Skocz do zawartości
Barbara

Wróżby z Tarota i Kart Anielskich

Polecane posty

Aga321
Dzień dobry! :) chciałabym zapytać co mnie czeka do pół roku w życiu uczuciowym? (Tzn w sensie czy jakieś nagłe zwroty akcji w uczuciach czy dalej po staremu-bez zmian)..

Pozdrawiam!

Brak <bezradny>

;)

Barbara
Dzień dobry! :) chciałabym zapytać co mnie czeka do pół roku w życiu uczuciowym? (Tzn w sensie czy jakieś nagłe zwroty akcji w uczuciach czy dalej po staremu-bez zmian)..

Pozdrawiam!

Brak <bezradny>

;)

Witaj Karty Aniołowie przekazali taką , wiadomośc 1/ Anioły zachęcają cię do pozytywnego nastawienia co do sytuacji o którą paytasz. 2 . przekaz Jesli będziesz podejmowac jaką kolwiek decyzjie to dokładnie przemyśl 3/ Wszelkie zmiany będą następować poz <buziak> zmieniac w ciągu Roku

joanna71
Witam,

Joanna Proszę o odpowiedź na pytanie Czy do końca 2016 roku będę pracować za granica? (gdzie obecnie przebywam).

Pozdrawiam

Witaj Joasiu Karta Badz pozytywnie nastawiona Anioły zachęcają cię do Pozytywnego nastawienia a twoje marzenia się spełnią poz <buziak>

Witam i dziękuję. Właśnie z tym pozytywnym myśleniem mam problem. Ale mimo wszystko będę marzyć i czekać na spełnienie.

Pozdrawiam

Joanna

Barbara

Joasiu jeśli ci coś mogę poradzić ot tak od siebie Ale tak myśle ze masz blokady w sobie i trudno ci uwierzyc w swoją siłę może z przeszłości coś cię blokuje Ja też mam blokady też demony przeszłości też czasmi jest trudno uwierzyć w coś czego nie widzę i nie słyszę . ale z latami człowiek dochodzi do madrości zyciowej i szuka wyjśca z patu przedewszystkim trzeba uwierzyc w swoją siłę i powtarzac jak katarynka uwalniam się od demonów przeszłości jestem wolna nic mnie nie blokuje mogę fruwac w przestrzeni kosmiocznej Naprawdę działa wszystkie nasze czakry stopniowo się uwalniają Naprawdę jest wspaniale czasmi same łzy gdzie były blokowane teraZ lecą po policzkach same nie wymuszone Spróbuj polecam A będziesz Wolna

Aga321

Pozdrawiam!

Brak <bezradny>

;)

Witaj Karty Aniołowie przekazali taką , wiadomośc 1/ Anioły zachęcają cię do pozytywnego nastawienia co do sytuacji o którą paytasz. 2 . przekaz Jesli będziesz podejmowac jaką kolwiek decyzjie to dokładnie przemyśl 3/ Wszelkie zmiany będą następować poz <buziak> zmieniac w ciągu Roku

Dziękuję za odpowiedź :) bardzo ciekawe przesłania, adekwatne do obecnej sytuacji..

Pozdrawiam :)

koniczynka

Witaj

Czy między mną a moim parterem nadejdą pozytywne zmiany uczuciowe, mój mąż się ode mnie oddala ja jestem wybuchowa nerwowa to też może być przez ciąże.

Pozdrawiam koniczynka :)

Barbara
Witaj

Czy między mną a moim parterem nadejdą pozytywne zmiany uczuciowe, mój mąż się ode mnie oddala ja jestem wybuchowa nerwowa to też może być przez ciąże.

Pozdrawiam koniczynka :)

Witaj Oj jesteś wybuchowa i to jak nie łatwy charakterek . masz w pod świadomości karmę Władzy 19==10 i to 2/ Weszliście w niełatwy związek Twój maż ma reż karę władzy z roku urodzenia a z pod świadomości transformacjie . i ty obecnie jesteś w roku transformacji Wasz związek ty 4/ z drogi życia a mąż 5 == się 9 będziecie mieli trudne okresy Czy wam się uda przetrwac to zalezy tylko od was Od waszych szczerych rozmów A może jest taka lekcja między wami do przerobienie że gdziś kiedyś nie przerobiliście Jak napisałaś ze jesteś w ciązy wiec na ciebie i twoje narodzone dziecko nie mogę połozyc kart nawet Anielski . Zapytłam Anioła na Pawła odpowiedz tylko klarowna komunikacja może wyjaśnic obecą sytuacjie Co do ciebie i twoje wybuchowości ,radzę aby dziecko też nie miało charakter wybuchowy w przyszłości . to zciągnji nap. na komórkę np Spiew Definuw z ytuba krótki utwór nap 7/ min i słuchaj gdy zaczyna cię ponosić świetnie uspokaja jak rówież możesz przykładac słuchawkę do brzucha aby dzidzius się uspakajał tylko nie zagłośno Zyczę ci wiele wytrwałości i spokoju poz <buziak>;*

koniczynka

Kochana Basiu mamy juz 2 dzieci już urodziłam nie jestem w ciąży coś może źle napisałam. W każdym razie dobrze napisałaś że to taka lekcjia dla nas do przerobienia. Mam nadzieję że to minie, uspokoi sie.

Pozdrawiam Cię cieplutko Koniczynka :)

Barbara
Kochana Basiu mamy juz 2 dzieci już urodziłam nie jestem w ciąży coś może źle napisałam. W każdym razie dobrze napisałaś że to taka lekcjia dla nas do przerobienia. Mam nadzieję że to minie, uspokoi sie.

Pozdrawiam Cię cieplutko Koniczynka :)

Witaj ponownie Nawet jeśli się przejęzyczyłaś o ciązy bo tak napisałąś a ja wziełam za prawdę to i tak nie zaszkodzi posłuchac spiewu delfinów poz

Lady-Blue

mam pytanie Czy w najbliiższym czasie stworze stały związek i z kim ?

pozdrawiam ;* zdrowia życzę <kwiatek>

Barbara

musisz poczekac bo mam zaplenie nerwu w łopace ból nie smowity poz

Barbara

Witaj dziś już po 4/ dobach lepiej te karty nie mówią z kim gdzie Te karty mówią abyś rozwjazała wewnęczny lub zewnęczny konflikt który tkwi w tobie

. Jeśli go nie rozwiążesz to będą blokady dalej trwac. <buziak> Poz

daria

Czy warto na tego mezczyzne czekać ?

Barbara
Czy warto na tego mezczyzne czekać ? Ania
<buziak>

daria
:) :)

iris1607

Czy poradze sobie w pracy?

Pozdrawiam

:)

Barbara
:):)
Witaj Aniu Wyciągnełam dla ciebie kartę kompromis odpowiedz aby znakeź szczesliwe wyjscie z trj sytuacji,koniecznie będzie osiągniecie kompromisu.Daj sobie czas na wyklarowanie tego,co będzie dla ciebie naprawdę ważne. jednoczesnie zastanów się na sprawi ,w którym byłaś gotowa zmienic swoje nastawienie .działaj w kierunku porozumienia ,Badz otwara na współprace ,dzieki której otrzymasz to na czym ci najbardzej zależy bądz sobą poz ;*

Barbara
Czy poradze sobie w pracy?

Pozdrawiam

:)

Witaj Karta mówi idealny moment na to abyś parała do przodu twoje drzwi energetyczne są otwarte, Następna karta Mów Tak Dasz sobie radę. <buziak>

traszka

Witam, prosze o przesłanie od Aniołów na pytanie: Co powinnam zrobić teraz ze swoim życiem, w którą stronę pójść? Mam teraz chwile załamania, może Aniołki coś podpowiedzą :)

Pozdrawiam,

Ankra
Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę ?
Witaj Jak dla mnie to masz dobrą Widomość Karta mówi ze W przeciągu kilku tygodni taki tytuł karty To oco pytasz , wydarzy się w przeciągu kilku tygTwoja cierpliwość zostanie wynagrodzona Mam nadzeje ze ci się uda poz <buziak>

Dziękuję Basiu za dobre wieści ,mam nadzieję że tak będzie bo muszę się tego dowiedzieć za ok dwa tygodnie..wrócę z weryfikacją.Pozdrawiam:)

Weryfikuję Barbaro,dzisiaj otrzymałam wiadomość że mam przyjechać do pracy .

Mam w związku z tym pytanie jeśli mogę ..Czy wszystko będzie dobrze w pracy pytam raczej o sferę towarzyską ostatnio było troszkę zazdrości a bardzo bym tego nie chciała ...Czuję się niezręcznie bo ja nie chcę żeby ktoś był o mnie zazdrosny a tam tak czasem bywa .Nie wiem czy dobrze sformułowałam pytanie ale chciałam troszkę wyjaśnić sytuację .

Barbara
Witam, prosze o przesłanie od Aniołów na pytanie: Co powinnam zrobić teraz ze swoim życiem, w którą stronę pójść? Mam teraz chwile załamania, może Aniołki coś podpowiedzą :)

Pozdrawiam,

Witaj Ta sytuacja wymaga bardzo dokładnej komunikacji czyli rozmowy,nie zakłdaj , ze inne zaangazowanie w nia strony zrozunieja czego pragniesz lub tez czego od nich oczekujesz .Wskazana jet rozmowa twarzą w twarz a nie jest ona mozliwa, upewni sie ze nic nie zakłóci twojego przekazu w jakikolwiek sposób Karta ta moze wskazywac ,ze moga istnieć nieporozumienia powodujące wyzwania dla stron zaagażowanych w tę sytuację Poprzez wyjaśnienie wszelkich niedopowodzen możesz oczyścic atmosfere wskutek czego wszyscy zaczną działać dla wspólnego dobra. Agnieszko jeśli zastosujesz się do przekazu to w niedalekiej przyszłości wszystko wróci na prostą drogę życzę powodzenia ;*

Lady-Blue

Witaj dziś już po 4/ dobach lepiej te karty nie mówią z kim gdzie Te karty mówią abyś rozwjazała wewnęczny lub zewnęczny konflikt który tkwi w tobie

. Jeśli go nie rozwiążesz to będą blokady dalej trwac. <buziak> Poz

Dziękuję za podpowiedź, pracuję nad rozwiązaniem konfliktu i we mnie i na zewnątrz.

Ale cenna wskazówka, pozdrawiam i dużo zdrowia życzę <kwiatek>;*

traszka

Pozdrawiam,

Witaj Ta sytuacja wymaga bardzo dokładnej komunikacji czyli rozmowy,nie zakłdaj , ze inne zaangazowanie w nia strony zrozunieja czego pragniesz lub tez czego od nich oczekujesz .Wskazana jet rozmowa twarzą w twarz a nie jest ona mozliwa, upewni sie ze nic nie zakłóci twojego przekazu w jakikolwiek sposób Karta ta moze wskazywac ,ze moga istnieć nieporozumienia powodujące wyzwania dla stron zaagażowanych w tę sytuację Poprzez wyjaśnienie wszelkich niedopowodzen możesz oczyścic atmosfere wskutek czego wszyscy zaczną działać dla wspólnego dobra. jeśli zastosujesz się do przekazu to w niedalekiej przyszłości wszystko wróci na prostą drogę życzę powodzenia ;*

Bardzo dziękuję Barbaro <kwiatek> Czyli mam działać jasno i klarownie, a wtedy wszystko będzie mi lepiej szło :) Mogę już troszkę zweryfikować, że faktycznie jest tak, że nie potrafię sprecyzować o co mi chodzi albo przemilczam wiele rzeczy... Postaram się być bardziej precyzyjna i dziękuję za przesłanie <buziak>

Pozdrawiam, miłego dnia ;*

Motylek77

Witam :)

poproszę o odpowiedź na pytanie czy wrócimy z Andrzejem do siebie? Pozdrawiam

jolka

Witam,

proszę o odpowiedź na pytanie czy drgnie coś ponownie w znajomości.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...