Skocz do zawartości

PLAN NA OBECNE ŻYCIE

Ismena
 Share

Polecane posty

Cytat
Alicja napisał:
1. Jakie zadanie mam do wykonania? - Królowa Mieczy - inteligencja, sprawiedliwość, kreatywność, charyzma, niezależność, urok osobisty. Moim zdaniem jest to podążanie za celem, odważne realizowanie marzeń. Może nawet takie chłodne podejście do życia, założenie maski, przyjęcie postawy niedostępnej, w obawie przed zranieniem, cierpieniem. Przykrycie prawdziwej twarzy, nieujawnianie uczuć i emocji. Zdyscyplinowanie. Prawdomówność i lojalność, ale tylko w stosunku do zaufanych osó

b.

Nic dodać nic ująć, myślę, że postawy Królowej Mieczy powinnam się nauczyć, chociaż jeżeli chodzi o zaufanie obdarzam jej zaufanym osobom, staram się nie być wylewna, ale czy życie w ciągłych maskach ma sens?

Cytat
2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - 10 Buław - ciężka praca, może kilka różnych prac, wiele obowiązków, duża odpowiedzialność, branie zbyt wiele na swoje barki. Nie wiem, jaki to konkretnie zawód, mam tu problem <myśli>

A może o to chodzi, żebym nie brała na siebie zbyt wiele, bo ja zawsze wplatam się do pracy gdzie jest ciężko fizycznie <bezradny>

• 5 months later...
  • 1 month later...
Dnia 14.06.2018 o 18:14, Batyam napisał:

Jeśli wątek nadal jest otwarty <help> ......

To może poćwiczcie na mnie ...... jakie mam wyzwania i zadania  na ten mój 9 rok osobisty.

Jakie Batyam ma zadanie do wykonania w obecnym roku osobistym 9?

Słońce, Król Denarów, III Denarów

Otwarcie na relacje, nauka doceniania codziennych spraw, czerpania radości z małych rzeczy - spojrzenie oczami spontanicznego, ciekawego świata dziecka, kontakt z ciałem, z przyrodą, wyjście na światło dzienne.

Król Denarów - być może przepracowanie relacji ze starszym mężczyzną (ojcem?).

III Denarów - rozwój talentów, dzielenie się nimi ze światem, pokazanie światu, co w Tobie dobre, samorozwój, doskonalenie, konsekwencja w dążeniu :)

Myślę, że to nie tylko na ten rok osobisty :) Pozdrawiam :)

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dnia 4.08.2018 o 20:41, Essa napisał:

Jakie Batyam ma zadanie do wykonania w obecnym roku osobistym 9?

Słońce, Król Denarów, III Denarów

Otwarcie na relacje, nauka doceniania codziennych spraw, czerpania radości z małych rzeczy - spojrzenie oczami spontanicznego, ciekawego świata dziecka, kontakt z ciałem, z przyrodą, wyjście na światło dzienne.

Król Denarów - być może przepracowanie relacji ze starszym mężczyzną (ojcem?).

III Denarów - rozwój talentów, dzielenie się nimi ze światem, pokazanie światu, co w Tobie dobre, samorozwój, doskonalenie, konsekwencja w dążeniu :)

Myślę, że to nie tylko na ten rok osobisty :) Pozdrawiam:)

Esso Król Denarów to chyba mój przyszły mąż .....może? .bo nadszarpnięte są te relacje .......... moje relacje z rodzicami .... super są na szczęście .... ale też razem dużo przeszliśmy Mam poukładane relacje ... z nimi ....

ale okres mam ciężki z byłym mężem .....i nie mogę się odciąć od niego za nic ........ co znaczy wyjście na światło dzienne ? czy to znaczy że w końcu zacznę coś robić dla siebie z myślą o sobie .....?Czy może w końcu znajdzie się osoba która .... przyjrzy się sprawom.moim i odetnie mnie od byłego męża ?.... Czy pomożesz mi Esso to zinterpretować ?....

To o czym napisałaś co mam w obecnym roku osobistym zrobić i moje zadania na ten i inne lata cytuję .....'' Otwarcie na relacje, nauka doceniania codziennych spraw, czerpania radości z małych rzeczy - spojrzenie oczami spontanicznego, ciekawego świata dziecka, kontakt z ciałem, z przyrodą, wyjście na światło dzienne.''   to Ja z dawnych czasów .ja robię teraz może mniej ale ja taka jestem .....pozamykałam się ale to stres.... mam blokady .... życie ale bardzo chcę .... muszę się tylko UWOLNIĆ od przeszłości ......   to ta przeszłość mnie trzyma.... i kurczę może tym razem uda mi się by to uciąć / odciąć bo to duża przeszkoda a mierzę się z nią od 11 lat. 

Dziękuję Esso 

Dnia 10.08.2018 o 23:56, Batyam napisał:

Esso Król Denarów to chyba mój przyszły mąż .....może? .bo nadszarpnięte są te relacje .......... moje relacje z rodzicami .... super są na szczęście .... ale też razem dużo przeszliśmy Mam poukładane relacje ... z nimi ....

ale okres mam ciężki z byłym mężem .....i nie mogę się odciąć od niego za nic ........ co znaczy wyjście na światło dzienne ? czy to znaczy że w końcu zacznę coś robić dla siebie z myślą o sobie .....?Czy może w końcu znajdzie się osoba która .... przyjrzy się sprawom.moim i odetnie mnie od byłego męża ?.... Czy pomożesz mi Esso to zinterpretować ?....

To o czym napisałaś co mam w obecnym roku osobistym zrobić i moje zadania na ten i inne lata cytuję .....'' Otwarcie na relacje, nauka doceniania codziennych spraw, czerpania radości z małych rzeczy - spojrzenie oczami spontanicznego, ciekawego świata dziecka, kontakt z ciałem, z przyrodą, wyjście na światło dzienne.''   to Ja z dawnych czasów .ja robię teraz może mniej ale ja taka jestem .....pozamykałam się ale to stres.... mam blokady .... życie ale bardzo chcę .... muszę się tylko UWOLNIĆ od przeszłości ......   to ta przeszłość mnie trzyma.... i kurczę może tym razem uda mi się by to uciąć / odciąć bo to duża przeszkoda a mierzę się z nią od 11 lat. 

Dziękuję Esso 

Wydaje mi się, że najpierw będziesz musiała emocjonalnie zamknąć to, co ciąży, zanim się pojawi przestrzeń dla kogoś nowego. Więc może chodzić o byłego męża. Jeśli nie potrafisz sama, to może zgłoś się po pomoc? Z drugą osobą (niezaangażowaną w sprawę) zawsze łatwiej coś podomykać. Wtedy będzie łatwiej skupić się na sobie i pójść do przodu, ku nowemu :)

• Dziękuję! 1

Dnia 11.08.2018 o 00:11, Essa napisał:

Wydaje mi się, że najpierw będziesz musiała emocjonalnie zamknąć to, co ciąży, zanim się pojawi przestrzeń dla kogoś nowego. Więc może chodzić o byłego męża. Jeśli nie potrafisz sama, to może zgłoś się po pomoc? Z drugą osobą (niezaangażowaną w sprawę) zawsze łatwiej coś podomykać. Wtedy będzie łatwiej skupić się na sobie i pójść do przodu, ku nowemu :)

Tak zrobiłam Esso mam osobę która pomaga mi od roku podomykać sprawy .......... 

11lat spraw to długo ............. a ja mam plan na siebie ............. i wiem że pokrywa się on z tym o czym napisałaś 

Dziękuję Esso za poświęcenie mi czasu i odpowiedz

• Lubię! 1

• 1 month later...

@iwanek Jakie zadanie ma do wykonania? 

As Buław (wypadł podczas tasowania), II Buław, IV Kielichów, Gwiazda, II Kielichów, As Kielichów :)

@iwanek Co powinna robić, jaki zawód byłby dla niej najlepszy? 

As Denarów (podczas tasowania), VI Kielichów, Kapłanka, X Denarów, Król Kielichów, X Kielichów

• Dziękuję! 1

4 minuty temu, Essa napisał:

As Buław (wypadł podczas tasowania), II Buław, IV Kielichów, Gwiazda, II Kielichów, As Kielichów :)

As Denarów (podczas tasowania), VI Kielichów, Kapłanka, X Denarów, Król Kielichów, X Kielichów

Dzięki Essunia a podasz mi interpretację?

Dnia 16.09.2018 o 23:30, Essa napisał:

Muszę Ci powiedzieć Essa,że piękne karty mi wyciagnelas. Dziękuję Ci <buziak>

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Dnia 16.09.2018 o 21:39, iwanek napisał:

Kochane Panie,czy mogę prosić o rozłożenie kart także dla mnie?

1. 6 monet - wyrównanie pomiędzy dawaniem i braniem, skoro jest jako zadanie, to możliwe, że zbyt dużo pomagasz innym, nie oceniając i nie otrzymując niczego w zamian, możliwe, że pomagasz nieodpowiednim ludziom, albo takim, które po prostu żerują na tobie, możesz nieumiejętnie gospodarować pieniędzmi i własną energetyką, możesz być zbyt uległa innym

2. 6 mieczy - podróżnik w nieznane jak w świecie fizycznym tak i w mentalnym, wyprawy i pokazywanie innym miejsc takich, których jeszcze nikt nie zwiedzał, łączenie rodzin, nadawanie kierunku osobom, które nie wiedzą jak postąpić, może takie doradzanie, również z tą kartą kojarzy mi się psychologia powypadkowa, w sensie pomocy ludziom, którzy w jakichś zdarzeniach losowych wiele stracili, pokazywanie innym, że ten koniec moze być początkiem czegoś, czego na daną chwile nie wiemy

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dnia 17.09.2018 o 15:49, MIMESIS napisał:

To ja tez poproszę jesli ktos znajdzie czas <kwiatek>

tylko z krotka interpretacja bo nie mam wiedzy odpowiedniej o tarocie

1. 3 kielichów - radość z posiadania przyjaciół, wspólne spędzanie czasu z osobami nadającymi na tych samych falach, emocjonalne zrozumienie bycia/ przynależności do grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach, twórczość, traktowanie życia jako czegoś przyjemnego, spełnionego, emocjonalnie uzupełnionego

2.Rycerz mieczy - krytyk internetowy, ktoś kto korzysta ze swojego intelektu w porozumiewaniu się z osobami młodocianymi, prosto i na temat wyrażający swoje zdanie, może jakiś bloger, pomaganie osobom w wieku dojrzewania lub przekwitania, też pielęgniarka lub kosmetyczka, która przeprowadza zabiegi nie do końca nieinwazyjne, robienie tatuaży, praca przez internet, takie trochę intensywne i agresywne doradztwo,  prowadzenie kursów auto-stanowienia, też mogłoby być powiązanie z podróżami, lecz nie zwykłe wycieczki, tylko takie wypady ekstremalne, sprawdzające stan fizyczny i emocjonalny, może testy do wojska i policji (albo jakieś KGB, FBI i CBŚ <sarkazm> )

• Lubię! 2
  • Gratuluję! 1

Dnia 18.09.2018 o 20:21, SowAna napisał:

1. 6 monet - wyrównanie pomiędzy dawaniem i braniem, skoro jest jako zadanie, to możliwe, że zbyt dużo pomagasz innym, nie oceniając i nie otrzymując niczego w zamian, możliwe, że pomagasz nieodpowiednim ludziom, albo takim, które po prostu żerują na tobie, możesz nieumiejętnie gospodarować pieniędzmi i własną energetyką, możesz być zbyt uległa innym

2. 6 mieczy - podróżnik w nieznane jak w świecie fizycznym tak i w mentalnym, wyprawy i pokazywanie innym miejsc takich, których jeszcze nikt nie zwiedzał, łączenie rodzin, nadawanie kierunku osobom, które nie wiedzą jak postąpić, może takie doradzanie, również z tą kartą kojarzy mi się psychologia powypadkowa, w sensie pomocy ludziom, którzy w jakichś zdarzeniach losowych wiele stracili, pokazywanie innym, że ten koniec moze być początkiem czegoś, czego na daną chwile nie wiemy

Dziękuję Ci ślicznie  SowAno <buziak>

Dnia 18.09.2018 o 20:21, SowAna napisał:

Dziękuję Ci ślicznie  SowAno <buziak>

Dnia 18.09.2018 o 20:39, SowAna napisał:

1. 3 kielichów - radość z posiadania przyjaciół, wspólne spędzanie czasu z osobami nadającymi na tych samych falach, emocjonalne zrozumienie bycia/ przynależności do grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach, twórczość, traktowanie życia jako czegoś przyjemnego, spełnionego, emocjonalnie uzupełnionego

2.Rycerz mieczy - krytyk internetowy, ktoś kto korzysta ze swojego intelektu w porozumiewaniu się z osobami młodocianymi, prosto i na temat wyrażający swoje zdanie, może jakiś bloger, pomaganie osobom w wieku dojrzewania lub przekwitania, też pielęgniarka lub kosmetyczka, która przeprowadza zabiegi nie do końca nieinwazyjne, robienie tatuaży, praca przez internet, takie trochę intensywne i agresywne doradztwo,  prowadzenie kursów auto-stanowienia, też mogłoby być powiązanie z podróżami, lecz nie zwykłe wycieczki, tylko takie wypady ekstremalne, sprawdzające stan fizyczny i emocjonalny, może testy do wojska i policji (albo jakieś KGB, FBI i CBŚ <sarkazm> )

dziękuje Sówko, czyli nie zajeżdżać sie w pracy a znajomymi na ogródek piwny lub wyprawę, czułam z tym moim obecnym pracoholizmem mi nie po drodze <sarkazm>

pomarańczowe podkreślenie - to robie aktualnie w 100% sie zgadza

zielone - marzenia

• 2 weeks later...
Dnia 17.09.2018 o 13:20, iwanek napisał:

Muszę Ci powiedzieć Essa,że piękne karty mi wyciagnelas. Dziękuję Ci <buziak> 

Dnia 16.09.2018 o 23:30, Essa napisał:

Zadanie: naucz się realizować swoje cele, dużo tutaj wahania i zaniechań, a głowa pełna marzeń i idei. Pierwsze zadanie: idź do przodu, dokonaj wyboru, nie obawiaj się decyzji. Pisany jest Ci piękny związek, a zadaniem jest też dzielenie się z innymi. Wykorzystuj okazje, nie zamykaj się na uczucia i możliwości :)

Zawód: praca z dziećmi, z rodzinami, masz umiejętności terapeutyczne, jesteś dobrym słuchaczem, masz wiedzę i intuicję (Kapłanka), wrażliwość. Praca z ludźmi bądź praca przy domu, w domu. Praca przy książkach, z książkami, pisanie? Wykorzystaj naturalne zdolności, masz jakiś dar, masz go dawać innym. Może też coś odziedziczyłaś po przodkach - może być zawód pokrewny, ktoś coś w rodzinie już takiego wykonywał, niekoniecznie zawodowo. Masz wrodzone zdolności. Być może Twój przyszły partner też będzie to robił :)

• Dziękuję! 1

Dnia 29.09.2018 o 19:52, Essa napisał:

Zadanie: naucz się realizować swoje cele, dużo tutaj wahania i zaniechań, a głowa pełna marzeń i idei. Pierwsze zadanie: idź do przodu, dokonaj wyboru, nie obawiaj się decyzji. Pisany jest Ci piękny związek, a zadaniem jest też dzielenie się z innymi. Wykorzystuj okazje, nie zamykaj się na uczucia i możliwości :)

Zawód: praca z dziećmi, z rodzinami, masz umiejętności terapeutyczne, jesteś dobrym słuchaczem, masz wiedzę i intuicję (Kapłanka), wrażliwość. Praca z ludźmi bądź praca przy domu, w domu. Praca przy książkach, z książkami, pisanie? Wykorzystaj naturalne zdolności, masz jakiś dar, masz go dawać innym. Może też coś odziedziczyłaś po przodkach - może być zawód pokrewny, ktoś coś w rodzinie już takiego wykonywał, niekoniecznie zawodowo. Masz wrodzone zdolności. Być może Twój przyszły partner też będzie to robił :)

Zadania:podejmowanie decyzji  to moja zmora. 

Zawod: kiedyś marzyłam o napisaniu książki niestety moje umiejętności są niedostateczne. Moze TAROT kiedyś stanie się nie tylko moja pasją ale także pracą? 

Podobno ktoś z moich przodków wrozyl z kart. Może to właśnie moja droga? 

Dziękuję  Esso

• Lubię! 1

Dnia 29.09.2018 o 22:38, iwanek napisał:

Zadania:podejmowanie decyzji  to moja zmora. 

Zawod: kiedyś marzyłam o napisaniu książki niestety moje umiejętności są niedostateczne. Moze TAROT kiedyś stanie się nie tylko moja pasją ale także pracą? 

Podobno ktoś z moich przodków wrozyl z kart. Może to właśnie moja droga? 

Dziękuję  Esso

Dużo ludzi wokół Ciebie w tych kartach, dużo darów od losu :)  więc na pewno znajdziesz swoją drogę, tylko nie wahaj się, nie ograniczaj :)

• Dziękuję! 1

Dnia 29.09.2018 o 23:03, Essa napisał:

Dużo ludzi wokół Ciebie w tych kartach, dużo darów od losu :) więc na pewno znajdziesz swoją drogę, tylko nie wahaj się, nie ograniczaj :)

<buziak>

Dnia 29.09.2018 o 23:06, iwanek napisał:

<buziak>

jeszcze numerologicznie możesz sobie sprawdzić: Droga Życia, Klucz wcielenia, Wibracja Dnia, Liczba Ekspresji Zewnętrznej i Dusza, Wyzwania Życiowe :)

Dnia 29.09.2018 o 23:10, Essa napisał:

jeszcze numerologicznie możesz sobie sprawdzić: Droga Życia, Klucz wcielenia, Wibracja Dnia, Liczba Ekspresji Zewnętrznej i Dusza, Wyzwania Życiowe :)

Jak się liczy klucz wcielenia? Cała resztę mam już przeliczonaxD

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...