Skocz do zawartości

Prośba o interpretację wróżby wakacyjnej


Ankra

Polecane posty

Witam, proszę o pomoc w interpretacji mojej wróżby wakacyjnejimage.png.11e25531f6fc2fc66026ac4ef4ca62e3.png.. Moja interpretacja to taka na mój rozum bo nie znam się na wróżeniu 

Odpowiedź wyszła pozytywna bo 4 monety to dobry znak. Kojarzy mi się z nowymi możliwościami... 

Chce zmienić miejsce zamieszkania i pracę.... I myślę że interpretacja tej karty mi dała pozytywna odpowiedź,. 

Być może spotkam na, swej drodze kogoś kto mi w tym pomoże bo druga karta 

As bylaw   to mnie ma wspierać. 

To młody mężczyzna który być może wesprze, mnie w tym moim zamiarze. 

Trzecia karta to cesarz... 

To mi przeszkadza... 

Cesarz to ktoś kto zna życie, stanowczy, starszy mężczyzna.. 

Nie wiem bo nie mam w swoim otoczeniu takiej osoby która by mnie odwlekała od moich postanowień.. 

Ogólnie myślę że wróżba jest optymistycznä i daje mi nadzieję na zmiany w życiu prywatnym, zdrowiu bo teraz to najważniejsze i pracy. 

Rozpisałam się  ale najpierw poczytałam znaczenie kart jednak nie wiem czy dobrze to zrozumiałam.. 

Dlatego bardzo proszę o opinię osób co bardziej się w tym zagłębiają. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ankra napisał:

Witam, proszę o pomoc w interpretacji mojej wróżby wakacyjnejimage.png.11e25531f6fc2fc66026ac4ef4ca62e3.png.. Moja interpretacja to taka

4 monet to stabilna sytuacja i może nie tego się spodziałaś wybierając ten temat, nowością nadchodzącą będzie pewność posiadania, bycia i trwania, widocznie tego nie masz, a może tylko nie wiesz, 4 monet sugeruje oszczędne postępowanie z materią, dbanie o nią, utrzymywanie jej w stałej ilości, nieruchomość, którą się ma

As buław zachęca do działania, lecz jak każdy As - to początek, zalążek, pomysł jak działać, idea, plan

Cesarz w pozycji szkodzenia opowiada o trzymaniu się zasad, restrykcji, nakazów i zakazów, podporządkowywanie się władzy bezwarunkowe

Podsumowując: będziesz zaskoczona ruchami, które będą się działy, własne działania i pomysły będziesz spostrzegała jako niezwykle sensowne i tak trzymaj, wykorzystując te pomysły osiągniesz stabilizację, pod warunkiem, że nie będziesz ściśle trzymała się zasad  i nie będziesz sama sobie narzucała Cesarzowych ograniczeń <ok>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za interpretację... 

Uwierz mi że od tyg, myślę coraz bardziej o zmianach odnośnie pracy oraz miejsca zamieszkania. 

Pracuje za granicą i obecnie jestem po operacji.. Do domu rodzinnego mam daleko i dlatego we mnie takie zmiany powstały aby przenieść się bliżej domu... 

Ta wróżba utwierdziła mnie ze moja intuicja mi dobrze podpowiada. 

Mam nadzieję że się to uda a ten cesarz też masz rację.. 

Czasem powinnam nie trzymać się swoich zasadniczych postanowień. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za interpretację kart. Ogólnie cieszy mnie ze może w końcu ułoży się u mnie i będę w końcu stabilnie żyć. 

Pozdrawiam. 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Monet jako wynik mówi o tym, że powinnaś skupić się na materii i pilnować tego co masz. Przemyśleć wszystko i nie podejmować pochopnych decyzji. Pomaga to, że w Twoim życiu właśnie powiał wiatr zmian. Masz więcej zapału i pomysłów.

Na przeszkodzie jest Cesarz, trochę się "zasiedziałaś" w jednym miejscu i sama sobie tworzysz ograniczenia, może trochę z wygodnictwa

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...