Skocz do zawartości
Ismena

Liv222n

Polecane posty

renata

Dzien dobry,dziekuje serdecznie za wrozbe andrzejkowa,niestety zdaje sobie sprawe z moich blokad i staram sie zmienic.Nie jest to latwe po wielu nie udanych probach,ale trzeba byc dobrej mysli!Serdecznie pozdrawiam i zycze milego dnia !!!

annairda

Dziękuję za wróżbę. hmm ryzyko przede mną? ale los mi sprzyja więc to mnie pociesza ;) miejmy nadzieje, żę jakoś sie wszystko ulozy i dokonam odpowiedniego wyboru:)

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Blue

Dziękuję za wróżbę andrzejkową i przepraszam że nie skonkretyzowałam pytania na uczucia , ale byłam nie obecna.

Pozdrawiam.

Mary 22

Dziękuję raz jeszcze:-) Pozdrawiam:-)

aangelam

Przepraszam, że tak późno. Dziekuję za wróżbę andrzejkową :)

Morona

Bardzo dziękuję za wróżbę andrzejkową <kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><hejka>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

mirabelka

Dziekuje :)

jasminka

ślicznie :) dziękuję

jagna

Serdecznie dziękuję <kwiatek><kwiatek><kwiatek>

pavlixenia

Dziekuje za wrozbe

kasiaczarna
<kwiatek> bardzo dziękuje za poświęcony czas

Oska

Za wróżbę tarotową na pracę :

10406.png

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Ankra

Dziękuję za wróżbę :)

białadama

Dziękuję Liv za poświęcony czas :*

penelope

Dziekuje liv za wrozbe :)

If you have an ugly heart you're ugly

Blue

Piękne dzięki za wróżbę.Serdeczne dzięki.

free.hugs
Dzień dobry proszę o wróżbę na relację z Panem X (dane wysyłam na priv). Jak potoczą się nasze relacje, czy będziemy razem w stałym związku.

Na razie jest miło uważam ze bardzo was do siebie ciągnie jest ta iskra chęć bycia ze sobą ( słońce) jednak przeszkodą może być jakaś odległość ( 5 mieczy, 9 monet) i odpowiedź w sumie jaką dały karty jest tak i nie. Ja nie nazwałabym tego stałym związkiem, aczkolwiek trudno wam będzie się od siebie uwolnić odejść i ta relacja może trwać latami ( 2 mieczy, diabeł) czyli faktycznie możecie się spotykać bardzo często, dość regularnie, związek z bardzo dużym erotyzmem i na tym właściwie będzie polegał ( as buław, siła, 2 mieczy, diabeł) bo mężczyzna prócz spotkań z Tobą może mieć jeszcze kontakt z inną kobietą( królowa buław, as buław, 3 monet) tamta może być jego oficjalną dziewczyną natomiast z Tobą będzie się spotykał niezobowiązująco ( 9 monet, 2 mieczy, diabeł)

Ewa( liv222)

Weryfikuję po roku :) Pan wyjechał do innego miasta i dzieli nas znaczna odległość. Wciąż mamy kontakt, czasami bardzo intensywny a czasami żaden, relacja niezobowiązująca od czasu do czasu gdy jest w mieście spotykamy się, bardzo trudno mi z tego zrezygnować;) Z tą inną kobietą również się sprawdziło, on miał tam jakąś dziewczynę przez krótki czas. Sprawdzalność 10/10!!!! Głęboko wierzę, że Twoja andrzejkowa wróżba również mi się sprawdzi w 100% pozdrawiam serdecznie :*

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Naily

Bardzo dziękuję za wróżbę droga Liv! :):*

zorianna

Dziekuje za wrozbe i za czas jaki poswiecilas mi na nia. <kwiatek><kwiatek><kwiatek>

Mariu22

serdeczne podziękowania za wrózbę <kwiatek>

maleficent

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę <buziak> Ewuniu, myślę nad tym pytaniem, które mi zadałaś... Myślę, że dzięki temu powinnam otworzyć wreszcie oczy na samą siebie :)

rozowe_roze.gif

free.hugs

Jeszcze raz serdeczne podziękowania :* :* :*

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

białadama

Dziękuję Liv za poświęcony mi czas <buziak> i oby wróżba się też spełniła :)

Morona

Bardzo bardzo dziękuję za wróżbę :)<kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek> Pozdrawiam :*<pocieszacz>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Kallissta

Dziękuję za poświęcony czas. Wspaniałości życzę :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...