Skocz do zawartości

Twoja karma z... polega na...


Marika

Polecane posty

Zapraszam na odkrycie, zrozumienie i analizę karmy, z wybraną przez siebie osobą. Oczywiście nie zawsze wiemy, czy karma, między osobami jest, ale mimo wszystko każdy człowiek, w życiu drugiego pojawia się w jakimś celu, więc można przyjąć, że ma zadanie, które powinien wykonać.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

 

Zaczynajmy:

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie karty na moją karmę z dobrą koleżanką Ewą

 

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzękuję:) Więc tak, według mnie, karma, czy zadanie między nami polega głównie na budowanie relacji opartej na przyjaźni, pokazaniu, ze nawet w najgorszym momencie będziemy się wspierać, cały czas dbać o tę znajomość. Powierzone sekrety, zachowywać tylko dla siebie, umieć dotrzymać danego słowa. Umiejętność słuchania, obserwowania, wyciągani wniosków. W razie konfliktów, zawsze dążyć do ich rozwiązania, wyjaśnienia niejasnej sytuacji, dążyć do zgody.

 

Ktoś jest chętny dodać coś od siebie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to może być taka rozsądna, twarda przyjaźń. Szczerość, czasami takie wbijanie szpileczki, gdy druga osoba za bardzo da się ponieść fantazji. Karma polegająca na rozsądnych i szczerych radach, chociaż czasami trudnych i bolesnych.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście sobie bardzo pomocne, nawet jeśli Wasze drogi się rozchodzą, poprzez np. konflikty, to i tak dążycie do pogodzenia się, wyjaśnienia nieporozumień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dodanie własnych spostrzeżeń! :)

Jeśli miałabym ocenić tę relację, to rzeczywiście jest tak jak piszecie. Pomimo problemów, konfliktów lub okresu, w którym nie mamy w ogóle kontaktu, ze względu na własne obowiązki, zawsze jesteśmy w stanie się dogadać. Zdecydowanie w tej znajomości, to ja ściągam koleżankę na ziemię, przywracam jej racjonalne myślenie, ucinam jej zapędy i przedstawiam inne, dużo lepsze, bardziej rozsądniejsze rozwiązania ;)

 

Dla kogo mam wylosować kartę na karmę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nikt się nie zgłasza to ja poproszę kartę na moją karmę z Szymonem, ciekawa jestem co tam wylosujesz :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko :* Może pokażę moje pierwsze skojarzenia tą kartą 2bu%C5%82awAni.jpg

jego rolą w moim życiu było wypchnięcie mnie przez te drzwi, zmotywowanie do ruszenia w nieznane:)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do karty dla free.hugs wydaje mi się, że tutaj głownie może chodzić o umiejętność dokonywania wyborów. Partner, ale także i Ty powinniście wybrać do jest dla Was ważne i ważniejsze, czy miłość i budowanie związku, czy np praca i korzyści finansowe z nią związane. Albo jeśli o wybór, to może pomiędzy osobami ? Tym zadaniem może też być umiejętność porozumiewania się, rozmowy, znalezienie złotego środka w kontaktach, może ze względu na odmienne charaktery, temperamenty?

Hm i może jeszcze właśnie te drzwi o których piszesz, wraz z pojawieniem się tego mężczyzny mogły pojawić się nowe szanse dla Ciebie, możliwości oraz zmiany. Wyjście z komfortowej sytuacji i ruszenie nową, własną drogą. A może tak ogólnie już - zamknięcie przeszłości za sobą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... cisza tutaj ;) free.hugs jeśli tutaj zaglądniesz, proszę odnieść się do interpretacji i jeśli być mogła, wyciąg kartę dla Blue - bo na tym własnie ten temat polega ;)

 

Jeszcze nawiązując do tej karty, 2 Buław, to może karma polega na współpracy? Nie wiem, czy łączyła/łączy Was wspólna praca, ale może to jest rozwiązanie?

Mogło też chodzić o naukę, tak, żebyś zdała sobie sprawę z własnych walorów, mocnych stron i uwierzyła w swoją kobiecość, a następnie dokonywała świadomych wyborów w sferze uczuciowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was dziewczyny, nie wiem jak mi umknął ten temat :(

 

Co do mojej karty - on był jednym z powodów dla których postanowiłam zerwać wieloletni związek, czego nie żałowałam ani przez chwilę :) Więc tak jak piszesz Alicjo, otworzyła się nowa droga, nowe możliwości i to co stare zostawiłam za sobą.

Mariko tu też się zgodzę, dostrzegłam dzięki niemu swoje zalety ale też z racji tego, że to był ognisty związek nauczyłam się (z czasem) nie być głupią kozą :P

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free.hugs bardzo Cię proszę o wylosowanie karty dla mnie :)

 

Blue karta na Twoją karmę z Krzysztofem to

2hmm0pi.jpg

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna karta :)

Karma , czyli po co spotkałam tego człowieka ?

Z tej karty wnioskuję , że dla przyjemności :P a tak na poważnie myślę że nasza znajomość może przynieść dużo radości i szczęścia.Spełnią się nasze marzenia a związek będzie obfitował w pomyślność.

Może to będzie ten mężczyzna z którym będę mieć dziecko :)

Szczęście jest na wyciągnięcie dłoni, zapowiada się czas harmonii i dostatku , pomyślne zakończenie wszystkich spraw sprawiających trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotkałaś go po to aby odkryć radość życia, czerpać pełnymi garściami z przyjemności jakie daje życie, dzięki niemu możesz odkryć smak takiej szalonej, czystej miłości, motylki w brzuchu i te sprawy :) Fajowa karta :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jedyne co mogę dodać, to powinnaś być wdzięczna losowi, za to, że ten mężczyzna pojawił się na Twojej drodze, być może dlatego, że naprawdę sporo dzięki niemu się nauczyłaś. Zaszły w Tobie wielkie zmiany - może w zakresie pojmowania życia, podejścia do przyjemności, życia towarzyskiego, ogólnie zabawy.

 

Kasia1974, to nie jest wróżba, a wspólne ćwiczenie. Jeśli chcesz dołączyć, to zachęcam do przeczytania pierwszego wpisu, wprowadzającego, a następnie udziału w innych ćwiczeniowych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobietki za interpretacje , przy tak fajnej karcioszce nie ma się co bać :).

Jeśli dla kogoś mam wyciągnąć kartę proszę o informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo, dla Ciebie wypadła mi (w sensie dosłownym) ta oto karta:

GildedTarotQueenofPentacles.jpg

 

Myślę, że łączy was spora rzetelność w kontaktach, prawdopodobnie prezentujecie podobne zainteresowania, co może tworzyć wspólną nić porozumienia. Jesteście w relacjach praktyczni i szczerzy.

Wasze spotkanie mogło mieć na celu nauczyć się panować nad emocjami, porzucić mrzonki i skupić raczej na praktycznej stronie życia.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...