Skocz do zawartości

GRA - Czy masz cichego wielbiciela? :)


free.hugs

Polecane posty

Głupiec może stażysta, odbywa praktyki, dopiero się uczy. Mi głupiec kojarzy się z "wolnym strzelcem", pracuje jak i gdzie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z dziwczynami, Głupiec to ktoś, kto zdobywa dopiero doświadczenie, a przede wszystkim w głowie mu raczej zabawa,infantylny, ryzykant i lubiący wszelkie imprezy często suto zakrapiane alkoholem.

Na zasadzie "krzywo, prosto byle ostro. Raz się żyje".

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja spróbowałam zrobić sobie taki rozkład :D

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

 

Kochankowie- może i jest, osoba która stoi przed jakimś wyborem, może coś zmienia w swoim życiu, albo ktoś w związku

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

 

5 denarów hm jedyna jaka myśl mi tu przychodzi, że jest starsza albo różnica wieku między nami to 5 lat?

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

 

6 pucharów- tu mam dwie opcje: a) nie znam b) znam może z widzenia, gdzieś w przeszłości go widziałam ale zostało to w sferze marzeń?

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

 

6 mieczy hm wolny zawód? wykonywany w domu? albo ma zamiar zmienić kwalifikacje?

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

 

9 monet wydaję mi się, że na razie nic nie powie, skrywać będzie sobie uczucia, albo w tej chwili dobrze jest mu jak jest?

 

Co o tym sądzicie? :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

 

Kochankowie-Jest na pewno jakiś cichy wielbiciel:)

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

 

5 denarów Też bym powiedziała, że starszy

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

 

6 pucharów Znasz go, jest kimś z Twojej przeszłości, może z czasów szkolnych się znacie

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

 

6 mieczy tez pomyślałam o wolnym zawodzie albo taki gdzie trzeba się dokształcać np. szkoleniowiec albo nauczyciel akademicki?

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

9 denarów

Na razie jest mu dobrze z tą sekretną miłością :D

  • Lubię! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko musisz się rozglądać, czy ktoś maślanych oczu ukradkiem nie robi :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko musisz się rozglądać, czy ktoś maślanych oczu ukradkiem nie robi :D

 

No właśnie trzeba zacząć obserwację hehhe <haha2> , ale mam przeczucie, że to nie jest osoba z mojego bliskiego otoczenia, bo nikt do tego wizerunku nie pasuje, za mało informacji :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie ujawni w najbliższym czasie, a może nigdy...

Tak sobie przypomniałam, że jakieś 5 lat temu dostałam MMS-em zdjęcie zawieszonego prześcieradła czy jakieś płachty na bilbordzie z napisem sprayem "Intrygujesz Aniu". Oczywiście dzwoniłam ale nikt nie odbierał, dostałam jedynie długiego smsa w stylu że się nie znamy ale poruszyłam jego serce itp. Nigdy się nie dowiedziałam kim był ów cichy wielbiciel bo na jakiś żart to chyba za dużo energii ktoś by musiał włożyć. Och sporo bym dała, żeby się tego dowiedzieć :) Mam gdzieś jeszcze te foto, jak się podszkolę z Tarota to może spróbuję go namierzyć :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie ujawni w najbliższym czasie, a może nigdy...

Tak sobie przypomniałam, że jakieś 5 lat temu dostałam MMS-em zdjęcie zawieszonego prześcieradła czy jakieś płachty na bilbordzie z napisem sprayem "Intrygujesz Aniu". Oczywiście dzwoniłam ale nikt nie odbierał, dostałam jedynie długiego smsa w stylu że się nie znamy ale poruszyłam jego serce itp. Nigdy się nie dowiedziałam kim był ów cichy wielbiciel bo na jakiś żart to chyba za dużo energii ktoś by musiał włożyć. Och sporo bym dała, żeby się tego dowiedzieć :) Mam gdzieś jeszcze te foto, jak się podszkolę z Tarota to może spróbuję go namierzyć :D

 

Próbuj może uda Ci się coś więcej na ten temat dowiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

6 Monet - no słabiutko, taka lekka mięta

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

Królowa Pucharów - wiek średni

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

3 Puchary - Tak, znam ze wspólnych imprez

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

6 Mieczy - jest kimś, kto się przeprowadził do innego miasta, kraju, podróżuje, przemieszcza się.

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

10 Monet - Tak, powie.

 

Jeśli ktoś ma inne skojarzenia, proszę o sugestię. Z mego odczytu, coś mi się klaruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

6 Monet - no słabiutko, taka lekka mięta/ Moim zdaniem jest ktoś

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

Królowa Pucharów - wiek średni/ starszy od Ciebie takie mam przeczucie

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

3 Puchary - Tak, znam ze wspólnych imprez/ nie raz balowaliście razem :D

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

6 Mieczy - jest kimś, kto się przeprowadził do innego miasta, kraju, podróżuje, przemieszcza się./ może też jakiś wolny zawód

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

10 Monet - Tak, powie./ jak najbardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniko. Wszytko jest jasne. Wolny zawód też pasuje w tym względzie, że nie podlega większej kontroli, bo sam kontroluje, decyduje i trzyma pieczę nad pracownikami. Coś mocno mi świta i rozumiem tę 6 Mieczy, która rozważa ile komu przydzielić. Może według zasług, a może według potrzeb. Ja mam małe potrzeby. Nie chcę tego daru.

Ciekawy rozkład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

Kochankowie - Tak. Ale to może być pan, który ma na oku kilka kobiet ;)

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

5 denarów - jest od Ciebie starszy

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

6 pucharów - Tak, to osoba z Twojej przeszłości, a może konkretnie z dzieciństwa. Kolega ze starszej klasy, sąsiad, z którym wraz z innymi dziećmi, wspólnie się bawiliście?

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

6 mieczy - u Ciebie kojarzy mi się z akwizytorem, owszem podróżuje, ale w sten sposób zarabia.

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

9 denarów - powie, ale może w momencie, gdy będzie prowadził już wystawne życie, może wtedy się odkryje ze swoimi uczuciami

 

Galatea

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

6 Monet - Tak. Tak mi przyszło na myśl, że to może być ktoś z Twojej przeszłości, kto pomimo upływu czasu, nadal dąży Cię uczuciem, kto miał w stosunku do Ciebie/Was poważne plany.

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

Królowa Pucharów - wydaje mi się, że w Twoim wieku. Pan o siebie dba, przez co wygląd może ujmować mu lat.

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

3 Puchary - Tak i to nawet bardzo dobrze się znacie.

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

6 Mieczy - dużo podróżuje albo jest instruktorem, łączy swoje pasje z zarabianiem pieniędzy

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

10 Monet - Tak, gdy tylko uzna, że nadeszła stosowna chwila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie ujawni w najbliższym czasie, a może nigdy...

Tak sobie przypomniałam, że jakieś 5 lat temu dostałam MMS-em zdjęcie zawieszonego prześcieradła czy jakieś płachty na bilbordzie z napisem sprayem "Intrygujesz Aniu". Oczywiście dzwoniłam ale nikt nie odbierał, dostałam jedynie długiego smsa w stylu że się nie znamy ale poruszyłam jego serce itp. Nigdy się nie dowiedziałam kim był ów cichy wielbiciel bo na jakiś żart to chyba za dużo energii ktoś by musiał włożyć. Och sporo bym dała, żeby się tego dowiedzieć :) Mam gdzieś jeszcze te foto, jak się podszkolę z Tarota to może spróbuję go namierzyć :D

O, chłopak się postarał :) Czy nie chciał kontynuować tej "znajomości"?

Chętnie pomogę w "Tarotowym namierzaniu" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

Kapłanka p.o (tak wypadło :) ) - a może, to oznacza, że myślisz nie o tym, który jest tym ukrytym adoratorem, a jakimś innym. Błędnie założyłaś. Może zamiast opisu, powinnaś skupić się na swojej intuicji?

3. Jeśli tak, czy go znam?

Mag - wydaje mi się, że mieliście już do czynienia w świecie wirtualnym lub podczas Twojej edukacji?

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

Rydwan - na pewno tak. Może się to wydarzyć spontanicznie w jakiejś rozmowie itp., na pewno nie było wcześniej planowane.

 

avya

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie?

RYCERZ BUŁAW - tu może być wskazane na wiek (dojrzały, do około 45 lat).

4 DENARY - tak, ale patrząc na ten drugi wariant, mam na myśli kogoś kto jest Twoim wyobrażeniem idealnego mężczyzny. Tu akurat napisałabym, że chciała byś, spotkać takiego mężczyznę, który troszczyłby się o Ciebie, dbał i dla którego byłabyś największym i jednym skarbem.

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

UMIARKOWANIE - ja bym powiedziała, że jest bardzo doświadczony przez życie, ktoś wykonujący odpowiedzialny zawód. Starszy od Ciebie, o kilkanaście lat.

SŁOŃCE - młody człowiek, dopiero zdobywający wiedzę, poprzez obserwację, taki optymista.

 

3. Jeśli tak, czy go znam?

5 KIELICHÓW - możliwe, że znasz, ale nie darzysz sympatią

7 KIELICHÓW - może, to ktoś z Twoich snów? lub znasz go, ale tarktujesz jak kolegę i nie bierzesz pod uwagę bliższej relacji.

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

WIEŻA - rynek nieruchomości albo budownictwo

RYCERZ MIECZY - polityk ;) nauczyciel, wykładowca

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

AS MIECZY - tak, nie lubi tajemnic.

2 MIECZY - nie, bo boi się reakcji Twojej lub otoczenia?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free.hugs

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? gwiazda

Tak, a oprócz tego może Cię obserwować :)

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 4 puchary

wydaje mi się, że on jest młody, na pewno nie stary.

3. Jeśli tak, czy go znam? rycerz mieczy

Tak, mogłaś z nim rozmawiać.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? zakochani

Może robić dwie rzeczy na raz. Albo po godzinach, zajmuje się jeszcze czymś innym, dorabia sobie w taki sposób.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? słońce

Tak, na pewno :)

 

maleficent

Mój rozkład I (ogólnie mam wrażenie, że karty mówiły mi o czymś zupełnie innym, niż chciałam <bezradny> )

 

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? 3 miecze - taki mężczyzna jest, ale stoi na boku. Ale Ty go nie dostrzegasz, m.in. z powodu bolesnych przeżyć.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 3 denary - może być nawet po 30 - ktoś kto ma pewne stanowisko, doszedł już do samego końca kariery.

3. Jeśli tak, czy go znam? 7 buław - a może znasz, ale wolisz być sama, a co za tym idzie, nie bierzesz pod uwagę możliwości, że mogłabyś być z nim?

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Śmierć - a może jest kimś kto pomaga innym ludziom zmienić poglądy, może terapeuta albo coach? Chyba, że to katecheta ;)

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 2 miecze Może się obawiać tego, jak zareagujesz albo jest niesmiały i obawia się, że wtedy, gdy zdecyduje się odkryć swoje uczucia, Ty nie zachowasz tego tylko dla siebie, a powiesz innym i w konsekwencji pojawią się głupie docinki. Wybiera aktualny stan, woli cierpieć w niedoli ;)

 

 

II ROZKŁAD - poprawny

 

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie ? MAGIK

Tak. Istnieje taki pan. Pan zna wiele sztuczek, na to jak oczarować kobietę.

 

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku ? DIABEŁ

Albo w takim, który Tobie najlepiej by odpowiadał, może pokazane jest Twoje wyobrażanie - dojrzały, doświadczony, przebojowy itp., a nie zakompleksiony, niesmiały...

 

3. Jeśli tak,czy go znam ? KRÓL DENARÓW

Zodiakalny byk ;) Wydaje mi się, że znasz, ale nie wierzysz, nie bierzesz pod uwagę, że to może być on.

 

4. Jeśli tak, czym się zajmuje ? 8 MIECZY

Może informatyk, programista

 

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? 6 DENARÓW

Być może powie, ale w sytuacji, gdy to Ty zrobisz jakiś krok, który go zachęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie ujawni w najbliższym czasie, a może nigdy...

Tak sobie przypomniałam, że jakieś 5 lat temu dostałam MMS-em zdjęcie zawieszonego prześcieradła czy jakieś płachty na bilbordzie z napisem sprayem "Intrygujesz Aniu". Oczywiście dzwoniłam ale nikt nie odbierał, dostałam jedynie długiego smsa w stylu że się nie znamy ale poruszyłam jego serce itp. Nigdy się nie dowiedziałam kim był ów cichy wielbiciel bo na jakiś żart to chyba za dużo energii ktoś by musiał włożyć. Och sporo bym dała, żeby się tego dowiedzieć :) Mam gdzieś jeszcze te foto, jak się podszkolę z Tarota to może spróbuję go namierzyć :D

O, chłopak się postarał :) Czy nie chciał kontynuować tej "znajomości"?

Chętnie pomogę w "Tarotowym namierzaniu" :D

 

 

Znalazłam fotkę na mailu ale za bardzo nie wiem jak się zabrać do namierzania tego Pana. To równie dobrze mógłby być ktoś kogo nieźle znam, jak i prawie obca osoba, która w jakiś sposób dostała mój numer. Ciężka sprawa hehe ;)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałaś numer? może od tamtej pory nie został zmieniony, ale za to ktoś go podał w sieci i może po wpisaniu w google na coś trafisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer gdzieś wsiąkł, a poza tym jakiś czas po tej akcji próbowałam na niego zadzwonić to był wyłączony. Podejrzewam, że ktoś po prostu kupił starter. Zagadam chyba ze swoim Aniołem, żeby mi jakąś wizję we śnie zesłał, może on coś rozjaśni ;)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale jeśli był już wyłączony, to może pan nie jest zbyt cierpliwy i przyjął, że nie jesteś zainteresowana, nie warto dalej czekać i zaniechał tej opcji podrywu ;)

Spróbuj, ale koniecznie zwracaj uwagę na swoje sny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłaby się taka miła duszyczka i wykonała dla mnie rozkład na cichego wielbiciela? Odwdzięczę się wykonaniem innego rozkładu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)

1. Czy jest ktoś kto kocha Alicję skrycie? diabeł

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? król mieczy

3. Jeśli tak, czy go zna? paź buław

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? król buław

5. Jeśli tak, czy będzie próbował jej o tym powiedzieć? 10 pucharów

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)

1. Czy jest ktoś kto kocha Alicję skrycie? diabeł

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? król mieczy

3. Jeśli tak, czy go zna? paź buław

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? król buław

5. Jeśli tak, czy będzie próbował jej o tym powiedzieć? 10 pucharów

 

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za rozłożenie kart! <przytul>

Jeśli będziesz chciała jakiś rozkład - pisz, nie odmówię pomocy! :)

 

Tylko tak, zanim ja przystąpię do takiej bardziej rozbudowanej interpretacji, to zatrzymam się na punkcie pierwszym. 1. Czy jest ktoś kto kocha Alicję skrycie? diabeł - i tu mam problem. Bo nie wiem jak mam tę kartę rozumieć, czy to jest krótka i konkretna odpowiedź "Nie"? Czy przeciwnie, to znaczy, że ten adorator jest? Nie wiem, jak się za ten punkt zabrać, jak podejść do tej karty <bezradny> Proszę o pomoc, może macie jakieś własne skojarzenia lub pomysły? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że odpowiedź brzmi - tak.

Ale przesłanie jakie niesie za sobą karta diabła może świadczyć o tym że nie jest to "zdrowe" uczucie.Nawet jeśli kocha skrycie to i tak wszystko w nim buzuje i kipi.Diabeł kojarzy mi się z takim obsesyjnym,podstępnym dążeniem do ujawnienia tego uczucia.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...