Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji rozkładu


Moni

Polecane posty

Cześć

proszę o pomoc w interpretacji rozkładu z pytaniem jak przebiegnie moja randka spotkanie z pewnym mężczyzną - bardzo mi zależy i mega się stresuję dlatego rozłożyłam karty ale nie do końca wiem jak je zinterpretować a poza tym mogę być nieobiektywna

 

rozkład wygląda tak     MAG - KSIĘŻYC - ARCYKAPŁAN - SŁOŃCE   

 

karty bez większych znaczeń - pomyślałam o facecie z którym mam się spotkać i wyciągnęłam 4 karty tak jak czułam, dodam, że już się troszkę znamy i już między nami iskrzyło

 

Przechodzą do mojej interpretacji 

Mag to właśnie ten facet - podoba mi się, jestem pod jego wrażeniem, imponuje mi

Księżyc  - zauroczenie ale też pewnego rodzaju tajemniczość, romantyczność (???)

Arcykapłan  - tu poległam, nie wiem czy dobrze myślę, że to może jakaś formalizacja związku (???)

Słońce  - no to to na pewno wspaniała wróżba - tu nie mam wątpliwości

 

i teraz sama już nie wiem - w moim odczuciu będzie wspaniale, spotkanie się uda .... tylko ten Księżyc i Kapłan ...co Wy o tym sądzicie ??????

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witaj Moja Droga

Osobiście ja również widzę tego mężczyznę w karcie Maga

Księżyc to Twoje obawy, zastanawiasz się co będzie

Papież  - potraktuje Cię z szacunkiem ale bez pasji czy szaleństw - raczej nie liczyłbym na coś namiętnego

Słońce jako ostatnią kartę widzę jako wynik wróżby a to już sama dobrze zinterpretowałaś

 

Będzie dobrze Kochana - spokojnie może bez większych porywów ale dobrze 

Głowa do góry, nie stresuj się i bądź sobą a Słońce które wylosowałaś niech doda Ci blasku

Powodzenia !

 

P/S Jestem ciekaw innych interpretacji bardziej doświadczonych osób tutaj 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moni napisał:

jak przebiegnie moja randka spotkanie z pewnym mężczyzną

 

3 godziny temu, Moni napisał:

MAG - KSIĘŻYC - ARCYKAPŁAN - SŁOŃCE 

fascynująco - iluzorycznie- trochę sztywno - pozytywnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pomoc !

 

tak @SowAna- bardzo konkretna i rzeczowa interpretacja

czy spojrzysz w takim razie jeszcze na drugą moją interpretację ?

pytanie co mnie czeka ze strony tego Pana 

rozkład był taki:

najbliższa przyszłość (najbliższe dni/ tygodnie, ogólnie co w krótkim czasie) - MOC

nieco dalsza przyszłość (w ciągu miesiąc lub kilka miesięcy) - MAG

daleka przyszłość (ja traktuję to jako finał, czego ostatecznie mogę się spodziewać) - SŁOŃCE 

Wychodzi mi, że to dobra wróżba - Słońce to najlepsze na co mogłam trafić, jest jeszcze Mag co też dobrze mi się kojarzy, nie wiem tylko co z tą Mocą - nie wiem zupełnie co to może oznaczać ?

Będę Ci ogromnie wdzięczna za Twoją konkretną i rzeczową pomoc kochana @SowAna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Moni napisał:

co mnie czeka ze strony tego Pana

najbliższa przyszłość (najbliższe dni/ tygodnie, ogólnie co w krótkim czasie) - MOC - Moc jest wstrzemięźliwością, panowaniem nad popędami, wyczekiwaniem odpowiedniej chwili

nieco dalsza przyszłość (w ciągu miesiąc lub kilka miesięcy) - MAG - Mag chodzi własnymi ścieżkami, wie co wie i umie, jeżeli chce, to wykorzystuje swoje umiejętności, ogólnie jest wolny, młody, zaradny i trochę beztroski

daleka przyszłość (ja traktuję to jako finał, czego ostatecznie mogę się spodziewać) - SŁOŃCE - to karta radości, dziecinady, okresowości i też beztroski

Podsumowując: ten Pan nie ma jakichś konkretnych zamiarów, chce dobrze spędzać czas i dobrze się bawić, jeżeli zachcesz mu towarzyszyć bez wymagań i zobowiązań, to chętnie skorzysta <ok>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 17:59, Moni napisał:

proszę o pomoc w interpretacji rozkładu z pytaniem jak przebiegnie moja randka spotkanie z pewnym mężczyzną -

 

rozkład wygląda tak     MAG - KSIĘŻYC - ARCYKAPŁAN - SŁOŃCE   

Pan będzie Cię adorował, nie wierz mu we wszystko, bo część tego co będzie mówił może rozmijac się z prawdą (zwłaszcza przy Magu, który wie co ma powiedzieć, żeby zrobić dobre wrażenie).

Możecie rozmawiać na poważne tematy dotyczące moralności, nauki, zasad. Może być sztywno jednak w ogólnym rozrachunku będziesz zadowolona

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc w interpretacji

było tak jak karty powiedziały tzn na początku trochę sztywno ale ostatecznie fantastycznie 

 

dziękuję @SowAna za zinterpretowanie rozkładu co mnie czeka ostatecznie ze strony tego Pana

masz rację - wydaje się panujący nad emocjami/popędami, czuję, że jest ostrożny i wstrzemięźliwy, sam powiedział, że bardzo chce mnie poznać bo intuicja podpowiada mu że warto ale nie chce się spieszyć (został zraniony w poprzednim związku) więc karta MOC pokazała to doskonale 

Nie wiem co będzie dalej ale kartę SŁOŃCE traktuję jako bardzo dobrą wróżbę 

Dzięki za pomoc :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...