Skocz do zawartości
Barbara

Wróżby z Tarota i Kart Anielskich

Polecane posty

krysiula

Prosze o odpowiedz czy moj partner to juz jest ten na stale i na zawsze Pozdrawiam

beatka

Witam Pania! Niestety ostatnio poronilam 3 raz.Bede miec teraz badania genetyczne.Czy bede miec dziecko ? Czy jeszcze jest sznasa?

Barbara
Witam :)

poproszę o odpowiedź na pytanie czy wrócimy z Andrzejem do siebie? Pozdrawiam

Witaj Karta1/ mówi abyś nad tą sprawa o którą pytasz troszkę pomedytowała lub odpowiedz przyjdzie w Snach 2/ karta mówi ze w przeciągu roku będzie miało zdarzenie, że powrócicie do siebie Ale Aniołowie sobie zastrzegają że są na 2/ planie że inni ludzie mają wolną wolę tylko twój optymizm może doprowadzić do spotkania Poz i zyczę spełnienia ;*

Barbara
Prosze o odpowiedz czy moj partner to juz jest ten na stale i na zawsze Pozdrawiam
według odpowiedzi karty Tak wejdziecie na nowy poziom wszelkie utarczki pójdą w zapomnienie . <buziak>

Barbara
Witam Pania! Niestety ostatnio poronilam 3 raz.Bede miec teraz badania genetyczne.Czy bede miec dziecko ? Czy jeszcze jest sznasa?
Witaj trudny Temat wyciągnełam kartę runę która pokazuę ze u ciebie może tkwić dośc głeboko w rodzie ze nie możesz donośc ciąży 2/ mozliwośc że twoje ciało nie akceptuje,bo uważa ze to obce ciało . i 3 możliwośc że ciągniesz coś za sobą z innych inkarnacji I Odpowiedz Anielska Mało Prawdopodobne .Skup sie na alteratywnych możliwościach Otwóż swoje oczy na odmienne okazjie Badz otwarta na doświadczenie Wyjątkowych i w większym stopniu podnosząsych na duchu rozwiązań niz toco,dla siebie poczatkowo zap0lanowałs. Beatko przykro mi że nie mam dobrych wieści dla ciebie Ale cuda się zdarzają trzymam kciuki ;*

Barbara
Witam,

proszę o odpowiedź na pytanie czy drgnie coś ponownie w znajomości.

Witaj Piękna Karta która mam tytuł Polepszenie Karta mówi o uzdrowieniu sytuacji o którą pytasz Czeka cię naprawdę wspaniała przyszłośc przekaz mówi wyśli niebiosom wdzięcznośc podziękowania i zacznji planować nową przyszłość <przytul>

Motylek77

poproszę o odpowiedź na pytanie czy wrócimydo siebie? Pozdrawiam

Witaj Karta1/ mówi abyś nad tą sprawa o którą pytasz troszkę pomedytowała lub odpowiedz przyjdzie w Snach 2/ karta mówi ze w przeciągu roku będzie miało zdarzenie, że powrócicie do siebie Ale Aniołowie sobie zastrzegają że są na 2/ planie że inni ludzie mają wolną wolę tylko twój optymizm może doprowadzić do spotkania Poz i zyczę spełnienia ;*

Dziękuję ślicznie Basiu za odpowiedź <buziak> Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie zdania "Ale Aniołowie sobie zastrzegają że są na 2/ planie że inni ludzie mają wolną wolę ..." pozdrawiam cieplutko ;*

Basia

Droga Basiu dziękuję Ci za ostatnią wróżbę z zeszłego roku miałaś rację. Czy mogłabym prosić Cię o wróżbę odnośnie mojego dotychczasowego partnera czy zostanie moim partnerem na resztę życia. Nie lubię zmian takich kiedy tak jak w tamtym roku cierpiałam z powodu innej osoby. Nie chciałabym przechodzić przez to samo a do końca nie wiem czy ta osoba z która jestem pol roku jest warta poświecenia na samym początku mnie okłamał i teraz trudno mi spokojnie żyć i cieszyc sie zyciem

jolka

Witaj Basiu,

ślicznie dziękuję za tak optymistyczną wróżbę. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się tego. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Barbara

poproszę o odpowiedź na pytanie czy wrócimy do siebie? Pozdrawiam

Dziękuję ślicznie Basiu za odpowiedź <buziak> Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie zdania "Ale Aniołowie sobie zastrzegają że są na 2/ planie że inni ludzie mają wolną wolę ..." pozdrawiam cieplutko ;*

Witaj . Co do wyjaśnienia zdania ja napisałam to co autorka napisała w swoich przemyśleniach i przekazie . Co do mnie to powiedziałabym Tak że Aniołowie są zawsze na 2/ linni Bóg dał ludziom wolną wolę intuicjie . Anioły tak myślę ze wkraczają do akcji gdy człowiek się pogubi wówczas dają znaki czasmi popychają nas, czasem coś nam spada pod nogi, czasami sny coś przekazują Tak ja myślę poz

Ankra
Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę ?Aneta.
Witaj Anetko Jak dla mnie to masz dobrą Widomość Karta mówi ze W przeciągu kilku tygodni taki tytuł karty To oco pytasz , wydarzy się w przeciągu kilku tygTwoja cierpliwość zostanie wynagrodzona Mam nadzeje ze ci się uda poz <buziak>

Dziękuję Basiu za dobre wieści ,mam nadzieję że tak będzie bo muszę się tego dowiedzieć za ok dwa tygodnie..wrócę z weryfikacją.Pozdrawiam:)

Weryfikuję Barbaro,dzisiaj otrzymałam wiadomość że mam przyjechać do pracy .

Mam w związku z tym pytanie jeśli mogę ..Czy wszystko będzie dobrze w pracy pytam raczej o sferę towarzyską ostatnio było troszkę zazdrości a bardzo bym tego nie chciała ...Czuję się niezręcznie bo ja nie chcę żeby ktoś był o mnie zazdrosny a tam tak czasem bywa .Nie wiem czy dobrze sformułowałam pytanie ale chciałam troszkę wyjaśnić sytuację .

Aneta.

To jeszcze raz ja Basiu..Dzisiaj otrzymałam informację że mam nie przyjeżdżać do pracy ..aż się popłakałam bo taka niesprawiedliwość więc nie wiem jak odnieść się do tej wróżby niby dobra wiadomość była a teraz jest zła...Może tak ma być .Proszę Ciebie spójrz w karty czy szybko znajdę nową pracę już dziś rozsyłam CV ,dzwonie i bardzo bym chciała wyjechać do pracy.Pozdrawiam .dane na priv.

ryba

Witaj ;*

Czy mam szansę na jakieś zmiany w sferze uczuć? Na razie zastój. :)

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

Barbara
Droga Basiu dziękuję Ci za ostatnią wróżbę z zeszłego roku miałaś rację. Czy mogłabym prosić Cię o wróżbę odnośnie mojego dotychczasowego partnera Jarosław 20.10.1978 czy zostanie moim partnerem na resztę życia. Nie lubię zmian takich kiedy tak jak w tamtym roku cierpiałam z powodu innej osoby. Nie chciałabym przechodzić przez to samo a do końca nie wiem czy ta osoba z która jestem pol roku jest warta poświecenia na samym początku mnie okłamał i teraz trudno mi spokojnie żyć i cieszyc sie zyciem Iwona 20.03.1985
Iwonko z tym do końca zycia to bym nie powiedziała to coś takiego jak masz lizaka liżesz i liżesz a na końcu zostaje patyk Ale to żart z mojej strony <haha2> Teraz na serio jesteście z numerologi tytanami 2/ silne osobowości jeden drugiemu nie popuści !/ a to Jarek ma skłonośc do dominacji i do podnoszenia ręki na słabszych ty jesteś 8 stara dusza a razem wasz związek 9 Według kart to już chyba gorzej nie mogłaś trafić na twoim sercu jest zawieszenie według kart ten zwiazek nie ma szans A co dalej dla iwony z przełozenia kart karta słonko to z tarota a Anielska mówi zufaj Losowi . poz <bezradny>

Barbara
Witaj ;*

Aniołki narazie nie pokazują coś na stałego Ale za to spotkasz faceta ale on się szczeże określi ze jemu chodzi tylko o romans a jak ty to zakceptujesz?? <bezradny> poz

ryba
Witaj ;*

Aniołki narazie nie pokazują coś na stałego Ale za to spotkasz faceta ale on się szczeże określi ze jemu chodzi tylko o romans a jak ty to zakceptujesz?? <bezradny> poz

Dziękuję za wróżbę. Niewiem czy bym to zaakceptowała.

pozdrawiam ;*

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

Motylek77

poproszę o odpowiedź na pytanie czy wrócimy z Andrzejem do siebie? Pozdrawiam Dorota

Witaj Dorotko Karta1/ mówi abyś nad tą sprawa o którą pytasz troszkę pomedytowała lub odpowiedz przyjdzie w Snach 2/ karta mówi ze w przeciągu roku będzie miało zdarzenie, że powrócicie do siebie Ale Aniołowie sobie zastrzegają że są na 2/ planie że inni ludzie mają wolną wolę tylko twój optymizm może doprowadzić do spotkania Poz i zyczę spełnienia ;*

Witaj Dorotko . Co do wyjaśnienia zdania ja napisałam to co autorka napisała w swoich przemyśleniach i przekazie . Co do mnie to powiedziałabym Tak że Aniołowie są zawsze na 2/ linni Bóg dał ludziom wolną wolę intuicjie . Anioły tak myślę ze wkraczają do akcji gdy człowiek się pogubi wówczas dają znaki czasmi popychają nas, czasem coś nam spada pod nogi, czasami sny coś przekazują Tak ja myślę poz

Dziękuję Basiu <buziak> już wszystko jasne :) pozdrawiam

iris1607

Witam.

Prosze o wrozbe dotyczaca pracy: czy dostane awans w najblizszym czasie?

Pozdrawiam :)

Justyna 16.07.1991

Barbara
Witaj Barbaro cieszę że jesteś,życzę dużo zdrowia .Jeśli mogę to chciałabym zapytać Twoich kart czy pojadę od 1 lipca do pracy sezonowej za granicę ?Aneta.
Witaj Anetko Jak dla mnie to masz dobrą Widomość Karta mówi ze W przeciągu kilku tygodni taki tytuł karty To oco pytasz , wydarzy się w przeciągu kilku tygTwoja cierpliwość zostanie wynagrodzona Mam nadzeje ze ci się uda poz <buziak>

Dziękuję Basiu za dobre wieści ,mam nadzieję że tak będzie bo muszę się tego dowiedzieć za ok dwa tygodnie..wrócę z weryfikacją.Pozdrawiam:)

Weryfikuję Barbaro,dzisiaj otrzymałam wiadomość że mam przyjechać do pracy .

Mam w związku z tym pytanie jeśli mogę ..Czy wszystko będzie dobrze w pracy pytam raczej o sferę towarzyską ostatnio było troszkę zazdrości a bardzo bym tego nie chciała ...Czuję się niezręcznie bo ja nie chcę żeby ktoś był o mnie zazdrosny a tam tak czasem bywa .Nie wiem czy dobrze sformułowałam pytanie ale chciałam troszkę wyjaśnić sytuację .

Aneta.

To jeszcze raz ja Basiu..Dzisiaj otrzymałam informację że mam nie przyjeżdżać do pracy ..aż się popłakałam bo taka niesprawiedliwość więc nie wiem jak odnieść się do tej wróżby niby dobra wiadomość była a teraz jest zła...Może tak ma być .Proszę Ciebie spójrz w karty czy szybko znajdę nową pracę już dziś rozsyłam CV ,dzwonie i bardzo bym chciała wyjechać do pracy.Pozdrawiam .dane na priv.

Witaj Anetko mnie też to zdziwiło ze tak szybka była odpowiedz . Karta pokazła ze w przeciągu kilku tyg myślę ze to nie to miało być nie ta praca lub wiadomośc tarot z przekazyje ze dostaniesz wiadomośc jest karta posłańca Czy od tego czasu coś się zmieniło ???? poz

Barbara
Witam.

Prosze o wrozbe dotyczaca pracy: czy dostane awans w najblizszym czasie?

Pozdrawiam :)

Justyna 16.07.1991

Justynko z kart tarota pokazuje ze tak Królowa buław 3 pucharów radość i As monet trzymam kciuki poz <buziak>

zakochana90

Witam, proszę o wróżbę. Czy znaczę coś dla mężczyzny w którym jestem zakochana od dłuższego czasu?? Paula

Ankra

] Witaj Anetko mnie też to zdziwiło ze tak szybka była odpowiedz . Karta pokazła ze w przeciągu kilku tyg myślę ze to nie to miało być nie ta praca lub wiadomośc tarot z przekazyje ze dostaniesz wiadomośc jest karta posłańca Czy od tego czasu coś się zmieniło ???? poz

Witaj Basiu tak ,wczoraj dostałam wiadomość o jednej pracy,chcę zaryzykować oby się udało w tej miejscowości co chcę ale czekam też jeszcze do jutra bo może jutro też będzie jakaś propozycja pracy. Może czas na zmiany pracy i znajomych..choć niektórych szkoda ale myślę ze tak miało być prawdziwi znajomi sami się odezwą tak myślę i nie tylko po to aby im pomóc.....dość wykorzystywania.Dziękuję za dobre słowo.Pozdrawiam.

katarzyna30sa

Witam Panią serdecznie. Moim największym problemem jest samotność, która jest wręcz patologiczna. Nie posiadam przyjaciół, znajomych, partnera , ponieważ mam wielkie problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi i jestem bardzo nieśmiała. Moje życie to praca i dom. Nigdzie nie wychodzę, bo samej to tak dziwnie. Wychodzę z założenia, że jak ktoś by chciał nawiązać ze mną znajomość to by odezwał się pierwszy. Ja nie mam na to odwagi. Boje się wyśmiana i odrzucenia. Moje życie to pusta egzystencja: jem, śpię, pracuje. Od zawsze tak było, w szkole również. Czekam na cud, który odmieni moje życie na lepsze . Dlatego pisze do Pani. Czy w moim życiu zmieni się coś na lepsze? Jeżeli to kiedy i jak? Czy znajdę prawdziwych przyjaciół, z którymi będę czuła się dobrze i, z którymi będę spędzała czas? Czy będę miała kogoś naprawdę bliskiego? Czy założę rodzinę?(Jeżeli tak to kiedy?) Już naprawdę nie wiem co robić. Myślę, że nic dobrego mnie nie czeka, bo gdyby tak miało być, to by tak było. Mam nadzieję, że Pani mi coś doradzi i pomorze. Moja data urodzenia 02.08.1986 Katarzyna. Pozdrawiam serdecznie.

iris1607

Czyli są szanse? :)

Barbara
Witam Panią serdecznie. Moim największym problemem jest samotność, która jest wręcz patologiczna. Nie posiadam przyjaciół, znajomych, partnera , ponieważ mam wielkie problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi i jestem bardzo nieśmiała. Moje życie to praca i dom. Nigdzie nie wychodzę, bo samej to tak dziwnie. Wychodzę z założenia, że jak ktoś by chciał nawiązać ze mną znajomość to by odezwał się pierwszy. Ja nie mam na to odwagi. Boje się wyśmiana i odrzucenia. Moje życie to pusta egzystencja: jem, śpię, pracuje. Od zawsze tak było, w szkole również. Czekam na cud, który odmieni moje życie na lepsze . Dlatego pisze do Pani. Czy w moim życiu zmieni się coś na lepsze? Jeżeli to kiedy i jak? Czy znajdę prawdziwych przyjaciół, z którymi będę czuła się dobrze i, z którymi będę spędzała czas? Czy będę miała kogoś naprawdę bliskiego? Czy założę rodzinę?(Jeżeli tak to kiedy?) Już naprawdę nie wiem co robić. Myślę, że nic dobrego mnie nie czeka, bo gdyby tak miało być, to by tak było. Mam nadzieję, że Pani mi coś doradzi i pomorze. Moja data urodzenia 02.08.1986 Katarzyna. Pozdrawiam serdecznie.
Witaj Kasiu smutne to co napisałaś. Ty jako 7/ z drogi zycia i jesteś też obecnie w 7 to czas na pogłębianie duchowości ale już nie długo bo w X wejdziesz w 8 rok osobisty Będzie czas zbioru. 7/ nie mają za bardzo szczęścia w miłośći Ale z podświadomoąci masz 1/ to mocna psychika gdzieś w jakimś momęcie zycia jak byłaś dzieckiem zamknełaś się na świat otoczenie i ludzi Kasiu jest sporo stron gdzie są podobne kobiety . poszukaj zaczni rozmawiac to pomalutki się otwożysz zrób 1/ krok Zmień nastawienie siebie zmien tok myślenia Karty mi nic konkretnego nie pokazują tylko tyle abyś zawalczyła za siebie jeśli zrobisz 1/ krok to pokazuje się w przyszłości fajny facet . Narysuj sobie Runy na jednej kartce 1/ Wujno Gebo i Algiż te runy wniosą więcej radości miłości i ochrony Boskiej poz Basia <buziak><przytul>

katarzyna30sa

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...