Skocz do zawartości

Miłość?


Oska

Polecane posty

Z wczoraj na dziś śniło mi się, że spotkałam miłość życia, było nam wspaniale, wspólna podróż pociągiem nad morze, fantastyczny seks na plaży itp, w między czasie uświadomiłam sobie (w tym śnie) że ten mężczyzna jest mężem innej kobiety(!), chciał od niej odejść ale ona prawdopodobnie kłamiąc(?) oznajmiła mu, że spodziewa się dziecka...On nie wiedząc co zrobić, pojechał do rodzinnego domu do matki, gdzie ta mu powiedziała, że ma mnie jej przedstawić.I tu sen się urywa.

 

Zwykle nie pamiętam snów, zaledwie oprócz tego snu w ciągu dorosłego życia miałam ze 2 czy 3 sny równie wyraźne.

 

Ale u licha jak myślicie co taki sen rodem z opery mydlanej może oznaczać?

<bezradny>

 

Z góry dziękuję za odniesienie się. <kwiatek>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróż pociągiem - najogólniej, zmierzanie do celu, najprawdopodobniej szybkie, bez możliwości uchwycenia widoków za oknem - bez możliwości racjonalnego myślenia, analizy pojawiających się wydarzeń. Wszystko dzieje się szybko. Morze - woda, ponownie stan wody odzwierciedla stan duszy. Seks - bliskość, zbliżenie, przyjemność, która jednak szybko minęła, bo pojawiła się świadomość, iż pan jest zajęty. Tu jeszcze brakuje Twojej reakcji, bo jego przedstawiłaś, a jak była Twoja, uświadomiłaś sobie, że on ma żoną i co dalej?

Pan, który nie potrafi sam podjąć decyzji, a konsultuje lub pozwala decydować o swoim życiu - matce.Na to bym uważała, bo sen owszem może wskazywać na nową znajomość, w której główną rolę będzie odgrywać seks, a wszystkie inne przesłanki lub fakty, pójdą w zapomnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję bardzo za odpowiedź <kwiatek>

 

Moja reakcja była taka że chciałam uciec jak najdalej od tego pana ;)

Na szczęście to tylko sen :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...