Skocz do zawartości

Zapal świecę w intencji...


Ismena

Polecane posty

Zapraszam do palenia świecy w konkretnej intencji. Polega, to na tym, iż podajemy intencję w jakiej świeca ma być zapalona, a jeśli ktoś chce pomóc, to po prostu zapala u siebie w domu świeczkę. Nic nie traci, a może pomóc i przyczynić się do szczęścia drugiej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam temat, więc jeśli dobrze trafiłam to ja poproszę o zapalenie świeczki w intencji znalezienia jak najszybciej nowej pracy dla mnie.

Pozdrawiam Aneta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja nie rozumiem... palic swiece w intencji kogos kto nawet nie kiwnie palcem? Swiece kosztuja. To wcale nie jest ciezkie, wygrawerowac swoje imie i nazwisko na swiecy paznokciem, zapalic ja i koncentorowac sie na swoim zyczeniu... naprawde. Nic nie ma za darmo, Wszechswiat dopilnuje aby sie zwrocilo.

 

Lepiej takie rzeczy robic samemu. :) Pamietajac oczywiscie o BHP i odpowiednich kolorach swiec, i nie moga byc powklekane. Swieca musi sie wypalic do konca i nasteonie nalezy ja zakopac w ogrodku badz pod jakims drzewem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem... palic swiece w intencji kogos kto nawet nie kiwnie palcem? Swiece kosztuja. To wcale nie jest ciezkie, wygrawerowac swoje imie i nazwisko na swiecy paznokciem, zapalic ja i koncentorowac sie na swoim zyczeniu... naprawde. Nic nie ma za darmo, Wszechswiat dopilnuje aby sie zwrocilo.

 

Lepiej takie rzeczy robic samemu. :) Pamietajac oczywiscie o BHP i odpowiednich kolorach swiec, i nie moga byc powklekane. Swieca musi sie wypalic do konca i nasteonie nalezy ja zakopac w ogrodku badz pod jakims drzewem.

Nie możesz tak powiedzieć, że ja nic nie robię, szukam pracy już od dłuższego czasu, wysyłam cv ale nikt się nie odzywa, skoro tak dużo wiesz to może odpowiesz mi na parę pytać:

Jakiego koloru ma być świeczka, z czego najlepiej ma być zrobiona np. z wosku, czy imię i nazwisko można wygrawerować np.szpilką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam pracy już od dłuższego czasu, wysyłam cv ale nikt się nie odzywa

 

Kochana nie chcę negować tego, że nie starasz się, tylko może mało energicznie, sytuację szukania pracy znam z autopsji, a raczej z domu, mój syn siedział i przez rok wysyłaŁ CV i czekał, ale to nie o to chodzi, trzeba dzwonić, szukać ogłoszeń w necie, gazetach, a nawet chodzić i pytać czy gdzieś nie potrzebują. Obecnie pracuje ale musiał się ruszyć i zadziałać. Z czekania na odpowiedź pracy nie znajdziesz.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba palaca swiece w czyjes intencji, zurzywa swiece ze swojej kieszeni. Osoba ktora chce czegos takiego, sama musi takze takie rzeczy robic... a nie prosic, aby palic swiece do odwolania... to kosztuje.

Wybacz, ale to takie wyslugiwanie sie innymi - samej mozna to zrobic. :) Rorozumiem poprosic jedna swieczke czy dwie kiedy samej sie to rowniez robi, ale nie stac z zalozonymi rekami w sprawie ducha i pozwolic aby inni wykorzystywali swoja energie, czas oraz pieniadze az do odwolania...

 

Swiece na prace pali sie w kolorze zielonym. Swieca nie moze byc uszkodzona, ani uzywana. Wzmocni sie ja ziolami typu: bazylia, paczula, cynamon - moze byc z przypraw, olejkiem aromaterapeutycznym ale mozna takze oliwa z oliwek jak i ulozeniem kamieni wokol swiec typu malachit czy turkus, piryt - liczba niepatrzysta.

 

Swieca najlepsza z wosku pszczelego, ale one sa drogie - wystarczy aby swieca nie byla barwiona (zeby w srodku nie byla biala).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten pomysł palenia w intencji kogoś (żyjącego) ma sens, jeśli następuje forma wymiany, o czym tutaj pisze Volva. Oczywiście możemy modlić się czy palić w intencji kogoś, komu chcemy pomóc, nawet jeśli ta osoba nie wie o tym. Natomiast jeśli tutaj ktoś wyraźnie prosi o coś, to powinien również być otwarty na zadośćuczynienie komuś innemu lub tej osobie, która pali świeczkę dla nas. Bowiem jeśli Aneto zatrzymasz energię, jaką ktoś Ci daje, to licz się z tym, że właśnie w inny sposób ta wymiana i tak zajdzie u Ciebie, w Twoim życiu.

 

Powody tego, że tak długo szukasz pracy mogą być różne. Mogą to być jakieś pokoleniowe sprawy czy schematy podświadome, które Cię blokują. Więc spróbuj na to spojrzeć głębiej. Może trzeba popracować na myśleniem lub obiektywnie spojrzeć na własne predyspozycje do zawodu, czy zachowanie własne podczas rozmów z pracodawcą.

Oczywiście palenie świec, czy noszenie przy sobie kamieni - wzmacnia, pomaga, czasem ułatwia, ale nie rozwiązuje za nas problemów, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam pracy już od dłuższego czasu, wysyłam cv ale nikt się nie odzywa

 

Kochana nie chcę negować tego, że nie starasz się, tylko może mało energicznie, sytuację szukania pracy znam z autopsji, a raczej z domu, mój syn siedział i przez rok wysyłaŁ CV i czekał, ale to nie o to chodzi, trzeba dzwonić, szukać ogłoszeń w necie, gazetach, a nawet chodzić i pytać czy gdzieś nie potrzebują. Obecnie pracuje ale musiał się ruszyć i zadziałać. Z czekania na odpowiedź pracy nie znajdziesz.

Ja dzwonie, wysyłam maile z zapytaniem, proponuję,że wyślę CV żeby mieli w bazie u siebie, przeglądam ogłoszenia prawie codziennie, nawet szukam pracy poprzez agencje pracy tymczasowej,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Proszę o zapalenie świecy w intencji mojego brata Arnolda. Leży w szpitalu, krwiak mózgu, coś z płucami, kręgosłup niewlad nóg już powoli. By wszystko się ułożyło i by wyzdrowiał. By operacja się udała jeśli będzie i po prostu wyzdrowial i cieszył się jeszcze życiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...