Skocz do zawartości
Barbara

Wróżby z Tarota i Kart Anielskich

Polecane posty

Barbara
Dnia 11.10.2019 o 17:23, Paula napisał:

Witam,

Chciałabym zapytać, czy człowiek z którym się związałam jest odpowiedni dla mnie, czy nie wpadnę przez niego w tarapaty. Dobrze by było wiedziec,  czy bedzie nauką czy błogosławienstwem.

Z góry dziekuję :)

22.07.1986 Paulina

Paulina  proszę o dane chłopaka  

Barbara
Dnia 16.10.2019 o 00:42, coulde napisał:

Witaj Basiu :)

Powiedz mi prosze, co widzisz w kartach odnosnie relacji z tym Panem. Obecnie jesteśmy narzeczenstwem. Czy będzie slub i kiedy? Czy jest szansa, ze założymy rodzinę?

A jak będą przedstawiac się sprawy finansowe u nas? Bo w tej chwili jest tak średnio.

Dane wysylam na priv.

Pozdrawiam goraco i przesyłam usciski :)

Witaj N   z   numerologi  tyz drogi zycia  9 / obecnie jesteś w 13/4 czeka cię transformacja jak i równiez 4 kładzenie dobrego i trwałego fundamętu pod przyszłe zycie  wykorzystaj ten rok . On M 23/5   w 9 roku osobistym będzie musiał zmierzyc się  uprządkowaniem   9/ letniego cyklu numerologi  On 5 ty 9 możę to być dobry zwiazk !4 karta umiarkowanie   ale  możę też być wiele niespodzianek w waszym związku . Co pokarzą karty ( nie podaje czasu )  Karty z przełozenia   i dalej już nie będe wyciagać   1 karta Papierz   jesteście przeznaczeni sobie od góry  wasza karma 2/ Mag Czeka was magiczny czas tak wzloty jak i upadki  To od was zalezy jaka będzie między wami Energia  I 3/ As Buław  Nowy czas nowe poczatki    Zyczę wam abyście przezyli swoje zycie w miłośći  a Reszta sama przyjdzie poz

coulde
4 godziny temu, Barbara napisał:

Witaj N   z   numerologi  tyz drogi zycia  9 / obecnie jesteś w 13/4 czeka cię transformacja jak i równiez 4 kładzenie dobrego i trwałego fundamętu pod przyszłe zycie  wykorzystaj ten rok . On M 23/5   w 9 roku osobistym będzie musiał zmierzyc się  uprządkowaniem   9/ letniego cyklu numerologi  On 5 ty 9 możę to być dobry zwiazk !4 karta umiarkowanie   ale  możę też być wiele niespodzianek w waszym związku . Co pokarzą karty ( nie podaje czasu )  Karty z przełozenia   i dalej już nie będe wyciagać   1 karta Papierz   jesteście przeznaczeni sobie od góry  wasza karma 2/ Mag Czeka was magiczny czas tak wzloty jak i upadki  To od was zalezy jaka będzie między wami Energia  I 3/ As Buław  Nowy czas nowe poczatki    Zyczę wam abyście przezyli swoje zycie w miłośći  a Reszta sama przyjdzie poz

Dziekuje serdecznie za wrozbe ;) Pozdrawiam cieplo ;)

Jadwiga

Witaj Basiu,

Chciałam zapytać jak wygląda sytuacja w pracy do końca roku. Jak się przedstawiają finanse i atmosfera.  Co ogólnie widać. Dane wyślę.

Pozdrawiam

Barbara
Dnia 17.10.2019 o 09:30, Barbara napisał:

Paulina  proszę o dane chłopaka  

Witaj  Ty 8 z drogi zycia On 4  więc układ dobry   Ty dojrzała dusza   on jako 4 nie za bardzo  umie okazać uczucia  nie jest za bardzo wylewny  Jego  reprezętuje karta Gwiazda  ktora mówi inspiracja , miłośc doskonała  prawda obiawienie. A ciebie reprezętuje karta As monet .Masz moc tego czego pragniesz  Czeka cię nowy poczatek  i stanie mocno na nogach  . Ale międzywami jest karta sądu   możliwe jakieś sprawy  nie zostały zalatwione .  Mogą być być wspaniałe dni ale i wraźliwe .     Konczy karta Mag  więc   ze ten dobiero będzie docelowy  . Przy ty układzie kart jaki mam Ja osobiscie nie wyszłabym za niego  Jak narazie    Zwracaj uwagi na jego zachowania  . A pżniej zdecyduj   poz

Paula
20 godzin temu, Barbara napisał:

Witaj  Ty 8 z drogi zycia On 4  więc układ dobry   Ty dojrzała dusza   on jako 4 nie za bardzo  umie okazać uczucia  nie jest za bardzo wylewny  Jego  reprezętuje karta Gwiazda  ktora mówi inspiracja , miłośc doskonała  prawda obiawienie. A ciebie reprezętuje karta As monet .Masz moc tego czego pragniesz  Czeka cię nowy poczatek  i stanie mocno na nogach  . Ale międzywami jest karta sądu   możliwe jakieś sprawy  nie zostały zalatwione .  Mogą być być wspaniałe dni ale i wraźliwe .     Konczy karta Mag  więc   ze ten dobiero będzie docelowy  . Przy ty układzie kart jaki mam Ja osobiscie nie wyszłabym za niego  Jak narazie    Zwracaj uwagi na jego zachowania  . A pżniej zdecyduj   poz

Dziękuję bardzo. Jest właściwie tak, jak mowisz ;) więc pożyjemy, zobaczymy. :)

Kasiulek

Basiu proszę pomóż. Jakis czas temu rozstałam sie z chłopakiem ale nadal go kocham. Powiedz czy wrócimy do siebie. Czy on czuje to co ja, jaki jest jego stosunek do mnie.

Dane wyślę na priv

Kasia

Barbara
5 godzin temu, Kasiulek napisał:

Basiu proszę pomóż. Jakis czas temu rozstałam sie z chłopakiem ale nadal go kocham. Powiedz czy wrócimy do siebie. Czy on czuje to co ja, jaki jest jego stosunek do mnie.

Dane wyślę na priv

Kasia

Jutro

• Dziękuję! 1

Barbara

Jutro

Witaj Kasiu  chciałabym ci napisać coś pocieszającego  Ale karty tego nie pokazują.  Tak kochasz go  na sercu jest karta As pucharów . twoja podświadomośc  walczy o niego , Kasiu  ciebie reprezętuje karta 9 pucharów    jest rodzina jest wesoło  ale kogoś tu brak  jest pustka  brak 1/ osoby  do pełnej rodziny.  Co  chłopaka   Jego  reprezęyuje  karta giermek puchar.ów   jak dla mnie  to młoda dusza  która  dopiero zaczyna zdobywać  doświadczenia  yu na ziemi   Co jest między wami  Jest karta 3 mieczy   ranicie się   . Co stoi na przeszkodzie  abyście byli razem   Karta Koła fortuny  karta w negatywie     Moim zdaniem   zakończyliscie  lekcje karmiczną  Co myśli o tobie karta 10 mieczy   może coś obecnie mu dolega  zdrowotnie    Jest jeszcze jako osoba nie dojrzała brania obowiązku  za przyszłe zycie rodziny  Cóż  jak na teraz myśli o pieniądzach . Resumując Kasiu  wasz czas dobiegł końca  Czas odciąc nici energetyczne   i  spojżyć w przyszłośc  gdzieś ktoś  na ciebie czeka . Poz Basia

Jadwiga
Dnia 18.10.2019 o 09:06, Jadwiga napisał:

Witaj Basiu,

Chciałam zapytać jak wygląda sytuacja w pracy do końca roku. Jak się przedstawiają finanse i atmosfera.  Co ogólnie widać. Dane wyślę.

Pozdrawiam

Witaj Basiu, 

chciałam zapytać czy nie zapomniałaś o mnie.:)

Kasiulek

Dziekuję Basiu. Niestety liczyłam na inna odpowiedź ale widocznie tak musi byc.

Pozdrawiam cieplutko  :*

Kasia

Lorinnna
Dnia 14.10.2019 o 13:20, Lorinnna napisał:

Dzień dobry Basiu <bukiet> chciałabym zapytać jak będzie wyglądać moja sytuacja do roku czasu w sferze miłosnej i zawodowej. Pozdrawiam gorąco <chmury>

Kochana Basiu a czy ja mogę się dowiedzieć co mnie czeka ?z góry dziękuje.  Pozdrawiam gorąco i życzę zdrówka 

Barbara
1 godzinę temu, Lorinnna napisał:

Kochana Basiu a czy ja mogę się dowiedzieć co mnie czeka ?z góry dziękuje.  Pozdrawiam gorąco i życzę zdrówka 

pOPROSZĘ O DANE lub liczbe z drogi życia

motocyklove

Witam.  Czy mogłaby Pani sprawdzić co karty mówią na temat mojej relacji, jeśli oczywiście znajdzie Pani czas.

Chodzi o mężczyznę z przeszłości. Spotykaliśmy się i wszystko fajnie się układało, aż nagle urwał kontakt. Ja się "pozbierałam" po czym po 3 miesiącach milczenia odezwał się i znowu urwał kontakt. Swoje milczenie wytłumaczył tym, że ja go czymś zdenerwowałam i to ja wszystko między nami zakończyłam. Co jest nie prawdą.  Czy mogłaby Pani sprawdzić czego on oczekuję ode mnie? Czy jeszcze się odezwie? Nie ukrywam, że jestem ciekawa czy ta relacja może się jeszcze odrodzić. Danę prześlę w wiadomości.

Barbara
Dnia 26.10.2019 o 21:24, motocyklove napisał:

Witam.  Czy mogłaby Pani sprawdzić co karty mówią na temat mojej relacji, jeśli oczywiście znajdzie Pani czas.

Chodzi o mężczyznę z przeszłości. Spotykaliśmy się i wszystko fajnie się układało, aż nagle urwał kontakt. Ja się "pozbierałam" po czym po 3 miesiącach milczenia odezwał się i znowu urwał kontakt. Swoje milczenie wytłumaczył tym, że ja go czymś zdenerwowałam i to ja wszystko między nami zakończyłam. Co jest nie prawdą.  Czy mogłaby Pani sprawdzić czego on oczekuję ode mnie? Czy jeszcze się odezwie? Nie ukrywam, że jestem ciekawa czy ta relacja może się jeszcze odrodzić. Danę prześlę w wiadomości.

Witaj  K  Ty jesteś 5 z drogi życia   twój piorytet to ciągły ruch   Obecnie jesteś w 9 roku osobistym  czas na porządki w  w swojej strefie  jak uczuciowej   i domowej  czas większośc przewietrzyć   w domu jak i w otoczeniu.  On T jest 7 z drogi zycia   obecnie w 2/11   u niego czas przemyślenia na wycofania się z pewnych rzeczy.  . Cóż 5 z 7  nie są dla siebie Nie jesteście dogadac się na żadnym polu ani emocionalnym  ani Sex.  On jako 7 będzie się obrazał. za byle co  pokaża karty Ciebie reprezętuje karta królowa pucharów  wspaniała kobieta   T  karta transformacji   jest to karta zakończenia i przejscia na inny etap    U T w podświadomosci oczym mysli jest inna kobieta królowa monet   on jest w niej zakochany   Natomiast u ciebie karta Rydwan  mówi przej do przodu  w myślach   przychodzi czas na wspaniałą zabawę  zkorzystaj z tego   A z T odetnji nic  energetyczną która jeszc ze wasz łaczy  Zyczę powodzenia

• Lubię! 1

Barbara
Dnia 25.10.2019 o 15:33, Lorinnna napisał:

Witaj  Jesteś w 3/12 roku osobistym    czas na małą  rozrywkę  ale karty pokazują  rok spokojny  spedzanie czasu z rodziną i  przyjació.łmi  ale i czekanie na tą jedyną osobę  gdzie jest puste krzesło  Ale jest i karta negatywna   uważaj na człowieka  któ.ry może podążać za tobą  dowiedz się kto to i uważaj na niego   Ostrzeżenie.  Przyjadzie chwila ze obudzisz się jak z letargu czas na nowe zycie   Na pewno czeka cię wyjazd podążanie za nową miłością 8 pucharów  O pracy karty nic nie pokazały jak narazie żadnych zmian poz

• Dziękuję! 1

Barbara
Dnia 18.10.2019 o 09:06, Jadwiga napisał:

Witaj Basiu,

Pozdrawiam

Jadzia  masz świetną intuicjie    Co ty czujesz co wyczuwasz co dzieje się w pracy     Czy nie wiesz jakie masz finanse      Inaczej napisz pytanie  .  odezwie się po Wszystkich Świetych poz

Lorinnna
1 godzinę temu, Barbara napisał:

Witaj  Jesteś w 3/12 roku osobistym    czas na małą  rozrywkę  ale karty pokazują  rok spokojny  spedzanie czasu z rodziną i  przyjació.łmi  ale i czekanie na tą jedyną osobę  gdzie jest puste krzesło  Ale jest i karta negatywna   uważaj na człowieka  któ.ry może podążać za tobą  dowiedz się kto to i uważaj na niego   Ostrzeżenie.  Przyjadzie chwila ze obudzisz się jak z letargu czas na nowe zycie   Na pewno czeka cię wyjazd podążanie za nową miłością 8 pucharów  O pracy karty nic nie pokazały jak narazie żadnych zmian poz

Hm dziękuje Basiu ale ja mam męża i jesteśmy szczęśliwi 🙂 ślicznie dziękuje za poświęcony czas 🌷

Jadwiga

Jadzia  masz świetną intuicjie    Co ty czujesz co wyczuwasz co dzieje się w pracy     Czy nie wiesz jakie masz finanse      Inaczej napisz pytanie  .  odezwie się po Wszystkich Świetych poz

Witaj Basiu,

już precyzuje pytanie. Jeśli chodzi o finanse to  czy pensja będzie większa jakaś premia czy coś w tym stylu. 

A  jeśli chodzi o atmosferę to konkretnie osoby w pracy a mianowicie koleżanki N , M i kolega A,  bo z nimi się spotykam najczęściej, ale nie znam ich dat urodzin.

Pozdrawiam.

motocyklove
Dnia 29.10.2019 o 11:08, Barbara napisał:

Witaj  K  Ty jesteś 5 z drogi życia   twój piorytet to ciągły ruch   Obecnie jesteś w 9 roku osobistym  czas na porządki w  w swojej strefie  jak uczuciowej   i domowej  czas większośc przewietrzyć   w domu jak i w otoczeniu.  On T jest 7 z drogi zycia   obecnie w 2/11   u niego czas przemyślenia na wycofania się z pewnych rzeczy.  . Cóż 5 z 7  nie są dla siebie Nie jesteście dogadac się na żadnym polu ani emocionalnym  ani Sex.  On jako 7 będzie się obrazał. za byle co  pokaża karty Ciebie reprezętuje karta królowa pucharów  wspaniała kobieta   T  karta transformacji   jest to karta zakończenia i przejscia na inny etap    U T w podświadomosci oczym mysli jest inna kobieta królowa monet   on jest w niej zakochany   Natomiast u ciebie karta Rydwan  mówi przej do przodu  w myślach   przychodzi czas na wspaniałą zabawę  zkorzystaj z tego   A z T odetnji nic  energetyczną która jeszc ze wasz łaczy  Zyczę powodzenia

Dziękuję bardzo za poświęcony czas.

jiggly
Dnia 13.09.2019 o 14:12, Barbara napisał:

Ja tez byłam zaskoczana  tymi kartami   Raczej nie wprowadzały mnie w błąd  myśle ze z czasem ta kobieta się ujawni  była pod kartą cesarzowej  . . Napisz za jakiś czas jak potoczą się losy   poz

Basiu,

muszę Ci powiedzieć, że to co zobaczyłaś okazało się niestety smutną prawdą.

Część mojego świata właśnie legła w gruzach i cieżko będzie mi się podneść.

Niestety, jest to sprawa bardzo osobista i nie mogę jej opisać na forum.

Napiszę jedno - wszystko się sprawdziło. Mimo, że po początkowym zapoznaniu się z Twoją wróżbą nie wierzyłam, nawet przeszło mi przez myśl, że wróżba nie jest do mnie to muszę stwierdzić fakty, że Twoje karty nie pomyliły się w niczym...

Mam nadzieję, że druga część Twojej wróżby również się sprawdzi i pokonam to wszystko.

Pozdrawiam i ściskam,

Ania

Barbara

Babcia była w szpitalu a obecnie  przebywa  w sanatorium   jak powróci to się  odezwie   Wnuczka

• Dziękuję! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...