Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

liv222n
Witam chcialam zapytać jak potoczy się moja relacja z pewnym chlopakiem w najblizszych miesiacach,czy on oczekuje ode mnie jakiejs inicjatywy czy moze to on cos planuje? dane wysle na pw z gory dziekuję :)

Powiem Ci Kasiu w ten sposób,ze faktycznie aby nastąpił jakiś przełom w waszej relacji, będzie potrzebna inicjatywa ( śmierć, królowa buław, gwiazda, as buław) raczej Twoja, bo partner zachowuje bierność ( kochankowie) nie wiem czy Ty coś wskórasz tym działaniem, bo ta relacja ma słabe perspektywy na rozwinięcie, takie troszkę łudzenie się oszukiwanie, że będzie może lepiej, inaczej ( gwiazda, 7 kielichów, paź kielichów) ten mężczyzna jest nastawiony otwarty na nowe znajomości, na przygody ( koło fortuny, as buław, świat, głupiec)

Ewa( liv222)

Bursztynowa

Witam, mogę prosić o wrozbe? Jak potoczy sie dalej moja znajomosc z B? Czy bedzie to cos powaznego?

asiam
Witam Liv.

Twoja wróżba odnośnie od tego stażu się sprawdziła. Dostanę staż na 4 miesiące w krk i jak potem będą pieniądze to też. A ty widziałaś tą pracę na czas okres określony, a ja mam status bezrobotnej osoby na tym stażu i szukam dalej pracy. Moje pytanie jest natomiast inne: Czy zostanę już na jakiś czas w Krakowie?

Bo nie wiem, czy wynajmować mieszkanie czy nie. A właściciele są różni. Chce uniknąć problemów.

Dziękuję Ci pięknie za tą wróżbę.:) Moje dane to Joanna 30.04.91. Proszę o usunięcie danych. Dziękuję

Pozdrawiam.

Ja.karolina

Sonia

Ewo/Liv222 poproszę Cię, byś zerknęła w karty na moje sprawy finansowe do końca 2014, jak się ułożą?

Dziękuję, dane na pv prześlę.

<kwiatek>

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

terpsychora

Witam serdecznie chciałabym poprosić o wróżbę na uczucia.

Mam wrażenie, że w relacjach z tym Panem to mi zależy bardziej, Pan jest introwertykiem i nie jest skory do wyrażania uczuć. A może to po prostu jest tylko chemiczna reakcja :-) i chwilowe zauroczenie?

daria

Liv spójrz proszę na co powinnam uważać, jak uniknąć zagrożenia, jeżeli takowe istnieje przy zakupie mieszkania (chodzi mi o konkretne mieszkanie). Dane na priv

liv222n
Witam, mogę prosić o wrozbe? Jak potoczy sie dalej moja znajomosc z B? Czy bedzie to cos powaznego?

proszę

baset79

Witam moje pytanie brzmi: czy powinnam obawiać się tego, co czeka mnie w najbliższych miesiącach, czy raczej droga którą zmuszona zostałam iść przyniesie mi szczęście? Z góry bardzo dziękuję, że poświęcenie wakacyjnego czasu na moją wróżbę ;)

Bursztynowa

Jest wszystko napisane :-)

liv222n
Witam moje pytanie brzmi: czy powinnam obawiać się tego, co czeka mnie w najbliższych miesiącach, czy raczej droga którą zmuszona zostałam iść przyniesie mi szczęście? Z góry bardzo dziękuję, że poświęcenie wakacyjnego czasu na moją wróżbę ;)

Nie wiem Aneto czym jest dla Ciebie szczęście ? nie bardzo więc rozumiem pytanie ok mogę zrobić rozkład na najbliższe miesiące, ale podaj mi dziedzinę, czego on ma dotyczyć i na co mam rozłożyć karty.

liv222n
Witam serdecznie chciałabym poprosić o wróżbę na uczucia.

Mam wrażenie, że w relacjach z tym Panem to mi zależy bardziej, Pan jest introwertykiem i nie jest skory do wyrażania uczuć. A może to po prostu jest tylko chemiczna reakcja :-) i chwilowe zauroczenie?

Renato ja myślę ze Ty to doskonale czujesz i wiesz ze Marek nie należy do mężczyzn ciepłych, przywiązujących się do kobiety. To nie ten typ. Marek jest zasadniczy, chłodny, wręcz izolujący się, nie jest nie był i nie będzie skory do wyrażania uczuć. ( król mieczy, 8 mieczy, 5 buław) Poza tym jest druga kwestia, Marek absolutnie nie chce się wiązać na stałe ( głupiec, 4 monet, rycerz monet w p.p) nie dopuszcza do siebie takich myśli, że mógłby z Tobą, czy z jakąkolwiek kobietą tworzyć stałą relację, nie dopuszcza do siebie emocji, dla niego są to miłe chwile miły flirt, ciekawe spotkania, ( 5 buław, 3 kielichów) fajna przygoda może odskocznia ( głupiec) ale nie miłość, nie uczucie, ( 4 kielichów) . Jeśli taki układ Ci Renato odpowiada, układ na jego zasadach, to tak ta relacja będzie trwać ( 3 kielichów, as monet) jeśli oczekujesz zaangażowania uczucia to niestety ale może z tego nie wyjść nic - ot przygoda ( 5 buław)

Ewa( liv222)

liv222n

proszę

ok Magdo nie zauważyłam tego imienia.

Powiem tak, jak na razie jest to wolna relacja, troszkę taka iluzoryczna możliwe że z planami na przyszłość, tak Ci się bynajmniej wydaje, tak to odczuwasz ( 9 kielichów, 7 kielichów) dobrze wam na ten moment razem jest ( 6 buław, 2 kielichów) tylko teraz rodzi się pytanie czy Badr jest wolny tak do końca według kart nie do końca ( królowa buław) w jego życiu a możliwe ze emocjonalnie ciągle jest jeszcze inna kobieta. Dopóki on nie ureguluje swoich spraw nie zamknie tego działu to trudno o coś poważnego ( pustelnik, 2 monet) na ten moment to może być taki szarpany związek, raz wam będzie po drodze, za chwilę już nie, znów może być powrót wspólne bycie razem, potem znów pod górkę. To może trwać długo te wahania, ta niepewność ( 7 monet, papieżyca) i możesz odczuwać ze będąc niby z Bardem, będziesz tak naprawdę sama ( pustelnik, papieżyca)

Ewa( liv222)

liv222n
Liv spójrz proszę na co powinnam uważać, jak uniknąć zagrożenia, jeżeli takowe istnieje przy zakupie mieszkania (chodzi mi o konkretne mieszkanie). Dane na priv

Od razu z przełożenia karty pokazały że dokumenty wszelkie wpisy czyli sprawy formalne odgrywają dużą rolę ( sprawiedliwość, as mieczy) rozumiem że może to się wiązać z pewnymi kosztami i być może masz wpłacić zaliczkę ( 6 monet) powiem Ci tak Aniu jako takich drastycznych zagrożeń karty nie pokazały, ale zwróć uwagę właśnie na te sprawy prawne, czyli kto to sprzedaje, kto będzie wykonawcą, jakie są realia, czy jest to prawnie wszystko dopracowane, przeczytaj wszystkie warunki po 100 razy itd. co mogą Ci wykonać, zaoferować, w danej cenie co nie itp. Według kart wygląda że tak, ze wszystko powinno być ok. ( sprawiedliwość, as mieczy) ale na zimne dmuchajmy, bo czasami mały paragraf może nam skomplikować życie( 7 buław) ogólnie powinnaś być zadowolona z lokalizacji jak też samego budynku ( 9 kielichów, 10 monet) tak po prostu trzymaj rękę na pulsie, ale większych zagrożeń nie widać, czyli typowego oszustwa, wyłudzania pieniędzy itd. tego karty nie zaznaczyły więc powinno poza drobnymi niezgodnościami( 7 buław) czy może opóźnieniami być dobrze.

Ewa( liv222)

Bursztynowa

Tak czułam, ze kogos ma... Czyli raczej nic z tego nie wyjdzie? Bardzo Ci dziekuje za wrozbe, moze dzieki niej nabiore dystansu <kwiatek>

Sonia

Liv, odpisałaś osobom za mną, ale nie mnie. (?)

pozdrawiam :)

miśka

Witam Pani Ewo.

Chciałabym poprosić o wróżbę na uczucia.Od wielu lat kocham mężczyznę ale jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły.Ja jednak cały czas mam nadzieję,łudzę się i czekam.Kocham go bardzo i nie potrafię przestać o nim myśleć.Przez to nie potrafię poukładać swojego życia i nie umiem się cieszyć z tego co mam. Myślę,że nie jestem mu obojętna ale chciałabym wiedzieć czy on się do mnie odezwie.Czy tęskni coś czuje?Czy będziemy razem i czy warto czekać czy może lepiej spróbować zapomnieć i spróbować poukładać swoje życie?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam.

baset79

Nie wiem Aneto czym jest dla Ciebie szczęście ? nie bardzo więc rozumiem pytanie ok mogę zrobić rozkład na najbliższe miesiące, ale podaj mi dziedzinę, czego on ma dotyczyć i na co mam rozłożyć karty.

Jak to zwykle w życiu bywa chodzi o złamane serce. Zostałam porzucona i boję się, że sama sobie nie poradzę, że nie znajdę nikogo komu będę mogła zaufać. Chciałabym też wiedzieć, czy dam sobie radę, czy odniosę sukces w nowej pracy i czy to rozstanie okaże się dla mnie korzystne.

pozdrawiam i przepraszam za poprzednie ogólne pytanie. Mam nadzieję, że tym razem napisałam poprawnie

liv222n

Jak to zwykle w życiu bywa chodzi o złamane serce. Zostałam porzucona i boję się, że sama sobie nie poradzę, że nie znajdę nikogo komu będę mogła zaufać. Chciałabym też wiedzieć, czy dam sobie radę, czy odniosę sukces w nowej pracy i czy to rozstanie okaże się dla mnie korzystne.

pozdrawiam i przepraszam za poprzednie ogólne pytanie. Mam nadzieję, że tym razem napisałam poprawnie

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Aneto to niestety, ale przed Tobą wiele pracy,( 7 monet) będziesz musiała nauczyć się przebaczyć, znów uwierzyć, otworzyć się na nową miłość, zamknąć ten etap który był niekorzystny. To fakt zostałaś porzucona, czujesz się oszukana, czujesz się bardzo niekomfortowo ( 7 mieczy, księżyc) to rozstanie było konieczne i dobrze że tak się stało, bo daje Ci możliwość otwarcia na nowe. Karty pokazały że będziesz jeszcze w związku ( rycerz kielichów, 4 buław) będzie to nowo poznana osoba ( as buław) mężczyzna ciemny blondyn najprawdopodobniej z żywiołu wody ( ryby, rak, skorpion) ale to nie ten rok nie następny myślę ze sama poczujesz kiedy na to będziesz gotowa, kiedy uporasz się z przeszłością ( królowa mieczy) i całkowicie się od niej odetniesz, czym szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie.

Natomiast życie zawodowe wydaje się że jesteś w nim już częściowo zrealizowana, albo się realizujesz, jeszcze troszkę więcej wiary ( 8 mieczy, świat, sprawiedliwość) bo Ty nie wierzysz w siebie i za bardzo się trzymasz schematów z przeszłości boisz się zrobić ten krok do przodu ( rycerz kielichów, diabeł) jeszcze się boisz wahasz, (2 buław) wydaje się że w pracy będzie ok ( gwiazda, 2 buław) reszta należy do Ciebie więcej zaangażowania bo na razie jesteś wystraszona i bierna ( paź kielichów, diabeł)życie Aneto należy do Ciebie.

Ewa( liv222)

liv222n
Ewo/Liv222 poproszę Cię, byś zerknęła w karty na moje sprawy finansowe do końca 2014, jak się ułożą?

Dziękuję, dane na pv prześlę.

<kwiatek>

Nie zauważyłam Twojego postu. Aneto jesteś teraz w 8 roku osobistym i jest to tzw. okres żniw, czyli ta nasza praca którą wkładaliśmy przez poprzednie 7, 8 lat przynosi nam teraz zbiory, efekty itd. Według kart Twoja sytuacja finansowa jest dobra, a nawet mogłabym się skusić o stwierdzenie że zadowalająca, czyli efekt, te zbiory o których wspomniałam jest dobry ( 9 monet, 2 kielichów, świat)uważam Aneto ze Ciebie gnębią jakieś zobowiązania finansowe, I Ty się boisz że sobie nie poradzisz ( 5 kielichów, sprawiedliwość, kapłan) nie wiem jaką wykonujesz pracę być może pracujesz za granicą i ta zagranica mi się zaznaczyła, to jest dobra droga, jeśli tam pracujesz to ta praca się utrzyma ( świat, wisielec) jeśli nie pracujesz to właśnie tam jest możliwość, aby wyjść na prostą, poradzić sobie finansowo. Praca za granicami kraju w którym mieszkasz będzie Ci sprzyjać i Twoja sytuacja finansowa będzie dobra, zdecydowanie się poprawi. Na pewno nie będzie gorzej.

Ewa( liv222)

liv222n
Witam Pani Ewo.

Chciałabym poprosić o wróżbę na uczucia.Od wielu lat kocham mężczyznę ale jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły.Ja jednak cały czas mam nadzieję,łudzę się i czekam.Kocham go bardzo i nie potrafię przestać o nim myśleć.Przez to nie potrafię poukładać swojego życia i nie umiem się cieszyć z tego co mam. Myślę,że nie jestem mu obojętna ale chciałabym wiedzieć czy on się do mnie odezwie.Czy tęskni coś czuje?Czy będziemy razem i czy warto czekać czy może lepiej spróbować zapomnieć i spróbować poukładać swoje życie?

Paulino zacznę tak troszkę od nieprzyjemnych rzeczy nie obraź się na mnie, ale Ty w swojej dacie urodzenia masz liczby naiwności, wiem Paulinko to przykre, ale łatwo jest Ciebie oszukać, coś Ci obiecać, bo Ty zwyczajnie wierzysz, budujesz zamki na piasku, karmisz się ułudą, To nie wychodzi Ci na dobre. Ciężko jest zmienić swoje podejście, swoje zachowania, przyzwyczajenia, swoje cechy charakteru, ale warto nad nimi popracować, by w przyszłości nie przeżywać podobnych dylematów. Będziesz tęsknić za Rafałem, mimo ze ja Tobie napiszę, Paulina zacznij żyć inaczej, otwórz się na nowe, nie warto czekać, bo życie ucieka, to Ty i tak mnie nie posłuchasz ( 9 kielichów, sąd Boży, diabeł) z tego związku właściwie już nie związku, chleba nie będzie, miłości też nie będzie, to tylko Twoje wyobrażenia ze być może Rafał tęskni, myśli, będą Cię trzymały uczuciowo blisko tego człowieka. Będziesz dalej żyć, łudzić się czekać i trudno Ci będzie w najbliższym czasie wejść w jakąkolwiek relację ( sąd Boży, diabeł, 7 kielichów,9 buław, 4 mieczy, umiarkowanie) Paulino musisz, a właściwie powinnaś zdać sobie z tego sprawę ze masz to na własne życzenie. Niestety nikt za Ciebie zmian nie dokona nie otworzy się na nowe. Być może po czasie może nawet i po latach zrozumiesz, że nie warto było, ale to będzie Twoje doświadczenie , Twoja lekcja, którą być może musisz przerobić. Wiem że to zaboli bardzo, ale jest Ci być może to potrzebne, Rafał nie kocha nie tęskni ( 10 mieczy, as mieczy, 7 mieczy) Rafał się odciął, wręcz ucieka. Nie warto go gonić.

Ewa( liv222)

miśka
Witam Pani Ewo.

Paulino zacznę tak troszkę od nieprzyjemnych rzeczy nie obraź się na mnie, ale Ty w swojej dacie urodzenia masz liczby naiwności, wiem Paulinko to przykre, ale łatwo jest Ciebie oszukać, coś Ci obiecać, bo Ty zwyczajnie wierzysz, budujesz zamki na piasku, karmisz się ułudą, To nie wychodzi Ci na dobre. Ciężko jest zmienić swoje podejście, swoje zachowania, przyzwyczajenia, swoje cechy charakteru, ale warto nad nimi popracować, by w przyszłości nie przeżywać podobnych dylematów. Będziesz tęsknić za Rafałem, mimo ze ja Tobie napiszę, Paulina zacznij żyć inaczej, otwórz się na nowe, nie warto czekać, bo życie ucieka, to Ty i tak mnie nie posłuchasz ( 9 kielichów, sąd Boży, diabeł) z tego związku właściwie już nie związku, chleba nie będzie, miłości też nie będzie, to tylko Twoje wyobrażenia ze być może Rafał tęskni, myśli, będą Cię trzymały uczuciowo blisko tego człowieka. Będziesz dalej żyć, łudzić się czekać i trudno Ci będzie w najbliższym czasie wejść w jakąkolwiek relację ( sąd Boży, diabeł, 7 kielichów,9 buław, 4 mieczy, umiarkowanie) Paulino musisz, a właściwie powinnaś zdać sobie z tego sprawę ze masz to na własne życzenie. Niestety nikt za Ciebie zmian nie dokona nie otworzy się na nowe. Być może po czasie może nawet i po latach zrozumiesz, że nie warto było, ale to będzie Twoje doświadczenie , Twoja lekcja, którą być może musisz przerobić. Wiem że to zaboli bardzo, ale jest Ci być może to potrzebne, Rafał nie kocha nie tęskni ( 10 mieczy, as mieczy, 7 mieczy) Rafał się odciął, wręcz ucieka. Nie warto go gonić.

Ewa( liv222)

Bardzo serdecznie dziekuję za odpowiedź.Czytałam wróżbę ze łzami ale chyba tego było mi trzeba.

Nie obrażam się nigdy za szczere słowa.Ogólnie wydaje mi się,że jestem taką osobą skrytą i zamkniętą w sobie ale może gdzieś tam w środku faktycznie jestem ufna i zwyczajnie wierze ale na pewno postaram się to zmienić w sobie :)

A co do normalnego życia to ma Pani rację-nie posłucham ale nie dlatego,że nie chce.Poprostu nie potrafię i jest mi bardzo ciężko zapomnieć.Na chwile obecną wydaje mi się,że żaden mężczyzna nie jest w stanie mi go zastąpić.To moja pierwsza miłość-od dziecka :)Będę próbować zapomnieć,poukładać życie na nowo.Na pewno zajmie mi to trochę czasu ale w końcu czas leczy rany.

Obawiam się jedynie tego,że kiedyś się spotkamy i uczucie powróci na nowo...ale o to będę się martwić potem.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.

Pozdrawiam :)

Sonia

]

---------------

Nie zauważyłam Twojego postu. Aneto jesteś teraz w 8 roku osobistym i jest to tzw. okres żniw, czyli ta nasza praca którą wkładaliśmy przez poprzednie 7, 8 lat przynosi nam teraz zbiory, efekty itd. Według kart Twoja sytuacja finansowa jest dobra, a nawet mogłabym się skusić o stwierdzenie że zadowalająca, czyli efekt, te zbiory o których wspomniałam jest dobry ( 9 monet, 2 kielichów, świat)uważam Aneto ze Ciebie gnębią jakieś zobowiązania finansowe, I Ty się boisz że sobie nie poradzisz ( 5 kielichów, sprawiedliwość, kapłan) nie wiem jaką wykonujesz pracę być może pracujesz za granicą i ta zagranica mi się zaznaczyła, to jest dobra droga, jeśli tam pracujesz to ta praca się utrzyma ( świat, wisielec) jeśli nie pracujesz to właśnie tam jest możliwość, aby wyjść na prostą, poradzić sobie finansowo. Praca za granicami kraju w którym mieszkasz będzie Ci sprzyjać i Twoja sytuacja finansowa będzie dobra, zdecydowanie się poprawi. Na pewno nie będzie gorzej.

Ewa( liv222)

Liv, dziękuję za odpowiedź. Nie mam żadnych zobowiązań finansowych, a moje obawy dotyczą powrotu do kraju, - praca/mieszkanie itp. Jest akurat dokładnie odwrotnie, nie wyjazd zagranicę tylko powrót. Tutaj gdzie obecnie jestem, dłużej zostać nie mogę. W tej chwili mogę powiedzieć,że moja syt. finansowa to zero, ale żaden minus. Więc cieszę się,że określiłaś ją jako zadowalającą, przy tym,że odnoszę ja do najbliższej przyszłości, czyli dam radę i poradzę sobie. :) i to całkiem nieżle, jak wynika z Twojego rozkładu. Dziękuję za nadzieję, pozdrawiam <buziak> i życzę wszystkiego dobrego. :*

margolcia

Witaj Droga Ewo :) Bardzo bym prosiła o postawienie mi kart co mnie czeka w najbliższym czasie,jak dalej potoczy sie mój los.Uczucia-czy poznam w końcu uczciwego mężczyznę,czy mężczyzna z którym się rozstałam całkiem nie dawno myśli o mnie,czy sie odezwie jeszcze? Pozdrawiam serdecznie :)

Aga47

Witam chcialabym sie dowiedzieć czy znajomość internetowa jaką rozpoczęłam ma jakąś szansę w "realu".

Radek

Proszę o wróżbę. Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe w tym roku - czy będę w związku, może poznam kogoś? Dziekuję <kwiatek>

• Utwórz nowe...