Skocz do zawartości

Liv222n

Polecane posty

• Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ankra

9

• białadama

7

• jolka

6

• zorianna

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeżeli otrzymałaś/eś wróżbę od Liv222n, to tutaj możesz za nią podziękować - wkleić jakiś obrazek, napisać coś miłego lub po prostu zamieścić zwykłe "dziękuję". Dziękując - odcinasz się energetycznie

13AnnaAnna

bardzo dziękuję za wróżbę. To co napisałaś skłoniło mnie do podjęcia ryzyka. No chyba że facet jest zajęty to odstąpię.

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

• 3 weeks later...

Dziękuję za wróżbę, za to że wkładasz swój czas i energię by pomagać innym (w tym mnie). Bardzo to doceniam.

Wróżba Twoja podziałała na mnie bardzo motywująco, uświadomiła mi, że mój stosunek co do tego wydarzenia, na którym mi bardzo zależy, może faktycznie zaburzyć jego realizację, przez co biorę się teraz do pracy nad nim. Taki "kubełek zimnej wody" dobrze mi zrobił :) Jeszcze raz dziękuję.

Grass_Ground_with_Flowers_and_Butterflies_PNG_Clipart.png

• 4 weeks later...
Tarocistka_Kinga

Dziękuję :)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Pani Ewo dziekuje bardzo za udzielenie odpowiedzi na moje pytania oraz za czas jaki Pani poswiecila mojej sprawie. Dziekuje <kwiatek>

• 4 weeks later...

Kochana dziękuję za wszystkie wróżby i poświęcony czas ;* Jeśli chodzi o wrozbe dotyczącą spotkania kogoś na wyjezdzie w miesiącu znaku barana - nie spełniła się, z tego względu, że zmieniłam swoje plany i skupiam się na ważniejszych rzeczach. Ale nie żałuję :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję ! :*

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...