Skocz do zawartości

Rada od kart


maleficent

Polecane posty

Aaa, ok, nie wczytałam się w instrukcje ;) Myślałam o poradzie ogólnej na czas do końca miesiąca kalendarzowego... w sensie "na czym się skupić".

 

45_org.jpg

 

Jak chcesz SowAna to Ci mogę wyciągnąć, tylko napisz na co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

Myślałam o poradzie ogólnej na czas do końca miesiąca kalendarzowego... w sensie "na czym się skupić".

daj odpocząć nóżkom, odpuść coś, co wydaje się być ważne teraz, poświeć coś w imię czegoś, skoncentruj się na myśleniu, a nie działaniu

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mogę prosić o kartę radę w sprawie rozwijania moich pasji? Co robić, jak podejść do tematu, by uzyskać satysfakcję? Gdyby ktoś miał chwilę wolną i ochotę...<kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką mam historię:

Kapłanka, 4 monet, Rycerz mieczy

            As monet, Cesarz

                       Świat

artystyczne piękno, zamknięte wewnątrz jest atakowane, gwałcone wręcz, natłokiem informacji i krytyką, odpowiedni sposób realizacji pomysłów opiera się na przekonaniu co do własnej wartości, a nie zewnętrznej ocenie -  a tak w skrócie, nie siedź w domu, pokaż się światu i zrozum, że światem jesteś Ty.

Ps. robienie jakichś znacznie większych dzieł niż robisz, może dla jakichś organizacji - tak to widzę ;*

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SowAna napisał:

Taką mam historię:

Kapłanka, 4 monet, Rycerz mieczy

            As monet, Cesarz

                       Świat

artystyczne piękno, zamknięte wewnątrz jest atakowane, gwałcone wręcz, natłokiem informacji i krytyką, odpowiedni sposób realizacji pomysłów opiera się na przekonaniu co do własnej wartości, a nie zewnętrznej ocenie -  a tak w skrócie, nie siedź w domu, pokaż się światu i zrozum, że światem jesteś Ty.

Ps. robienie jakichś znacznie większych dzieł niż robisz, może dla jakichś organizacji - tak to widzę ;*

Niezastąpiona.... ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Essa napisał:

To ja poproszę o radę w kwestiach uczuciowych  :)

Sąd, 7 kielichów, 4 monet

       Śmierć, 4 mieczy

         Kochankowie

Pewne wydarzenia w życiu obnażają naszą wiarę w spełnienie najbardziej skrywanych marzeń, obnażając powodują że te marzenia zabijamy jeszcze głębiej, aby już nikt nie mógł wydostać ich na światło dzienne, bo to boli, ale nie tędy droga, niektóre procesy po prostu należy odchorować, przetrawić, wyrzygać, usmarować siebie w uświadomieniu tego, że taka jestem i trudno, po prostu tak jest, taki proces zmienia nie tylko nas lecz otoczenie, to taka nowa Ty, która się nie boi i się nie wstydzi, wszystko już wiesz, teraz do ciebie należy decyzja co wybrać, jak wybrać i jaką drogą iść.

A tak w skrócie : coś tam siedzi głęboko, czego nie pokazujesz, dusi się, daj temu czas, Kochankowie to właściwa karta w kwestiach uczuć, nie jest to tylko wybór, jest to całkowite zaufanie drugiej osobie i tak będzie, zobaczysz. <buziak>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 15.06.2018 o 22:12, SowAna napisał:

Sąd, 7 kielichów, 4 monet

       Śmierć, 4 mieczy

         Kochankowie

Chyba jestem na etapie 4 mieczy teraz <śpi>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...