Skocz do zawartości

Wakacje z Tarotem - nowości nadchodzące


Nereida

Polecane posty

Dziękuję @SowAna za wyjęcie  kart :) <bukiet>

poprosiłam o rozkład na 3 karty o to co nowego wydarzy się do końca wakacji 

 

Wynik Rycerz Kielichów 

Co pomaga As Buław 

Co przeszkadza: Paź Kielichów 

 

Myślę, że pojawią się okazję do świętowania. Będę bardziej rodzinna, może szykuje się jakiś romantyczny wyjazd z ukochanym. Z pewnością pomaga zapał do działania, entuzjazm, chęć odkrywania nowych rzeczy. Przeszkodą jest melancholijny nastrój, brak zdecydowania,  nadwrażliwość, placzliwosc.

Ponieważ 2 karty sa z dworu Pucharów uważam, że sytuacja będzie dotyczyć emocji, rodziny lub sytuacje te wywrą na mnie wrażenie wewnętrznie,  odmieniając mnie 

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2021 o 13:51, Nereida napisał:

Wynik Rycerz Kielichów 

Co pomaga As Buław 

Co przeszkadza: Paź Kielichów 

Idą do ciebie w kielichu emocje, takie, których nie idzie okiełznać, naturalne, a jednocześnie wybujałe, Rycerz Kielichów niesie komplementy, których się nie spodziewasz, zauroczenie, które nie ma wyjaśnienia (takie emocje wywołują małe dzieci i zwierzęta) Rycerz ten nie kontroluje emocję, on nimi żyje , może ktoś taki nadchodzi <buziak>

As buław, który jemu pomaga, to może być seks i ktoś bardzo "energetycznie" do ciebie nastawiony , może to być również energia pobudzająca cię do okazywania emocji, szczerych uczuć i otwartości

Natomiast Paź jako przeszkoda oznajmia swoją drugą stronę, ukrywa, nie uczestniczy i negatywnie ocenia otwartość innych

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Weryfikacja

Ciężko powiedzieć o co dokładnie chodziło, miałam sporo imprez, ale o nich wiedziałam wcześniej. Może chodzi o to że nastawienie miałam słabe, a okazało się że było bardzo miło 

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...