Skocz do zawartości

Motywujące cytaty na każdy dzień


Barbara

Polecane posty

;* Zapraszam do wspólnego "zrobienia sobie dnia", poprzez wklejanie myśli, na każdy dzień! Mam nadzieję, że uzbiera się nam wspaniały kalendarz <witaj>

 

A zrozumiałam Jeżeli pragniesz miłości bezwarunkowej, to zaproś swoją podświadomość do pracy. Napisz na kartce słowa Istnieje Ktoś Komu Jestem Potrzebna , powtarzaj, te słowa 3 razy dziennie, ostatni raz przed snem.

Można wspomóc się czerwoną świecą Amorka z wosku lub Runą Gebo. Na końcu podziękuj swojej podświadomości za współprace <haha2>

 

:) Myśl na dzisiejszy dzień: Dzisiejszy dzień będzie wypełniony szczęściem!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zapraszam do wzajemnego obdarowywania się motywującymi cytatami <ok>

Mój cytat, dla osoby, która zaglądnie tutaj jako pierwsza i weźmie udział w zabawie:

Spytaj siebie, co jest naprawdę ważne i miej mądrość i odwagę budować wokół tego swoje życie.

  • Lubię! 3
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Sapkowski

Zawsze trzeba działać. Źle czy dob­rze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bez­czyn­ności, niez­de­cydo­wania, wa­hania. Czynów i de­cyz­ji, choć niekiedy przy­noszą smu­tek i żal, nie żałuje się.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój cytat dla wszystkich, których zostawił partner:)

Maurice Maeterlinck

"Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość"

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cytat, dla osoby, która zaglądnie do tego tematu:

 

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?

Phil Bosmans

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa."

Desiderata <3

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz ryzyka. Potrzebujesz upaść, przekulać się w rowie, poszarpać, pobrudzić i pogubić. Siedzenie na tyłku w jednym miejscu jest bezpieczne, ale ile można patrzeć na świat z jednej perspektywy i dziwić się, że obraz się nie zmienia? Potrzebujesz doświadczenia, a jego nie ma bez ryzyka. Musisz popełniać błędy, sponiewierać się i wyciągać wnioski.

Pod koniec życia nie będziesz wspominać dni spędzonych w swoim szarym kącie, tylko te, w których wyszedłeś poza strefę komfortu. Te, w których wyszedłeś poza siebie i zobaczyłeś, że świat jest pełen innych obrazów, tylko wcześniej bałeś się wychylić głowę, by je dostrzec." Emotikon heart

M. Kostrzyńska

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy potrzebują odrobiny uśmiechu, wysyłam uroczy wierszyk z ulubionej książeczki mojej córci:

 

Uśmiech mam na każdą porę:

jeszcze zanim się ubiorę,

nim umyję ząbki szczotką,

lubię się uśmiechać słodko.

 

Gdy się schylam nad braciszkiem,

on uśmiecha się w kołysce,

więc mamusia, patrząc na nas,

też jest zwykle roześmiana.

 

Dziwna sprawa? Nie, kochani.

Tak to bywa z uśmiechami:

gdy się je rozdaje wkoło,

wtedy wszystkim jest wesoło!

 

U. Kozłowska

Czasem uśmiech kryje się w drobiazgach... :);)

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi.

  • Lubię! 3
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielkie osiągnięcie jest zwykle rezultatem wielkiego poświęcenia i nigdy nie jest rezultatem egoizmu". Napoleon Hill

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwaga może się przejawiać na wiele różnych sposobów. Czasem oznacza poświecenie własnego życia dla czegoś ważniejszego, dla drugiego człowieka. Czasem to rezygnacja ze wszystkiego, co znałeś, ze wszystkich, których kochałeś,w imię czegoś większego. Ale czasem coś zupełnie innego. Czasem oznacza, że mimo bólu zaciskasz zęby i każdego dnia na nowo podejmujesz wysiłek, mozolną pracę na rzecz lepszego jutra.

Veronica Roth – "Wierna"

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cytat, kieruję do wszystkich, którzy zatrzymali się w miejscu, bo boją się iść dalej.

 

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". Osho

  • Lubię! 4
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...