacja? Dane na priv

Witam. Według moich kart ta relacja się toczy i w jakiś sposób rozwija ( cesarz, mag, 8 monet) czyli pewne rzeczy macie ustalone,  Na pewno wiecie w jakim celu się spotykacie i co Wam to daje.  Pewne rzeczy jednak wymagają pracy i czasu.  Nie bardzo wiem czego tak  naprawdę oczekujesz, legalizacji ? ( sprawiedliwość) stabilizacji ? deklaracji ?w przyczynie problemu rzeczywiście jest ta ( 6 kielichów) czyli czekanie, brak oczekiwanych działań. Myślę, ze rozmowa w związku to podstawa , trzeba mówić i pytać otwarcie , jak Ty to widzisz dalej,  co możemy jeszcze dla siebie zrobić,  takie pytania powinny jednak paść.( 7 monet)  Nie pokazały mi karty jakiegoś wielkiego przełomu, ( 7 monet, 9 monet) więc ta rozmowa jest niezbędna. Ponieważ po pierwsze da Ci spokój wewnętrzny,  po drugie będziesz wiedzieć na czym stoisz ,( 2 kielichów, wieża)  Wy tak naprawdę jesteście do siebie przywiązani ( diabeł umiarkowanie) Może to nie jest związek z fajerwerkami ale jednak bliski emocjonalnie.  Jeśli czekasz na któreś z tych działań jak legalizacja, deklaracje czy stabilizacja to  raczej zostanie ta stabilizacja taka jaka jest.

Ewa ( liv222)

Ewa ( liv222)

• Dziękuję! 1

Witajcie,

proszę Was o pomoc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla mnie..... chodzi o zmianę pracy, obecnie zatrudniona jestem na czas próbny ale na horyzoncie pojawiła się okazja nowej pracy...

czy w związku z tym powinnam odejść ze szpitala i pójść do wojska, czy jednak powinnam w dalszym ciągu pozostać przy aktualnym zatrudnieniu...

pomóżcie mi proszę....

z góry dziękuję:)

Share

• Utwórz nowe...