Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

DawidS90

bardzo dziekuje za poswiecony czas ;)

nitka

Witaj Liv , powieliłam pytanie u innej wrózki przez gapiostwo , ale sytuacje wyjasniłam (myslałam ze nie wrózy czasowo) prosze o wróżbę Ciebie :)

<kwiatek>

virgo

mogę prosić na relajcję z kolezanka z pracy?wydaje mi sie ze podlada mi klody pod nogi,,,,, :(

liv222n
dzien dobry. mam ogromny klopot z siostra. mieszkamy razem bo obie jestesmy singielkami. nie moge sie z siostra od jakiegos czasu dogadac. zawsze miala trudny charakter , bywa bardzo zlosliwa, chamska. a dzieje sie tak wtedy gdy odmawiam zalatwiania za nia jakichkolwiek spraw urzedowych . siostra jest bardzo niesamodzielna, bierna, nie intersuje sie niczym. za kazdym razem gdy mowie ze tak nie moze byc , ze ona musi wziac odpowiedzialnosc za swoje sprawy to siostra reaguje slowna agresja, przestaje sie do mnie odzywac i grozi ze sie wyprowadzi. jestem juz zmeczona ta ciagla odpowiedzialnoscia za siebie i za nia, tym ze nigdy mi w niczym nie pomogla, nie moge tak zyc bo mam wrazenie ze niancze dziecko a nie mieszkam z dorosla osoba. Czy moglaby Pani mi powiedziec jak potoczy sie moja sytuacja rodzinna? moze ja poznam jakiegos faceta, moze ona w koncu kogos pozna i chociaz troche zlagodnieje.. :)

Mogę odpowiedzieć tylko Tobie na pytanie o życie uczuciowe natomiast siostra musi je zadać je osobiście

Jeśli chodzi o Twoje życie uczuciowe to jest ono zawieszone i tak naprawdę uważam, że Ty specjalnie nie zabiegasz o to żeby kogoś poznać ( wisielec, 6 mieczy, 8 kielichów) czyli nikogo na stały związek nawet na wolny związek obok Ciebie nie widać i do końca roku a nawet dłużej nie widzę abyś w taką bliższą relację weszła ( wieża, 10 buław, 8 mieczy)umiarkowanie)

Natomiast Wy jako siostry ( tym bardziej że jednojajowe bliźniaczki )tak naprawdę bardzo się kochacie macie też podobne charaktery ( mag, słońce, rydwan) być może jedna z was jest bardziej zależna od drugiej ale to nie znaczy ze się nie rozumiecie, uważam ze jesteście od siebie zależne i bardzo dobrze tak naprawdę spędzacie ze sobą czas ( 3 kielichów, 9 kielichów) wyjazd podróż wyprowadzka jedna od drugie mogłaby poprawić pomiędzy wami stosunki ( świat, rydwan, )

Ewa( liv222)

debi

Witaj

Proszę wróżbę Co z nami będzie?

Czy jest szansa żeby się między nami ułożyło

Dziękuje :)

liv222n
Witaj,

chciała bym ładnie prosic o karty na moja relacje z mężem

Interesuje mnie jego stosunek i uczucia wobec mnie ...jakies sa dziwnie odmienione, nie wiem o co chodzi .

dokładniejszy opis na pv oraz dane

serdecznie dziekuje

Uważam że wasza relacja jest niezmienna tak jak było tak jest w sumie od jakiegoś czasu. Marcin faktycznie może troszkę działać pochopnie ( wisielec, rycerz mieczy, 2 mieczy) ale w dalszym ciągu ta rezerwa w stosunku do Twoich wyjść spotkań jest zachowana czyli na pewno jest to kontrolowane przez niego. Nie znaczy to że jeśli gdzieś wychodzisz to już Cię Marcin nie kocha. Ma zaufanie. Po prostu czasami człowiek stara się coś inaczej postrzegać, chce abyś nie czuła się uwiązana itd. Nie widzę jakiegoś większego zagrożenia dla waszego związku( 4 buław, 6 buław) uważam ze dalej pozostanie tak jak jest Chyba to raczej Tobie brakuje adoracji być może scen zazdrości i nie zepsuj tego jakimiś podejrzeniami, projektowaniem czarnego scenariusza ( 5 mieczy, mag, 5 buław) oj czasami kobiecie to nie dogodzi ;) jakby był zazdrosny robił awantury, nie pozwolił nigdzie wyjść ograniczał też byłoby niedobrze :)

Ewa( liv222)

liv222n
witam serdecznie, prosze o wrózbe :* ... czy w najblizszym czasie ( rok do 2 lat) poznam mężczyznę z ktorym stworze staly zwiazek, lub czy wróce do swojego bylego chlopaka. Dziekuje bardzo i dane wysylam na priv ;-)

Jest

( 2 kielichów, 10 mieczy, sąd Boży) Emilio chyba nie za bardzo możesz liczyć na powrót do swojego partnera czy chłopaka jak to nazywasz. To wasze rozstanie do najmilszych nie należało ( 10 mieczy, sąd Boży, 5 mieczy, 10 buław) wy już nie potraficie ze sobą nawet rozmawiać a gdzie tu dalsze życie ( 10 mieczy, 2 kielichów w p.p, 10 buław), owszem Ty możesz takie próby nawiązania z nim kontaktu mieć, to raczej Ty będziesz dążyła do ponownego spotkania, ale tego związku niewiele da się uratować. Uważam ze owszem wejdziesz w jakąś relację ( mag, rycerz mieczy) w okolicach stycznia, lutego, będzie to nowa znajomość mężczyzna brunet, z żywiołu powietrza( wodnik, bliźnięta, waga) ale nie będzie to stała relacja ( as mieczy) czyli nie wrócisz do swojego chłopaka i nie wejdziesz w stały związek w czasie o jaki pytasz, ale znajomość nawiążesz.

Ewa( liv222)

liv222n
Witaj Liv mam prosbę czy możesz zapytac kart u kogo z 2/ osób prowadzące nieruchomosc kupic mieszkanie 1/ to kobieta a 2 to facet bede wdzieczna poz Barbara

Niekompletny post. ( proszę podać swoje dane i nazwę miejscowości, albo ulicę, gdzie masz kupić konkretne mieszkanie ) może być na priv.

malabialawrozka

dziekuje bardzo za poswiecony czas :-)

aggi

Witam serdecznie :)

Długo wahałam się prosząc o wróżbę w Pani gabinecie, jednak czytając po raz kolejny posty oraz regulamin postanowiłam poprosić o odpowiedź na 3 nurtujące mnie pytania. Mam nadzieję, że znajdzie Pani dla nie chwilkę i zechce napisać mi co mówią karty na ten temat :) Pierwszym pytaniem jakie chciałabym zadać kartom to czy będę miała w przyszłości dzieci (jeśli to możliwe chciałabym ile ich będzie :) ), drugie nurtujące mnie pytanie to czy wyjdę za mąż i czy będzie to szczęśliwy związek, no i 3 ostatnie pytanie kiedy poznam swojego przyszłego męża i jaki będzie (byłabym wdzięczna o krótki opis jego osoby) - o ile oczywiście takowy będzie :)

Pozdrawiam!

(potrzebne dane wysyłam w wiadomości prywatnej) ;*

nitka
Witaj,

chciała bym ładnie prosic o karty na moja relacje z mężem

Interesuje mnie jego stosunek i uczucia wobec mnie ...jakies sa dziwnie odmienione, nie wiem o co chodzi .

dokładniejszy opis na pv oraz dane

serdecznie dziekuje

Uważam że wasza relacja jest niezmienna tak jak było tak jest w sumie od jakiegoś czasu. Marcin faktycznie może troszkę działać pochopnie ( wisielec, rycerz mieczy, 2 mieczy) ale w dalszym ciągu ta rezerwa w stosunku do Twoich wyjść spotkań jest zachowana czyli na pewno jest to kontrolowane przez niego. Nie znaczy to że jeśli gdzieś wychodzisz to już Cię Marcin nie kocha. Ma zaufanie. Po prostu czasami człowiek stara się coś inaczej postrzegać, chce abyś nie czuła się uwiązana itd. Nie widzę jakiegoś większego zagrożenia dla waszego związku( 4 buław, 6 buław) uważam ze dalej pozostanie tak jak jest Chyba to raczej Tobie brakuje adoracji być może scen zazdrości i nie zepsuj tego jakimiś podejrzeniami, projektowaniem czarnego scenariusza ( 5 mieczy, mag, 5 buław) oj czasami kobiecie to nie dogodzi ;) jakby był zazdrosny robił awantury, nie pozwolił nigdzie wyjść ograniczał też byłoby niedobrze :)

Ewa( liv222)

Czyli jak jest kochana ? piszesz "niezmiennie od jakiegos czasu"

Ztymi kontrolami to raczej mała szansa , jest daleko , nie zna tych osób itd... zastanawiające bo zawsze był zazdrośnikiem :0 tzn cieszy mnie jego obecne zachowanie , ale tak odmienione ze az dziw bierze i niepokój :)

bardzo dziekuje za te wrózbe i poswiecenie mi czasu ;*;*;*;*;*

beatka

Z mezem nie wiemy czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do domku,ktory maja teście(oni nie chcą tam mieszkac,ani sprzedać),sami myśleli o nas.Moi rodzice mowia ,ze to dobry pomysl byśmy tam zamieszkali.Duzo jest tam zrobione.Jest to fajne miejsce wśród zieleni.Prosze nam doradzić czy jest sens rozmawiać z teściami na ten temat.Czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do wykończenia domu? dziekuje

tajemniczy_krzysztof

Witaj , chciałbym się zapytać kiedy uda mi się znaleźć pracę i gdzie i czy ta praca będzie finansowo dobra ?

Pozdrawiam :D

Tajemniczy_Krzysztof

aneta83
Witaj LIV222 po kolejnej walce o małżeństwo a przede wszystkim udowadnianiu że mój maż jest taki zły mam dość podcinania skrzydeł czy kiedyś będziemy wreszcie szczęśliwi i czy moja rodzina w końcu zaakceptuje nasze życie moją rodzinę mam już naprawdę a może oni mają rację a głupia ślepo trwam w tym małżeństwie czy te poniżenia i porażki mają jakiś kres czy po 12 latach małżeństwa ten wybór między rodziną a mężem się skończy ile jeszcze przede mną aby w końcu cieszyć się i rodziną i szczęśliwym małżeństwem

Pozdrawiam i proszę odpisz nie mam już sił mam wrażanie że muszę znowu z z czegoś zrezygnować .

Troszkę niezrozumiały ten post dla mnie ale ok

Aneto bardzo ciężko Ci jest w tym małżeństwie, uważam ze możesz liczyć tylko na siebie, dużo samotności, zmagań, tyranii, smutku i łez( 10 buław, 9 mieczy, pustelnik) nie jesteś szczęśliwa w tym małżeństwie i nie potrafisz się niczym cieszyć. Bardzo możliwe że to właśnie rodzina ma na Ciebie taki wpływ więc musisz wybrać albo Twoja rodzina jako rodzina albo Twoje małżeństwo. Coś faktycznie musi się skończyć ( śmierć) czyli jeśli chcesz być z mężem gdzie nie jest Ci dobrze to musisz zrezygnować z rodziny, jeśli chcesz natomiast mieć zgodę w dalszej rodzinie w rodzinie musisz zrezygnować z małżeństwa, wybór należy do Ciebie, bo konflikt ten dalej będzie trwał zgody pomiędzy Tobą i mężem a dalszą rodziną nie będzie ( 5 buław, umiarkowanie)

Ewa( liv222)

Dziękuję za wróżbę i tak jak przypuszczałam że szczęście nie jest mi pisane kocham swojego męża i było by wszystko ok gdyby nie to że akceptacja mojej rodziny jest uwarunkowana grubością portfela . Kocham męża i też moja rodzinę a nikt nie powinien dokonywać takich wyborów bo każdy zasługuje na taki wybór .Może kiedyś staniemy na nogi finansowo że zaczną nasze małżeństwo akceptować ja kiedyś jak było dobrze i była gotówka .

Pozdrawiam

Aneta83

liv222n
Droga Liv, chciałam Cię prosić o pomoc, abyś spojrzała w karty i odpowiedziała mi na pytanie, czy znajomość między mną a pewnym panem zostanie odnowiona, powiedzmy do końca tego roku? czy on w ogóle ma chęci, aby odezwać się do mnie, spotkać ze mną? Myśli o mnie? Czy to już jest całkowicie zakończone i nie powinnam się łudzić? dane prześlę na pw dziękuję i Pozdrawiam :)

Kontakt zostanie odnowiony i uważam ze Marek myśli o Tobie bardzo ciepło i ogólnie ta wasza relacja jest też w taki sposób pokazana tylko Marek wydaje mi się taki troszkę bierny nieśmiały ( słońce, paź kielichów, paź mieczy) i powiedzmy ze też ma podobne dylematy jak Ty. Też sobie myśli co ta ... o mnie myśli a czy w ogóle myśli a co pomyśli jak się do niej odezwę itp. i takie troszkę czarnowidztwo i niekorzystny odbiór was obojga tak właśnie wpływa że obydwoje milczycie czekacie ( 9 mieczy) ja to spotkanie pomiędzy wami w kartach widzę ( 10 kielichów, rycerz buław) ale może to Ty pierwsza do niego zadzwoń napisz ( 8 mieczy) nie czekajcie obydwoje na cud nie łudźcie się i skoro Marek jest nieśmiały to Ty spróbuj do niego się pierwsza odezwać. Uważam ze się ucieszy nabierze takiej pewności że i Tobie zależy na tej znajomości a później będzie już tylko lepiej.( 6 buław)

Ewa( liv222)

liv222n
mogę prosić na relajcję z kolezanka z pracy?wydaje mi sie ze podlada mi klody pod nogi,,,,, :(

Obie jesteście bardzo wrażliwe czułe na swoim punkcie dodatkowo Twoja koleżanka jest bardzo dokładna skrupulatna, dość poważna i wszelkie niedoskonałości niedociągnięcia w pracy są dla niej nie do przyjęcia, ona nie pozwala sobie na luz absolutnie i żadne próby zamaskowania czegoś do niej nie docierają. To jest osoba która poświęca się wręcz 100% w pracy i chce być najlepsza i każdy kto stanie na jej drodze, czy to do awansu, czy to do oceny przez szefostwo, ( 4 buław, sąd najwyższy, 7 monet) będzie miała przeprawę. To jest kobieta która musi być najlepsza ( 9 monet, cesarzowa) ona musi być pochwalona przez szefa inaczej nie zrealizuje się w danym zakładzie.( król buław). Uważam ze zdecydowanie będziecie rywalizować bardzo możliwe ze niekiedy kładzie Ci te kłody pod nogi, ponieważ was łączy karta ( diabeł) niestety świadczy to nieuczciwości o chęci byciu lepszym świadczy to o jej ego jest bardzo rozwinięte. Uważam ze Ty masz ogromne predyspozycje do awansu ( 3 monet) ale niestety nie otrzymasz go ze względu na swoją współpracownicę ( 6 kielichów, 5 monet) nie pójdziesz dalej natomiast ona zrobi wszystko by wspiąć się na kolejny szczebel ( cesarzowa, księżyc) posługując się nawet kłamstwem i nieuczciwością wobec Ciebie ( 5 kielichów, sprawiedliwość, 6 mieczy)

Ewa( liv222)

liv222n
Witaj

Proszę wróżbę Co z nami będzie?

Czy jest szansa żeby się między nami ułożyło

Dziękuje :)

Danusiu ale Ty już otrzymałaś poradę w ( bardzo krótkim czasie)( zawsze pytamy tylko raz w danym roku numerologicznym o daną sytuację) od innych osób wróżących po co Ci kolejna ? co ona zmieni w Twoim życiu ? nie sądzisz że wprowadzasz tym jeszcze większy chaos ? przemyśl to co odpowiedziała Ci pierwsza osoba tam masz poradę radę dotyczącą waszej relacji.

Ewa( liv222)

debi

Dziękuje za odp. wiem że coś się zmienia myślę że w pozytywie. hmm chciała potwierdzić Dziękuje

liv222n
Dziękuje za odp. wiem że coś się zmienia myślę że w pozytywie. hmm chciała potwierdzić Dziękuje

Ta wasza relacja jest taka szarpana po pierwsze jest to wolny związek, wolna relacja, i bardzo często jest tak ze niby jesteście ze sobą, za chwilę jest kłótnia , nie rozmawiacie, znów się godzicie i tak naprawdę ciężko to nazwać związkiem ( 2 monet, 3 kielichów, paź buław) absolutnie nie potwierdzę ze się zmienia na lepsze ( 5 monet, mag, 7 buław w p.p) owszem zmienia się, bo znów się pogodziliście ( 2 monet) i w Twoim mniemaniu jest to już poprawa może złudzenie że teraz to już na pewno będzie dobrze będzie super teraz na pewno będziemy razem, na pewno wszystko się ułoży tak jak tego pragnę. Tak będziecie czasami razem ( 2 monet, 9 monet, rycerz buław) ale nie będzie to spokojny związek, spokojna relacja, będą za jakiś czas ponowne rozstania ( 9 monet) i znów będziesz zadawała sobie pytanie wróci kiedy to się zmieni, nie zmieni się ta relacja dalej pozostanie taką szarpaną związkiem bez zobowiązań.

Ewa( liv222)

liv222n
Z mezem nie wiemy czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do domku,ktory maja teście(oni nie chcą tam mieszkac,ani sprzedać),sami myśleli o nas.Moi rodzice mowia ,ze to dobry pomysl byśmy tam zamieszkali.Duzo jest tam zrobione.Jest to fajne miejsce wśród zieleni.Prosze nam doradzić czy jest sens rozmawiać z teściami na ten temat.Czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do wykończenia domu? dziekuje

Podaj ( może być na priv( nazwę miejscowości w której znajduje się ten dom)

j0@sia

Witam.

Prosze o odpowiedź na pytanie czy mam szanse w konkursie na uczelni?

smutnamiss

Bardzo zależy mi na czasie stąd postanowiłąm napisać w tym wątku. Stanęłam przed ogromnym dylematem. Proszę sprawdzić co podpowiedzą karty. Czy dać szanse facetowi z którym się spotykam i jak zdobyć jego serce?? Prosz ę mi pomoć naprawde męcze się w obecnej sytuacji

liv222n
Witaj , chciałbym się zapytać kiedy uda mi się znaleźć pracę i gdzie i czy ta praca będzie finansowo dobra ?

Pozdrawiam :D

( królowa buław, 2 buław, paź monet) uważam ze pośrednikiem bądź osobą pomocną w znalezieniu pracy będzie kobieta. Ta praca pokazuje mi się w okolicach znaku panny czyli tak naprawdę już, aż do października. Praca możliwe ze związana z miejscem gdzie się dokonuje operacji finansowych ( może też być sklep, bank ,poczta itp.)( rycerz monet, 7 monet, paź mieczy) praca raczej za umiarkowane zarobki nie najniższe, ale tez i nie za te najwyższe ( paź monet, umiarkowanie)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam serdecznie :)

Długo wahałam się prosząc o wróżbę w Pani gabinecie, jednak czytając po raz kolejny posty oraz regulamin postanowiłam poprosić o odpowiedź na 3 nurtujące mnie pytania. Mam nadzieję, że znajdzie Pani dla nie chwilkę i zechce napisać mi co mówią karty na ten temat :) Pierwszym pytaniem jakie chciałabym zadać kartom to czy będę miała w przyszłości dzieci (jeśli to możliwe chciałabym ile ich będzie :) ), drugie nurtujące mnie pytanie to czy wyjdę za mąż i czy będzie to szczęśliwy związek, no i 3 ostatnie pytanie kiedy poznam swojego przyszłego męża i jaki będzie (byłabym wdzięczna o krótki opis jego osoby) - o ile oczywiście takowy będzie :)

Pozdrawiam!

(potrzebne dane wysyłam w wiadomości prywatnej) ;*

Droga Agatko szkoda że taka młoda dziewczyna pyta o tak ważne pytania a nie skupia się na swojej młodości wdzięku nie czerpie z życia tego co najpiękniejsze tylko chce znać odpowiedź na temat swojej dalszej często brutalnej przyszłości.

Będzie to na pewno ktoś zupełnie nowo poznany możliwe ze młodszy od Ciebie ( as kielichów, giermek kielichów, siła) mężczyzna może być blondynem ciemnym blondynem, może mieć zainteresowania muzyczne plastyczne manualne, znak zodiaku wodne czyli ( ryby, rak, skorpion) dzieci bardzo możliwe ze jedno albo dwoje ( , cesarzowa, 4 buław) na pewno jedno, będzie to związek zalegalizowany ( królowa monet) jednak na pytanie, czy będzie to szczęśliwy związek, karty odpowiedziały negatywnie, i tutaj właśnie pokazały tą szarą rzeczywistość, będzie dość trudny możliwe ze będziecie mieć nie najlepszą sytuację finansową, partner będzie bardzo bierny.( paź kielichów) nie potrafiący dać Ci tego wszystkiego czego oczekujesz ( królowa monet) będzie Ci nie raz ciężko ( 7 buław, 5 monet) czas realizacji za lat 5. Zaznaczam ze skupiłam się tylko na Twoich konkretnie postawionych pytaniach.

Czyli za lat 5 spodziewaj się zmian o które teraz pytasz.

liv222n
Bardzo zależy mi na czasie stąd postanowiłąm napisać w tym wątku. Stanęłam przed ogromnym dylematem. Proszę sprawdzić co podpowiedzą karty. Czy dać szanse facetowi z którym się spotykam i jak zdobyć jego serce?? Prosz ę mi pomoć naprawde męcze się w obecnej sytuacji

No dobrze :) bo to na niego muszę postawić karty.

• Utwórz nowe...