Skocz do zawartości

pająk


MalinowyDeszcz

Polecane posty

Dzisiaj miałam dziwny sen, wróciłam do takiego drewnianego domku, w którym mieszkałam, chcąc przejść do następnego pokoju natknęłam się na olbrzymią pajeczyne, która nie pozwalała mi przejść więc kucnelam i chciałam zrobić sobie mały otwor ale cała ta pajęczyna z takimi ogromnymi pajakami spa dla mi na plecy, był ze mną jakiś mężczyzna i ściągnął je ze mnie. Co może oznaczać taki sen?

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam dziwny sen, wróciłam do takiego drewnianego domku, w którym mieszkałam, chcąc przejść do następnego pokoju natknęłam się na olbrzymią pajeczyne, która nie pozwalała mi przejść więc kucnelam i chciałam zrobić sobie mały otwor ale cała ta pajęczyna z takimi ogromnymi pajakami spa dla mi na plecy, był ze mną jakiś mężczyzna i ściągnął je ze mnie. Co może oznaczać taki sen?

Olbrzymia pajęczyna, to coś co nie pozwala Ci pójść dalej, może również przesłaniać jakieś widoki, możliwości, które owszem są, ale Ty ich albo nie widzisz albo nie chcesz widzieć lub na tę chwilę nie bierzesz ich pod uwagę. Rozglądasz się za czymś innym, próbujesz iść do przodu (we śnie kucnęłaś i chciałaś zrobić mały otwór), ale średnio to wychodzi. W rezultacie napotykasz kolejne problemy i kolejne. We śnie mężczyzna Cię uratował, ale w rzeczywistości to Ty sama powinnaś brać odpowiedzialność za swoje czyny i starać Cię przewidzieć możliwe niebezpieczeństwa. Jeżeli w realnym życiu masz jakiś problem, jest coś co spędza Ci sen z powiek i nie wiesz co zrobić, aby tę sytuację rozwiązać, spróbuj spojrzeć na nią z innej perspektywy albo patrz na całość, a nie tylko na jakąś część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...