Skocz do zawartości

PLAN NA OBECNE ŻYCIE


Ismena

Polecane posty

Dnia 29.09.2018 o 23:44, iwanek napisał:

Mój klucz wcielenia to 1. Czyli nie ma że boli trzeba zacząć wierzyć w siebie <uśmiech>

Stąd te wahania w decyzyjności, będziesz się uczyć indywidualizmu, niezależności, konsekwencji w działaniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 00:02, Essa napisał:

Stąd te wahania w decyzyjności, będziesz się uczyć indywidualizmu, niezależności, konsekwencji w działaniu :)

Obym podołała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 00:47, Essa napisał:

a czemu by nie :) liczyłaś ile masz jedynek w portrecie? może Cię ciągnąć do jedynkowych osób  :)

Nie. Nie liczyłam. Znam nie wiele 1. I raczej nie nadajemy na tych samych falach. Ale być może taka 1 zmotywowala by mnie do działania... no cóż czas pokaże ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 00:47, Essa napisał:

a czemu by nie :)  liczyłaś ile masz jedynek w portrecie? może Cię ciągnąć do jedynkowych osób :)

Mam 1 tyko w kluczy wcielenia oraz w I punkcie zwrotnym. W liczbie duszy, I i II cyklu mam 5. Moja liczba Ekspresji to 6 .Droga Życia,II i główne wyzwanie to 3.II i IV punkt zwrotny to 7. III punkt zwrotny to 8. III cykl to 2.A I wyzwanie to 0. 

Nie wiem co jeszcze mogła bym przeliczyć. Dominują więc 5 i 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 07:55, iwanek napisał:

Nie. Nie liczyłam. Znam nie wiele 1. I raczej nie nadajemy na tych samych falach. Ale być może taka 1 zmotywowala by mnie do działania... no cóż czas pokaże ;D

Nie chodzi tylko o Jedynki z Drogi Życia, ale wibrujące dniem 1 lub mające jedynki w portrecie - litery imienia i nazwiska (A, J, S) :) Takie osoby, będą Cię mobilizować. Nawet nie chodzi o jakieś przyjaźnie. Możesz sobie też wymyślać pseudonimy zawierające te litery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 08:14, iwanek napisał:

Mam 1 tyko w kluczy wcielenia oraz w I punkcie zwrotnym. W liczbie duszy, I i II cyklu mam 5. Moja liczba Ekspresji to 6 .Droga Życia,II i główne wyzwanie to 3.II i IV punkt zwrotny to 7. III punkt zwrotny to 8. III cykl to 2.A I wyzwanie to 0. 

Nie wiem co jeszcze mogła bym przeliczyć. Dominują więc 5 i 3.

Piątki to dynamiczne liczby, 3 - kreatywne, nie zawsze realizujące swój potencjał. Możesz się gdzieś rozpraszać. Ekspresję masz 6 - czyli związki i zależności. Trochę ta 6 może się kłócić z 5 i 3. Ja widzę, że masz potencjał, tylko jakby za mało się skupiasz na sobie, taki zdrowy egoizm i pójście naprzód - tego może brakować.

Ja np. mam dużo 1 i 9, ale z kolei nie mam szóstek i Klucz Wcielenia mam 6 - rozwijam się, nie lubię przestoju, ale z relacjami ciężko :) każdy ma coś ;)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 12:07, Essa napisał:

Piątki to dynamiczne liczby, 3 - kreatywne, nie zawsze realizujące swój potencjał. Możesz się gdzieś rozpraszać. Ekspresję masz 6 - czyli związki i zależności. Trochę ta 6 może się kłócić z 5 i 3. Ja widzę, że masz potencjał, tylko jakby za mało się skupiasz na sobie, taki zdrowy egoizm i pójście naprzód - tego może brakować.

Ja np. mam dużo 1 i 9, ale z kolei nie mam szóstek i Klucz Wcielenia mam 6 - rozwijam się, nie lubię przestoju, ale z relacjami ciężko :) każdy ma coś ;)

No i właśnie tego zdrowego egoizmu mi brak.

No cóż życie do łatwych nie należy... ale sami sobie taką drogę wybraliśmy więc trzeba iść na przód. Ty z relacjami ,ja z niezaleznoscia i realizacja celów. ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 30.09.2018 o 08:54, EmiliaMaria napisał:

Jestem chętna :)  jakjakby ktoś chciał. Pozdrawiam 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Król Kielichów - no to skoro kielichy, to najważniejsze są emocje, ta karta opowiada o kimś, kto już wie co emocje mogą robić i z umysłem i z ciałem fizycznym, wie w jakim stopniu mogą pomóc i w jakim również zaszkodzić, panuje nad nimi, nie poddaje się nim, nie daje się manipulować, co nie oznacza że jest oschły i nieempatyczny, właśnie, ze jest, tylko te emocje nie pokazuje w sposób histeryczny, tylko taki, w którym widać siłę wewnętrzną, daje innym poczucie spokoju.

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - 8 buław - miotałaś kiedyś oszczepem :), w odróżnieniu od karty wyżej, w tej jest dość dużo ruchu, działania, biegania, przemieszczania, przekazywania wiadomości, oczywiście raczej sportowy tryb życia, niezatrzymywanie się w jednej miejscowości na dłużej, kurier, listonosz, taksówkarz, bębniarz, "budowniczy ogrodzeń",  prowadzący kręgielnie, wypożyczalnia przyczep kempingowych,  sprzętów do biegania, rowerów, sprzedaż/wykonawstwo boazerii, parkietów i wszelakich drewnianych konstrukcji, które można dość szybko zamontować i zdemontować.

sorki, wyszły mi raczej męskie zawody, nie wiem czemu :) , może w połączeniu z Panem Królem - taka wybitnie opanowana sprzedawczyni domów z Księżycowego drewna <ok>

@EmiliaMaria

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 15.09.2016 o 17:33, Ismena napisał:

Widzę, że chętnych na ćwiczenia dotyczące przyszłego wcielenia brak, więc proponuję zmianę. Weźmy pod uwagę obecne życie, a konkretnie to:

Jakie zadanie mamy do wykonania? oraz Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy?

Ilość wyciąganych kart dowolna <ok>

 

Nawet z weryfikacją będzie łatwiej, bo część będzie można od razu zweryfikować ;)

 

 

Zapraszam chętnych :)

takie fajne ćwiczenie....

  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

To może ja odświeżę.

1. Jakie zadanie mam do wykonania? 9 buław.

2. Co powinnam zrobić, najlepszy zawód dla mnie to:  5 kielichów.

Hmm. Ktoś się podejmie interpretacji?

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też spróbuje, tak z ciekawości  bo  moje życie jest niestandardowe. 

 

1. Jakie zadanie mam do wykonania? : Mag

2. Co powinnam zrobić, najlepszy zawód dla mnie to:  Królowa kielichów  <facepalm>

 

Nie wiem jak o skomentować <turlamsię> 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Wam w jednym poście, ale będę się również posiłkowała książką Beaty Matuszewskiej "Tarot kluczem do poprzednich wcieleń", bo są w niej dobrze objaśnione zawody dla poszczególnych kart. Ogólnie polecam tę książkę do nauki tarota i szukania własnej drogi życia.

 

@AgataNeko,

9 buław - to m. in. działanie dla innych, determinacja i wola przełamania piętrzących się przeszkód, przygotowanie na nadchodzącą przyszłość.

5 kielichów - laborant, chemik, lekarz naukowiec, badacz, psychiatra, psycholog.

 

@Storm,

Mag - to m. in. wiara we własną moc, walka z egoizmem i nieuciekanie przed odpowiedzialnością, wyspecjalizowanie się w jednej dziedzinie, poznawanie świata.

Królowa kielichów - wychowawca, nauczyciel, wychowawca w sierocińcu, dyrektor szkoły, opiekun, lekarz położnik, lekarz pediatra, urzędnik. 

 

  • Dziękuję! 2

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egerio,

Dziękuję bardzo :) 1. czuję, że tak jest, dokładnie, 2. to muszę przemyśleć, bo jednak jestem dość ekspresyjna, a praca w labo czy naukowa wymaga większego skupienia, ale kto wie...

pozdrawiam <zielone>

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Egeria napisał:

 

@Storm,

Mag - to m. in. wiara we własną moc, walka z egoizmem i nieuciekanie przed odpowiedzialnością, wyspecjalizowanie się w jednej dziedzinie, poznawanie świata.

Królowa kielichów - wychowawca, nauczyciel, wychowawca w sierocińcu, dyrektor szkoły, opiekun, lekarz położnik, lekarz pediatra, urzędnik. 

 

Coś w tym jest, bo Mag pokazuje moje dylematy i poniekąd  obawy.  Królowa kielichów,  zawsze chciałem się rozwijać w kierunku historii, sztuki, wzornictwa, ale nie miałem  się jak wybić, albo ktoś inny kradł moje pomysły i prace... mur i beton  <facepalm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 16:01, AgataNeko napisał:

Egerio,

Dziękuję bardzo :) 1. czuję, że tak jest, dokładnie, 2. to muszę przemyśleć, bo jednak jestem dość ekspresyjna, a praca w labo czy naukowa wymaga większego skupienia, ale kto wie...

pozdrawiam <zielone>

 

Psycholog - to by się zgadzało, jak tak teraz myślę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...