Skocz do zawartości
Marika

Numerologiczne prognozy

Polecane posty

Marika

OBLICZANIE PROGNOZ

Zapraszam na trochę inne, niż do tej pory "wróżby". Moje prognozy będę przygotowywać za pomocą numerologii, a konkretnie tego co otrzymam od Was. Dlatego mogę napisać, że w tym przypadku naprawdę w 100 procentach wpływ na to co wyjdzie w odpowiedzi będziecie mieć tylko i wyłącznie Wy.

Zasady:

1. Proszę dokładnie zastanowić się nad jednym pytaniem (jedno pytanie, na dwa tygodnie), które chcecie zadać. Dobrze byłoby jeśli, to pytanie nie będzie długoterminowe, a do miesiąca czasu. Odpowiedzi proszę nie traktować jako pewnik, jest to pewna możliwość - tylko i wyłącznie. Nie mam wpływu na to co się wydarzy, ani na to co zrobicie z otrzymaną wiedzą. Odpowiedzialność za Wasze czyny leży po Waszej stronie.

Przypominam, że nie będę odpowiadać na pytania, które były już zadane na forum i odpowiedź została udzielona. Nie typuję liczb do gier losowych, nie podaję żadnych dat oraz nie odpowiadam na pytania dotyczące: osób trzecich, zdrowia, płci i ilości dzieci, czasu, miejsca spotkania danej osoby.

2. Po zastanowieniu się nad pytaniem, popatrzcie na zegarek i wpiszcie dokładną godzinę. Jest to ważne, gdyż właśnie na tym opiera się prognozowanie. Nie musicie pisać żadnych dat.

Przykład: Jakie intencje ma D. godzina 20:05

3. Odpowiadam w swoim wolnym czasie, proszę mnie nie pospieszać, nie przypominać się, a cierpliwie poczekać. Przy zadawaniu pytań, proszę wziąć to pod uwagę i jeśli widzicie, że od kilku dni mnie nie ma, to nie zadajcie pytania dotyczącego kolejnego dnia, bo po prostu możecie nie otrzymać odpowiedzi.

4. Do tego tematu zapraszam użytkowników, którzy mają minimum 25 napisanych postów (nie wliczając w tą ilość postów, z działu Ezocaffe (na razie, postanowiłam zrezygnować z odrzucania postów napisanych w dziale "Kącik Wróżb"- aktualizacja dnia 24.04.2016).

5. Jako, że pierwszy raz na forum zajmuję się tego typu prognozowaniem, proszę o weryfikację. Nie ważne, czy ona będzie pozytywna, czy nie. Bez weryfikacji, nie będzie prognozy na kolejne pytanie.

To wszystko. Mam nadzieję, że zawarte tutaj zasady będą przestrzegane. Jeśli jednak tak nie będzie, to dla mnie jest to prosty komunikat - nie czytacie, moich zasad, więc i ja nie będę brać pod uwagę Waszych próśb. Zapraszam :)

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

free.hugs

Mariko czy zdradzisz po krótce jak Ty to będziesz liczyć??? Bardzo mnie to ciekawi!

Moje pytanko jest taki: Czy w ciągu miesiąca czeka mnie jakaś randka z jakimś panem :) 20:29 na moim zegarze :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

soleila007

Czy tej wiosny pojawi się koło mnie jakiś mężczyzna godzina 22:05 :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Sylwianka

Czy tej wiosny poznam mężczyznę z którym stworzenia związek? Godzina 22.15

gosia70

Czy On odezwie się jeszcze? godz.22,19

Mary 22

Godz 10:26 Czy do końca kwietnia poznam jakiegoś chłopaka?

Anja

czy w przeciagu dwóch najblizszych tygodni dojdzie do mojego spotkania z B? godzina 11.06

MalaGosia93

Mariko moje pytanie: Czy do miesiąca czasu zmienię miejsce zamieszkania? godzina 11:18

Człowiek chce kochać i być kochanym...

ryba

Czy kwiecień uznam jako udany miesiąc?19:11

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

Morona

Czy przyjadę jeszcze do domu w którym aktualnie przebywam? Ewa godzina 20:30

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Aga321

Czy do maja będzie trwała zgoda między mną a moim mężem? Agnieszka 20:43 :)

Luna1986

czy w kwietniu czeka mnie jakaś miła niespodzianka ze strony jakiegoś faceta? 21;18

MalinowyDeszcz

Czy znajomosc z M. rozwinie sie w blizsza relacje? 22:12

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

joanna71

Witam :)

Czy w kwietniu 2016 dostanę pracę za granicą? godz. 22.26

Pozdrawiam

Joanna

jolka

Witam,

czy w kwietniu 2016 On mnie czymś mile zaskoczy? godz. 23:30.

Pozdrawiam

Jolka

edith

Witam

Czy do 2 miesiecy czasu wyjade do pracy za granice?17:02

Marika
Mariko czy zdradzisz po krótce jak Ty to będziesz liczyć??? Bardzo mnie to ciekawi!

Moje pytanko jest taki: Czy w ciągu miesiąca czeka mnie jakaś randka z jakimś panem :) 20:29 na moim zegarze :)

Oczywiście, nie jest to żadną tajemnicą :) Posługuję się metodą, którą w swojej książce "Liczby Losu", opisała N. Czarmińska. Zgodnie z tą metodą, prognoza powstaje na bazie dokładnej godziny oraz daty, w dniu, w którym zadane zostało pytanie. Następnie cyfry dodaje się do siebie, aż otrzyma się tylko jedną ;)

Czy w ciągu miesiąca czeka mnie jakaś randka z jakimś panem :) 20:29 data: 28 mar 2016

Liczba zdarzenia 4 - Coś na pewno zacznie się dziać w Twojej sferze uczuciowej, możliwe większe zmiany. Te zmiany mogą być wywołane nowymi znajomościami, ale... wydaje mi się, że miesiąc czasu, to zbyt krótki okres, aby coś szczególnego się wydarzyło. Owszem zmiany mogą się rozpocząć, ale będą rozciągnięte w czasie (na kilka miesięcy?) - co może nawet oznaczać, że będzie więcej spotkań, randek. Wydaje mi się, że jesteś już bardzo blisko, tego, żeby stworzyć z jakimś panem trwały związek, więc nie powinnaś się poddawać, a cały czas wierzyć i uzbroić się w cierpliwość. Ostateczny rezultat, to cyfra osiem, jest to informacja odnośnie ciągłych poszukiwań, ale i odnosi się do konieczności transformacji oraz do trudności jakie możesz napotkać.

białadama

Droga Mariko,

pytanie mam : czy zostanie mi przedlużona umowa próbna w maju (do końca kwietnia mam probną) wraz z obiecana małą podwyżką, którą obiecali dać? godzina 19:31

Dziękuję bardzo

:*

Oska

Ze tez tylko jedno :(

No to moze tym razem praca : czy isc z podniesiona glowa po podwyzke, po zakonczeniu urlopu? Czy jednak poczekac?

Godz 20:59

<kwiatek>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Zuzanna30

To ja mam pytanie czy poznam Łukasza? godzina 19.22 :)

Pozdrawiam

free.hugs

Oczywiście, nie jest to żadną tajemnicą :) Posługuję się metodą, którą w swojej książce "Liczby Losu", opisała N. Czarmińska. Zgodnie z tą metodą, prognoza powstaje na bazie dokładnej godziny oraz daty, w dniu, w którym zadane zostało pytanie. Następnie cyfry dodaje się do siebie, aż otrzyma się tylko jedną ;)

Czy w ciągu miesiąca czeka mnie jakaś randka z jakimś panem :) 20:29 data: 28 mar 2016

Liczba zdarzenia 4 - Coś na pewno zacznie się dziać w Twojej sferze uczuciowej, możliwe większe zmiany. Te zmiany mogą być wywołane nowymi znajomościami, ale... wydaje mi się, że miesiąc czasu, to zbyt krótki okres, aby coś szczególnego się wydarzyło. Owszem zmiany mogą się rozpocząć, ale będą rozciągnięte w czasie (na kilka miesięcy?) - co może nawet oznaczać, że będzie więcej spotkań, randek. Wydaje mi się, że jesteś już bardzo blisko, tego, żeby stworzyć z jakimś panem trwały związek, więc nie powinnaś się poddawać, a cały czas wierzyć i uzbroić się w cierpliwość. Ostateczny rezultat, to cyfra osiem, jest to informacja odnośnie ciągłych poszukiwań, ale i odnosi się do konieczności transformacji oraz do trudności jakie możesz napotkać.

Dziękuję Mariko! Kurczę tak to wszystko stoi w miejscu tyle czasu i co gorsza brak perspektyw żeby się coś ruszyło. Mam wrażenie, że muszę przerobić jakąś lekcję, żeby znowu było ok w sprawach sercowych tylko nie do końca wiem co i jak robić, muszę coś w sobie zmienić jak odkryję co to będzie dobrze :)

Poczytałam o tej metodzie prognozowania z liczb, jest bardzo ciekawa, będę testować czasami :)

Pozdrawiam Cię cieplutko :*

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

nacik123

Witam! Chciałabym zadać pytanie jakie intencje ma wobec mnie Andrzej. godz. 22;36 dnia 31.03.

Natalia

Pozdrawiam serdecznie!

Essa
Cytat
4. Do tego tematu zapraszam użytkowników, którzy mają minimum 25 napisanych postów (nie wliczając w tą ilość postów, z działu Ezocaffe).

Mariko, dobrze by było dodać: + nie wliczając w to postów z Kącika Wróżb? ;)

Powodzenia w prognozowaniu <kwiatek>

Marika
Essa napisał:
Cytat
4. Do tego tematu zapraszam użytkowników, którzy mają minimum 25 napisanych postów (nie wliczając w tą ilość postów, z działu Ezocaffe).

Mariko, dobrze by było dodać: + nie wliczając w to postów z Kącika Wróżb? ;)

Powodzenia w prognozowaniu <kwiatek>

Dziękuję, słuszne spostrzeżenie! :) Dodam i zobaczę jak to będzie funkcjonować ;)

Nie wiem jak to będzie z tym prognozowaniem, oczywiście podejdę do tematu rzetelnie, ale inne sprawy i wydarzenia zaprzątają moje myśli i trudno się skupić.

Jednak bardzo dziękuję <przytul>

Marika
Czy tej wiosny pojawi się koło mnie jakiś mężczyzna godzina 22:05 :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Soleila Twoje pytanie nie jest konkretne, można je rozumieć po prostu, jako chęć, abyś miała koło siebie, w okresie 3 miesięcy jakiegoś mężczyznę. A to koło siebie, też może być rozumiane różnie, np jako po prostu jego obecność np podczas jazdy pociągiem, metrem lub podczas stania w kolejce, w sklepie, banku itp. Rozumiesz co chcę przekazać? :) Owszem ja rozumiem o co Ci chodziło i tak też przygotuję odpowiedź, ale na przyszłość proszę o większą dokładność w formowaniu pytań.

Czy tej wiosny pojawi się koło mnie jakiś mężczyzna godzina 22:05 data: 28 mar 2016

Liczba zdarzenia 9 - czeka Cię nagroda, prawdopodobnie Twoje oczekiwanie na sprawę, o którą pytasz, w końcu przyniesie upragnione efekty i coś zacznie się zmieniać. W Twoim życiu pomału rozpoczną się przeobrażenia. Jednak nie możesz czekać bezczynnie, powinnaś ten czas wykorzystać na np., analizę swoich poprzednich związków i dostrzec błędy, które popełniałaś. A jeśli już je dostrzeżesz, to popracuj nad sobą w tych aspektach, tak, aby wchodząc w nową relację, drugi raz nie kierować się takimi samymi schematami. Następnie pojawia się czwórka jako tło i rezultat ostateczny. Może być ciężko, czwórka to liczba pracy, wysiłku, który trzeba włożyć w coś, aby później cieszyć się i zbierać plony. Te czwórki mogą np odnosić się do analizy tych błędów, o których już pisałam i jeśli tak, to naprawdę taka analiza jest Tobie bardzo potrzebna, abyś mogła uzdrowić relacje z mężczyznami. Ale i później, kiedy już ten mężczyzna się pojawi, ta sytuacja będzie wymagać od Ciebie wiele pracy. Na pewno nie może być mowy o bierności, czy dominacji. Czwórka informuje, że to co włożysz w tę relację, jak o nią zadbasz, jak do niej podejdziesz, to samo otrzymasz, na zasadzie: branie - dawanie.

• Utwórz nowe...