Skocz do zawartości

Rada od kart


maleficent

Polecane posty

Zapraszam wszystkich do udziału w ćwiczeniu polegającym na wyciąganiu KART Z RADĄ dla nas, na konkretny dzień lub najbliższy czas.

W ćwiczeniu interpretacja wykonywana jest wspólnie z użytkownikami, dlatego też proszę o podawanie wyciągniętej karty lub kart.

[edycja treści 12.8.17]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chętnych, wiec poprosiłam karty o radę na 2 sfery: emocjonalna oraz finansową.

 

1. Rada na emocje - 5 pucharow

 

2. Rada na finanse - Cesarzowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

5 pucharów - powinnaś zostawić za sobą bolesne przeżycia z przeszłości, uronić tyle łez ile trzeba aby się oczyścić, a potem otrzeć poliki i ruszyć w świat z podniesioną głową :)

cesarzowa - los i natura pomoże Ci w osiągnięciu dobrodytu, wydaje mi się że nic nie musisz robić, szczęście Ci sprzyja

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje - 5 pucharów - rada : odnajdź światło w tunelu,rozczarowanie, smutek, żal, tęsknota te uczucia to już przeszłość, skup się na przyszłości i tym czego jeszcze nie straciłaś

Finanse - cesarzowa - rada : wszystko podąża w dobrym kierunku, być może jakaś wpływowa kobieta Ci pomoże lub Twoje działania na rzecz finansów przyniosą wymierne efekty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczęta <buziak><kwiatek>

 

Ja dodam od siebie 3 grosze <haha2> Powinnam uwolnić się od starych emocji, wyciszyć je, wyczyścić jak zanieczyszczoną rzekę całą sferę emocjonalną.

Jeśli chodzi o Cesarzowej, to niestety nie znam żadnej wpływowej kobietki <bezradny> a szkoda, ale powinnam wyrabiać sobie takie cechy, które posiada właśnie karta Cesarzowej, jakiś zmysł finansowy, odkładać i być dobrej myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maleficent napisał:
Dziękuję dziewczęta <buziak>  <kwiatek>

 

Ja dodam od siebie 3 grosze <haha2> Powinnam uwolnić się od starych emocji, wyciszyć je, wyczyścić jak zanieczyszczoną rzekę całą sferę emocjonalną.

Jeśli chodzi o Cesarzowej, to niestety nie znam żadnej wpływowej kobietki <bezradny> a szkoda, ale powinnam wyrabiać sobie takie cechy, które posiada właśnie karta Cesarzowej, jakiś zmysł finansowy, odkładać i być dobrej myśli.

 

 

A cesarzowa może mówić o kreatywności, może też coś z wizażem, sztuka, itp.

a ja nie lubię 5 kielichów a feeee :( smutek, żal, chęć odejścia, ale co zrobić to nie wiem - mieć nadzieję na dwa kielichy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zagwozdkę... Spytałam karty o radę na relację z pewnym znajomym, strasznie dziwnym i zamkniętym w sobie, podoba mi się ale trochę się boję bo to taki melancholik i mur stawia wokół siebie. No i wypadła 5 mieczy, która dla mnie rady żadnej nie daje tylko mówi: jest kiepsko. Dołożyłam słońce. Interpretuję to jako nie pakuj się w tą relację, nie pakuj się w trudne związki, rób tylko to co sprawia że jesteś po prostu szczęśliwa, szukaj człowieka optymistycznie nastawionego do życia. Co myślicie?

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zagwozdkę... Spytałam karty o radę na relację z pewnym znajomym, strasznie dziwnym i zamkniętym w sobie, podoba mi się ale trochę się boję bo to taki melancholik i mur stawia wokół siebie. No i wypadła 5 mieczy, która dla mnie rady żadnej nie daje tylko mówi: jest kiepsko. Dołożyłam słońce. Interpretuję to jako nie pakuj się w tą relację, nie pakuj się w trudne związki, rób tylko to co sprawia że jesteś po prostu szczęśliwa, szukaj człowieka optymistycznie nastawionego do życia. Co myślicie?

 

5 mieczy hm może tutaj powinnaś przyjrzeć się sytuacji, może taka chłodniejsza kalkulacja, pokierowanie się tutaj rozumem niż sercem. Zadać sobie pytanie czy chcesz czy warto zakręcić się za tym panem?? czy to jest twój wymarzony mężczyzna?? a słońce to pokazuje radość, szczęście czyli jeżeli posłuchasz się w tym przypadku rozumu to wyjdzie to Ci na dobre :D Ja to tak widzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No póki co to tylko rozumem się kieruję w tej relacji bo krótko się znamy i to nie jest typ bajeranta. Może muszę go bliżej poznać i wtedy zadecydować, o ile będzie ku temu okazja. Dziękuję Aniko za Twoją interpretację :*

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 5 mieczy jako rada mówi po prostu, abyś uczyła się na błędach. Nie słuchała żadnych plotek, ani osób, które chcą Tobą manipulować. Idź przed siebie, jeśli się potkniesz nie powinnaś się poddawać, a zmierzać dalej do celu. Myślę, że ta karta mówi także o takiej tolerancji w stosunku do tego pana... ma swój świat ok, ale np. to nie powód, aby go dyskryminować etc.

 

Gwiazda mówi tym, że powinnaś myśleć pozytywnie, bo wszystko o czym marzysz niedługo pojawi się w Twoim życiu. Ale jeśli chodzi o połączenie tych dwóch kart do mężczyzny, to myślę, że początki mogą być burzliwe, ale z czasem rozwoju relacji powinniście być spełnieni w związku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana to Słońce a nie Gwiazda mi wypadła :D

Z tym nieocenianiem coś może być na rzeczy, bo już go zaszufladkowałam, szczególnie że mam wrażenie że ostatnio celowo uniknął spotkania m.in. ze mną i się wewnętrznie obraziłam na niego uznając go za dziwaka ;) Dziękuję dziewczyny za pomoc w interpretacji!

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

maleficent nie ma na forum, a temat jest. Zmieńmy zatem zasady. Niech to będzie temat, w którym będziemy wspólnie, dla siebie wyciągać karty i interpretować jako rady na dzień czy tydzień. Jeżeli będą chętni, to zapraszam :) Mogę wyciągnąć kartę ogólną czy na jakąś sytuację itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia ‎2016‎-‎01‎-‎14 o 07:29, maleficent napisał:

Zapraszam wszystkich do udziału w ćwiczeniu polegającym na wyciąganiu KART Z RADĄ dla nas, na konkretny dzień lub najbliższy czas.

W ćwiczeniu interpretacja wykonywana jest wspólnie z użytkownikami, dlatego też proszę o podawanie wyciągniętej karty lub kart.

 

[edycja treści 12.8.17]

Poproszę chętną osobę o wyciągniecie dla mnie karty rady na najbliższy miesiąc (sfera zawodowa), dziękuję <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam dla Ciebie Pazia buław. Widzę to jako szansę, z której powinnaś skorzystać, nawet, jeśli wiąże się z ryzykiem; powinnaś działać aktywnie, wykazać inicjatywę, być może nawiązać jakieś kontakty z nowymi osobami (również z zagranicy - nie wiem jaka branża), generalnie ogarniać mnóstwo spraw na raz <uśmiech>

Poproszę również o kartę radę dla mnie w sprawach zawodowych, ktokolwiek będzie miał ochotę <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karaja napisał:

Poproszę również o kartę radę dla mnie w sprawach zawodowych

Znalezione obrazy dla zapytania głupiec tarot illuminati

nie obawiaj się nowych pomysłów, ryzykuj, możliwe, że przed tobą nowa droga, nie bądź zbyt ufna, pilnuj tych swoich pomysłów, słuchaj

głosu serca, nie odwracaj się wstecz, tam raczej już nic nie ma, nie ważne jest doświadczenie, ważne jest szczere zaangażowanie, działaj instynktownie 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karaja napisał:

Wylosowałam dla Ciebie Pazia buław

Głupiec i Paź buław nie zły zestaw, zakładamy spółkę i działamy <kibice>  

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SowAna napisał:

Głupiec i Paź buław nie zły zestaw, zakładamy spółkę i działamy <kibice>  

Podsuwaj pomysł, ja się wpasuję..hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna osoba może dopisać coś (jeżeli chce) do już wyciągniętych kart, lub wyciągnąć swoją dla osoby proszącej o radę - tu każda karta/rada się przyda ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dla mnie do końca miesiąca WISIELEC - zatrzymaj się, zastanów, pomedytuj, spójrz inaczej na dziejące się sprawy. Może jeszcze: ucz się pokory. Świat zwolni i nic z tym nie zrobisz, przestój, impas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Essa napisał:

Rada dla mnie do końca miesiąca WISIELEC - zatrzymaj się, zastanów, pomedytuj, spójrz inaczej na dziejące się sprawy. Może jeszcze: ucz się pokory. Świat zwolni i nic z tym nie zrobisz, przestój, impas...

a to tak sama? , bo myślałam, że to kto inny może wyciągnąć kartę dla osoby proszącej o radę?

i jaka sfera, może pamiętasz o czym myślałaś wyciągając Wisielca? Wstaw obrazek, będzie łatwiej i ciekawiej <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...