Skocz do zawartości

GRA - Czy masz cichego wielbiciela? :)

free.hugs
 Share

Polecane posty

Odświeżam temat :P

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?

Mag- jest ktoś taki, ale tego nie okazuje na zewnątrz:P

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?

5 monet- odrobinę starszy

3. Jeśli tak, czy go znam?

3 mieczy- znam, to może być osoba, którą w jakiś sposób zraniłam,

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?

Cesarz- biznesmen, przedsiebiorca

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?

Wisielec- może tak, ale jeszcze sporo czasu musi upłynąć:P

Może ktos podpowiedzieć czy dobrze dobrałam interpretację? :)

Dnia 19.09.2018 o 12:08, nikita29 napisał:

Może ktos podpowiedzieć czy dobrze dobrałam interpretację? :)

Dla mnie w tej grze jest jeden mankament - tradycyjnie są karty stricte odpowiadające na TAK lub na NIE, jeżeli wypadnie pierwsza karta NIE, to nie ma sensu drążyć tematu, lecz to tylko moje zdanie, więc jak niżej

Mag- jest ktoś taki, ale tego nie okazuje na zewnątrz:P - wg mnie Mag kocha siebie

5 monet- odrobinę starszy - zależy od talii, RW pokazuje osoby zmęczone tułaczką, wg mnie byłby to ktoś dość stary

3 mieczy- znam, to może być osoba, którą w jakiś sposób zraniłam, - raczej nie, lub tylko w wirtualnej rzeczywistości

Cesarz- biznesmen, przedsiebiorca - szef, ktoś na dość wysokim stanowisku, kto ma władzę

Wisielec- może tak, ale jeszcze sporo czasu musi upłynąć:P - raczej nie

Popatrzyłabym też na cały układ: Czy wyobrażasz sobie taką osobę?

Wg Twojej interpretacji : Mag jest w średnim wieku, odrobinę starszy od Ciebie, znasz go i kiedyś zraniłaś, biznesmen, który kiedyś powie ci o swojej miłości

Wg mojej: Mag jest w średnim wieku, lecz mocno doświadczony przez życie, teraz kocha już raczej siebie, wiesz o nim z internetu, albo z opowiadań, i nic nie powie, ponieważ nie ma nic do powiedzenia.

Twoja wersja jest oczywiście sympatyczniejsza i pozwalająca na marzenia, wiec jej się trzymaj <ok>

• Lubię! 1

4 godziny temu, SowAna napisał:

Dla mnie w tej grze jest jeden mankament - tradycyjnie są karty stricte odpowiadające na TAK lub na NIE, jeżeli wypadnie pierwsza karta NIE, to nie ma sensu drążyć tematu, lecz to tylko moje zdanie, więc jak niżej

Mag- jest ktoś taki, ale tego nie okazuje na zewnątrz:P - wg mnie Mag kocha siebie

5 monet- odrobinę starszy - zależy od talii, RW pokazuje osoby zmęczone tułaczką, wg mnie byłby to ktoś dość stary

3 mieczy- znam, to może być osoba, którą w jakiś sposób zraniłam, - raczej nie, lub tylko w wirtualnej rzeczywistości

Cesarz- biznesmen, przedsiebiorca - szef, ktoś na dość wysokim stanowisku, kto ma władzę

Wisielec- może tak, ale jeszcze sporo czasu musi upłynąć:P - raczej nie

Popatrzyłabym też na cały układ: Czy wyobrażasz sobie taką osobę?

Wg Twojej interpretacji : Mag jest w średnim wieku, odrobinę starszy od Ciebie, znasz go i kiedyś zraniłaś, biznesmen, który kiedyś powie ci o swojej miłości

Wg mojej: Mag jest w średnim wieku, lecz mocno doświadczony przez życie, teraz kocha już raczej siebie, wiesz o nim z internetu, albo z opowiadań, i nic nie powie, ponieważ nie ma nic do powiedzenia.

Twoja wersja jest oczywiście sympatyczniejsza i pozwalająca na marzenia, wiec jej się trzymaj <ok>

Gdybym była pewna swojej interpretacji, nie pytałabym o nią innych :p dopiero się uczę a zawsze to lepiej poznać punkt widzenia innej osoby. Dzięki za opinię :) twoja wersja bardziej Mi się zgadza z rzeczywistością:)

• 6 months later...

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?as denar. Wydaje mi się , że jest ktoś kto kocha się we mnie skrycie , choć nie chcę się otworzyć na tą miłość

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?    as bulaw jest dojrzały

3. Jeśli tak, czy go znam?  10 denar .Znam go jest od strony rodzinnej

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?  9 kielich zajmuje aię tym co kocha coś jak  imprezy , puby, dyskoteki, wesela

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?krolowa buław.Nie powie mi tego . na mojej karcie siedzi kobieta a obok niej jest pusto .

• 9 months later...
Dnia 18.01.2016 o 19:41, maleficent napisał:

Kochana... mam jednego na myśli, ale on daje mi sygnały, wiec raczej to o kogoś innego chodzi :D Niedługo wstawię ten 1 rozklad, to Kochana zobaczysz co tam za sytuacja wyszła <krzyk>

A mi się wydaje ze ten Pan jest na " wysokim " stanowisku..urzednik/ prawnik. ^^

• 7 months later...

1. Czy mam Ukrytego Adoratora ?
Śmierć - hmmm na pewno do niedawna był ktoś taki lub jest to świeża sprawa, bo Śmierć to zmiana....

2. W jakim jest wieku ?
Rycerz denarów - max 40 lat

3. Czy go znam?
Królowa Monet - tak znam

4. Czym się zajmuje ?
2 pucharów - często proszony o pomoc...... (nie wiem)

5. Czy powie mi o tym ?
Król Monet - nie

6. Po czym go poznam ?
10 mieczy - chłodny, zmęczony pracą, intelektualista

Nie wiem kto to jest........

• 1 month later...
Dnia 3.09.2020 o 15:25, Ona28 napisał:

1. Czy mam Ukrytego Adoratora ?
Śmierć - hmmm na pewno do niedawna był ktoś taki lub jest to świeża sprawa, bo Śmierć to zmiana....

2. W jakim jest wieku ?
Rycerz denarów - max 40 lat

3. Czy go znam?
Królowa Monet - tak znam

4. Czym się zajmuje ?
2 pucharów - często proszony o pomoc...... (nie wiem)

5. Czy powie mi o tym ?
Król Monet - nie

6. Po czym go poznam ?
10 mieczy - chłodny, zmęczony pracą, intelektualista

Nie wiem kto to jest........

Śmierć według mnie mówi, że na razie nie masz w otoczeniu żadnego adoratora.

• Polać Mu! 1

• 10 months later...

Czy mam cichego wielbiciela 2 kielichy  ewidentnie tak i sama tez pewnie do niego wzdycham 

W jakim wieku  8 bulaw  8 lat starszy? 

Czy go znam? Wieża  kiedyś mogliśmy być razem w 2 kielichach ale sie wszystko rozpadło 

Czym się zajmuje? Królowa buław  może ma już inna

Czy powie mi o tym? 5 kielichow  nie ale ciągle ma smutek w sercu 

• 11 months later...

Na pierwsze pytanie wyszła mi 9 monet. Coś czuję, że nie ma co dalej pytać :)

• 2 weeks later...

Król pucharów - tak

9 mieczy - ciężko stwierdzić, ale może wyglądać na starszego niż jest ze względu na liczne zmartwienia, 9 lat/miesięcy/ dni starszy lub młodszy

Królowa pucharów - raczej tak

3 monet - jakaś praca w grupie, możliwe, że specjalizuje się w jakiej dziedzinie. Raczej stabilne zatrudnienie. Nie wiem czemu przyszła mi na myśl branża budowlana.

10 buław - Raczej nie, wydaje mi się, że jest zmęczona tym uczuciem. Nie jest mu ono na rękę. No chyba, że będzie mu tak ciężko je ukrywać, że spęka i się ujawni :p

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...