Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

smutnamiss
Bardzo zależy mi na czasie stąd postanowiłąm napisać w tym wątku. Stanęłam przed ogromnym dylematem. Proszę sprawdzić co podpowiedzą karty. Czy dać szanse facetowi z którym się spotykam i jak zdobyć jego serce?? Prosz ę mi pomoć naprawde męcze się w obecnej sytuacji

No dobrze :) bo to na niego muszę postawić karty.

Wysłałam prywatna wiadomość proszę o pomoc

aggi

Pytania zadałam z czystej ciekawości zdając sobie sprawę, że karty to nie wyrocznia i pewnik ;) tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas ;*

liv222n
Pytania zadałam z czystej ciekawości zdając sobie sprawę, że karty to nie wyrocznia i pewnik ;) tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas ;*

Rozumiem że nie przyjmujesz informacji do siebie :) tak myślałam, karty są niekiedy okrutne, tak jak nasz los nie zawsze łaskawy, ale prawdziwe i moc ich wielka, dlatego ciekawość nie zawsze popłaca.

Ewa( liv222)

liv222n
Witam.

Prosze o odpowiedź na pytanie czy mam szanse w konkursie na uczelni?

Szanse ? chyba szansę wygrać Joasiu :) po to jest właśnie konkurs i każdy taką ma, Ty też jak najbardziej ( kapłanka, 10 kielichów, koło fortuny) nie wiem czego będzie dotyczył ten konkurs jeśli chodzi tutaj o jakąś wiedzę to uważam ze otrzymasz nagrodę pieniężną ( koło fortuny, królowa monet, as mieczy) bądź nagrodę pocieszenia ( 5 monet) i na pewno na większość pytań odpowiesz. Mogą być 2 etapy tego konkursu( 2 monet) i jeden przejdziesz drugi ..no cóż łut szczęścia ( koło fortuny)

Ewa( liv222)

liv222n
Bardzo zależy mi na czasie stąd postanowiłąm napisać w tym wątku. Stanęłam przed ogromnym dylematem. Proszę sprawdzić co podpowiedzą karty. Czy dać szanse facetowi z którym się spotykam i jak zdobyć jego serce?? Prosz ę mi pomoć naprawde męcze się w obecnej sytuacji

No dobrze :) bo to na niego muszę postawić karty.

Wysłałam prywatna wiadomość proszę o pomoc

Sylwio, ale szansę na co Ty masz dać ? na to żeby o Ciebie zabiegał ? jeśli chcesz zdobyć jego serce, tzn, ze zdajesz sobie sprawę ze uczuć z jego strony nie ma, bo wydaje mi się że to jest taka niedostępna miłość ( kapłan, umiarkowanie, 5 kielichów) on jest już w związku ( królowa mieczy, papież) uważam ze działasz bardzo nieroztropnie ( 5 mieczy, królowa buław, słońce) i robisz wszystko, aby z tym człowiekiem być. Tak troszkę na siłę. Nie wiem czego dotyczy w dalszym ciągu ta szansa, może on coś Ci obiecał a teraz nie bardzo wie jak z tego wybrnąć .Raczej widzę Twoje cierpienie Sylwio, samotność ( 5 kielichów, pustelnik, 9 monet) czyli to serce ciężko będzie zdobyć, nikogo do miłości nie zmusimy. Może z tego być jedynie taka miłostka przygoda ( as buław, siła, rydwan) czyli romans. Związku ja nie widzę.

Ewa( liv222)

j0@sia

Dziękuję za odpowiedź. Konkurs dotyczy stanowiska asystenta na uczelni. Możliwe, że jest ustawiony ( tak twierdzą osoby mające doświadczenie z takimi instytucjami), ale zaryzykowałam i złożyłam dokumenty. Teraz muszę czekać, nawet nie wiem jak długo.

mag-emi

Witaj Liv,

chciałabym poprosić Ciebie o wróżbę. To będzie druga wróżba odkąd wznowiono to forum. Chciałabym poprosić o taką wróżbę na najbliższe pół roku, bo dalej to nie ma sensu patrzeć, bo wszystko może się zmienić. Dane i dokładny opis wysyłam na priv.

Pozdrawiam :)

PS.

Poprzednia wróżba dotyczyła okresu lipiec-wrzesień taki ogólny jak minie mi ten czas. Wiele z Twojej wróżby faktycznie isę urzeczywistniło. Wszystko zweryfikuję dokładniej pod koniec września :)

aggi

Rozumiem że nie przyjmujesz informacji do siebie :) tak myślałam, karty są niekiedy okrutne, tak jak nasz los nie zawsze łaskawy, ale prawdziwe i moc ich wielka, dlatego ciekawość nie zawsze popłaca.

Ewa( liv222)

Może niekoniecznie "nie przyjmuję informacji" raczej bym powiedziała, że staram się myśleć pozytywnie ;) , bo przecież to nie jest z góry przesądzone, karty to nie wyrocznia - czy się mylę? Rozumiem, że na teraz karty Pani dały taką odpowiedź na moje pytania i nie lekceważę tego... Zatem czy karty też podpowiedziały jak można temu zaradzić? Co można zmienić żeby polepszyć tą sytuację? Na co powinnam uważać? Napisałam do Pani wiadomość ale nie wiem czy ją Pani otrzymała. Bardzo proszę o odpowiedź.

malami

Bardzo proszę o postawienie kart na moją relacje z pewnym Panem - dane prześlę na prv. Z góry bardzo dziękuje :)

Gość

Witam! :)) czy karty mogą mi odpowiedź na pytanie kiedy wyjdę za mąż i czy będzie to udany związek? Pozdrawiam! :)

liv222n

Ewa( liv222)

Może niekoniecznie "nie przyjmuję informacji" raczej bym powiedziała, że staram się myśleć pozytywnie ;) , bo przecież to nie jest z góry przesądzone, karty to nie wyrocznia - czy się mylę? Rozumiem, że na teraz karty Pani dały taką odpowiedź na moje pytania i nie lekceważę tego... Zatem czy karty też podpowiedziały jak można temu zaradzić? Co można zmienić żeby polepszyć tą sytuację? Na co powinnam uważać? Napisałam do Pani wiadomość ale nie wiem czy ją Pani otrzymała. Bardzo proszę o odpowiedź.

Jak już spotkasz jakiegokolwiek partnera na swojej drodze to wtedy będziemy sprawdzać , ja nie mogę teraz stawiać kart na to co może się wydarzyć za lat 5 czy 6 bo to byłby absurd. Drugą rzeczą nie zawsze możemy coś zmienić, czasami jest nam coś pisane i tak jest to jest nasza lekcja droga i musimy ją przejść. i jeszcze jeno o jaką odpowiedź mnie prosisz bo wszelkie pytania zadajemy tylko i wyłącznie na Forum. Tych z PW nie biorę pod uwagę.

liv222n
Witam! :)) czy karty mogą mi odpowiedź na pytanie kiedy wyjdę za mąż i czy będzie to udany związek? Pozdrawiam! :)

Natalio jeszcze raz się zastanów czy chcesz na pewno odp na to pytanie, bo niedawno odpowiadałam na podobne innej uczestniczce Forum niestety ale odpowiedź nie spodobała się pytającej bo kolorowa wcale nie była, po pierwsze mogą to być lata 5, 6, 8, 10, nie zawsze da się napisać ze będzie to udany związek często odwrotnie i potem są łzy rozczarowanie nieprzespane noce i zamartwianie się co tez takiego złego wydarzy się za lat np 7 może lepiej się skupić na to jak potoczy się Twoje życie uczuciowe przez najbliższy rok 2 lata, bo co jeśli za mąż nie wyjdziesz nigdy i masz wpisane staropanieństwo w swój los ? i będę musiała Ci to napisać, albo nie wyjdziesz przez najbliższe 10 lat, czy wtedy potraktujesz moją prognozę pozwanie? czy może jej nie przyjmiesz do wiadomości i napiszesz a tak sobie tylko chciałam sprawdzić na pewno tak nie będzie jak poprzedniczka.

Ewa( liv222)

liv222n
Witaj Liv,

chciałabym poprosić Ciebie o wróżbę. To będzie druga wróżba odkąd wznowiono to forum. Chciałabym poprosić o taką wróżbę na najbliższe pół roku, bo dalej to nie ma sensu patrzeć, bo wszystko może się zmienić. Dane i dokładny opis wysyłam na priv.

PS.

Poprzednia wróżba dotyczyła okresu lipiec-wrzesień taki ogólny jak minie mi ten czas. Wiele z Twojej wróżby faktycznie isę urzeczywistniło. Wszystko zweryfikuję dokładniej pod koniec września :)

Myślę, że rozpoczynasz bardzo ważny etap w swoim życiu spełniasz swoje marzenia ( as monet, król buław, 7 kielichów) będzie ciężko zresztą sama to napisałaś sama to nadmieniłaś szefostwo będzie bardzo wymagające i tutaj nie ma sentymentów albo się nadajesz albo nie i odpadasz ( król mieczy, król buław) nauka nauka i jeszcze raz nauka ( as mieczy) i jeszcze nie dam pewności że sobie poradzisz ( as kielichów, 10 mieczy, 4 kielichów) nie chcę Cie zniechęcać ale może być moment że będziesz chciała z tego zawodu zrezygnować ( 3 buław, 6 kielichów,8 kielichów) karty nie są optymistyczne będzie czasami bardzo źle i jak wytrzymasz te pół roku to naprawdę będziesz mogła być z siebie dumna.

Ewa( liv222)

Gość

Witam! :)pisałam wcześniej, ale wiadomość się nie wyświetliła...poproszę w takim razie wróżbę dotyczące spraw uczuciowych na najbliższe 5 lata. Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie być ona kolorowa, jednak nie wszystko można jednoznacznie określać w kategorii dobro- zło. Zaakceptuję ją! Dziękuję za czas! Pozdrawiam:))

miroslawak

Witam Cie serdecznie :)

Kieruje sie do Ciebie bo mam bardzo przykra sprawe, otóż dostałam wezwanie do sądu w sprawie mieszkania, chodzi o niewielkie zadłużenie ale martwie sie bo nie wiem co mnie czeka, mam nadzieje ze nie najgorsze. Prosiłabym o rozłozenie kart na ten problem czy wszystko sie dobrze skonczy i czy wyjde z tej sytuacji na prostą. Z góry dziekuje :)

mag-emi

Witaj Liv! Bardzo dziękuję za wróżbę i czas jaki dla mnie poswieciłaś. A wiec tak, to prawda, ta praca była i jest moim marzeniem, które w końcu się urzeczywistniło. Jak pisałam, mam świadomość, że będzie mnóstwo nauki, ale trzeba ogromną wiedze posiadać i być pewnym siebie mając świadomość opieki i odpowiedzialności za wielu pasażerów na pokładzie. Ciesze się nawet, że ta wróżba nie wyszła w stylu :wszystko będzie super, szkolenie pójdzie lekko" chyba bym spoczęła na laurach i tyle by z tego dało, a tak dzięki tej wróżbie mam jeszcze większą świadomość tej pracy i ze nie będzie lekko. Tutaj jak najbardziej się zgadza, że nie będzie miejsca na sentymenty. Na pewno wszystko mi się tam nie będzie podobało, jak to w każdej pracy i na pewno będą momenty desperacji, że tak powiem. Ale i tak myślę, że to jest dobra inwestycja. Oczywiście czas pokaże jak to wszystko wyjdzie w praniu. Mając te informacje wiem, co może mnie czekać ale też wiem, że ja sama mogę wszystko pozmieniać aby było jak najlepiej i z tego bardzo się cieszę. Jeszcze raz ogromnie dziękuję i życzę udanego weekendu! :)

aggi

Jak już spotkasz jakiegokolwiek partnera na swojej drodze to wtedy będziemy sprawdzać , ja nie mogę teraz stawiać kart na to co może się wydarzyć za lat 5 czy 6 bo to byłby absurd. Drugą rzeczą nie zawsze możemy coś zmienić, czasami jest nam coś pisane i tak jest to jest nasza lekcja droga i musimy ją przejść. i jeszcze jeno o jaką odpowiedź mnie prosisz bo wszelkie pytania zadajemy tylko i wyłącznie na Forum. Tych z PW nie biorę pod uwagę.

Pani Ewo ma Pani absolutną rację :) Zbyt impulsywnie podeszłam do sprawy nie przemyślając jej...

Odpowiedź na pytanie już uzyskałam. Dziękuję raz jeszcze!

malami
Bardzo proszę o postawienie kart na moją relacje z pewnym Panem - dane prześlę na prv. Z góry bardzo dziękuje :)

Witaj Liv ja tylko się przypominam <kwiatek>

liv222n

Obawiam się że z tej relacji już nic nie będzie, Łukasz jest już otwarty na nowe znajomości( as kielichów) a do tej tak naprawdę bardzo negatywny stosunek ( koło fortuny, 10 mieczy, as mieczy) owszem porozmawiać będziecie mogli ( 3 monet, 10 kielichów) możliwe ze ułatwi Ci ten kontakt ktoś z rodziny( możliwe ze mężczyzna ( król buław) bądź sama nawet o to jakoś będziesz zabiegać( siła) natomiast Łukasz nie za bardzo chciałby, aby ten kontakt został odnowiony i abyście ponownie byli parą ( 9 buław, 7 mieczy) Poza tym uważam ze Ty również wejdziesz w nową znajomość ( as kielichów, król kielichów) ze starszym mężczyzna od Ciebie i wtedy sama stwierdzisz ze faktycznie znajomość z Łukaszem należy zamknąć definitywnie ( śmierć, królowa mieczy)

Ewa( liv222)

retrosun

Witaj liv22! :) Chciałabym się dowiedzieć ( jeśli to nie jest problemem ) jak ułoży się moje życie miłosne w najbliższym roku numerologicznym? Pozdrawiam cieplutko!

malami

bardzo dziękuje za poświęcony czas :) takie też miałam przeczucia... no cóż, jeszcze raz bardzo dziękuje.

liv222n
Witam! :)pisałam wcześniej, ale wiadomość się nie wyświetliła...poproszę w takim razie wróżbę dotyczące spraw uczuciowych na najbliższe 5 lata. Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie być ona kolorowa, jednak nie wszystko można jednoznacznie określać w kategorii dobro- zło. Zaakceptuję ją! Dziękuję za czas! Pozdrawiam:))

Dobrze Natalio :) zacznę od tego że jesteś osobą dość wymagającą taką troszkę nieprzystępną jeśli chodzi o mężczyzn. Karty rozkładam na 5 lat tak jak prosiłaś ponownie. Może zacznę od końca czyli nie wyjdziesz w tym okresie za mąż i nie będziesz też niestety w stałym związku czyli takim ze wspólnym zamieszkaniem, wspólnym gospodarstwem itd.( pustelnik) Uważam ze na ten moment jesteś otwarta na znajomości wolne bez deklaracji raczej dopiero się "rozglądasz" za kandydatem na partnera i skupiasz się raczej na mężczyznach z Twojej miejscowości ( 9 kielichów, 10 kielichów) i tak upłynie Ci raczej najbliższe 5 lat czyli będziesz poznawać mężczyzn, ale nie będziesz z nimi wchodziła w relacje partnerskie mogą to być jedynie spotkania na krótsze okresy czasu, możesz się nawet spotykać z kimś przez rok ( cesarz, as monet, król mieczy, koło fortuny) ale to też nie będzie stały związek ( księżyc, pustelnik)

Ewa(liv222)

liv222n
Witam Cie serdecznie :)

Kieruje sie do Ciebie bo mam bardzo przykra sprawe, otóż dostałam wezwanie do sądu w sprawie mieszkania, chodzi o niewielkie zadłużenie ale martwie sie bo nie wiem co mnie czeka, mam nadzieje ze nie najgorsze. Prosiłabym o rozłozenie kart na ten problem czy wszystko sie dobrze skonczy i czy wyjde z tej sytuacji na prostą. Z góry dziekuje :)

Mirko tak uważam ze uda Ci się dojść do porozumienia ( gwiazda, kochankowie, 2 monet) ta zaległość jest od mniej więcej roku okolic grudnia. Spłacić ją trzeba i zostanie ten dług rozłożony na raty i dodatkowo będziesz też mogła liczyć na małe wsparcie rodziny czy krewnych zwłaszcza starszego człowieka ( pustelnik, 10 kielichów)

Ewa( liv222)

Gość

Dobrze Natalio :) zacznę od tego że jesteś osobą dość wymagającą taką troszkę nieprzystępną jeśli chodzi o mężczyzn. Karty rozkładam na 5 lat tak jak prosiłaś ponownie. Może zacznę od końca czyli nie wyjdziesz w tym okresie za mąż i nie będziesz też niestety w stałym związku czyli takim ze wspólnym zamieszkaniem, wspólnym gospodarstwem itd.( pustelnik) Uważam ze na ten moment jesteś otwarta na znajomości wolne bez deklaracji raczej dopiero się "rozglądasz" za kandydatem na partnera i skupiasz się raczej na mężczyznach z Twojej miejscowości ( 9 kielichów, 10 kielichów) i tak upłynie Ci raczej najbliższe 5 lat czyli będziesz poznawać mężczyzn, ale nie będziesz z nimi wchodziła w relacje partnerskie mogą to być jedynie spotkania na krótsze okresy czasu, możesz się nawet spotykać z kimś przez rok ( cesarz, as monet, król mieczy, koło fortuny) ale to też nie będzie stały związek ( księżyc, pustelnik)

Ewa(liv222)

Dziękuję serdecznie za wróżbę !!! :) To prawda, jestem wymagająca i nieprzystępna...:) hmmm wydaje mi się, że tak właśnie było to tej pory, wyłącznie akceptowałam związki bez deklaracji...tylko na takie się nastawiając:) ale od pewnego czasu jest inaczej..Natomiast co do skupienia się na mężczyznach w mojej miejscowości czy okolicy, to właśnie zdecydowanie ich omijam i nie zwracam zupełnie uwagi.. Dziękuje raz jeszcze za poświęcony czas:) !

liv222n
Z mezem nie wiemy czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do domku,ktory maja teście(oni nie chcą tam mieszkac,ani sprzedać),sami myśleli o nas.Moi rodzice mowia ,ze to dobry pomysl byśmy tam zamieszkali.Duzo jest tam zrobione.Jest to fajne miejsce wśród zieleni.Prosze nam doradzić czy jest sens rozmawiać z teściami na ten temat.Czy kupic mieszkanie czy dolozyc pieniądze do wykończenia domu? dziekuje

Beato zapodział mi się Twój post ( był moderowany ) dlatego tak długo czekałaś. Jak ja nie odpowiem w kolejności to tak właśnie później się dzieje.

Dom z teściami: Uważam ze trzeba byłoby jasno określić warunki takiego wspólnego zamieszkania, zakres obowiązków, opłat, czyli ta rozmowa jak najbardziej jest potrzebna (2 buław, papieżyca, 2 mieczy) chodzi o to żeby w przyszłości nie było nieporozumień z tytułu prawnego itp.

Kupno mieszkania: ważna rzecz tutaj bylibyście niezależni nie trzeba byłoby niczego ustalać dostosowywać się itp.

Ogólnie karty pokazały mi że Twoja rodzina tutaj będzie miała bardzo duży wpływ na decyzje jakie podejmiesz z mężem. ( 10 kielichów, 6 buław, 8 mieczy) i rodzina będzie was namawiać do zamieszkania z teściami. Ogólnie karty pokazały ze byłoby to miejsce gdzie jest ta stabilizacja ( rycerz monet) gdzie dobrze się czujemy jedynym minusem byłyby jakieś dojazdy możliwe ze do miasta czy do pracy ( rydwan) ale ogólnie jest to dobre miejsce i bardzo możliwe ze właśnie skorzystacie z tej opcji.

Ewa( liv222)

• Utwórz nowe...