Skocz do zawartości

Sen o latających ptakach


Joa12

Polecane posty

Witam, chciałbym zapytać co może oznaczać sen o przelatujacych ptakach nad moją głową. Siedziałam na ławce z koleżanką i nagle na niebie dostrzeglam dużo ptaków jak lecą rodzina,, w śnie pomyślałam o lecą na wesele,, no i musiałam zakryć się książka bo ptaki gdy leciały zaczęły robić kupy ;-) Jestem ciekawa interpretacji bo taki sen miałam pierwszy raz. Bardzo proszę o odp. Pozdrawiam <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki, to wolność, swoboda. Mają dużo przestrzeni do dyspozycji, mogą się szybko i łatwo przemieszczać, bez żadnych ograniczeń. To może być odniesienie po prostu do Twoich planów, które chciałabyś zrealizować i do pragnień, które chciałabyś zaspokoić. Jednak Ty w śnie jesteś tylko obserwatorem, nie robisz nic, tylko siedzisz i patrzysz. Pojawia się odniesienie do rodziny, wesela, a może właśnie to są Twoje główne cele w życiu, do tego świadomie dążysz, ale napotykasz przeszkody? Ptasie odchody mogą symbolizować Twoją bierność, albo brak efektów w działaniu. Zabierasz się za coś nie tak, jak powinnaś, spójrz inaczej na sytuację i być może zauważysz inne możliwości. Oprócz tego, książka, to wiedza. Zakryłaś się książka, to tak jakbyś sięgnęła po wiedzę, która jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. A pisząc inaczej, być może "ta wiedza", uchroni Cię przed jakimiś błędami lub po prostu dzięki niej będziesz w stanie podejść inaczej do swojego życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...