Skocz do zawartości

GRA - Czy masz cichego wielbiciela? :)


free.hugs

Polecane posty

Znalazłam ciekawy, zabawny i lekki rozkład, uważam że doskonale nadaje się do nauki tarota.

Zabawa polega na tym, iż każdy może zrobić sobie poniższy rozkład i wkleić go wraz ze swoją interpretacją. Zachęcam do udziału, bo któż z nas nie marzy by mieć cichego wielbiciela.... <serca>

 

"Ukryty adorator"

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

3. Jeśli tak, czy go znam?

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

  • Lubię! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście już go przetestowałam :D

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? gwiazda

No raczej nie inaczej, mam wielbiciela :D :D :D

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 4 puchary

No tu zagwozdka... Może pomiędzy 30stką a 40stką, bo na karcie postać ma 3 kielichy i dopiero sięga po czwarty.

3. Jeśli tak, czy go znam? rycerz mieczy

Znam, czasem sobie gawędzimy, być może nawet to takie docinki albo rozmowy tylko na poziomie zawodowym

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? zakochani

Oho, może pracuje w biurze matrymonialnym? Albo jest w jakimś biznesie, spółce z inną osobą

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? słońce

Tak, będzie wyznanie :D

 

Zapraszam do interpretacji i wklejania swoich rozkładów :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 4 puchary

Może wyglądać po prostu dojrzalej niżby wskazywał na to jego wiek.

3. Jeśli tak, czy go znam? rycerz mieczy

Ja bym oponowała za tym, że raczej pana osobiście nie znasz.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? zakochani

Rodzinny interes itp. Kocha to co robi, pasjonat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe z tym Rycerzem Mieczy. Mi się zawsze wydawało że jakiś kontakt słowny jest, że nie chowa się w cieniu.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja kolej - 2 rozklady z tego względu, że podczas pierwszego myślałam o pewnych osobach i wyszło jak wyszło. Mariko, kiedyś napisałaś, że nawet jeśli nie wierzymy w pierwszy rozklad kart i stawiamy drugi, to karty pokazują się inne natomiast kontekst jest ten sam.

Dziewczęta proszę o pomoc :)

 

 

II ROZKLAD - poprawny

 

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie ? MAGIK

Jest mężczyzna, któremu na mój widok motylki w brzuchu szarżują, przyspiesza puls i zaczyna myśleć o mnie przez cały dzień. Choc często w jednej chwili chce wyrzucić mnie z myśli, a ja mu wyplywam niczym topielec na wierzch. Jest oczarowany.

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku ? DIABEŁ

Yyy... ciężko powiedzieć... max. do 45 lat ?

 

3. Jeśli tak,czy go znam ? KRÓL DENARÓW

Znam.

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje ? 8 MIECZY

Bezrobotny, na zasiłku.

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? 6 DENARÓW

Uważam, że nie. Waha się. Ciągle myśli... ale podejrzewam, że raczej nie powie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę to tak:

1. Mag - facet dobrze się kamufluje, nie okazuje Ci zainteresowania chociaż w środku buzuje

2. Diabeł - może to taki człowiek, po którym trudno poznać wiek, kojarzy mi się z wampirem - ma sporo lat ale wygląd młodzieńca i tylko w oczach widać doświadczenie ;)

3. Król denarów - też uważam, że go znasz

4. 8 mieczy- bezrobotny albo słabo płatna i mało znacząca posada

5. 6 denarów - tu myślę że odważy się dopiero jak dasz mu jakiś znak swego zainteresowania :)

 

Ktoś konkretny przychodzi Ci do głowy maleficent??? :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana... mam jednego na myśli, ale on daje mi sygnały, wiec raczej to o kogoś innego chodzi :D Niedługo wstawię ten 1 rozklad, to Kochana zobaczysz co tam za sytuacja wyszła <krzyk>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś kiedyś czytałam, że Mag to bajerant, zaprasza i uwodzi więc kto wie... :D No to dawaj ten pierwszy rozkład, to o nim myślałaś gdy stawiałaś karty?

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się nie wtrącić <kwiatek>

 

Tak w ogóle to cześć, jestem tu od niedawna :) Mag moim zdaniem zdecydowanie ktoś aktywny, śmiały, taki spryciuszek :) Maleficent powiedziałabym, że chodzi właśnie o tego Pana, którego masz na myśli, skoro daje Ci znaki.

 

Sama też położyłam karty dwa razy z racji tego, że mimowolnie odbiegłam myślami przy pierwszym pytaniu. Oto co mi wyszło (oba warianty):

 

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie?

RYCERZ BUŁAW - tak, i to ktoś bardzo aktywny

4 DENARY - średnio wiem jak to ugryźć, chociaż intuicyjnie odpowiadam, że tak

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

UMIARKOWANIE - średni wiek, okolice 40

SŁOŃCE - "w kwiecie wieku", młody duchem

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

5 KIELICHÓW - nie? intuicja krzyczy, że nie znam prawdziwego oblicza

7 KIELICHÓW - znam w wyobraźni - mam mylne wyobrażenia?

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

WIEŻA - rynek nieruchomości

RYCERZ MIECZY - zawód związany z wprawnym obracaniem słowem, ma gadane

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

AS MIECZY - nie?

2 MIECZY - nie, bo o tym wiem

 

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie (czy aby nie jest to moja nadinterpretacja?) <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś kiedyś czytałam, że Mag to bajerant, zaprasza i uwodzi więc kto wie... :D No to dawaj ten pierwszy rozkład, to o nim myślałaś gdy stawiałaś karty?

 

Bajerant z niego niezły, sytuacja trwa kilka ładnych lat i typ dalej nie odpuszcza <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się nie wtrącić <kwiatek>

 

Tak w ogóle to cześć, jestem tu od niedawna :) Mag moim zdaniem zdecydowanie ktoś aktywny, śmiały, taki spryciuszek :) Maleficent powiedziałabym, że chodzi właśnie o tego Pana, którego masz na myśli, skoro daje Ci znaki.

 

Ciekawe Kochana <haha2>

 

 

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie?

RYCERZ BUŁAW - tak, i to ktoś bardzo aktywny

4 DENARY - średnio wiem jak to ugryźć, chociaż intuicyjnie odpowiadam, że tak 4 denary odpowiada karcie Cesarza, jak dla mnie tak, ale on Ci o tym nigdy nie powie, to jego najdroższy skarb, którym z nikim się nie dzieli.

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

5 KIELICHÓW - nie? intuicja krzyczy, że nie znam prawdziwego oblicza Ja bym tutaj się zastanowiła raczej nad kwestią tego, czy nie jest to ktoś z Twojej przeszłości. A więc znasz lub znałaś.

7 KIELICHÓW - znam w wyobraźni - mam mylne wyobrażenia? Nie znasz.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

WIEŻA - rynek nieruchomości Budowlaniec, architekt, ktoś kto pracuje na wysokościach, ogólnie praca ryzykowna

RYCERZ MIECZY - zawód związany z wprawnym obracaniem słowem, ma gadane

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

AS MIECZY - nie? Nie.

2 MIECZY - nie, bo o tym wiem Możliwe, że z jednej strony chciałby, ale siedzi i nic nie robi w tym kierunku. Taki słomiany zapał.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rozkład I (ogólnie mam wrażenie, że karty mówiły mi o czymś zupełnie innym, niż chciałam <bezradny> )

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 3 miecze Kochał, lub kocha ostatkami sił, ale wbiłam mu nóż w serce, potwornie zraniłam, ma wiele negatywnych emocji w sobie, choć ta zraniona miłość jeszcze się tli ostatkiem sił, a wraz z nią wiele zazdrości, goryczy i żalu. <niee><niee><krzyk>

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 3 denary Myślę, że max. 30 lat mężczyzna ma, ewentualnie po 30-tce.

3. Jeśli tak, czy go znam? 7 buław Powiedziałabym, że tak. Aczkolwiek teraz udaję, że go nie znam, albo walczę z nim. <klotnia><nono>

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Śmierć Tutaj literatura oraz inne moje pomoce podpowiadają mi, że mężczyzna związany jest z jednoznacznym pojęciem śmierci Ooo , jakiś grabarz, ktoś kto pracuje w prosektorium.... <szok><krzyk> ale ja uważam, że raczej mężczyzna nie pracuje, lub zmienia swoje kwalifikację, albo pracuje w takiej branży, która jest dla niego czymś zupełnie nowym.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 2 miecze Może tak, może nie, narazie jest bierny i wycofany, raz chciałby, a drugi raz nie. Jednak nie zdecyduje się na wyznanie, za dużo tutaj apatii, może też zranionych uczuć i jakaś męska duma <foch>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że odbiegałaś myślami przy pierwszym wariancie, a dla mnie to tak jakbyś myślała o kimś na kim Ci zależy przy wariancie drugim Ooo I tak jakbyś miała nadzieję, że on jednak kocha, że myśli. Słaba ze mnie wróżka, ale przy tym założeniu dla mnie wariant pierwszy na tak, drugi na nie:

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie?

RYCERZ BUŁAW - tak, jakiś przebojowy facet

4 DENARY - to dla mnie karta ubóstwa, w tym uczuciowego więc nie

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

UMIARKOWANIE - średni wiek, okolice 40

SŁOŃCE - zbliżonym do Ciebie, znacie się z dzieciństwa

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

5 KIELICHÓW - to ktoś kogo zraniłaś, porzuciłaś, 'dałaś kosza'

7 KIELICHÓW - często gości w Twoich fantazjach i marzeniach

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

WIEŻA - pracuje w wysokim budynku, zajmuje się budownictwem, nieruchomościami

RYCERZ MIECZY - zawód związany z wprawnym obracaniem słowem, ma gadane

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

AS MIECZY - nie?

2 MIECZY - nie, bo on tego nie czuje

  • Lubię! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleficent no też czuję, jakby karty mówiły Ci o czymś innym. Nie złamał Ci ktoś niedawno serducha albo nie wplątałaś się w jakiś miłosny trójkąt? Może ktoś doświadczony się wypowie co myśli bo ja zgłupiałam ;)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rozkład I (ogólnie mam wrażenie, że karty mówiły mi o czymś zupełnie innym, niż chciałam <bezradny> )

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 3 miecze Kochał, lub kocha ostatkami sił, ale wbiłam mu nóż w serce, potwornie zraniłam, ma wiele negatywnych emocji w sobie, choć ta zraniona miłość jeszcze się tli ostatkiem sił, a wraz z nią wiele zazdrości, goryczy i żalu. <niee><niee><krzyk>

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 3 denary Myślę, że max. 30 lat mężczyzna ma, ewentualnie po 30-tce.

3. Jeśli tak, czy go znam? 7 buław Powiedziałabym, że tak. Aczkolwiek teraz udaję, że go nie znam, albo walczę z nim. <klotnia><nono>

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Śmierć Tutaj literatura oraz inne moje pomoce podpowiadają mi, że mężczyzna związany jest z jednoznacznym pojęciem śmierci Ooo , jakiś grabarz, ktoś kto pracuje w prosektorium.... <szok><krzyk> ale ja uważam, że raczej mężczyzna nie pracuje, lub zmienia swoje kwalifikację, albo pracuje w takiej branży, która jest dla niego czymś zupełnie nowym.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 2 miecze Może tak, może nie, narazie jest bierny i wycofany, raz chciałby, a drugi raz nie. Jednak nie zdecyduje się na wyznanie, za dużo tutaj apatii, może też zranionych uczuć i jakaś męska duma <foch>

 

 

a śmierć to może pracuje nad zmianą imagu, całkowita zmiana stylu życia i wyglądu, może się odcina od przeszłości. 7 buław to dla mnie asertywne mówienie NIE, walczenie, udawanie że się nie zna i nie widzi czasem - fakt :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny! ;*

 

free.hugs właśnie przy pierwszym wariancie pomyślałam o kimś kogo odrzuciłam i odpowiedzi kart tak bardzo odpowiadały opisowi tej osoby (praktycznie 100%), że zapytałam po raz drugi. Jak dla mnie oba warianty są do siebie na tyle podobne, że po prostu mówią o tym samym, ale w inny sposób ;)

 

4 denary to dla mnie zdecydowanie posiadanie, jak mówi córka mojej przyjaciółki nt karty z talii RW "pan kitra pieniążka" <ok> Mam i nie chcę się dzielić, opisuje mi zawsze kogoś kto nie chce się podzielić tym co ma, boi się, nie otwiera, tak jak mówi maleficent. Analogicznie myśląc, 2 mieczy - lęk przed zmianami, gdzieś podświadomie wiesz, czujesz, ale odrzucasz to od siebie, udajesz, że jest ok przed samą sobą, zamknięcie, wycofanie <bezradny>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie trudność ze wspólnym interpretowaniem, że każdy ma swoją intymną umowę z kartami. Mi często 4 denary wypadały na uczucia jednego pana do mojej osoby i na 100% nie chował on w tej skrzyni miłości do mnie, raczej mi tych uczuć żałował :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy konkretna osoba kocha odpowiedziałabym tak samo - nie, bo dobrze mu z tym co ma i to mu wystarcza, jest zamknięty :) Ale kiedy pytam czy jest ktoś kto kocha, ewidentnie tak, ten ktoś tam siedzi i trzyma te uczucia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a śmierć to może pracuje nad zmianą imagu, całkowita zmiana stylu życia i wyglądu, może się odcina od przeszłości. 7 buław to dla mnie asertywne mówienie NIE, walczenie, udawanie że się nie zna i nie widzi czasem - fakt :P

 

Dziękuję Kochana, to prawda ! <haha2> Karty pokazały mi byłego chłopaka <szok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do zabawy:)

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

Wieża - hmm..jeśli jest to jest to osoba cierpiąca, przechodząca załamanie nerwowe,osoba po trudnych doświadczeniach życiowych

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

Kapłanka p.o (tak wypadło :) ) - dojrzały ale nie stary?

3. Jeśli tak, czy go znam?

Mag - mag jako osoba w centrum zainteresowania powinna być mi znana

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

Głupiec - wolny zawód

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

Rydwan - tak i stanie się to dość szybko, taki atak z nienacka :D

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

Wieża A może ktoś kto Cię nie lubił, nie dostrzegał nagle dostał strzałę amora w samo serducho? Albo te uczucie zatrzęsło jego życiem w posadach :D

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

A może praca z dziećmi albo związana z rozrywką i zabawą?

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Wieżą mam podobne skojarzenia co free.hugs ;) Oprócz tego, to uczucie mogło spaść na tego pana nagle - może ma żonę, dzieci, więc pojawienie się Ciebie oraz jego uczucia do Ciebie wiele zmieniło, może szczególnie jeśli chodzi o jego relację z partnerką.

Czym się zajmuje - Głupiec - chyba, że jest na urlopie tacierzyńskim i zajmuje się własnym dzieckiem/dziećmi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę aspekt Wieży jest taka możliwość, takie strzeleniem pioruna prosto w serducho :)

Głupiec - czy jest możliwość że jest to osoba bez umowy o pracę? pracującą na czarno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...