Skocz do zawartości

Karty tarota liv222

liv222n
 Share

Polecane posty

12 godzin temu, freakout napisał:

hej, chodzi o to że kilka lat temu trzeba mi było usunąć 3 korzenie po złamanych zębach na wskutek choroby - prawa górna 4, 5 i 6, no i od tamtej pory przednie zęby zdążyły się trochę przesunąć bo była duża luka, kość już zdążyła zaniknąć i teraz trzeba by było spiłować 2 zęby żeby uzupełnić te brakujące 3 - no czysta głupota :) oczywiście na zrobienie mostu nie ma szans bo warunki na to nie pozwalają, dlatego jedyne wyjście jakie mam to częściowa proteza żeby nie stracić kolejnych zębów które się przesuwają - one są zdrowe, no ale luka robi swoje niestety i wszystko wędruje

A implant ?

1 godzinę temu, bezona napisał:

A implant ?

to nie wchodzi w grę - zbyt duże koszty (3 implanty), zbyt długie leczenie (konieczność odbudowy kości, itd.), zbyt duże ryzyko powikłań (ewentualne stany zapalne, itd.), no i nie jest to rozwiązanie na zawsze :) wolę już nosić częściową protezę niż robić sobie jeszcze większy bałagan, a jedyne implanty jakie mogę wziąć pod uwagę to te z komórek macierzystych, które nie są jeszcze powszechnie dostępne lub również niedostępną jeszcze terapię genową, aktywującą geny odpowiedzialne za wzrost nowych zębów - innych rozwiązań nie biorę pod uwagę

To nie robia x3. Mi 2 jedynki z przodu mial robic na jednym implancie.  

Mam nadzieje ze podejmiesz dobra decyzje. Ja tez dziaij bylam u dentysty I kolejny wydatek sie szykuje.:(

Dnia 2.12.2021 o 21:09, D0mIno napisał:

Hej @liv222n,

poproszę o wróżbę na 2022 rok.

Swoje dane wysyłam na priv.

Pozdrawiam.

Witam : ) zacznę od pochwał , pięknie dziękuję za te precyzję, od razu" przelinkowanie "na pytanie super sprawa :)  ułatwia pracę :) 

Piotrze ( popularne imię ) mam nadzieję ze tak mogę się zwracać.  Rozumiem, że pytasz tak ogólnie bo rok jest długi i nie możemy poruszyć wszystkich kwestii.  Przede wszystkim jesteś konkretny mężczyzna, patrząc na datę ur.  bardzo zdolny, inteligentny, konsekwentny w działaniach, silny i przywódczy charakter. Jesteś osobą niezależną.  Zawodowo w życiu powinno Ci się wiele udać, natomiast życie osobiste, trochę za mało emocji, tutaj w tej kwestii może być problem.  To tak z wibracji daty urodzenia.

Rok 2022 według kart, jesteś w 1 i 5 roku osobistym i własnym. To daje duże możliwości rozwoju,   niemal w każdej dziedzinie .  Karty pokazały mi pewną zależność z kobietą z przeszłości ( 6 kielichów, królowa monet, 6 mieczy) tak jakby była w oddaleniu. Ironio losu, tak jak wspomniałam życie uczuciowe  może być problematyczne i faktycznie ta relacja dość mocno Cię dotknęła ( 10 mieczy)  Dla Ciebie świat stoi otworem, kariera, praca a kobiet u boku Twojego sporo, ( królowa buław, królowa kielichów)  jakieś sprawy z nimi związane, powroty, rozstania , nowe znajomości, i tak naprawdę  na tym możesz być skupiony w 2022 roku. Zawodowo ? uważam ze jesteś, lub będziesz na właściwej drodze ( 3 monet, świat, as mieczy)  podejmuj proste decyzje. Konkretne. 

Wszystkiego najlepszego Piotrze.

Ewa ( liv222)

• Dziękuję! 1

14 godzin temu, liv222n napisał:

Witam : ) zacznę od pochwał , pięknie dziękuję za te precyzję, od razu" przelinkowanie "na pytanie super sprawa :)  ułatwia pracę :) 

Piotrze ( popularne imię ) mam nadzieję ze tak mogę się zwracać.  Rozumiem, że pytasz tak ogólnie bo rok jest długi i nie możemy poruszyć wszystkich kwestii.  Przede wszystkim jesteś konkretny mężczyzna, patrząc na datę ur.  bardzo zdolny, inteligentny, konsekwentny w działaniach, silny i przywódczy charakter. Jesteś osobą niezależną.  Zawodowo w życiu powinno Ci się wiele udać, natomiast życie osobiste, trochę za mało emocji, tutaj w tej kwestii może być problem.  To tak z wibracji daty urodzenia.

Rok 2022 według kart, jesteś w 1 i 5 roku osobistym i własnym. To daje duże możliwości rozwoju,   niemal w każdej dziedzinie .  Karty pokazały mi pewną zależność z kobietą z przeszłości ( 6 kielichów, królowa monet, 6 mieczy) tak jakby była w oddaleniu. Ironio losu, tak jak wspomniałam życie uczuciowe  może być problematyczne i faktycznie ta relacja dość mocno Cię dotknęła ( 10 mieczy)  Dla Ciebie świat stoi otworem, kariera, praca a kobiet u boku Twojego sporo, ( królowa buław, królowa kielichów)  jakieś sprawy z nimi związane, powroty, rozstania , nowe znajomości, i tak naprawdę  na tym możesz być skupiony w 2022 roku. Zawodowo ? uważam ze jesteś, lub będziesz na właściwej drodze ( 3 monet, świat, as mieczy)  podejmuj proste decyzje. Konkretne. 

Wszystkiego najlepszego Piotrze.

Ewa ( liv222)

Wielkie dzięki Ewo!

Jak przeczytałem ten fragment o kobiecie z przeszłości, to aż przeszły mnie ciarki. Mogłabyś mi powiedzieć, co karty mówią o tej relacji? Czy jest szansa na to, że do siebie wrócimy?  Jej dane wysyłam na priv.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. ;)

• 2 weeks later...

Witaj Ewo,

chcialabym zapytać kart czy sytuacja mojego męża odnośnie poszukiwania pracy będzie miało jakiś sukces. Jak dotąd to jedna wielka porażka. 

Dane wysyłam na priv.

Szczesliwego Nowego Roku ! 

Dnia 3.12.2021 o 12:38, Justi napisał:

Napisał, że ma mieszane uczucia i niby jestem fajna, jednak sam nie wie, więc trafiłaś w sedno. Powiedziałam, że raczej po takich przejściach jakie mieliśmy już euforii na pierwszym spotkaniu nie poczujemy, bo trzymamy dystans i ciezko stwierdzić co moze być na podstawie jednego spotkania a on coś w stylu,ze nie chce nikogo skrzywdzić i dawać nadzieje. Odpowiedzialam, że trzeba być rownie naiwny i głupim, aby po jednym spotkaniu robić sobie nadzieje. I temat na tym się urwał tak jak cala rozmowa. Raczej nie spodziewam się, aby juz więcej kontaktował się ze mną...

Mam wrażenie, że po ostatnim związku całkiem się zablokowałam, nie potrafię się otworzyć na kogoś, wszystko analizuję i doszukuje się drugiego dna i się czepiam... Niby chcę kogoś mieć, wejsc w związek, ale też tracę nadzieje na spotkanie osoby, przy której stracę głowę, do której zacznie mnie ciągnąć. Nawet jak z kimś się już w końcu spotkam, to kończy się na jednym spotkaniu albo max na kilku i nic z tego nie wynika. Boję się, że ktoś zabawi się moim kosztem. 

Czyli związku tez nie widać póki co...

Co do pracy to faktycznie mam slomiany zapał do dokształcania się; doskonale wiem, ze angielski jest mi potrzebny a nie umiem się przełamać i się nim zająć regularnie. Możliwe,że przyjęłam złą metodykę uczenia się, nigdy nie lubiłam siedzieć i uczyć się na pamięć.

Dziękuję za ekspresową odpowiedzieć :)

Dnia 2.12.2021 o 18:26, liv222n napisał:

Justynko masz bardzo duże predyspozycje do podjęcia pracy, jesteś bystra, zdolna, masz ścisły. umysł  i zdolności do języków obcych ( 7 mieczy, mag, 10 kielichów, )  Zawsze jest czas na to by się dokształcić, doszkolić.  Wydaje mi się, że tak po troszku to Ci się nie chce :)  ( diabeł, sąd Boży) tzn. brak Ci motywacji, zrobienia tego kroku do przodu. Masz również szanse na pracę w zawodach związanych ze sportem, może jakaś rywalizacja (  6 buław, )7  buław,  może na początek jakaś praca w sklepie ( sieć sklepów, galerie ) a w międzyczasie   podnoś kwalifikacje, szkoda Twojego potencjału, wykorzystaj go. 

Uczuciowo jest tak średnio , jakieś sprawy z przeszłości  Cię blokują ( król monet, 3 mieczy)  Wiosną ktoś się może pojawić ( rycerz buław, rydwan) też możliwe ze znajomość na początku wirtualna. ( 4 buław, 9 monet)  Ty tak do końca nie jesteś otwarta ( 9 buław) z drugiej strony masz takie wibracje że nie lubisz za bardzo flirty, jakieś spotkania niezobowiązujące to nie dla Ciebie, a czasy i mężczyźni są jakie są. Większość wiązać się nie chce.  Możliwe ze ten mężczyzna ( król  kielichów) z którym się spotkałaś jeszcze nawiąże kontakt ( sąd Boży)  ale nie dam gwarancji że będzie potrafił się określić.

Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam  Justynko.

Ewa ( liv222)

Wracam z częściowa weryfikacja dostałam pracę w banku.

Co do uczuć ciągle pisze z dwoma Panami, jeden bardziej mnie chyba interesuje ale najgorsze jest to,że wspomniałam już mu o spotkaniu to mi powiedział,że jestem niecierpliwa, powiedziałam,że nie widzę sensu z kimś pisać bez końca ale zero jakiś kroków podjętych, aby rozwijać te znajomosc. Twierdzi,że nie ma ciśnienia żeby kogoś poznać i chyba nigdy się nie spotkamy.

• Smutek 1

Witam kochana Ewo. Bardzo proszę Cię o postawieniwe kart w sprawach miłości na 2022rok. Czy tam widać coś ciekawego? Z góry dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Małgorzata 21.10.1977

• 2 weeks later...
Dnia 31.12.2021 o 20:52, mag-emi napisał:

Witaj Ewo,

chcialabym zapytać kart czy sytuacja mojego męża odnośnie poszukiwania pracy będzie miało jakiś sukces. Jak dotąd to jedna wielka porażka. 

Dane wysyłam na priv.

Szczesliwego Nowego Roku ! 

Witaj, tak jak juz wyslalam wiadomosc...rezygnuje z wrozby w Twoim gabinecie. Przepraszam. Zycze Ci udanego dnia. :-)

• Smutek 1

Dnia 6.01.2022 o 19:39, margoz napisał:

Witam kochana Ewo. Bardzo proszę Cię o postawieniwe kart w sprawach miłości na 2022rok. Czy tam widać coś ciekawego? Z góry dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Małgorzata 21.10.1977

Małgosiu witam Cię serdecznie. Jesteś bardzo intrygującą i przyciągającą męskie spojrzenia kobietką. Podobasz się pod każdym względem, masz dużo wdzięku i powabu.  Trochę tych mężczyzn się wokół Ciebie kręci, an chwilę obecną ( paź monet, 9 kielichów)  to jednak  raczej nic poważnego. Ogólnie 2022 rok przyniesie Ci znajomość z mężczyzną starszym od Ciebie ( król buław)  ale niestety nie będzie z tego też wielkiej miłości, raczej związek tak na odległość, być może mężczyzna będzie się często przemieszczał albo będzie z oddali ( król buław 2 mieczy, 6 mieczy, król monet)  bardzo możliwe ze w celach zarobkowych, być może praca.( 3 buław, rycerz buław, 8 kielichów) 

Wszystkiego dobrego, wiem że nie jest to optymistyczna prognoza, ale jesteś teraz w 7 roku i 9 i raczej to może być trudny rok jeśli chodzi o kwestię osobistą.

Ewa ( liv222) 

Dnia 22.12.2021 o 08:23, D0mIno napisał:

Wielkie dzięki Ewo!

Jak przeczytałem ten fragment o kobiecie z przeszłości, to aż przeszły mnie ciarki. Mogłabyś mi powiedzieć, co karty mówią o tej relacji? Czy jest szansa na to, że do siebie wrócimy?  Jej dane wysyłam na priv.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. ;)

Czy to są dane tej dziewczyny ? bo nie ma  imienia,  poproszę też i Twoja datę,

Share

• Utwórz nowe...