Skocz do zawartości

Twoja karma z... polega na...


Marika

Polecane posty

To ja poproszę z Panem :)

 

As Mieczy

 

864b7ab9bb47c262gen.png

 

Wg mnie to pozbycie się wcześniejszych złudzeń, urealnienie, odcięcie od dawnych schematów - tak jakbyś "przejrzała na oczy" przy tym Panu, "olśnienie". Nowa intelektualnie droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętna :) Chodzi o mojego byłego partnera o imieniu na D.

 

5 Buław

 

Wands05.jpg

Widzę to w ten sposób, że do końca "walczyłam", mając nadzieję na odmianę losu. "Walka" nie jest wygrana, a ja musiałam się z tym pogodzić. Najbardziej męczący był impas, bierność drugiej strony, tak jak na karcie 4 mieczy.

 

Dziękuję Aniko ;*;*;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jeśli można prosić jeszcze o kartę to ja również poproszę na karmę z moim mężem- Artur

 

8 mieczy

images?q=tbn:ANd9GcRtwcDT6GAI_vWlh1kDBdH7GCPMS2PFHi7GzyyHNEnQncl8Ksgl6A

Karma odwagi, przełamywania leków i obaw.

Ja się czuję przez niego ograniczana, nic nie mogę zrobić bez jego zgody, ale to jest tylko moje przekonanie nie próbuje stawić temu czoła bo "wiem" co się stanie, sama się ograniczam. Powinnam się nie poddawać i być pewna tego co ja chcę, robić wbrew temu co myślę że on mysli :) budować poczucie własnej wartości nawet w bardzo niesprzyjających warunkach ( właśnie w takiej sytuacji jestem,)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Ktoś chętny? Temat trzeba odświeżyć ;)

 

Przyjmuje wyzwanie :)) - chetna :)) <ok>

 

Szczescie83 ale z kim ma być ta karma?

 

 

Wracam po przerwie -witajcie :))

Mam podac imie wybranej osoby ?

Jestem tu nowa prosze o wskazowki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wracam po przerwie -witajcie :))

Mam podac imie wybranej osoby ?

Jestem tu nowa prosze o wskazowki :))

Niekoniecznie imię, możesz napisać, że np.:

- poproszę o kartę, na karmę z R.

- poproszę o kartę, na karmę z moją dobrą koleżanką;

- poproszę o kartę, na karmę z moją mamą;

- poproszę o kartę, na karmę z moim partnerem;

- poproszę o kartę, na karmę z Wiktorem;

itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia ‎2016‎-‎01‎-‎16 o 14:39, Marika napisał:

Zapraszam na odkrycie, zrozumienie i analizę karmy, z wybraną przez siebie osobą. Oczywiście nie zawsze wiemy, czy karma, między osobami jest, ale mimo wszystko każdy człowiek, w życiu drugiego pojawia się w jakimś celu, więc można przyjąć, że ma zadanie, które powinien wykonać.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie karty na moją karmę z pewnym mężczyzną G, którego kiedyś poznałam <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten temat bardzo ciekawi, a jakoś

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎12 o 11:56, Essa napisał:

Widzę to w ten sposób

nie mogę trafić na chętnych <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Kochana

 

o kurdę, wyszła miazga jakaś:

 

X Mieczy, V Buław, V Kielichów

 

Może toczyliście w przeszłości jakąś walkę/konflikt, w wyniku której ktoś poległ lub została odebrana komuś bliska osoba lub coś innego ważnego (żałoba po stracie, zranienie)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Essa napisał:

Może toczyliście w przeszłości jakąś walkę/konflikt, w wyniku której ktoś poległ lub została odebrana komuś bliska osoba lub coś innego ważnego (żałoba po stracie, zranienie)

trudno oceniać przeszłość, lecz to co toczyło się w tym życiu było bardzo podobne, dziękuję Ci ;*

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
2 godziny temu, SowAna napisał:

Poproszę o kartę na pytanie: Co do przerobienia mam z koleżanką Agatą?

7 Kielichów, 7 Mieczy, 6 Denarów

 

pozbawienie złudzeń, podstępny spryt, jakaś może rywalizacja (kto będzie bardziej bystry). Bardziej chodzi o pomaganie, dzielenie się, uczenie się czegoś od siebie nawzajem niż wchodzenie w rywalizację. Odpuść. Pierwszy obraz może być mylny (iluzja, pragnienie zobaczenia kogoś w określony sposób).

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Essa dziękuje, sądziłam, że, wzajemnie sobie pomagamy, ona ma trudniej w życiu, więc to pewnie z mojej strony ma być używanie sprytu i iluzji, aby ją równoważyć, też się uczyć od niej

sądziłam, że wyjdą inne karty, dzięki <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SowAna napisał:

@Essa dziękuje, sądziłam, że, wzajemnie sobie pomagamy, ona ma trudniej w życiu, więc to pewnie z mojej strony ma być używanie sprytu i iluzji, aby ją równoważyć, też się uczyć od niej

sądziłam, że wyjdą inne karty, dzięki <myśli>

6 Denarów - mówi, że sobie pomagacie :) któraś drugą urealnia i dba o jej dobro właśnie poprzez szukanie rozwiązań w trudnych sytuacjach. Może uczysz się od niej takiej marzycielskości, lekkości bytu? Niezamartwiania się? A ona realizmu?

Może ktoś Ci wyciągnie jeszcze karty, dla porównania? 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...