Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

j0@sia

Witam.

Proszę o postawienie kart. Pytanie: czy znajdę pracę lub kiedy?

liv222n
Witaj Droga Ewo :) Bardzo bym prosiła o postawienie mi kart co mnie czeka w najbliższym czasie,jak dalej potoczy sie mój los.Uczucia-czy poznam w końcu uczciwego mężczyznę,czy mężczyzna z którym się rozstałam całkiem nie dawno myśli o mnie,czy sie odezwie jeszcze? Pozdrawiam serdecznie :)

Małgosiu kart na tego mężczyznę nie mogę postawić, bo nie mam jego danych natomiast w Twoim życiu uczuciowym duże wzburzenie, emocje i najbliższy czas uczuciowo się nie zmieni dla Ciebie. ( 5 buław, królowa mieczy, 6 kielichów) uważam, ze Ty dalej kochasz swojego partnera tęsknisz i nie jesteś gotowa na budowanie kolejnego związku ( królowa kielichów, 2 kielichów)myślę ze będziesz jeszcze próbowała nawiązać kontakt ze swoim byłym partnerem( 6 kielichów)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam chcialabym sie dowiedzieć czy znajomość internetowa jaką rozpoczęłam ma jakąś szansę w "realu". Niestety nie znam dokladnej daty urodzenia wiem ,że ma na imie Mirek jest 3 lata mlodszy ode mnie i również jest skorpionem.

Agato uważam ze możesz liczyć na tą kontynuację znajomości internetowej ( 7 monet, 3 monet, rydwan) natomiast nie bardzo widzę tutaj realny związek, czyli ta znajomość odbywa się tylko wirtualnie. Nie zaznaczyły karty mężczyzny z żywiołu wody czyli z tym Mirkiem nie wyniknie nic więcej( 4 kielichów) ale pokazały inne znajomości również wirtualne z mężczyznami i pokazało mi się w kartach 3 ( król monet, paź buław, król mieczy) niestety żadna z tych znajomości nie będzie miała odbicia w świecie rzeczywistym, a nawet gdybyś się z kimś spotkała to nie będą to relacje stale ( rydwan, król mieczy, 7 buław)

Ewa( liv222)

liv222n
Proszę o wróżbę. Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe w tym roku - czy będę w związku, może poznam kogoś? Dziekuję <kwiatek>

Radku uważam ze nie będzie najgorzej, bo czeka Cię wiele znajomości spotkań, będziesz prowadził dość bujne życie towarzyskie ( świat, diabeł, 9 kielichów) nie poznasz natomiast tej jednej tej z którą mógłbyś budować trwałe relacje ( 9 kielichów) i nie chodzi tutaj o to ze Ty nie masz powodzenia u kobiet bądź jest Ci trudno nawiązać znajomość, racze chodzi o to że Ty sam wiele kobiet odrzucasz wybierasz ( as mieczy, 8 kielichów )ale nie ma się co dziwić jesteś jeszcze młody więc wybieraj.

Ewa( liv222)

margolcia

Droga Ewuniu :) Wszystko co napisałaś tak jest to prawda,podam może jego dane abyś zerkła co u niego w stosunku do mnie. Pozdrawiam serdecznie.

Aga47

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak coś czułam, że z tego nic nie wyjdzie. Mam jeszcze jedno pytanie: czy to oznacza, że nie mam najmniejszej szansy na jakiś realny związek?.

liv222n
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak coś czułam, że z tego nic nie wyjdzie. Mam jeszcze jedno pytanie: czy to oznacza, że nie mam najmniejszej szansy na jakiś realny związek?.

Karty się kładzie na jakiś określony czas i być może kiedyś taka możliwość się pojawi. Nie pytałaś o to, więc kart na dalsze lata nie kładłam. Skupiłam się na tym co dzieje się obecnie zresztą zgodnie z Twoim pytaniem.

liv222n
Witam.

Proszę o postawienie kart. Pytanie: czy znajdę pracę lub kiedy?

Mnie się Joasiu zdecydowanie ( 6 mieczy, świat) pokazała praca bardzo możliwe ze sezonowa i związana z wyjazdem nawet za granicę ( rydwan, umiarkowanie, świat) praca ta nie pokazuje mi się niestety prędko ( 7 monet, pustelnik, umiarkowanie dwukr.) dopiero wiosną przyszłego roku ( cesarzowa)

Ewa( liv222)

j0@sia

Dziękuję.Czy jestem pechowcem w sprawach pracy?

Aga47

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem,że źle sformułowałam pytanie.

margolcia

Re: Karty tarota liv222

Postprzez margolcia » środa, 30 lip 2014, 15:16

Droga Ewuniu :) Wszystko co napisałaś tak jest to prawda,podam może jego dane abyś zerkła co u niego w stosunku do mnie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.

Cyraneczka

Witam,

Znajoma ma mi załatwić pracę, wchodzą w grę dwie firmy jedna mniejsza druga o wiele większa, chciałbym się dowiedzieć czy dostanę tą pracę i czy będzie to praca na stałe z umową o pracę?

virgo

Dzien dobry, jak potocza sie moje losy Jesli zdecyduje sie zwolnic z pracy I wyjechac za granice ...? Mysle o Niemczech , albo Norwegii. Czy zacznie mi sie ukladac ? Czy bedzie mi lepiej finansowo ?

solo una volta

Moje życie uczuciowe od lat stoi w tym samym miejscu ze straciłam nadzieje ze kiedykolwiek to się zmieni, czy jest jakaś szansa ze to może się zmieni?

anioł41

Witaj liv222

mam pytanie o przyszłosc naszego zwiazku/relacji, Czy przetrwa, jak sie bedzie nam ukladało.

Bardzo dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

elisabeth

,chcialabym zapytac-czy mam szanse wygrac na loteri

liv222n
Re: Karty tarota liv222

Postprzez margolcia » środa, 30 lip 2014, 15:16

Droga Ewuniu :) Wszystko co napisałaś tak jest to prawda,podam może jego dane abyś zerkła co u niego w stosunku do mnie.Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.

Uważam Małgosiu ze Grzegorz jest otwarty na nowe znajomości ( as kielichów, król mieczy, sprawiedliwość) i jest raczej w tym konsekwentny, nie bardzo chce wracać do swojej przeszłości ( cesarz, as monet, 8 mieczy)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam,

Znajoma ma mi załatwić pracę, wchodzą w grę dwie firmy jedna mniejsza druga o wiele większa, chciałbym się dowiedzieć czy dostanę tą pracę i czy będzie to praca na stałe z umową o pracę?

Marto jeśli chodzi o tę znajomą pomocną w otrzymaniu pracy, to uważam ze raczej z tego nic nie będzie i to nie chodzi że ona nie chce Ci pomóc, tylko po prostu są ograniczenia, trudności ona nie ma zwyczajnie takiej siły przebicia, jej głos rekomendacja Twojej osoby nie ma znaczenia w danej firmie, zakładzie ( 8 mieczy, głupiec, paź mieczy) w tej sytuacji raczej powinnaś sama na własną rękę szukać zatrudnienia, bo w tych firmach jakie miałaś na myśli raczej pracy nie dostaniesz ( 4 mieczy, głupiec, paź mieczy, 10 mieczy)

Ewa( liv222)

Cyraneczka
Witam,

Marto jeśli chodzi o tę znajomą pomocną w otrzymaniu pracy, to uważam ze raczej z tego nic nie będzie i to nie chodzi że ona nie chce Ci pomóc, tylko po prostu są ograniczenia, trudności ona nie ma zwyczajnie takiej siły przebicia, jej głos rekomendacja Twojej osoby nie ma znaczenia w danej firmie, zakładzie ( 8 mieczy, głupiec, paź mieczy) w tej sytuacji raczej powinnaś sama na własną rękę szukać zatrudnienia, bo w tych firmach jakie miałaś na myśli raczej pracy nie dostaniesz ( 4 mieczy, głupiec, paź mieczy, 10 mieczy)

Ewa( liv222)

Ewa dzięki za wróżbę, choć jest negatywna :( Ja mam ciągle nadzieję, że coś z tego będzie bo już długo zostaję bez pracy więc szukam każdej możliwości.

liv222n
Dzien dobry, jak potocza sie moje losy Jesli zdecyduje sie zwolnic z pracy I wyjechac za granice ...? Mysle o Niemczech , albo Norwegii. Czy zacznie mi sie ukladac ? Czy bedzie mi lepiej finansowo ?

Będzie to na pewno jakiś krok do przodu, ( paź kielichów, sąd ostateczny, as monet) tym bardziej że w obecnej pracy wykonujesz pracę albo na umowę zlecenie, albo pracujesz za najniższą krajową ( paź kielichów) i nie jest to wysokie stanowisko raczej takie podrzędne. Twoja sytuacja finansowa w tej chwili jest zła( 5 monet) możliwe ze albo ktoś zalega Ci pieniądze albo pracujesz dość ciężko za przysłowiowe marne grosze( 5 monet, siła, król monet w p.p) Jeśli masz możliwość to próbuj swoich sił za granicą ( królowa buław, 9 kielichów, paź mieczy) zwracaj tylko uwagę na oferty tej pracy aby nie były jakimś oszustwem raczej szukaj takiego zajęcia poprzez zaufane biura urzędy ( as monet)

Ewa( liv222)

Chopper

Witam,

Proszę karty o przekazanie mi (w miarę możliwości łatwej do zrozumienia <psotnik>) wskazówki dotyczącej mojej wewnętrznej energii. Tzn. co zrobić, w którym kierunku pójść, aby nauczyć się z niej korzystać??

Pozdrawiam

liv222n
Witam,

Proszę karty o przekazanie mi (w miarę możliwości łatwej do zrozumienia <psotnik>) wskazówki dotyczącej mojej wewnętrznej energii. Tzn. co zrobić, w którym kierunku pójść, aby nauczyć się z niej korzystać??

Pozdrawiam

Nie rozumiem pytania.

Chopper

Hm, chodzi mi o bardziej intuicyjne pojmowanie świata, kierowanie się intuicją w życiu i korzystanie z niej w jak największym stopniu.

Pozdrawiam

liv222n
Hm, chodzi mi o bardziej intuicyjne pojmowanie świata, kierowanie się intuicją w życiu i korzystanie z niej w jak największym stopniu.

Pozdrawiam

Bardzo mi przykro, ale ja nie umiem Ci pomóc, bo w dalszym ciągu nie rozumiem o co Ci chodzi ( dla mnie to takie toszkę masło maślane)

Może zapytaj kogoś innego może jakąś runistkę czy runistę. Oni bardziej zajmują się sprawami energii. Runy są bardzo energetyczne. Tak na marginesie według daty urodzenia ja nie do końca widzę, abyś miał mocno rozwiniętą intuicję. Jesteś raczej chaotyczny, nerwowy troszkę, nie bardzo wiedzący co ze sobą zrobić. Intuicję rozwijamy natomiast poprzez ćwiczenia medytacje, rozmowy ze sobą, możemy również ją rozwijać poprzez poznanie kart tarota, czy runicznych, możemy ćwiczyć jogę, są też różne kursy które pozwalają lepiej zrozumieć siebie, jak widzisz dróg jest wiele, ale ja niestety nie mam takich zdolności i predyspozycji, aby Cię ukierunkować na jedną z nich.

Ewa( liv222)

Chopper

Rozumiem:), dziękuję za szybką odpowiedź.

No kurdę, powiedziane jakbyś mnie bardzo dobrze znała. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Nie do końca jest to czego oczekiwałem, ale rozumiem, że w kartach czy innych metodach ezoterycznych czasem tak bywa.

Pozdrawiam

• Utwórz nowe...