Skocz do zawartości

GRA - Czy masz cichego wielbiciela? :)

free.hugs
 Share

Polecane posty

Dzięki Blue! Tak się zastanawiałam, czy jeśli będzie odpowiedź tak, to czy czasami nie jest to jakaś fascynacja seksualna, jakieś hm dziwne urojenia z jego strony ;/

Ogólnie nie podoba mi się ta karta, na tej pozycji, mam jakieś mieszanie uczucia, odnośnie tego potencjalnego wielbiciela <myśli>

Ok, to teraz spróbuję złożyć to w całość ;)

1. Czy jest ktoś kto kocha Alicję skrycie? diabeł - Ok, "Tak", ktoś taki jest

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? król mieczy - oj, wygląda na to, że jest to jakiś dużo starszy ode mnie pan. Doświadczony, być może zrobił karierę, jest na samym szczycie.

3. Jeśli tak, czy go zna? paź buław - Tak znam. I opcja - może nie znamy się osobiście, ale wiemy o swoim istnieniu. II opcja - znamy się od niedawna

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? król buław - jest po prostu szefem, ma pod sobą grupkę ludzi, dla wielu jest autorytetem. Bardzo aktywny. Może dużo podróżować w celach zawodowych, jak i prywatnie.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował jej o tym powiedzieć? 10 pucharów - Tak, na pewno, na sto procent powie mi o tym.

Tak ogólnie, to ja Wam powiem, że jeśli jest to jakiś naprawdę starszy pan, to niech lepiej on nie próbuje dawać po sobie poznać tej fascynacji, a tym bardziej niech nie próbuje nic mówić :D :D ;]

Ale nie no, teraz po analizie na spokojnie, wydaje mi się, że ten król mieczy, nie tyle co określa wiek, a bardziej mówi o dojrzałości intelektualnej. Ogólnie inteligentny mężczyzna, poważny. Nie żaden dzieciak, nie myśli o niebieskich migdałach, ale wie czego chce od życia.

A ten Diabeł, myślę, że tutaj chodzi o gwałtowne uczucie, w pewnym sensie uzależnienie od siebie. Może jeśli nawet on jest cichym wielbicielem, to nie okazuje mi tego, ale często o mnie myśli, ma jakieś swoje wyobrażenia na mój temat i chciałby być blisko mnie?

Jakie są Wasze spostrzeżenia na temat tego rozkładu? :) Będę za każdą pomoc bardzo wdzięczna :)

1. Czy jest ktoś kto kocha Alicję skrycie? diabeł

Też myślę, że jest jakiś wielbiciel, mega Cię pożąda, może mieć obsesję na Twym punkcie :D

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? król mieczy

Starszy, poważnie wyglądający, ta karta kojarzy mi się ze szpakowatym mężczyzną. Staruchem raczej nie jest hihi :D

3. Jeśli tak, czy go zna? paź buław

Tu mam skojarzenie, że to świeża znajomość lub jeśli wcześniej się znaliście to teraz ta znajomość nabiera tempa, jeśli chodzi o kontakt

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? król buław

Szef, jakiś facet na stanowisku, żywiołowy i energiczny, może nawet za bardzo ;)

5. Jeśli tak, czy będzie próbował jej o tym powiedzieć? 10 pucharów

Chyba tak...Chociaż może on już ma rodzinę? Nie jestem pewna.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Dziękuję! :) Uff, Twoja interpretacja drugiego punktu, mnie uspokoiła :D:)

Po dłuższym zastanowieniu się, nie wiem o kogo może chodzić. Wydaje mi się, że jeśli już, to dopiero się poznamy, ta znajomość się rozpocznie.

Hm z 10 Pucharów, ja to interpretowałam jako prawdziwe uczucie, więc doszłam do wniosku, że na pewno mnie o tym poinformuje ;)

Szkoda, że w tym rozkładzie nie jest ujęty punkt o wyglądzie ;) Na pewno wtedy, ułatwiłoby, to dużo ;)

Ale nie no, teraz po analizie na spokojnie, wydaje mi się, że ten król mieczy, nie tyle co określa wiek, a bardziej mówi o dojrzałości intelektualnej. Ogólnie inteligentny mężczyzna, poważny. Nie żaden dzieciak, nie myśli o niebieskich migdałach, ale wie czego chce od życia.

Tak Alu, Król Mieczy wskazuje również młodszych mężczyzn i w rzeczywistości określa bardziej stan wewnętrzny danego człowieka. Ma chłodny styl bycia, nie uzewnętrznia ani swoich prawdziwych myśli ani uczuć, doświadczony przez życie - zazwyczaj jakaś trauma z dzieciństwa, lub pęknięte serce. To taki troszkę aktor... zakłada maskę dystansu, mimo, że na dnie drgają jakieś cząsteczki uczuć.

W tej karcie pokazują się byli partnerzy <boss>

Kojarzy mi się z tą piosenką ;)

Dziękuję maleficent! :)

Poczytałam trochę na temat Króla Mieczy. Napiszę może jeszcze komuś się to przyda:

Król Mieczy, to osoba bardzo inteligentna, dużo analizuje, rozmyśla. Jeśli angażuje się w jakąś relację, to całym sobą, ale to nie jest typ romantyka. Jest chłodny, trudno po nim poznać, że się zakochał, bardzo dobrze się maskuje, ale jeśli się zakocha, to kocha prawdziwie i szczerze. Bez skoków w bok, wdawania się w romanse z innymi, jest wierny i oddany. Przy tym bardzo stanowczy, opanowany.

• 1 month later...

1.6 pucharów- TAK mam adoratora

2.7monet- STARSZY ode mnie

3.2 miecze - TAK ZNAM

4.6 bulaw-jest spełniony zawodowo może urzędnik albo student

5.Świat -TAK -powie mi o tym

"Ukryty adorator" - rozłożyłam tylko Wielkie Arkana:

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? Głupiec

Wydaje mi się, że to będzie ktoś nowy.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? Eremita

Ktoś dojrzały jak na swój wiek, może niedostępny, refleksyjny.

3. Jeśli tak, czy go znam? Kapłanka

Może to być jakiś kolega dystansujący się; bądź ktoś kogo nie znam, ale poczuję intuicyjnie, że łączy nas bardzo dużo.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Rydwan

Ktoś przemieszczający się w swojej pracy, praca dynamiczna, czasem może ryzykowna, praca na kontraktach. Może np. sprzedawca regionalny bądź specjalista współpracujący z kilkoma placówkami.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? Kapłan

Tak, myślę, że mogę liczyć też na jakieś formalne deklaracje - to osoba stała, poważnie traktująca wyznania.

• 2 weeks later...

może to ktoś z przeszłości albo łączy Was relacja karmiczna

2.7monet- STARSZY ode mnie tu szczerze mówiąc nie mam pomysłu jaki to może być wiek...

3.2 miecze - TAK ZNAM może jest gdzieś w pobliżu ale go nie dostrzegasz

4.6 bulaw-jest spełniony zawodowo może urzędnik albo student człowiek na świeczniku, który odniósł sukces w swoim zawodzie

5.Świat -TAK -powie mi o tym świat to wyjaśnienie sytuacji, więc też myślę że powie

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

"Ukryty adorator" - rozłożyłam tylko Wielkie Arkana:

Wydaje mi się, że to będzie ktoś nowy. albo zakochany jak nastolatek :)

Ktoś dojrzały jak na swój wiek, może niedostępny, refleksyjny. no raczej starszy niż młodzieniaszek

Może to być jakiś kolega dystansujący się; bądź ktoś kogo nie znam, ale poczuję intuicyjnie, że łączy nas bardzo dużo. myślę że znasz ale nie dostrzegasz za bardzo, jak się wsłuchasz w swoją intuicję to go odnajdziesz

Ktoś przemieszczający się w swojej pracy, praca dynamiczna, czasem może ryzykowna, praca na kontraktach. Może np. sprzedawca regionalny bądź specjalista współpracujący z kilkoma placówkami. kierowca, kurier, podróżnik

Tak, myślę, że mogę liczyć też na jakieś formalne deklaracje - to osoba stała, poważnie traktująca wyznania. jeśli powie to zrobi to tak jak należy, też mi się kojarzy z taką oficjalną deklaracją

• 2 weeks later...

Tak, jest taki pan. Ale mi się wydaje, że mozesz go znać albo on zna Ciebie, od długiego czasu, może to ktoś z czasów szkolnych? Już wtedy był w Tobie zakochany.

Starszy, pewnie już nie jedno w życiu widział, ale raczej nie jest to jakiś starszy pan. Być może po prostu dojrzały męźczyzna, który wie czego od życia chce.

Wydaje mi się, że możesz się domyślać kim ten mężczyzna jest, a nawet i go znasz.

Często podróżuje, jeździ, przemieszcza się, rzadko przebywa w domu. Ma odpowiedzialną pracę. Do już wymienionych zawodów, dodam taksówkarza ;)

Tak, ale dopiero, gdy uzna, że nadeszła odpowiednia chwila. On sam musi być w 100% pewien, że chce wyznać Ci swoje uczucia. Na pewno będzie miał nadzieję na coś więcej, bliższą relację.

• 2 weeks later...

Kurcze, pobawiłabym się z Wami, ale posiadam tylko Lenormand :( Chyba, że któraś będzie tak miła i rozłoży dla mnie karty :)

Wiem, dlatego napisałam tylko o rozłożenie, interpretować będę próbowała sama <luzik>

A potem bardziej doświadczeni powiedzą, gdzie się pomyliłam <szok>

Jeśli tak, to chętnie dla Ciebie karty rozłożę ;)

Pomylić, na pewno się nie pomylisz, bo każda interpretacja jest dobra! Także spokojnie :)

Nie, nie potrzebuję danych ;), proszę, rozkład dla Ciebie:

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? Gwiazda

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? Król Mieczy

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? 2 Denary

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 7 Pucharów

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? Gwiazda - Wydaje mi się, że tak i jest to osoba życzliwa innym, optymistyczna i energiczna.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? Król Mieczy - Hm, wyczytałam, że to nie tylko starszy mężczyzna, ale młodsi też i że Król Mieczy bardziej pokazuje wnętrze. I że często pokazuje byłych partnerów (tutaj no niemożliwe, ja w to nie uwierzę xD)

3. Jeśli tak, czy go znam? Kapłanka - Chyba znam :)

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? 2 Denary - W jakiejś pracy w niepełnym wymiarze godzin? Albo ewentualnie w banku?

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 7 Pucharów - Raczej nie, pozostanie w swojej sferze marzeń i bujania w obłokach...

• 2 weeks later...

2.7monet- STARSZY ode mnie

3.2 miecze - TAK ZNAM

4.6 bulaw-jest spełniony zawodowo może urzędnik albo student

5.Świat -TAK -powie mi o tym

Ona28, czy jeszcze jesteś zainteresowana pomocą w interpretacji?

Nie zauważyłam wcześniej Twojego wpisu

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? Gwiazda - Tak jest taka osoba. Dodam, że darzy Cię prawdziwym uczuciem i to może nawet od dłuższego czasu.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? Król Mieczy - młody ciałem, a stary duchem, tak można to ująć. Może być nieśmiały, zachowujący dystans i trzymający się na uboczu, tak że trudno określić jego zamiary.

3. Jeśli tak, czy go znam? Kapłanka - Tu nie ma odpowiedzi. Wydaje mi się, że powinno to być dla Ciebie tajemnicą.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? 2 Denary - pracowity, może pracować w dwóch różnych miejscach, zaradny życiowo. Albo pracuje, ale także studiuje, ma dużo obowiązków, musi zarobić na swoją edukację.

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 7 Pucharów - raczej nie. Możliwe, że nie chce się odkryć, gdyż boi się, że to mogłoby wiele zmienić - według niego na gorsze. Albo może jest nieśmiały w kontaktach z kobietami.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...