Skocz do zawartości
Barbara

Wróżby z Tarota i Kart Anielskich

Polecane posty

Barbara

Witam zapraszam 2 osoby tyg na odpowiedź z jednej karty anielskiej Anielska Odpowiedz. Ten przekaz daje kierunek osobie pytającej, tu nie musi być podana data urodzenia, ale prawdziwe imię. Na PW nie odpowiadam. Zanim napiszesz, to proszę dobrze się zastanowić nad pytaniem - odpowiadam na 1 konkretne pytanie.

W związku, że czekam do jesieni na zabieg oczu będę tylko tu dawała odpowiedz poz i zapraszam.

Moi drodzy ja mam te karty od niedawna, one nie mówią o przesłaniu, tylko dają konkretną odpowiedz na konkretne pytanie. Tytuł kart, to "Anielska odpowiedz". Ja muszę wasze pytanie przekazać Kartom Anielskim, dlatego Pytanie musi być precyzyjne do danej sytuacji.

4b70b2cf319c7b28gen.jpg
  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Barbara

Dziękuję Osobie która za tą nową dla mnie stronę zapraszam TU i dziękuję poz

free.hugs

Witaj Basiu, mam nadzieję że zdrówko już lepiej! Moje pytanie jest taki: Czy stworzę stały związek uczuciowy w tym roku? Pozdrawiam cieplutko,

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

gosia70

Witam ciepło:)

Bardzo prosze o odpowiedz,czy drgnie coś jeszcze znajomości z pewnym Panem?Kontakt urwał sie 2 miesiące temu.

Pozdrawiam :)

nacik123

Witam! Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, czy Andrzej to mój przyszły mąż? Pozdrawiam,

Barbara
Witaj Basiu, mam nadzieję że zdrówko już lepiej! Moje pytanie jest taki: Czy stworzę stały związek uczuciowy w tym roku? Pozdrawiam cieplutko.
Witaj Nie przerobiłaś lekcji przebaczenia Komuś nie przebaczyłaś jakąś krzywdę komuś co cię skrzywdził lub sobie i tu może być blokada na zwiazek Przebaczenie może zdaiałać cuda kiedy uwalnaISZ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI Z TWOICH BARKÓW zdejniwaNY JEsT OGROMNY CIężar Popros Anioły o pomoc w uwolnienie się od bólu lub smutku spowodowanego przez innych tylko dzięki temu możesz być prawdziwie Wolna 2. Karta dociągnieta do twojego pytania Badz

Pozytywnie nastawiona Może się wydawac , ze do czasu zrealizowania swoich planów jest jeszce długa droga ale wkróce zauważysz znacząc y posręp Nie trac nadzei gdy droga od marzen do ich spełnienia jest tak krótka MUsisz spełnic 1/ warunek karty na ten rok nie mówią o zwiazku Ale cóz Czasmi cuda ie zdarzają poz ;*

• Dziękuję! 1

Barbara
Witam! Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, czy Andrzej to mój przyszły mąż? Pozdrawiam,!
Witaj Natalio PodczaS TASOWANIA wyskoczyła karta pod tytułem do twojego pytania Mało prawdopodobne odpowiedz Próby uzyskania odpowiedzi na postawione pytanie przez ciebie , opartej na analizie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów Moze byc równiez tak ze to oco prosisz nie lezy w twoim najwspanialszym interesie Wynika z odpowiedzi ze Andrzej nie jest dla ciebie poz <bezradny>;*

Barbara

Bardzo prosze o odpowiedz,czy drgnie coś jeszcze znajomości z pewnym Panem?Kontakt urwał sie 2 miesiące temu.

Witam Karty pokazują calkiem inne działanie Podejmuj działanie Odrzuc zwlekanie i nie pewnośc we wnęczu swojego serca wiesz co powinas zrobic Działaj Nie zależnie od tego czy jestes aktualnie skupionaw sprawach uczuc musisz byś aktywnym poszukiwaczem tego na czym ci zależy. Czekają cię Wielkie Szczęśliwe zmiany poz ;*

gosia70

Bardzo dziekuje:) tylko nie bardzo wiem jak to przypasowac...czy do mojego pytania czy do innej sfery??:)

Barbara
Bardzo dziekuje:) tylko nie bardzo wiem jak to przypasowac...czy do mojego pytania czy do innej sfery??:)
Małgosiu odpowiedzi kart to inne działanie czy ina strefa Przekaz mówi abyś się nie zajmowała Tym o co pytałaś poz

białadama

Witaj Basiu,

Małgorzata: Nie wiem czy mogę się jeszcze w ten temat wpisać, ale mam kłopot w pracy.

Chciałabym zapytać, czy zostanę zatrudniona przez przełożonego do innego zajęcia, innej grupy lub sytuacja się polepszy w jakiś inny sposób-mam problem z grupa, współpraca-nie chcą z jakiegoś powodu pomagać ani zaakceptować, jest bardzo nieprzyjemnie i nie mam pojęcia co zrobić.

Bardzo dziękuję

Barbara
Witaj Basiu,

Nie wiem czy mogę się jeszcze w ten temat wpisać, ale mam kłopot w pracy.

Chciałabym zapytać, czy zostanę zatrudniona przez przełożonego do innego zajęcia, innej grupy lub sytuacja się polepszy w jakiś inny sposób-mam problem z grupa, współpraca-nie chcą z jakiegoś powodu pomagać ani zaakceptować, jest bardzo nieprzyjemnie i nie mam pojęcia co zrobić.

Bardzo dziękuję

Małgosiu karta mówi mi ze aby udziel;ic ci odpowiedzi to ja mam za mało informacji na to co się dzieje dociągłaM I MAM ODPOWIEDZ ZE dECYZJA NALEŻY DO CIEBIE ŻE JETEŚ otoczona skrzdłami Anielskimi w takiej sytuacji zapytam kart tarota może coś wyjaśnią robie to wyjatkowo dla ciebie Małgosiu albo mi czegoś nie mówisz i w tarocie ja nie mam kart które by mówiły o agresii w zględem ciebie nie widac o jakiej kolwierk zmianie szef wyszedł mi z karty rycerza mieczy , jest jakaś młoda osoba która może mieszac dalej są karty stonowane spokojne nadal 3/ raz wyciągłam tą samą kartę Zdobądz wiecej Informacji NIe mam dla CIE PRAKTYCZNE ŻADNEJ odpowiedzi Jeśli coś mi nie powiedziałaćs na forum a masz do dodania to napisz na pw . <bezradny> poz

białadama

Dziękuję Basiu.

Opisalam teraz więcej na pw ale nie za duzo.

Ankra

Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę

Mary 22

Witam! Czy w tym roku mam szanse na stały związek partnerski?

Aga321

Dzień dobry! :) chciałabym zapytać co mnie czeka do pół roku w życiu uczuciowym? (Tzn w sensie czy jakieś nagłe zwroty akcji w uczuciach czy dalej po staremu-bez zmian)..

Pozdrawiam!

gosia70

Witam Karty pokazują calkiem inne działanie Podejmuj działanie Odrzuc zwlekanie i nie pewnośc we wnęczu swojego serca wiesz co powinas zrobic Działaj Nie zależnie od tego czy jestes aktualnie skupionaw sprawach uczuc musisz byś aktywnym poszukiwaczem tego na czym ci zależy. Czekają cię Wielkie Szczęśliwe zmiany poz ;*

Dziekuję :) trudno bedzie zapomnieć, odrzucic te myśli, ale postaram sie działać:)

joanna71

Witam,

Joanna Proszę o odpowiedź na pytanie Czy do końca 2016 roku będę pracować za granica? (gdzie obecnie przebywam).

Pozdrawiam

free.hugs
Witaj Basiu, mam nadzieję że zdrówko już lepiej! Moje pytanie jest taki: Czy stworzę stały związek uczuciowy w tym roku? Pozdrawiam cieplutko,
Wita Nie przerobiłaś lekcji przebaczenia Komuś nie przebaczyłaś jakąś krzywdę komuś co cię skrzywdził lub sobie i tu może być blokada na zwiazek Przebaczenie może zdaiałać cuda kiedy uwalnaISZ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI Z TWOICH BARKÓW zdejniwaNY JEsT OGROMNY CIężar Popros Anioły o pomoc w uwolnienie się od bólu lub smutku spowodowanego przez innych tylko dzięki temu możesz być prawdziwie Wolna 2. Karta dociągnieta do twojego pytania Badz

Pozytywnie nastawiona Może się wydawac , ze do czasu zrealizowania swoich planów jest jeszce długa droga ale wkróce zauważysz znacząc y posręp Nie trac nadzei gdy droga od marzen do ich spełnienia jest tak krótka MUsisz spełnic 1/ warunek karty na ten rok nie mówią o zwiazku Ale cóz Czasmi cuda ie zdarzają poz ;*

Dziękuję Basiu, karty skłaniają do refleksji. Buziaki <kwiatek>

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Barbara
Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę ?
Witaj Jak dla mnie to masz dobrą Widomość Karta mówi ze W przeciągu kilku tygodni taki tytuł karty To oco pytasz , wydarzy się w przeciągu kilku tygTwoja cierpliwość zostanie wynagrodzona Mam nadzeje ze ci się uda poz <buziak>

Barbara
Witam,

Joanna Proszę o odpowiedź na pytanie Czy do końca 2016 roku będę pracować za granica? (gdzie obecnie przebywam).

Pozdrawiam

Witaj Joasiu Karta Badz pozytywnie nastawiona Anioły zachęcają cię do Pozytywnego nastawienia a twoje marzenia się spełnią poz <buziak>

Ankra
Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę ?.
Witaj Jak dla mnie to masz dobrą Widomość Karta mówi ze W przeciągu kilku tygodni taki tytuł karty To oco pytasz , wydarzy się w przeciągu kilku tygTwoja cierpliwość zostanie wynagrodzona Mam nadzeje ze ci się uda poz <buziak>

Dziękuję Basiu za dobre wieści ,mam nadzieję że tak będzie bo muszę się tego dowiedzieć za ok dwa tygodnie..wrócę z weryfikacją.Pozdrawiam:)

Barbara
Witam! Czy w tym roku mam szanse na stały związek partnerski?
Witaj Anioły mają dla ciebie,wyjątkową i bardzo konkretną odpowiedz na twoje pytanie . Możesz spodziewac się dostrzezenia znaku,którym bedzie miała dla ciebie konkretne znaczenie Obecnosc Anioła moze byc np białe piórko Pozostan otwarta na znaki . Nie przeocz dziwnych zbiegów okolicznosci One sa wiadomościami dla ciebie <buziak>

Mary 22
Witam! Czy w tym roku mam szanse na stały związek partnerski?a
Witaj Anioły mają dla ciebie,wyjątkową i bardzo konkretną odpowiedz na twoje pytanie . Możesz spodziewac się dostrzezenia znaku,którym bedzie miała dla ciebie konkretne znaczenie Obecnosc Anioła moze byc np białe piórko Pozostan otwarta na znaki . Nie przeocz dziwnych zbiegów okolicznosci One sa wiadomościami dla ciebie <buziak>

Bardzo dziękuję <kwiatek> pozdrawiam :)

Barbara
Dzień dobry! :) chciałabym zapytać co mnie czeka do pół roku w życiu uczuciowym? (Tzn w sensie czy jakieś nagłe zwroty akcji w uczuciach czy dalej po staremu-bez zmian)..

Pozdrawiam!

Brak <bezradny>

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...