Skocz do zawartości

Cygańskie zaklęcie na miłość


maleficent

Polecane posty

Wczorajszego dnia spotkałam się z takim oto cygańskim zaklęciem na miłość.

Wystarczy nasz 1 włos, który zawijamy w jakiś skrawek papieru, dodajemy szczyptę soli i kilka okruszków chleba, po 9 dniach palimy...

Wówczas gdy nasze zaklęcie dojrzeje tj.

po 9 miesiącach (analogia do 9 miesięcy ciąży kobiecej) pojawi się się upragniona przez nas miłość.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tu jak i w każdego typu innej wróżbie, duża rolę odgrywa wiara. Przyjmując, że warto wykonać tą cygańską wróżbę i że ona się sprawdza, dodam, że tak jak pisze maleficent 9 miesięcy, to czas na dojrzewanie tej prawdziwej, czystej, szlachetnej miłości. Mona przyjąć +/- . Ale w ciągu trwania określonego czasu, ktoś się może pojawić i najczęściej tak się dzieje, jedna osoba lub kilka, w których się zakochujemy, wchodzimy w związek i bardzo dobrze, ponieważ nie powinno się sztywno trzymać ściśle tych 9 miesięcy, bo można przegapić swoją miłość ;) Pamiętamy, że dużo dzieci rodzi się jako wcześniaki :)

A inaczej, to tylko wróżba, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem, a jeśli nie zaryzykujemy, nie otworzymy się na partnera - nigdy nie dowiemy się czy to jest właśnie "ten".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny napiszę, takie osoby same sobie szkodzą. Odrzucając względy jakiegoś chłopaka, bo pojawił się wcześniej niż we wróżbie napisane, jest po prostu śmieszne. Wiele kobiet, sugerujących się tylko wróżbami, do tej pory czeka na "TEGO" wywróżonego. Innych odrzucają, bo ma inny kolor włosów, niż we wróżbie było, bo jest za wysoki/niski, gruby, chudy itp. Życie, to nie bajka, nigdzie nie ma napisane, że musi być tylko białe, a czarne ma przestać istnieć lub, że ziemska wędrówka ma być usłana różami, bez kolców. Jesteśmy na ziemi, po to żeby się uczyć, rozwijać i wzrastać, dlatego nie ma żadnych gotowych recept, wszystkiego trzeba doświadczyć, spróbować, z wszystkiego należy wyciągać wnioski.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobilam, czyli w nastepny poniedzialek do spalenia? :D

 

Nie no nie będę popadać w paranoje :D jak się pojawi wczesniej to go nie odrzuce, a wrecz przeciwnie uciesze sie :D a moze juz go znam <myśli> hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja probowalam jakis inny kiedys dawniej z czystej ciekawosci, ale nie dzialalo, mysle ze wszystko w swoim czasie przychodzi a nie tak jakby się chciało i zaklęcia nie zadzialaja jeśli cos nie jest pisane :)

Mimo wszystko tez ciekawa jestem czy ktos moze tu eksperymentowal z tym zaklęciem i podzieli się swoimi wrażeniami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też spróbuję. Tylko zastanawiam się, czy powinnam wcześniej sprawdzić fazę księżyca, tzn. może takich rzeczy nie powinno się robić, kiedy księżyc maleje, jest w retrogradacji albo w jakimś tam znaku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać, aż Luna pojawi się na forum, w 2015 roku pisała, że chce spróbować, więc może opisze Wam efekty ;)

bardzo ciekawe moe sama sprobuje :D ale dopiero po 9 miesiacach czy moze tez wczesniej? ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...