Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

Anja

Witaj liv, jeśli mogę prosze o odpowiedź na moje pytania :)

Jak ułoży sie dalej moja sytuacja w pracy? Czy szukać czegos innego?

Jak ulozy sie moja znajomosc , znamy sie od ponad pol roku, lecz coraz rzadziej sie widujemy. Czy on kogos ma?

Jak uloza sie moje sercowe sprawy, czy poznam kogos wartosciowego?

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam :)

elka29

Witaj

czy znajdę kiedyś pracę na czas nieokreślony i taką z której będę w miarę zadowolona(czyli już na stałe)?Pozdrawiam

elka29

Witaj

czy znajdę kiedyś pracę na czas nieokreślony i taką z której będę w miarę zadowolona(czyli już na stałe)?Pozdrawiam

liv222n
Witaj

Kategorycznie odmawiam udzielania odpowiedzi na to pytanie.

liv222n
Witam.

Mam pytanie dotyczące pewnej relacji. Mianowicie: po 7 latach poszukiwań udało mi się odnaleźć pewnego mężczyznę. Wstępnie jesteśmy umówieni na spotkanie kiedy przyjedzie do kraju ale chciałam zapytać czy jest możliwa między nami jakaś głębsza relacja, uczucie. Czy jest szansa że coś się zrodzi a moje dziecko nie będzie tu stanowiło problemu?

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Nie sądzę, aby była z tego trwała relacja( as monet, 3 buław, pustelnik) raczej spotkanie po latach, ( 3 buław, rydwan) Po prostu mężczyzna ten nie będzie zainteresowany taką bliższą relacją, stworzeniem rodziny, stałego związku itp. Bardzo mi przykro, ale uczuć karty nie pokazały ( 2 mieczy, król mieczy, rycerz mieczy) być może mężczyzna ten prowadzi zupełnie inne życie być może nawet jest już w związku.Tak naprawdę nie ma sprecyzowanych planów sam nie do końca wie czego oczekuje. Uważam ze możesz się rozczarować tą znajomością.

Ewa( liv222)

nika86

Bardzo dziękuję na poświęcony czas. Po ostatnich kilku dniach doszłam do tego samego wniosku ale byłam ciekawa jeszcze co pokażą karty. Dziękuję raz jeszcze

Naily
Witaj Liv, serdecznie proszę o wróżbę dotyczącą szkoły.

Bardzo chciałabym wrócić do szkoły, ale mam pewne wątpliwości.

Niedługo mam jechać na rozmowę z dyrektorem. Wydaję mi się, że nie przyjmie mnie z powrotem.

Nie wiem czy dałabym sobie radę z nauką jeżeli bym tam wróciła.

A jeżeli nie uda mi się tam wrócić i wybiorę inną szkołę to uda mi się znaleźć jakąś prace związaną z medycyną?

Jak to wygląda w kartach?

Pozdrawiam serdecznie :*<kwiatek>

Sytuacja trochę się zmieniła, byłam wczoraj na rozmowie i zostałam przyjęta.

Czy jest szansa, że uda mi się skończyć tą szkołę? Jeżeli tak to czy będą jakieś problemy?

I czy będę kiedyś pracować w tym zawodzie, albo w jakimś innym związanym z medycyną?

Pozdrawiam i przepraszam, że piszę drugiego posta, ale nie mogę znaleźć opcji edytuj. Kiedyś mi się udało a teraz nigdzie nie widzę :(:(;*

liv222n
Witaj Liv, serdecznie proszę o wróżbę dotyczącą szkoły.

Bardzo chciałabym wrócić do szkoły, ale mam pewne wątpliwości.

Niedługo mam jechać na rozmowę z dyrektorem. Wydaję mi się, że nie przyjmie mnie z powrotem.

Nie wiem czy dałabym sobie radę z nauką jeżeli bym tam wróciła.

A jeżeli nie uda mi się tam wrócić i wybiorę inną szkołę to uda mi się znaleźć jakąś prace związaną z medycyną?

Jak to wygląda w kartach?

Pozdrawiam serdecznie :*<kwiatek>

Sytuacja trochę się zmieniła, byłam wczoraj na rozmowie i zostałam przyjęta.

Czy jest szansa, że uda mi się skończyć tą szkołę? Jeżeli tak to czy będą jakieś problemy?

I czy będę kiedyś pracować w tym zawodzie, albo w jakimś innym związanym z medycyną?

Pozdrawiam i przepraszam, że piszę drugiego posta, ale nie mogę znaleźć opcji edytuj. Kiedyś mi się udało a teraz nigdzie nie widzę :(:(;*

Asiu :) szansa na to aby skończyć szkołę jest zawsze od pierwszego dnia, tylko jest jeden warunek trzeba się uczyć inne opcji nie ma. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz mieć zawód związany z medycyną, dlaczego wybrałaś taką szkołę a nie inną. Powiem Ci tak Ty jesteś bystra dziewczyna masz 1 z dnia jesteś numerologiczną 4 masz takie męskie liczby konkretne i w takim zawodzie możesz się zrealizować np menadżer, przełożona np pielęgniarek, osoba obsługująca np aparaturę medyczną. Na pewno będziesz chodzić do tej szkoły tak to pokazują karty ( 8 mieczy, koło fortuny, paź monet) uważam też ze bardzo duży wpływ ma na Ciebie rodzina ( 10 kielichów) być może szkoła medyczna jest w Twojej rodziny takim schematem może pochodzisz z rodziny gdzie wiele jest lekarzy itd. Myślę ze tak nie do końca chcesz tą medycynę skończyć ( ( paź buław, śmierć, paź mieczy, 9 buław, 7 kielichów) w sumie są te wahania i Twoje plany zawodowe nie są jeszcze sprecyzowane, ale bardzo możliwe ze skończysz tą szkołę i dopiero po ukończeniu będziesz podejmować decyzje związane z pracą i według kart wydaje mi się ze będziesz pracować na wyższym stanowisku możliwe ze skorzystasz opcji jakie wymieniłam czyli przełożony, lekarz, menadżer, ( cesarz uważam ze w tym kierunku będziesz się kształcić i pracować, paź monet)

Ewa( liv222)

sol

Witam serdecznie. Bardzo proszę o wróżbę dotyczącą mojej pracy. Pracuje na etacie, na stałe. No ale... Szykują się u nas wielkie zmiany. Myślę( mam nadzieję) że mnie nie zwolnią. Jednak obawiam się przeniesienia do oddziału do innego miasta. Wiadomo, że niezbyt się cieszę na to bo i koszty dojazdów i wiele czasu... Bardzo proszę o wróżbę. Czy będę dalej pracowała w mojej firmie, czy zostanę przeniesiona? A może uda mi się zostać w tym samym mieście? Pozdrawiam serdecznie. <kwiatek><kwiatek><kwiatek>

DawidS90

Witam Cie serdecznie ;)

Bardzo prosiłbym o wróżbe dotyczącą mojej mamy. W tej chwili ma problemy dotyczące pracy i finansów. Chciałbym wiedzieć co moją mamę czeka w najbliższym czasie. Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam serdecznie ;)

aneta83

Witaj LIV222 po kolejnej walce o małżeństwo a przede wszystkim udowadnianiu że mój maż jest taki zły mam dość podcinania skrzydeł czy kiedyś będziemy wreszcie szczęśliwi i czy moja rodzina w końcu zaakceptuje nasze życie moją rodzinę mam już naprawdę a może oni mają rację a głupia ślepo trwam w tym małżeństwie czy te poniżenia i porażki mają jakiś kres czy po 12 latach małżeństwa ten wybór między rodziną a mężem się skończy ile jeszcze przede mną aby w końcu cieszyć się i rodziną i szczęśliwym małżeństwem

Pozdrawiam i proszę odpisz nie mam już sił mam wrażanie że muszę znowu z z czegoś zrezygnować .

liv222n

Jak ulozy sie moja znajomosc , znamy sie od ponad pol roku, lecz coraz rzadziej sie widujemy. Czy on kogos ma?

Aniu Twoja sytuacja w pracy jest niepewna i uważam ze możesz zostać zwolniona ( 6 mieczy, śmierć, 4 mieczy)dlatego warto abyś się otworzyła na poszukiwanie ( 9 monet, rycerz monet) nowej pracy, którą znajdziesz zmienisz na jesieni br.( umiarkowanie rycerz monet) i będzie to zmiana bardzo korzystna.

Jeśli chodzi o Mateusza to uważam ze Wy jednak kontakt macie ( 8 buław, 2 kielichów, rydwan) i bardzo dobrze jest wam tak naprawdę razem,( 6 kielichów) bardzo dobrze się rozumiecie, bynajmniej Mateusz tak sądzi, i dlatego nie sądzę, aby Mateusz był zainteresowany inną kobietą.Ja was widzę dalej razem, i zupełnie nie rozumiem pytania dlaczego Ty szukasz kogoś wartościowego skoro Mateusz jest właśnie tym mężczyzną, uważam ze to Ty nie do końca chcesz być z Mateuszem ( królowa mieczy) odgradzasz się od niego, szukasz innych znajomości,( świat, rydwan) natomiast na pytanie czy Mateusz kogoś ma, odpowiadam że nie, ja widzę kontynuację tej znajomości, która może się przerodzić w stały związek ( gwiazda, papież, 10 kielichów) tego pragnie Mateusz natomiast ostateczne zdanie należy do Ciebie jeśli czujesz że ten mężczyzna nie jest tym z którym chcesz być w stałym formalnym związku to mu to zwyczajnie powiedz i zakończ znajomość. Nic na siłę.

Ewa( liv222)

13AnnaAnna

dzien dobry. mam ogromny klopot z siostra. mieszkamy razem bo obie jestesmy singielkami. nie moge sie z siostra od jakiegos czasu dogadac. zawsze miala trudny charakter , bywa bardzo zlosliwa, chamska. a dzieje sie tak wtedy gdy odmawiam zalatwiania za nia jakichkolwiek spraw urzedowych . siostra jest bardzo niesamodzielna, bierna, nie intersuje sie niczym. za kazdym razem gdy mowie ze tak nie moze byc , ze ona musi wziac odpowiedzialnosc za swoje sprawy to siostra reaguje slowna agresja, przestaje sie do mnie odzywac i grozi ze sie wyprowadzi. jestem juz zmeczona ta ciagla odpowiedzialnoscia za siebie i za nia, tym ze nigdy mi w niczym nie pomogla, nie moge tak zyc bo mam wrazenie ze niancze dziecko a nie mieszkam z dorosla osoba. Czy moglaby Pani mi powiedziec jak potoczy sie moja sytuacja rodzinna? moze ja poznam jakiegos faceta, moze ona w koncu kogos pozna i chociaz troche zlagodnieje..:)

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

Anja

Jak ulozy sie moja znajomosc, znamy sie od ponad pol roku, lecz coraz rzadziej sie widujemy. Czy on kogos ma?

Aniu Twoja sytuacja w pracy jest niepewna i uważam ze możesz zostać zwolniona ( 6 mieczy, śmierć, 4 mieczy)dlatego warto abyś się otworzyła na poszukiwanie ( 9 monet, rycerz monet) nowej pracy, którą znajdziesz zmienisz na jesieni br.( umiarkowanie rycerz monet) i będzie to zmiana bardzo korzystna.

Jeśli chodzi o Mateusza to uważam ze Wy jednak kontakt macie ( 8 buław, 2 kielichów, rydwan) i bardzo dobrze jest wam tak naprawdę razem,( 6 kielichów) bardzo dobrze się rozumiecie, bynajmniej Mateusz tak sądzi, i dlatego nie sądzę, aby Mateusz był zainteresowany inną kobietą.Ja was widzę dalej razem, i zupełnie nie rozumiem pytania dlaczego Ty szukasz kogoś wartościowego skoro Mateusz jest właśnie tym mężczyzną, uważam ze to Ty nie do końca chcesz być z Mateuszem ( królowa mieczy) odgradzasz się od niego, szukasz innych znajomości,( świat, rydwan) natomiast na pytanie czy Mateusz kogoś ma, odpowiadam że nie, ja widzę kontynuację tej znajomości, która może się przerodzić w stały związek ( gwiazda, papież, 10 kielichów) tego pragnie Mateusz natomiast ostateczne zdanie należy do Ciebie jeśli czujesz że ten mężczyzna nie jest tym z którym chcesz być w stałym formalnym związku to mu to zwyczajnie powiedz i zakończ znajomość. Nic na siłę.

Ewa( liv222)

Dziekuje Ewo za poswiecony czas :)

Odnosnie relacji z M. mam wrażenie,ze jest wlasnie na odwrot, ja chce,a on się odgradza, ale zobaczymy co przyniesie los :)

liv222n

Ewa( liv222)

Dziekuje Ewo za poswiecony czas :)

Odnosnie relacji z M. mam wrażenie,ze jest wlasnie na odwrot, ja chce,a on się odgradza, ale zobaczymy co przyniesie los :)

To jeśli się nie odgradzasz, to dlaczego zadajesz pytanie odnośnie innego partnera otwierając się tym na nowe znajomości i szukasz kogoś wartościowego ?

Anja

Poprostu zadalam pytanie dlatego,ze mam poczucie ze M. nie mysli o nas powaznie ,a kazdy przeciez chcialby byc zakochany z wzajemnoscia,wiec na to czekam ;) A na M.czekam cierpliwie,nie szukam kogos innego.

Pozdrawiam

nitka

Witaj,

chciała bym ładnie prosic o karty na moja relacje z mężem

Interesuje mnie jego stosunek i uczucia wobec mnie ...jakies sa dziwnie odmienione, nie wiem o co chodzi .

dokładniejszy opis na pv oraz dane

serdecznie dziekuje

malabialawrozka

witam serdecznie, prosze o wrózbe :* ... czy w najblizszym czasie ( rok do 2 lat) poznam mężczyznę z ktorym stworze staly zwiazek, lub czy wróce do swojego bylego chlopaka. Dziekuje bardzo i dane wysylam na priv ;-)

Barbara

Witaj Liv mam prosbę czy możesz zapytac kart u kogo z 2/ osób prowadzące nieruchomosc kupic mieszkanie 1/ to kobieta a 2 to facet bede wdzieczna poz Barbara

nika

Droga Liv, chciałam Cię prosić o pomoc, abyś spojrzała w karty i odpowiedziała mi na pytanie, czy znajomość między mną a pewnym panem zostanie odnowiona, powiedzmy do końca tego roku? czy on w ogóle ma chęci, aby odezwać się do mnie, spotkać ze mną? Myśli o mnie? Czy to już jest całkowicie zakończone i nie powinnam się łudzić? dane prześlę na pw dziękuję i Pozdrawiam :)

liv222n
witam serdecznie, prosze o wrózbe :* ... czy w najblizszym czasie ( rok do 2 lat) poznam mężczyznę z ktorym stworze staly zwiazek, lub czy wróce do swojego bylego chlopaka. Dziekuje bardzo i dane wysylam na priv ;-)

Jest

liv222n
Witam serdecznie. Bardzo proszę o wróżbę dotyczącą mojej pracy. Pracuje na etacie, na stałe. No ale... Szykują się u nas wielkie zmiany. Myślę( mam nadzieję) że mnie nie zwolnią. Jednak obawiam się przeniesienia do oddziału do innego miasta. Wiadomo, że niezbyt się cieszę na to bo i koszty dojazdów i wiele czasu... Bardzo proszę o wróżbę. Czy będę dalej pracowała w mojej firmie, czy zostanę przeniesiona? A może uda mi się zostać w tym samym mieście? Pozdrawiam serdecznie. <kwiatek><kwiatek><kwiatek>

Jesteś obecnie w 4 roku osobistym i faktycznie sprawy zawodowe są teraz dla Ciebie bardzo ważne. Uważam ze Twoja pozycja jest dość silna jeśli chodzi o samo zatrudnienie czyli pracować będziesz ( paź kielichów, diabeł, 4 monet) Ty tak naprawdę boisz się jakichkolwiek zmian, mimo ze funkcja jaką masz nie jest taka do końca spełniająca Twoje oczekiwania. Jest raczej taki etat bez możliwości awansu itd. Trzymasz się kurczowo tego co masz, właśnie ze względów które wymieniłaś ( dojazdy zmiana miejsca itd). Joasiu uważam ze pomimo Twoich obaw( 10 mieczy, as buław) związanych z przeniesieniem itd nie uda Ci się utrzymać w tym samym mieście, miejscu czyli nieuniknione będzie to przeniesienie i dojazdy jeśli oczywiście chcesz tam dalej pracować. Bo jeśli się nie zgodzisz możesz zostać zwolniona jeśli chcesz pracować to zostaniesz oddelegowana do innej czy to placówki czy to nawet innego miasta ( 2 monet, koło fortuny, rydwan) Twoje obawy się potwierdzą.

Ewa( liv222)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam Cie serdecznie ;)

Bardzo prosiłbym o wróżbe dotyczącą mojej mamy. W tej chwili ma problemy dotyczące pracy i finansów. Chciałbym wiedzieć co moją mamę czeka w najbliższym czasie. Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam serdecznie ;)

Dawidzie uważam ze Twoja mama faktycznie może mieć dość spore problemy finansowe może tutaj nawet być jakieś pismo monity zaległości itd (sprawiedliwość) w okolicach października / listopada mogą się pojawić poważniejsze oferty pracy( mag) natomiast do tej pory mama będzie pracować dorywczo na zlecenie ( 9 kielichów)i korzystać z pomocy rodziny ( 10 kielichów, 6 buław,) te zarobki mogą się po podjęciu pracy stopniowo poprawiać ( 6 monet) mama może znaleźć tą pracę w handlu ( mag 5 buław, 2 mieczy) praca z umową na określony czas.

Ewa( liv222 )

liv222n
Witaj LIV222 po kolejnej walce o małżeństwo a przede wszystkim udowadnianiu że mój maż jest taki zły mam dość podcinania skrzydeł czy kiedyś będziemy wreszcie szczęśliwi i czy moja rodzina w końcu zaakceptuje nasze życie moją rodzinę mam już naprawdę a może oni mają rację a głupia ślepo trwam w tym małżeństwie czy te poniżenia i porażki mają jakiś kres czy po 12 latach małżeństwa ten wybór między rodziną a mężem się skończy ile jeszcze przede mną aby w końcu cieszyć się i rodziną i szczęśliwym małżeństwem

Pozdrawiam i proszę odpisz nie mam już sił mam wrażanie że muszę znowu z z czegoś zrezygnować .

Troszkę niezrozumiały ten post dla mnie ale ok

Aneto bardzo ciężko Ci jest w tym małżeństwie, uważam ze możesz liczyć tylko na siebie, dużo samotności, zmagań, tyranii, smutku i łez( 10 buław, 9 mieczy, pustelnik) nie jesteś szczęśliwa w tym małżeństwie i nie potrafisz się niczym cieszyć. Bardzo możliwe że to właśnie rodzina ma na Ciebie taki wpływ więc musisz wybrać albo Twoja rodzina jako rodzina albo Twoje małżeństwo. Coś faktycznie musi się skończyć ( śmierć) czyli jeśli chcesz być z mężem gdzie nie jest Ci dobrze to musisz zrezygnować z rodziny, jeśli chcesz natomiast mieć zgodę w dalszej rodzinie w rodzinie musisz zrezygnować z małżeństwa, wybór należy do Ciebie, bo konflikt ten dalej będzie trwał zgody pomiędzy Tobą i mężem a dalszą rodziną nie będzie ( 5 buław, umiarkowanie)

Ewa( liv222)

malabialawrozka

dziekuje :-)

• Utwórz nowe...