Skocz do zawartości

Mężczyźni ukazani w damskich kartach


maleficent

Polecane posty

Witajcie, od kilku dni niektórzy mężczyźni pokazują mi się w kartach odzwierciedlających kobiety tj. Cesarzowej oraz przede wszystkim Królowych. Zastanawiam się nad tą kwestią i doszłam do wniosku, że panowie są energetycznie bliżsi portretom kobiet w tarocie, możliwe, iż pewne cechy charakteru czy osobowości odpowiadają żeńskim, lub ma to dość ciekawy związek z własną matką.

 

Jak byście wy to zinterpretowały ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość dzisiejszych facetów to ykhm... :D A tak serio, to mi często kobiety wypadają w np. rycerzach, a faceci w królowych, nie ma reguły, zależy na jakim etapie jest w danej chwili charakter czy też emocje danej osoby.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha zgodzę się z tym, że większość jest niestety troszeczkę zniewieściała <haha2> ale są jeszcze prawdziwi mężczyźni <brawo>

Nigdy nie miałam problemów z tą kwestią, dopóki mężczyzna nie wyskoczył mi Cesarzowej Ooo Rozumiem, Królowe zdzierżę, ale ta Cesarzowa była dla mnie takim zagięciem, totalną abstrakcją... jakoś to rozgryzłam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

To ciekawe. Ale jestem skłonna uwierzyć, że chodzi tu raczej o cechę dominującą, a nie płeć. Z tego co sama wiem i zaobserwowałam, to Paź Kielichów potrafi wypadać na młodych chłopców, a także na gejów oraz mężczyzn wrażliwych na swoją seksualność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za dominacją pewnych, z reguły bardziej kobiecych cech, u tych panów lub jeśli chodzi o rodziców, matka była głową rodziny, wychowywali się w rodzinie niepełnej, gdzie jedynym wzorem do naśladowania była postać matki. Nie mieli wzorca męskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Ale jestem skłonna uwierzyć, że chodzi tu raczej o cechę dominującą, a nie płeć. Z tego co sama wiem i zaobserwowałam, to Paź Kielichów potrafi wypadać na młodych chłopców, a także na gejów oraz mężczyzn wrażliwych na swoją seksualność.

 

 

To ciekawe spostrzeżenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...