Skocz do zawartości

Twoja karma z... polega na...


Marika

Polecane posty

Dziękuję, Spotkaliśmy się na krawędzi mojego życia tzw luksusowego i był to związek pełen dzikiej namiętności... Wydaje mi się, że kwestia finansów reguluje cykl naszych ponownych spotkań. Zupełnie jakby as monet kręcił się dookoła nas niczym koło fortuny. Można zakładać, że spotkaliśmy się żeby zbudować razem solidną przyszłość, stabilizację być może prowadzić wspólny biznes a nawet stworzyć solidny związek. Będziemy dążyć do słońca w denarze... chwilowo jednak as monet jest kołem fortuny w dosłownym tego sensie znaczeniu u mnie w finansach u niego w emocjach. Proszę Was o wsparcie merytoryczne ;)

Niech moc bedzie z Wami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nastąpił tutaj bardzo duży błąd, gdyż nie taki był zamysł tego tematu.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

 

Zgodnie z tym, teraz jest kolej Alicji na odniesienie się do wyciągniętej dla niej karty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no tak... pospieszyłam sie... nie do konca pewna jestem swojej interpretacji także chętnie posłucham wszystkich kórzy chca sie wypowiedzieć i pomóc w lepszym zrozumieniu. Dzieki

Niech moc bedzie z Wami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nastąpił tutaj bardzo duży błąd, gdyż nie taki był zamysł tego tematu.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

 

Zgodnie z tym, teraz jest kolej Alicji na odniesienie się do wyciągniętej dla niej karty :)

 

Przepraszam, widocznie nie dokładnie przeczytałam.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Blue bardzo dziękuję za kartę :)

Spotkaliśmy się, aby: pomóc sobie, to na pewno. Ale ta pomoc może polegać na motywacji, zachęcaniu do działań, życzliwości. To taki impuls do podążania w kierunku marzeń, żeby dostać się do takiej własnej krainy szczęścia, do osiągnięcia wymarzonego życia. Na pewno też pomagamy sobie poprzez rozmowę, nie ograniczamy się do kilku tematów, potrafimy rozmawiać o wszystkim, nawet o tematach tabu, przy czym wymieniamy się własnymi poglądami, opiniami, potrafimy się wzajemnie szanować. Wydaje mi się, że ta znajomość, rozbudza w nas ciekawość świata, ale i podnosi własną samoocenę oraz uczy cierpliwości, wyrozumiałości.

 

Margito, dziękuję za Twoją interpretację :) Tak, to co napisałaś zgadza się. Nasza znajomość opiera się na komunikacji, lubimy ze sobą rozmawiać na różne tematy dzięki temu wiele się uczymy, a także te rozmowy motywują nas do sięgania po różne książki itp. i nabywanie nowej wiedzy. W komunikacji zawsze jesteśmy sobą, nie oszukujemy się, ani nie urywamy prawdziwej twarzy.

 

Jeśli jeszcze ktoś chciałby się odnieść do karty na moją karmę, z kolegą, będę wdzięczna :)

 

Tymczasem proszę o informację, dla kogo mam wyciągnąć kartę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Bardzo dziękuję Alicjo za kartę! :)

 

2 Mieczy na znajomość, o którą pytam - nasza karma polega na znalezieniu porozumienia, dogadaniu się? Jeżeli chcemy wspólnie coś zbudować, to musimy być zgodni, czasami pójść na kompromis. Na naszej drodze może pojawić się wiele przeciwności i musimy nauczyć się je pokonywać.

 

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Bardzo dziękuję Alicjo za kartę! :)

 

2 Mieczy na znajomość, o którą pytam - nasza karma polega na znalezieniu porozumienia, dogadaniu się? Jeżeli chcemy wspólnie coś zbudować, to musimy być zgodni, czasami pójść na kompromis. Na naszej drodze może pojawić się wiele przeciwności i musimy nauczyć się je pokonywać.

 

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

 

Hm może nie wahać się w podejmowaniu działań być bardziej zdecydowanym w działaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Alicjo za kartę! :)

 

2 Mieczy na znajomość, o którą pytam - nasza karma polega na znalezieniu porozumienia, dogadaniu się? Jeżeli chcemy wspólnie coś zbudować, to musimy być zgodni, czasami pójść na kompromis. Na naszej drodze może pojawić się wiele przeciwności i musimy nauczyć się je pokonywać.

 

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

 

Hm może nie wahać się w podejmowaniu działań być bardziej zdecydowanym w działaniu?

Anika dziękuję ;) Niestety, akurat w przypadku tej znajomości właśnie tego brakuje <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

A jeśli nie, to proszę o zgłoszenie, chętnie wyciągnę kartę w celu kontynuacji tematu ;)

 

Może odświeżymy temat :)

 

Ismeno poproszę kartę dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

A jeśli nie, to proszę o zgłoszenie, chętnie wyciągnę kartę w celu kontynuacji tematu ;)

 

Może odświeżymy temat :)

 

Ismeno poproszę kartę dla mnie :)

Jak najbardziej :) Bardzo proszę:

7 denarów

p7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

A jeśli nie, to proszę o zgłoszenie, chętnie wyciągnę kartę w celu kontynuacji tematu ;)

 

Może odświeżymy temat :)

 

Ismeno poproszę kartę dla mnie :)

Jak najbardziej :) Bardzo proszę:

7 denarów

p7.jpg

 

Ismeno przepraszam, ale mogłabyś jeszcze raz bo nie pomyślałam z kim miała być ta karma :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miałby ochotę dodać coś od siebie? Będę wdzięczna ;)

A jeśli nie, to proszę o zgłoszenie, chętnie wyciągnę kartę w celu kontynuacji tematu ;)

 

Może odświeżymy temat :)

 

Ismeno poproszę kartę dla mnie :)

Jak najbardziej :) Bardzo proszę:

7 denarów

 

Ismeno przepraszam, ale mogłabyś jeszcze raz bo nie pomyślałam z kim miała być ta karma :D:D

<haha2> Niema sprawy :):)

 

Karta dla Ciebie:

4 Buław

Wands-Fire-4ofWands-WitchesTarot.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta dla Ciebie:

4 Buław

Wands-Fire-4ofWands-WitchesTarot.jpg

 

 

Dziękuje za kartę więc karma z Panem X polega na <myśli> wspieraniu się, spotykaniu się na uroczystościach ;) poczuciu bezpieczeństwa, może pokonanie jakiś trudności, zamknięcie jakiegoś starego etapu w życiu, a otworzenie się czegoś nowego. Piękną kartę wybrałaś Ismeno skojarzenia mam tu z jakimś weselem ;) Chyba ta znajomość może dać dużo radości, optymizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że dobrze się dogadujecie, jest pomiędzy Wami "coś", ale z pewnych przyczyn znajomość jest bardziej na etapie koleżeństwa? Ale nie zamykacie się i może "kiedyś" zdecydujecie się przejsć do innego etapu. A karma? to głównie świadomość bliskości, że jesteście i możecie na siebie liczyć. Mnóstwo radości, poczucie humoru - może to Was zbliża lub łączy? Tak mi się jeszcze skojarzyło, bo piszesz o weselu, że możesz być jego osobą towarzyszącą albo on Twoją - przekonanie, że będziecie się wspólnie świetnie bawić. W swoim towarzystwie nie musicie udawać, możecie być sobą w stu procentach, pełna akceptacja. Tak ogólnie bardzo fajna relacja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuje za kartę więc karma z Panem X polega na <myśli> wspieraniu się, spotykaniu się na uroczystościach ;) poczuciu bezpieczeństwa, może pokonanie jakiś trudności, zamknięcie jakiegoś starego etapu w życiu, a otworzenie się czegoś nowego. Piękną kartę wybrałaś Ismeno skojarzenia mam tu z jakimś weselem ;) Chyba ta znajomość może dać dużo radości, optymizmu.

A mi się to skojarzyło z kimś "do tańca i różańca" :D ale patrząc przez pryzmat karmy, to może chodzi o pocieszenie, rozrywkę i zabawę jako lekarstwo na smutki, troski. Chyba, że chodzi o takie mniej poważne traktowanie życia, bawienie się i cieszenie się tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ćwiczenie się zatrzymało, więc zacznijmy od początku.

Kto jest chętny, na poznanie karty z wybraną przez siebie osobą. Zapraszam po kartę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...