Skocz do zawartości
Barbara

Wróżby z Tarota i Kart Anielskich

Polecane posty

krysiula

Dziekuje Barbaro za poswiecony czas Pozdrawiam

jolka

Witaj Basiu,

chciałam zapytać o pracę w tym roku. Kończy mi się umowa o dzieło w czerwcu i co dalej? Czy znajdę pracę na umowę o pracę a nie zlecenie lub dzieło? Czy zacznę w końcu normalnie pracować?

Proszę zobacz jak ta sytuacja się przedstawia. Chciałam jeszcze dodać że w tej firmie nie mam zamiaru już pracować ponieważ nie ma ona przyszłości, a ja potrzebuję stabilności.

Dane wyślę.

Pozdrawiam

Barbara
Witaj Basiu,

chciałam zapytać o pracę w tym roku. Kończy mi się umowa o dzieło w czerwcu i co dalej? Czy znajdę pracę na umowę o pracę a nie zlecenie lub dzieło? Czy zacznę w końcu normalnie pracować?

Proszę zobacz jak ta sytuacja się przedstawia. Chciałam jeszcze dodać że w tej firmie nie mam zamiaru już pracować ponieważ nie ma ona przyszłości, a ja potrzebuję stabilności.

Dane wyślę.

Pozdrawiam

Witaj Jolu Jaką masz szansę na prace stała Wyskoczyła mi 8/ buław u mnie ta karta oznacza rozdroże ważny wybór z przełozenia wyglada mi ze to rozciągnie się w czasie Jolu staniesz na chwile w martwym punkcie,staniesz myślami na rozdrożu KARTA wyjściowa kochankowie też los daje ci wybór Ale z dalszego rozkłaDU NIE WIDAC abyś ruszyła dalej Ja myśle że do zmiany roku numerologicznego, swojego roku a 2/ daje zastój schowanie się Zobacze co podpowiedzą Aniołki Nie chcą mi podpowiedzć mówią całkowicie o czym innym zapytałam o radę idzie zmiana ale co dalej ??? i tu karta 2/ mieczy Myśle ze bedziesz musiała troszkę czasu odczekac na nową pracę. Jolu a może za 1/ zapytaj jeszcze kogoś innego powiedz ze ja prosiłam Ja mam w kartach całkowity zastój Przykro mi ale nie mogę ci dac pozytywnej odpowiedzi bo nie mam w kartach poz <bezradny>

jolka

Basiu dziękuję że zechciałaś mi pomóc.

A czy mogę zmienić jakoś to pytanie o pracę?

Może karty coś powiedzą na inną treść. Czy zacznę pracę od września u Pana X.

Jego dane wyślę.

http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=310&t=3011&start=20#p41447 http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=22&t=2966&start=50#p41732

Proszę nie ponawiać pytań.

Barbara

JOlu odpowiem w sobotę poczekamy aby zmieniła się energia kosmosu

olaaa109

Witaj kochana :) zaczęłam pisać od wczoraj z kolegą(Łukasz) ,powiedz mi czy coś z tego będzie :) Pozdrawiam 20,10,1995 Aleksandra

Malgosiaa

Witam. Jeśli można to i ja zadam pytanie. Czy znajdę jeszcze miłość swojego życia? Pozdrawiam. Małgosia :)

daria

Basiu poproszę przesłanie dot. pracy, czy przez najbliższe 3 miesiące będzie spokojnie, bez niepotrzebnych nerw?? Ania

Barbara

Jutro ogarnę

białadama

Witaj Basiu,

jeśli by było więcej czasu, to poproszę wróżbę na prace na okres wakacji- czy moje kłopoty w niej miną, czy nie-głownie chodzi o ludzi, jak ten problem się rozwiaze lub jak powinnam postepowac?. Pytałam Marikę w prognozach numerologicznych o to czy przyjąć propozycje zmiany podana na szybko przez szefa, ale wyszło ze to nie to i mi tak nie odpowiada do końca- to znaczy mam obawy tez o ludzi.

Czy może szef pomoże mi jakoś w najbliższym czasie i da mi bardziej kreatywne zajecie- będę mieć rozmowy już niedługo. Pytam bo mam na prawdę już dość-zobaczyłam ze pracownicy piszą do szefa w mojej sprawie i tez podkopują dołki...Jest niesympatycznie nadal.jestem poza grupą i raczej nie wbiję się w to towarzystwo. A może całkowicie zmienić firmę najlepiej.... Czy mogę jeszcze dopytać, czy mogę już zaufac szefowi- czy zmienilo się cos w tym względzie na przestrzeni miesięcy?A może on tez popiera po cichu tych pracowników i ich zachowanie i kaze im mnie obserwować i donosić o wszystkim? obawiam się nawet utraty pracy, a go lubię i chciałabym mieć dobre z nim stosunki.

(kiedyś dawno temu napisałaś Basiu , że on nie będzie w stosunku do mnie uczciwy i to się sprawdzilo na początku na pewno) Dane prześle na pw.

Dziękuje bardzo

pozdrawiam

Barbara
Basiu dziękuję że zechciałaś mi pomóc.

A czy mogę zmienić jakoś to pytanie o pracę?

Może karty coś powiedzą na inną treść. Czy zacznę pracę od września u Pana X.

Jego dane wyślę. Jolu co pokazały karty moliwe ze cię pan X zatrudni ale na krótki termin będą nie porozumienia na tle finansowym . twoje marzenia ulegną załamaniu w koncowej fazie sama zrezygnujesz As mieczy Natomiias karta anielska tak jak by potwierdzała tarota tytuł zaczekaj To oco pytasz ,ma wpływ na zycie innych ludzi niezbędne są przygotowania w celu zapewnieniu , że gdy dana sytuacja i zostaną uwzględnione potrzeby zaangażowanych w nią osób Bądz cierpliwa , dzięki czemu wszystkie osoby otrzymają to co powinny . poz

http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=310&t=3011&start=20#p41447 http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=22&t=2966&start=50#p41732

Proszę nie ponawiać pytań.

Barbara
Basiu poproszę przesłanie dot. pracy, czy przez najbliższe 3 miesiące będzie spokojnie, bez niepotrzebnych nerw?? Ania
Aniu to pokazały karty Anielskie 1/ kaRTA MÓWI ZE JA MAM ZAMAŁO INFORMACJI NA TEMAT O KTÓRYM MÓWISZ ale juz 2/ karta mówi abyś wybaczyła prześladowcom a przebaczenie zawsze wraca do nadawcy i 3/ karta mówi ze nie będziesz miała powodu do zmartwień jeśli zastosujesz się do przekazu 2/ karty Jak dla mnie świeca koloru białaego lub fioletowy-- jest to kolor energii Boskiej prędzej do ciera do Boga tarot też pokazyje że będzie ok poz <buziak>

Barbara
Witam. Jeśli można to i ja zadam pytanie. Czy znajdę jeszcze miłość swojego życia? Pozdrawiam. Małgosia :)
;* Witaj Małgosiu lubie takie pytania Małgosiiu podczas tasowania wyskoczył mi Rycerz pucharów jest już w drodze energetycznej już lepszego przekazu nie potrzeba Przekaz Anielski Piękna karta anioł otoczony skrzydłami i to kobieta i przekaz to o co pytasz decyzja należy od ciebie . Pamietaj nie to złoto co się świeci <buziak>

Barbara
Witaj Basiu,

jeśli by było więcej czasu, to poproszę wróżbę na prace na okres wakacji- czy moje kłopoty w niej miną, czy nie-głownie chodzi o ludzi, jak ten problem się rozwiaze lub jak powinnam postepowac?. Pytałam Marikę w prognozach numerologicznych o to czy przyjąć propozycje zmiany podana na szybko przez szefa, ale wyszło ze to nie to i mi tak nie odpowiada do końca- to znaczy mam obawy tez o ludzi.

Czy może szef pomoże mi jakoś w najbliższym czasie i da mi bardziej kreatywne zajecie- będę mieć rozmowy już niedługo. Pytam bo mam na prawdę już dość-zobaczyłam ze pracownicy piszą do szefa w mojej sprawie i tez podkopują dołki...Jest niesympatycznie nadal.jestem poza grupą i raczej nie wbiję się w to towarzystwo. A może całkowicie zmienić

firmę najlepiej.... Czy mogę jeszcze dopytać, czy mogę już zaufac szefowi- czy zmienilo się cos w tym względzie na przestrzeni miesięcy?A może on tez popiera po cichu tych pracowników i ich zachowanie i kaze im mnie obserwować i donosić o wszystkim? obawiam się nawet utraty pracy, a go lubię i chciałabym mieć dobre z nim stosunki.

(kiedyś dawno temu napisałaś Basiu , że on nie będzie w stosunku do mnie uczciwy i to się sprawdzilo na początku na pewno) Dane prześle na pw.

Dziękuje bardzo

pozdrawiam

Tobie odp[owiem w poniedziałek lub we wtorek tu nad tym wpisem muszę dłuzej posiedzieć poz

Barbara
Witaj kochana :) zaczęłam pisać od wczoraj z kolegą(Łukasz) ,powiedz mi czy coś z tego będzie :) Pozdrawiam 20,10,1995 Aleksandra
Witaj Olu Jesteś9 z drogi i w 9 roku osobistego to raczej rok czyszczenia energii jeszcze chyba na dłuższą mete ???? Raczej nie nie pokazał mi sie w kartch Pisać zawsze możesz pisac ale dla rozrywki niech minie czas 9 na jesieni wejdziesz w 1 rok osobisty <buziak>

olaaa109
Witaj Olu Jesteś9 z drogi i w 9 roku osobistego to raczej rok czyszczenia energii jeszcze chyba na dłuższą mete ???? Raczej nie nie pokazał mi sie w kartch Pisać zawsze możesz pisac ale dla rozrywki niech minie czas 9 na jesieni wejdziesz w 1 rok osobisty <buziak>

Dziękuje Ci kochana :)

białadama

Dziękuję Basiu,

poczekam, a jeżeli by się udało jutro to by było w ogóle super, bo jeszcze przed rozmowami będzie... będę wiedzieć na co się przygotować i co mówić. :)

Tobie odpowiem w poniedziałek lub we wtorek tu nad tym wpisem muszę dłuzej posiedzieć poz

jolka

Jolu co pokazały karty moliwe ze cię pan X zatrudni ale na krótki termin będą nie porozumienia na tle finansowym . twoje marzenia ulegną załamaniu w koncowej fazie sama zrezygnujesz As mieczy Natomiias karta anielska tak jak by potwierdzała tarota tytuł zaczekaj To oco pytasz ,ma wpływ na zycie innych ludzi niezbędne są przygotowania w celu zapewnieniu , że gdy dana sytuacja i zostaną uwzględnione potrzeby zaangażowanych w nią osób Bądz cierpliwa , dzięki czemu wszystkie osoby otrzymają to co powinny . poz

Witaj Basiu,

bardzo ci dziękuję, że spróbowałaś mi odpowiedzieć. Rozumiem że powinnam zaczekać na wyjaśnienie sytuacji. Może dlatego wcześniej karty nie chciały mówić.

Pozdrawiam. <kwiatek>

Malgosiaa
;* Witaj Małgosiu lubie takie pytania Małgosiiu podczas tasowania wyskoczył mi Rycerz pucharów jest już w drodze energetycznej już lepszego przekazu nie potrzeba Przekaz Anielski Piękna karta anioł otoczony skrzydłami i to kobieta i przekaz to o co pytasz decyzja należy od ciebie . Pamietaj nie to złoto co się świeci <buziak>

Z całego serca BARDZO Ci dziękuję Basiu <kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek>

Serdecznie pozdrawiam. Małgosia :)

Barbara
Witaj Basiu,

Czy może szef pomoże mi jakoś w najbliższym czasie i da mi bardziej kreatywne zajecie- będę mieć rozmowy już niedługo. Pytam bo mam na prawdę już dość-zobaczyłam ze pracownicy piszą do szefa w mojej sprawie i tez podkopują dołki...Jest niesympatycznie nadal.jestem poza grupą i raczej nie wbiję się w to towarzystwo. A może całkowicie zmienić firmę najlepiej.... Czy mogę jeszcze dopytać, czy mogę już zaufac szefowi- czy zmienilo się cos w tym względzie na przestrzeni miesięcy?A może on tez popiera po cichu tych pracowników i ich zachowanie i kaze im mnie obserwować i donosić o wszystkim? obawiam się nawet utraty pracy, a go lubię i chciałabym mieć dobre z nim stosunki.

Dziękuje bardzo Witaj Jesteś obecnie w liczbie 13./4 to liczba transformacji więc chyba będziesz zmusza zmienic pracę Jesteś 4 zdrogi zycia wiec wiesz jaka jesteś energetycznie.

pozdrawiam

Co p-okazują karty Faktycznie są rozmowy na twój tematJesteś samotna jak kołek w płocie jesteś ciągle obserwowana poszukijesz własnej drogi zycia Nie możesz się tak zamartwiac bo możesz się ostro rozchorowac Co dalej Los daje ci wybór to ty musisz zdecydować a nie kto inny karta pokazuje wyjście z tego chorego układu prognoza czeka cię nowe wyzwanie As buław karta MAGA ZAMYKAJĄCA UKŁAD mówi to co stwozysz będzie trwałe Od X wejdziesz w 5/ rok osobisty wówczas zacznie się zmina przestaniesz się miotac miedzy złem a dobrem . Aniołki przekazuja abyś była bardzej otwarta na innych oraz Czeka cię Wielkie szcześliwe zmiany . <cwaniak><buziak>;* poz

białadama

Pięknie dziękuję Basiu <przytul>

Mam tylko cichą nadzieję że mi cos przełożony znajdzie szybciej-jakąś alternatywę, bo aż do października czy dluzej, to nie wiem czy wytrzymam i to sama jak kołek ;(

Pozdrawiam :*

erato

Witaj, czy karty widzą już jakąś zmianę prace na horyzoncie?

Monika

22.03.1992

jolka

Witaj Basiu,

piszę do ciebie bo mam takie pytanie związane z pracą. Dzisiaj złożyłam CV w jednej ze szkół a to dlatego że znajoma, którą spotkałam zachęciła mnie mówiąc że tam mogą być zmiany. Chciałam zapytać jak w tej szkole wygląda sytuacja? Czy może tam udałoby mi się dostać pracę w moim zawodzie.

Pozdrawiam

Barbara
Witaj, czy karty widzą już jakąś zmianę prace na horyzoncie?

Monika

22.03.1992

Jesteś jeszcze w dobrym roku osobistym 1 czas wykorzystać Coś lub ktoś cię zablokował kara wisielca <bezradny>

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...