Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

Radek

Chciałbym się dowiedzieć co myśli o mnie kobieta Dziękuję <kwiatek>

liv222n
Rozumiem:), dziękuję za szybką odpowiedź.

No kurdę, powiedziane jakbyś mnie bardzo dobrze znała. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Nie do końca jest to czego oczekiwałem, ale rozumiem, że w kartach czy innych metodach ezoterycznych czasem tak bywa.

Pozdrawiam

No właśnie w tym problem, ze nie wiem czego ode mnie oczekujesz ? :)

Każdy inaczej ćwiczy i pracuje ze swoją intuicją, a ją odnalazłam właśnie poprzez medytacje i karty Tarota.

edith

Witaj

Mam takie pytanie odnosnie obietnicy mojego ex..otoz obiecal mi swoje auto, ktore ma mi dac e wrzesniu a ja takich sobie nadziei narobilam w zwiazku z tym...z drugiej strony wiem, ze mj ex jest czlowiekiem nieslownym a ja szczescia nie mam wiec czy moge oczekiwac ze faktycznie mi to auto da czy raczej zapomniec o tym?

Naamah

Witam,

Mam pytanie dotyczące mojego związku. Ostatnio przeżywamy poważny kryzys, chciałabym dowiedzieć się czy da się go jeszcze uratować i czy jest sens. Może lepiej to po prostu zakończyć.

Pozdrawiam

liv222n
Witaj liv222

mam pytanie o przyszłosc naszego zwiazku/relacji, Czy przetrwa, jak sie bedzie nam ukladało.

Bardzo dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Moniko chociaż nie wiem ile układów bym robiła to niestety nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Bardzo mi przykro. Związek ma naprawdę małe szanse na poprawę, nie bez przyczyny zadałaś też pytanie czy przetrwa. Uważam ze wszystko zmierza ku końcowi ( 6 mieczy, księżyc, 5 monet) wszystko oczywiście zależy od was od Ciebie od waszych konkretnych decyzji ale nie widzę was razem jako udana para związek raczej odwrotnie osamotnienie, możliwa separacja, ( 8 kielichów, królowa mieczy, 10 mieczy) nie widzę tej poprawy owszem mogą być jakieś próby ratowania ( 2 monet ) ale prędzej czy później odczujesz jeszcze gorszą samotność w związku niż do tej pory ( pustelnik, księżyc, 5 monet, 10 mieczy)

Ewa( liv222)

liv222n
,chcialabym zapytac-czy mam szanse wygrac na loteri

Szansę Elu ma każdy kto gra :) za każdym razem ona istnieje. Natomiast czy konkretnie wygrasz karty odpowiedziały że tak ( rydwan, król mieczy, 6 buław) ale nie będzie to niestety duża wygrana ( koło fortuny, 5 kielichów, cesarzowa)

Ewa( liv222)

liv222n
Chciałbym się dowiedzieć co myśli o mnie kobieta Dziękuję <kwiatek>

Radku powiem Ci tak Patrycja myśli sobie tak ze jesteś mężczyzną który sam nie wie czego chce, coś na zasadzie robisz jeden krok do przodu i dwa do tyłu raz ją adorujesz za chwilę jesteś niedostępny i powiem Ci ze jej myśli są ciepłe wiec myśli o Tobie ciepło, ale uważa Cię za mężczyznę który się czegoś boi waha jest taki niezdecydowany ( rycerz kielichów, paź buław, 6 kielichów) i tak faktycznie jest bo po Twojej stronie są bardzo zimne karty wręcz robisz wszystko aby Patrycję do siebie zniechęcić( 9 mieczy, as mieczy rycerz mieczy) i jeśli nie zmienisz swojej postawy to niewiele Radku z te relacji będzie poza znajomością przyjaźnią i takim czajeniem się ( paź kielichów) i cała znajomość po prostu stanie w miejscu utknie( wisielec, 2 mieczy, 7 kielichów) nic nie pójdzie do przodu. Patrycja może się przez to poczuć niekomfortowo ( 3 mieczy) ona nie czuje ze Tobie na niej zależy.

Ewa( liv222)

liv222n
Witaj

Mam takie pytanie odnosnie obietnicy mojego ex..otoz obiecal mi swoje auto, ktore ma mi dac e wrzesniu a ja takich sobie nadziei narobilam w zwiazku z tym...z drugiej strony wiem, ze mj ex jest czlowiekiem nieslownym a ja szczescia nie mam wiec czy moge oczekiwac ze faktycznie mi to auto da czy raczej zapomniec o tym?

Troszkę się chyba będziesz musiała przypomnieć tak to wygląda że nawet prosić ? na co oczywiście możesz się nie zgodzić( 5 monet, 9 kielichów, 2 mieczy) i tak troszkę Cię potrzyma w szachu ( 9 mieczy, 2 mieczy) on lubi zaznaczyć swoją niezależność, swoje terytorium, ( cesarz) ale układ kończy karta radości myślę ze się jednak dogadacie ( 2 kielichów w p.p) więc chyba otrzymasz ( 3 kielichów)

Ewa( liv222)

Abi-suum

Witam :) Chciałbym dużo się teraz dzieje w moim życiu , mam możliwość zmienia miejsca zamieszkania. Chciałbym się zapytać o to , czy własnie powinienem z tego skorzystać i się przeprowadzić , czy lepiej zostać w swoim obecnym miejscu zamieszkania ? Pozdrawiam! Dane na priv

evaroma

Witam:) zwracam sie do Pani z prośbą o powróżenie na 2 tematy..jeśli można :) pierwszy to- jak potoczy sie dalej moja relacja z obecnym chlopakiem a drugi to - czy znajde w niedalekim czasie satysfakcjonujaca mnie prace?

Z gory dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas . Jesli mozna zadac tylko 1 pytanie to poporsze o odpowiedz na to drugie o pracy:)

aneta83

Witam, Droga LIV222 mam prośbę o wróżbę w sferze finansów czy uda się nam wyjść z problemów czy wyjaz zagranice za pracą się uda planujemy wyjechać na początku roku 2015. Pozdrawiam i dziękuję z góry .

edith

Serdecznie dziekuję za wróżbę i mam nadzieję , ze sie spełni.

Czy mogłabym jeszce poprosic o karty na pytanie dotyczące pracy.W październiku konczy mi sie umowa w pracy i nie wiem co dalej...czy uda mi się znaleźć kolejna mozliwie szybko, i czy to bedzie praca w Polsce czy za granicą?

liv222n
Witam,

Mam pytanie dotyczące mojego związku. Ostatnio przeżywamy poważny kryzys, chciałabym dowiedzieć się czy da się go jeszcze uratować i czy jest sens. Może lepiej to po prostu zakończyć.

Pozdrawiam

Uważam ze do Twojego związku wtrącają się osoby trzecie i może chodzić o kogoś z waszych rodzin, krewnych( 10 kielichów, 8 mieczy, 3 monet) ktoś z tych osób jest bardzo wam nieprzychylny, ktoś kto nie chce abyście byli razem, aby się wam układało w związku. Izo nie wiem jaką podejmiesz decyzję czy będziesz się kierować emocjami uczuciem ( królowa kielichów) czy jednak rozsądkiem swoją intuicją ( kapłanka) ale z tego związku niestety ale chleba nie będzie, tu nie ma podstaw tych fundamentów które was scalają łączą ( wieża, paź kielichów, pustelnik, 9 mieczy) uważam że to ktoś z rodziny Pawła jest wam nieprzyjazny, to powoduje konflikt a Paweł nie bardzo potrafi się temu przeciwstawić, jest bierny ( paź kielichów, pustelnik w p.p)nie robi nic nie walczy nie ucina plotek, nie robi nic aby was jako was obronić, przed złośliwością innych, zawalczyć, więc decyzja należy do Ciebie odpowiedz znajdziesz w sobie ( papieżyca ) czy warto ratować ( królowa kielichów) czy dasz radę czy podołasz ? czy zrobisz coś w tej sytuacji a przede wszystkim co. Do miłości nikogo zmusić nie możemy. Natomiast bycie ze sobą dla samego bycia czy to ma sens. Przemyśl to dokładnie ( pustelnik, królowa kielichów, 9 mieczy, papieżyca)

Ewa( liv222)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam :) Chciałbym dużo się teraz dzieje w moim życiu , mam możliwość zmienia miejsca zamieszkania. Chciałbym się zapytać o to , czy własnie powinienem z tego skorzystać i się przeprowadzić , czy lepiej zostać w swoim obecnym miejscu zamieszkania ? Pozdrawiam! Dane na priv

Krzysztofie jedna uwaga już na samym początku w swoim portrecie numerologicznym masz zapisane takie liczby, które mówią o radzeniu sobie samemu, czyli jesteś zdany na własne siły i bez względu na to czy jest to Twój kraj ojczysty, czy zagranica, czy może inne miasto to zawsze musisz liczyć na siebie. Uważam ze z tą przeprowadzką wiążesz bardzo duże nadzieje ( królowa buław, gwiazda, 9 kielichów)że taka przeprowadzka odmieni Twój los, ze być może będziesz w końcu samodzielny, że świat stoi otworem itd. Powiem Ci Krzysztofie że są plusy i minusy takich decyzji, i póki co u Ciebie tych minusów jest więcej niż plusów. Obecnie w Twoim miejscu zamieszkania masz jakąś stabilizację ( rycerz monet) natomiast ta przeprowadzka jest taka troszkę nieprzemyślana to taki słomiany zapał duże oczekiwania ( paź buław,) uważam ze raczej nie skorzystasz z tej opcji( 4 kielichów, król kielichów) i na ten moment nie jest to dobry czas ( 5 monet, 7 mieczy) to taki troszkę stracony czas niekorzystny jeśli chodzi o Ciebie i mogłoby to przynieść dość spore straty.

Ewa( liv222)

Naamah
Witam,

Pozdrawiam

Uważam ze do Twojego związku wtrącają się osoby trzecie i może chodzić o kogoś z waszych rodzin, krewnych( 10 kielichów, 8 mieczy, 3 monet) ktoś z tych osób jest bardzo wam nieprzychylny, ktoś kto nie chce abyście byli razem, aby się wam układało w związku. Izo nie wiem jaką podejmiesz decyzję czy będziesz się kierować emocjami uczuciem ( królowa kielichów) czy jednak rozsądkiem swoją intuicją ( kapłanka) ale z tego związku niestety ale chleba nie będzie, tu nie ma podstaw tych fundamentów które was scalają łączą ( wieża, paź kielichów, pustelnik, 9 mieczy) uważam że to ktoś z rodziny Pawła jest wam nieprzyjazny, to powoduje konflikt a Paweł nie bardzo potrafi się temu przeciwstawić, jest bierny ( paź kielichów, pustelnik w p.p)nie robi nic nie walczy nie ucina plotek, nie robi nic aby was jako was obronić, przed złośliwością innych, zawalczyć, więc decyzja należy do Ciebie odpowiedz znajdziesz w sobie ( papieżyca ) czy warto ratować ( królowa kielichów) czy dasz radę czy podołasz ? czy zrobisz coś w tej sytuacji a przede wszystkim co. Do miłości nikogo zmusić nie możemy. Natomiast bycie ze sobą dla samego bycia czy to ma sens. Przemyśl to dokładnie ( pustelnik, królowa kielichów, 9 mieczy, papieżyca)

Ewa( liv222)

Ewa( liv222)

Dziękuję za szybką odpowiedź, ale nikt z rodziny mojej ani Pawła nie jest nam nie przychylny.

Nasz kryzys wywołało to że latała za nim koleżanka z pracy, pisała, dzwoniła, przyjaźnić się chciała.

Dziękuję za poświęcony czas i energię, pozdrawiam :)

liv222n
Witam:) zwracam sie do Pani z prośbą o powróżenie na 2 tematy..jeśli można :) pierwszy to- jak potoczy sie dalej moja relacja z obecnym chlopakiem a drugi to - czy znajde w niedalekim czasie satysfakcjonujaca mnie prace?

Z gory dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas . Jesli mozna zadac tylko 1 pytanie to poporsze o odpowiedz na to drugie o pracy:)

Jeśli chodzi o tą pracę to jesteś teraz jeszcze do września w dobrym okresie jeśli chodzi o rozpoczynanie kariery zawodowej, znalezienie dobrej pracy itd. Troszkę mnie dziwi ze jeszcze jej nie znalazłaś. Gdzie tkwi problem ? bo karty pokazują ograniczenia które wynikają z Twojego myślenia postrzegania,( 8 mieczy) poza tym Twoja obecna praca nie jest tą satysfakcjonującą ? według kart jest to praca która spełnia Twoje oczekiwania ( świat, rycerz monet) w każdym bądź razie powinna. Ty natomiast szukasz czegoś innego ( as buław) a tak naprawdę bardzo się tych zmian boisz obawiasz nie masz jeszcze nic sprecyzowanego nie wiesz co chciałabyś robić na co to zamienić ( 8 mieczy, 9 mieczy) poza tym niedaleki czas to dla mnie 3 miesiące i jest to troszkę mało na takie bierne poszukiwanie to raczej musiałby wydarzyć się cud gdybyś obecną dobrą pracę według kart zamieniła na lepszą ( 9 mieczy) ja uważam ze raczej pozostaniesz w obecnym miejscu pracy ( 9 monet, 8 mieczy)

Natomiast w waszej relacji nastąpiły jakieś ważne deklaracje, zmiany postanowienia ( śmierć, 6 buław, cesarz) ogólnie mogły paść słowa o rozstaniu. Nawet nie wiem czy można was jeszcze nazwać związkiem .Ogólnie związek jest trudny ( 10 buław) i uważam ze to partner jest takim trudnym człowiekiem o dość mocnym charakterze ( 6 buław, cesarz) są konflikty, nie ma kompromisów ( 9 monet 2, 2 kielichów) związek który niestety nie ma przyszłości ( rycerz mieczy, 5 buław, śmierć dwukrotnie)

Ewa( liv222)

evaroma

Jeśli chodzi o tą pracę to jesteś teraz jeszcze do września w dobrym okresie jeśli chodzi o rozpoczynanie kariery zawodowej, znalezienie dobrej pracy itd. Troszkę mnie dziwi ze jeszcze jej nie znalazłaś. Gdzie tkwi problem ? bo karty pokazują ograniczenia które wynikają z Twojego myślenia postrzegania,( 8 mieczy) poza tym Twoja obecna praca nie jest tą satysfakcjonującą ? według kart jest to praca która spełnia Twoje oczekiwania ( świat, rycerz monet) w każdym bądź razie powinna. Ty natomiast szukasz czegoś innego ( as buław) a tak naprawdę bardzo się tych zmian boisz obawiasz nie masz jeszcze nic sprecyzowanego nie wiesz co chciałabyś robić na co to zamienić ( 8 mieczy, 9 mieczy) poza tym niedaleki czas to dla mnie 3 miesiące i jest to troszkę mało na takie bierne poszukiwanie to raczej musiałby wydarzyć się cud gdybyś obecną dobrą pracę według kart zamieniła na lepszą ( 9 mieczy) ja uważam ze raczej pozostaniesz w obecnym miejscu pracy ( 9 monet, 8 mieczy)

Natomiast w waszej relacji nastąpiły jakieś ważne deklaracje, zmiany postanowienia ( śmierć, 6 buław, cesarz) ogólnie mogły paść słowa o rozstaniu. Nawet nie wiem czy można was jeszcze nazwać związkiem .Ogólnie związek jest trudny ( 10 buław) i uważam ze to partner jest takim trudnym człowiekiem o dość mocnym charakterze ( 6 buław, cesarz) są konflikty, nie ma kompromisów ( 9 monet 2, 2 kielichów) związek który niestety nie ma przyszłości ( rycerz mieczy, 5 buław, śmierć dwukrotnie)

Ewa( liv222)

Dziękuję pięknie za odpowiedź, musze przyznac, że ma Pani talent, jestem pod wrazeniem trafnosci z jaką opisala Pani moją sytuacje zawodową.. jednak ta moja obecna praca, mimo ze zwiazana z moim wyksztalceniem i ktorej poswiecilam ladnych kilka lat zycia, nie daje mi warunkow na godne zycie.. musze wiec cos zmienic, odeszlam juz z pracy i nie ma do akurat tej powrotu.. mozliwe jednak ze podejme cos pokrewnego.. ale tak jak pani zauwazyla.. mam w tym momencie chaos w glowie, nie wiem jaki kierunek obrać :( co do zwiazku.. smutne to ale wlasnie tak przeczuwam że z jego str oziebienie uczuc nastalo :( no ale tak to jest z facetami ehh .. pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za poswiecenie czasu .

liv222n
Witam, Droga LIV222 mam prośbę o wróżbę w sferze finansów czy uda się nam wyjść z problemów czy wyjaz zagranice za pracą się uda planujemy wyjechać na początku roku 2015. Pozdrawiam i dziękuję z góry .

Uważam ze tutaj głównie Daniel weźmie na siebie większą odpowiedzialność za wasze finanse za wasz byt ( papież, król kielichów, sprawiedliwość) bynajmniej ma taki zamysł, zdaje sobie z tego sprawę że ten wyjazd jest w pewnym sensie szansą a może nawet koniecznością. Z drugiej strony Daniel nie do końca chce wyjeżdżać, on jest raczej takim tradycjonalistą, ( papież, król kielichów) wolałby pozostać w kraju w którym mieszka. Jednak wiemy jakie są perspektywy na dobrą pracę w Polsce i niestety zostajemy do pewnych rzeczy zmuszeni czy to do wyjazdów na obczyznę, czy to do cięższej pracy, czy pracy po godzinach itd. Uważam ze wasza sytuacja się poprawi ( rycerz monet) czyli będzie to stałe źródło dochodów, które pozwoli uregulować, zaległości itd ( sprawiedliwość, diabeł) oczywiście nie nastąpi to od razu ale stopniowo wasza sytuacja Finansowa stanie się stabilniejsza. Uważam też ze do tego wyjazdu dojdzie jeśli nie razem to na pewno jednemu z was ( cesarzowa) i bardzo możliwe ze to Ty skorzystasz z tej oferty, natomiast Daniel będzie poszukiwał pracy w kraju w którym żyje.

Ewa( liv222)

liv222n
Serdecznie dziekuję za wróżbę i mam nadzieję , ze sie spełni.

Czy mogłabym jeszce poprosic o karty na pytanie dotyczące pracy.W październiku konczy mi sie umowa w pracy i nie wiem co dalej...czy uda mi się znaleźć kolejna mozliwie szybko, i czy to bedzie praca w Polsce czy za granicą?

Będą trudności Agnieszko ( 4 monet, 10 buław) i nie wiem czy tak szybko znajdziesz kolejną pracę owszem jakieś zajęcie takie chwilowe się pokazało i to już w listopadzie ale samo zatrudnienie tak nie bardzo. ( 7 buław, koło fortuny, 7 monet. w p) i bardzo możliwe ze dość dłuższy czas będziesz liczyła na pomoc rodziny ( diabeł, 10 kielichów) praca zdecydowanie w Polsce pokazała się w okolicach stycznia przyszłego roku.

Ewa( liv222)

Agaio

Witam Liv ;-)

Pozwolę sobie i ja dopiąć się do Twojego wątku i poprosić o wróżbę. Wiem, ze pytań nie należy powtarzać w krótkim okresie czasu, dlatego chciałabym, abyś wejrzała i na moje karty pracy. Mam teraz rosnąca motywację, by znaleźć stałą i stabilną pracę, najchętniej oczywiście na etat. Czy mam szanse znalezienia jeszcze w tym roku, a jeśli tak to w jakim przedziale czasowym? A jesli nie to czy długo przyjdzie mi czekać? Może muszę wyjechać?

Pytanie drugie, jeśli będziesz miała na nie jeszcze czas i ochotę... to czy będę kiedyś szczęśliwą matką?

Bardzo dziękuje z góry. Dane przesyłam na pw.

Pozdrawiam ;-)

Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

nika86

Witam.

Mam pytanie dotyczące pewnej relacji. Mianowicie: po 7 latach poszukiwań udało mi się odnaleźć pewnego mężczyznę. Wstępnie jesteśmy umówieni na spotkanie kiedy przyjedzie do kraju ale chciałam zapytać czy jest możliwa między nami jakaś głębsza relacja, uczucie. Czy jest szansa że coś się zrodzi a moje dziecko nie będzie tu stanowiło problemu?

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

aneta83

Uważam ze tutaj głównie Daniel weźmie na siebie większą odpowiedzialność za wasze finanse za wasz byt ( papież, król kielichów, sprawiedliwość) bynajmniej ma taki zamysł, zdaje sobie z tego sprawę że ten wyjazd jest w pewnym sensie szansą a może nawet koniecznością. Z drugiej strony Daniel nie do końca chce wyjeżdżać, on jest raczej takim tradycjonalistą, ( papież, król kielichów) wolałby pozostać w kraju w którym mieszka. Jednak wiemy jakie są perspektywy na dobrą pracę w Polsce i niestety zostajemy do pewnych rzeczy zmuszeni czy to do wyjazdów na obczyznę, czy to do cięższej pracy, czy pracy po godzinach itd. Uważam ze wasza sytuacja się poprawi ( rycerz monet) czyli będzie to stałe źródło dochodów, które pozwoli uregulować, zaległości itd ( sprawiedliwość, diabeł) oczywiście nie nastąpi to od razu ale stopniowo wasza sytuacja Finansowa stanie się stabilniejsza. Uważam też ze do tego wyjazdu dojdzie jeśli nie razem to na pewno jednemu z was ( cesarzowa) i bardzo możliwe ze to Ty skorzystasz z tej oferty, natomiast Daniel będzie poszukiwał pracy w kraju w którym żyje.

Ewa( liv222)

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i wróżbę życzę wszystkiego dobrego w życiu

aneta 83

Naily

Witaj Liv, serdecznie proszę o wróżbę dotyczącą szkoły.

Bardzo chciałabym wrócić do szkoły, ale mam pewne wątpliwości.

Niedługo mam jechać na rozmowę z dyrektorem. Wydaję mi się, że nie przyjmie mnie z powrotem.

Nie wiem czy dałabym sobie radę z nauką jeżeli bym tam wróciła.

A jeżeli nie uda mi się tam wrócić i wybiorę inną szkołę to uda mi się znaleźć jakąś prace związaną z medycyną?

Jak to wygląda w kartach?

Pozdrawiam serdecznie :*<kwiatek>

liv222n
Witam Liv ;-)

Pozwolę sobie i ja dopiąć się do Twojego wątku i poprosić o wróżbę. Wiem, ze pytań nie należy powtarzać w krótkim okresie czasu, dlatego chciałabym, abyś wejrzała i na moje karty pracy. Mam teraz rosnąca motywację, by znaleźć stałą i stabilną pracę, najchętniej oczywiście na etat. Czy mam szanse znalezienia jeszcze w tym roku, a jeśli tak to w jakim przedziale czasowym? A jesli nie to czy długo przyjdzie mi czekać? Może muszę wyjechać?

Pytanie drugie, jeśli będziesz miała na nie jeszcze czas i ochotę... to czy będę kiedyś szczęśliwą matką?

Bardzo dziękuje z góry. Dane przesyłam na pw.

Pozdrawiam ;-)

Agnieszko powiem Ci tak jesteś 5 z dnia to bardzo często może świadczyć o takim chwilowym zapale do czegoś planach, zamysłach, chęci do działania itd. Niestety są i tego minusy, bo jest tylko zapał zamysł natomiast brak rzeczywistego działania. Owszem może Ty i masz rosnącą motywację, tak Ci się to wydaje że tak jest, ale nic tak naprawdę nie robisz i nie zrobisz bynajmniej do końca rok, czyli zmiany pracy do końca roku nie będzie wszystkie karty jak jeden mąż pokazały wahanie, przeczekanie analizowanie, zastój ( kochankowie, 9 buław, papieżyca)czyli pracy takiej jakiej szukasz o jakiej marzysz do końca roku nie znajdziesz, bo szukać tak naprawdę jej nie będziesz. Będziesz raczej na nią czekać a to już jest zasadnicza różnica. Jeśli chodzi o rok przyszły to owszem pokazały karty mniej więcej w okolicach stycznia/ grudnia możliwość zmiany pracy ( 4 monet) ale niestety nie będzie to praca na etat nie będzie to praca stabilna ( 4 buław, paź kielichów, umiarkowanie) będzie to raczej praca na jakiś czas, praca na niższym stanowisku niż dotychczas, praca być może nawet za gorsze pieniądze. Dlatego będziesz rozważać czy warto podejmować taką pracę. ( umiarkowanie) Szczerze powiedziawszy ja nie widzę Ciebie abyś kiedykolwiek podjęła taką pracę o jakiej myślisz marzysz ( księżyc, 2 mieczy, pustelnik) i faktycznie dopiero wyjazd mógłby coś w tej kwestii zmienić.

Na drugie pytanie karty odpowiedziały pozytywnie ale nie będzie łatwo ( 10 buław, papieżyca, cesarzowa) możliwe ze za lat kilka a nawet kilkanaście.

Oczywiście ostatecznie to leży w kwestii Boga ja mogę się mylić.

Ewa( liv222)

Agaio

Dziękuję za odpowiedz, choć nieprzychylna. Nie mniej jednak zaufam sobie i Bogu i pielęgnując swoje dobre myśli, postaram się wziąć życie w swoje ręce i coś dobrego wykreować. Pozdrawiam ;-)

Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

• Utwórz nowe...