Skocz do zawartości
liv222n

Karty tarota liv222

Polecane posty

liv222n
Witaj liv22! :) Chciałabym się dowiedzieć ( jeśli to nie jest problemem ) jak ułoży się moje życie miłosne w najbliższym roku numerologicznym? Pozdrawiam cieplutko!

Marto wchodzisz w 3 rok osobisty bardzo korzystny rok jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, jest to tzw rok kreacji, spełnienia, rok ciekawych znajomości. Uważam ze w Twoim życiu jest już jakiś mężczyzna starszy od Ciebie ( król buław, królowa monet, 7 monet) czyli ten związek ma szansę się rozwinąć. Uważam ze dzieli was jakaś odległość nie jest ona duża ale mimo wszystko jest. Spotykacie się więc cyklicznie ( rycerz buław, kochankowie, 3 kielichów) uważam ze na takich samych zasadach ten związek dalej będzie trwał nic się nie zmieni w tej kwestii ( 10 buław, słońce, księżyc) czyli ciekawe radosne spotkania na ustalonych przez Twojego partnera, zasadach.

Ewa( liv222)

retrosun

Bardzo dziękuję za przepowiednię, jestem bardzo wdzięczna! Jesli nei byłoby to problemem, chciałabym sie jeszcze dowiedzieć czy jest jakaś szansa zeby sie dociąć od tego człowieka i poznać kogoś nowego z kim stworzyłabym normalną relację?

liv222n
Bardzo dziękuję za przepowiednię, jestem bardzo wdzięczna! Jesli nei byłoby to problemem, chciałabym sie jeszcze dowiedzieć czy jest jakaś szansa zeby sie dociąć od tego człowieka i poznać kogoś nowego z kim stworzyłabym normalną relację?

Kochana szansa jest zawsze :) ale trzeba działać po prostu się odciąć. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

sportsmenka

Witaj liv222n ;)

Proszę czy mogłabyś mi powiedzieć, czy w tym roku zmienię, wraz z Moją Rodziną miejsce zamieszkania??

Konkretnie: czy wrócę z zagranicy do Polski?!

Dane do wróżby wysłałam na priv.

Z góry dziękuję, pozdrawiam

retrosun

liv222, właśnie nad tym pracuję :) dziękuję, dziękuję, dziękuję! Pozdrawiam!

kajkaj1

witaj live mam pytanie jak potoczy sie moje zycie przez najblizszy rok w sprawach sercowych oraz z praca

liv222n
Witaj liv222n ;)

Proszę czy mogłabyś mi powiedzieć, czy w tym roku zmienię, wraz z Moją Rodziną miejsce zamieszkania??

Nie Joanno nie wrócicie do Polski w tym roku ( świat, król monet, 5 mieczy) i uważam że ogólnie wasz związek jest trudny mąż zwłaszcza ma bardzo trudny charakter i być może do tej Polski chciałabyś wrócić tylko Ty natomiast on nie do końca. Stąd pomiędzy wami różnice, poza tym macie dość trudną sytuację finansową to też wam utrudnia powrót( 5 monet) Mąż nie będzie za powrotem i nie wiem czy on w ogóle kiedykolwiek się na taki powrót zdecyduje ( 5 mieczy, rycerz kielichów, mag) Razem w każdym bądź razie o taki powrót będzie ciężko.

Ewa( liv222)

Ankra

Witam nie wiem czy mogę zapytać ale zaryzykuję (zadałam to pytanie innej wróżącej ale napisała że ta dziedzina jest u niej słaba )Czy wyjadę od 1 listopada do Niemiec do pracy .Dane na priv,To praca sezonowa często tam jestem ale nigdy nie mam pewności.Dziękuję i zrozumiem jeśli nie dostanę odpowiedzi.

liv222n
Witaj liv222n ;)

Nie Joanno nie wrócicie do Polski w tym roku ( świat, król monet, 5 mieczy) i uważam że ogólnie wasz związek jest trudny mąż zwłaszcza ma bardzo trudny charakter i być może do tej Polski chciałabyś wrócić tylko Ty natomiast on nie do końca. Stąd pomiędzy wami różnice, poza tym macie dość trudną sytuację finansową to też wam utrudnia powrót( 5 monet) Mąż nie będzie za powrotem i nie wiem czy on w ogóle kiedykolwiek się na taki powrót zdecyduje ( 5 mieczy, rycerz kielichów, mag) Razem w każdym bądź razie o taki powrót będzie ciężko.

Mam takie małe pytanie to po co korzystasz porady z kart skoro one nie pokazują prawdy ?

Ja ufam swoim kartom i swoim umiejętnościom i nie zgadzam się z takim zdaniem karty nie pokazały Ci prawdy karty zawsze pokazują prawdę tylko nie zawsze potrafimy ją przyjąć.

Chyba przestanę wróżyć skoro świat, 5 mieczy - dwukrotnie z (rycerzem kielichów )mówi o powrocie do Polski ( chęci) <krzyk> i przestanę wierzyć w numerologię, skoro wibracje z datą 23.05 świadczą o tym że ktoś ma dobry spokojny zrównoważony charakter .Może różnic nie ma, pomiędzy wami bo jesteście oboje trójkami ( nauczyliście się być ze sobą ) ale nigdy nie zgodzę się że mąż jest barankiem.

Przykro mi ale nie będę już mogła Ci pomóc.

Ewa(liv222)

madda

Witam,

mam pytanie czy w najbliszym czasie znajde dobra prace? jestem teraz na stazu we Wloszech i za dwa tygodnie wracam do Polski i musze zaczac szukac czegos stalego, dobrze platnego i czy jest mozliwosc, ze w przyszlosci wroce do Wloch na stale?

Pozdrawiam

j0@sia
Witam.

Prosze o odpowiedź na pytanie czy mam szanse w konkursie na uczelni?

Szanse ? chyba szansę wygrać Joasiu :) po to jest właśnie konkurs i każdy taką ma, Ty też jak najbardziej ( kapłanka, 10 kielichów, koło fortuny) nie wiem czego będzie dotyczył ten konkurs jeśli chodzi tutaj o jakąś wiedzę to uważam ze otrzymasz nagrodę pieniężną ( koło fortuny, królowa monet, as mieczy) bądź nagrodę pocieszenia ( 5 monet) i na pewno na większość pytań odpowiesz. Mogą być 2 etapy tego konkursu( 2 monet) i jeden przejdziesz drugi ..no cóż łut szczęścia ( koło fortuny)

Ewa( liv222)

Witam.

Konkurs, o który pytałam został przedłuzony do końca września.

Czy Karty odnoszą sie do tego jakoś czasowo czy jako do całościowego zdarzenia?

dziękuję.

eks818

Witam,

proszę o postawienie kart- czy wkoncu bede z siebie zadowolona i odnajde sama siebie(pogodze sie ze soba) i poczuje sie w swoijej skorze dobrze? kiedy spotkam milosc ? czy bede kochana tak jak tego pragne? prosze o odp.:)

liv222n
witaj live mam pytanie jak potoczy sie moje zycie przez najblizszy rok w sprawach sercowych oraz z praca

Niestety Moniko ale najbliższy rok nie będzie należał do najłatwiejszych, zarówno niekorzystnie może być uczuciowo jak i też zawodowo, zwłaszcza gdy nastawiasz się na nowe. Uczuciowo widać znajomość z młodszym od Ciebie mężczyzną ( as monet, paź mieczy) i jest to znajomość wolna ( 5 buław) znajomość niezobowiązująca( głupiec) czyli ta relacja się nie zmieni i na takim etapie ona będzie trwać,( papież, mag w p.p) bardzo możliwe ze wejdziesz jeszcze w inne znajomości, ale też nie będą one trwałe ( 3 buław, głupiec)

Natomiast zawodowo Moniko też nie będzie za ciekawie przede wszystkim widzę Twoje niezadowolenie w tej dziedzinie ograniczenia sytuację bardzo niekomfortową ( 8 mieczy, diabeł, wieża) i bardzo możliwe ze Ty pracujesz dorywczo, bądź na czarno i ta praca jest bardzo niepewna lub taką pracę podejmiesz. Nie będzie to nic stałego konkretnego ( głupiec, paź buław, śmierć) bardzo możliwe ze pracę możesz w każdej chwili stracić, stracić ( śmierć, 3 mieczy) jeśli się więc martwisz o pracę uważam ze powinnaś szukać dodatkowego zajęcia takiego chociaż na przetrwanie, bo pracy na stałe w tym czasie o jaki pytasz nie podejmiesz.

Ewa( liv222)

liv222n
Witam nie wiem czy mogę zapytać ale zaryzykuję (zadałam to pytanie innej wróżącej ale napisała że ta dziedzina jest u niej słaba )Czy wyjadę od 1 listopada do Niemiec do pracy .Dane na priv,To praca sezonowa często tam jestem ale nigdy nie mam pewności.Dziękuję i zrozumiem jeśli nie dostanę odpowiedzi.

Powiem Ci tak Anetko ten wyjazd wydaje się być bardzo realny pewny ( 10 monet, słońce) ale jest jedno małe ale, coś nie do końca jest jasne pewne, jakby było jakieś wstrzymanie( kapłanka odwr.) rzeczywiście tej pewności nie ma, bo może Cię ubiec koleżanka może Twoja zmienniczka tak jakby to zależało od kobiety ( królowa kielichów) czyli takie Twoje niedopatrzenie.( paź kielichów, królowa kielichów, kapłanka. Nie wiem w jakim czasie masz tam jechać, ile sobie dałaś tego czasu, więc odpowiem tak że do końca 2014 roku nie wyjedziesz, to się przesunie w czasie ( koło fortuny, pustelnik) nawet do następnego roku, około stycznia dopiero będzie możliwy ten wyjazd, ale gwarancji nie dam, bo czas określa koło fortuny a ono nigdy nie pokazuje dokładnego czasu.

Ewa( liv222)

Ankra

Dziękuję za dobrą i trafną prognozę no mam obiecane na 1 listopada i bardzo bym chciała.Jednak zawsze jest ta niepewność i właśnie kobieta lub kobiety....(rodzina).Dziękuję jeszcze raz muszę tam dzwonić w październiku,wtedy zweryfikuje ale miejmy nadzieję że wyjadę będę optymistką,dałaś mi nadzieję że koło fortuny nie określa czasu .Tego będę się trzymać .Pozdrawiam :)

miśka

Witam serdecznie <witaj><witaj>

Jakiś czas temu wrózyła mi Pani po rozstaniu

Od naszego rozstania po którym byłam załamana mineły już ponad 3 miesiące.Od jakiegoś czasu czuje się dużo lepiej,przestałam o nim zupełnie myśleć z czego jestem zadowolona bo myslałam,że nigdy mi się to nie uda,odcięłam się tak jak Pani radziła ale.....w przeciągu tygodnia przyśnił mi się dwa razy.( Chociaż o nim NIE myślałam)W snach był taki miły,tuliłam się do niego i byłam taka szczęśliwa :)

Więc chciałabym zapytać czy te sny coś znaczą??? Czy to tylko moje jakieś chore myśli??

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź i życzę Wszystkim miłego dnia :)

liv222n
Witam serdecznie <witaj><witaj>

Jakiś czas temu wrózyła mi Pani po rozstaniu

Od naszego rozstania po którym byłam załamana mineły już ponad 3 miesiące.Od jakiegoś czasu czuje się dużo lepiej,przestałam o nim zupełnie myśleć z czego jestem zadowolona bo myslałam,że nigdy mi się to nie uda,odcięłam się tak jak Pani radziła ale.....w przeciągu tygodnia przyśnił mi się dwa razy.( Chociaż o nim NIE myślałam)W snach był taki miły,tuliłam się do niego i byłam taka szczęśliwa :)

Więc chciałabym zapytać czy te sny coś znaczą??? Czy to tylko moje jakieś chore myśli??

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź i życzę Wszystkim miłego dnia :)

Paulinko ja się nie znam na snach więc nie mogę stwierdzić co to znaczy, ale wydaje mi się że sen to po prostu sen odzwierciedlenie naszych marzeń, pragnień, czyli gdzieś na dnie Twojego serduszka jeszcze to uczucie do niego jest.

liv222n
Witam,

mam pytanie czy w najbliszym czasie znajde dobra prace? jestem teraz na stazu we Wloszech i za dwa tygodnie wracam do Polski i musze zaczac szukac czegos stalego, dobrze platnego i czy jest mozliwosc, ze w przyszlosci wroce do Wloch na stale?

Pozdrawiam

Madziu zadałaś tyle sprzecznych pytań że się pogubiłam, przede wszystkim gdzie będziesz szukać tej pracy ? w Polsce ? Uważam ze nie znajdziesz pracy w Polsce takiej jakiej oczekujesz ( 3mieczy, śmierć, 8 kielichów)czyli nie będzie to praca na pewno stała i nie będzie to praca za super wynagrodzenie ( 5 kielichów,) raczej praca dorywcza w wolnym zawodzie ( 7 mieczy, kochankowie) i możesz ja znaleźć za około 4 miesiące od powrotu.

Powrotu na stałe do Włoch karty nie pokazały, ale cykliczne są jak najbardziej możliwe ( królowa mieczy, 3 kielichów, wieża, 5 buław, świat) uważam ze we Włoszech właśnie znajdziesz tą pracę która będzie Cię satysfakcjonowała finansowo ( , świat,10 monet)

Ewa( liv222)

liv222n
Witam.

Prosze o odpowiedź na pytanie czy mam szanse w konkursie na uczelni?

Szanse ? chyba szansę wygrać Joasiu :) po to jest właśnie konkurs i każdy taką ma, Ty też jak najbardziej ( kapłanka, 10 kielichów, koło fortuny) nie wiem czego będzie dotyczył ten konkurs jeśli chodzi tutaj o jakąś wiedzę to uważam ze otrzymasz nagrodę pieniężną ( koło fortuny, królowa monet, as mieczy) bądź nagrodę pocieszenia ( 5 monet) i na pewno na większość pytań odpowiesz. Mogą być 2 etapy tego konkursu( 2 monet) i jeden przejdziesz drugi ..no cóż łut szczęścia ( koło fortuny)

Ewa( liv222)

Witam.

Konkurs, o który pytałam został przedłuzony do końca września.

Czy Karty odnoszą sie do tego jakoś czasowo czy jako do całościowego zdarzenia?

dziękuję.

Nie rozumiem pytania skoro został przedłużony do końca września to dlaczego pytasz o czas ?

liv222n
Witam,

proszę o postawienie kart- czy wkoncu bede z siebie zadowolona i odnajde sama siebie(pogodze sie ze soba) i poczuje sie w swoijej skorze dobrze? kiedy spotkam milosc ? czy bede kochana tak jak tego pragne? prosze o odp.:)

Ewo te dwa pytania są ze sobą bardzo powiązane, przede wszystkim zacznij od pokochania siebie i tego pogodzenia ze sobą jak to nazywasz wówczas i miłość zapuka do Twojego serca. Musisz pamiętać, ze jeśli chcemy, aby nas ktoś pokochał musimy kochać siebie i akceptować.

Jeszcze przed Tobą Ewo troszkę pracy jeszcze siebie nie akceptujesz masz bardzo duże kompleksy ( as mieczy odwr, 8 mieczy) i masz na to doskonały czas, ponieważ wchodzisz teraz w 9 rok osobisty rok w którym robimy porządek, czyścimy, naprawiamy, pozbywamy się "niepotrzebnego" tego co niekorzystne, tego co toksyczne. Ewo naucz się również asertywności, naucz się dawać, ale i brać, akceptować pewne zdarzenia, otwierać się ( 6 monet, 7 monet) uważam ze jak tylko pokochasz siebie, uwierzysz w siebie to spotkasz na swojej drodze kogoś kogo obdarzysz miłością, ale również i tą miłość otrzymasz ( 2 kielichów w p.p, paź kielichów) ( śmierć, król buław) uwierz w siebie i naucz się na początek flirtu, zabawy, ciesz się każdą znajomością ( paź kielichów, 2 kielichów w p.p) czerp z tego radość a na pewno z czasem poczujesz że osiągnęłaś to czego pragniesz.

Ewa( liv222)

Radek

Czy w tym roku spotkam się z kobietą dziękuję

madda
Witam,

Pozdrawiam

Madziu zadałaś tyle sprzecznych pytań że się pogubiłam, przede wszystkim gdzie będziesz szukać tej pracy ? w Polsce ? Uważam ze nie znajdziesz pracy w Polsce takiej jakiej oczekujesz ( 3mieczy, śmierć, 8 kielichów)czyli nie będzie to praca na pewno stała i nie będzie to praca za super wynagrodzenie ( 5 kielichów,) raczej praca dorywcza w wolnym zawodzie ( 7 mieczy, kochankowie) i możesz ja znaleźć za około 4 miesiące od powrotu.

Powrotu na stałe do Włoch karty nie pokazały, ale cykliczne są jak najbardziej możliwe ( królowa mieczy, 3 kielichów, wieża, 5 buław, świat) uważam ze we Włoszech właśnie znajdziesz tą pracę która będzie Cię satysfakcjonowała finansowo ( , świat,10 monet)

Dziekuje bardzo za odpowiedz, ktora tez jest troche pokrecona.... ;) nie rozumiem jednej rzeczy, skoro wedlug kart nie zamieszkam na stale we Wloszech, to jak moge tam znalezc satysfakcjonujaca prace?

Pozdrawiam

liv222n
Witam,

Pozdrawiam

Dziekuje bardzo za odpowiedz, ktora tez jest troche pokrecona.... ;) nie rozumiem jednej rzeczy, skoro wedlug kart nie zamieszkam na stale we Wloszech, to jak moge tam znalezc satysfakcjonujaca prace?

Pozdrawiam

Możesz tam pracować np sezonowo, cyklicznie. W ten sposób też można znaleźć satysfakcjonujące zajęcie czy pracę. Co jeszcze jest pokręcone i niezrozumiałe ?

liv222n
Czy w tym roku spotkam się z kobietą dziękuję

Zdecydowanie tak Radku ( 2 kielichów, sąd Boży, sprawiedliwość) uważam ze bardzo niedługim czasie najdalej w październiku, do mięsiaca tak. ( as mieczy)

Ewa( liv222)

soleila007

Co on do mnie czuje?

Prosilabym tez o karte tarota ktora opisuje jego osobe.Z gory dziekuje. :)

• Utwórz nowe...