Skocz do zawartości

Psychologiczny portret tarotowy-prośba o pomoc w interpretacji.


Anielashesz

Polecane posty

Witam Nie posiadam jeszcze książki p. Chrzanowskiej na ten temat, ale bardzo jestem ciekawa co u mnie oznaczają karty na pozycjach. Szczerze powiem, że jestem trochę zdziwiona takim układem kart, słabo się z nimi identyfikuję. A Wy co sądzicie o tym sposobie? Czy ktoś się pokusi o interpretację mojego?smile

1. Dzieciństwo WISIELEC

2. Wiek średni RYDWAN

3. Wiek dojrzały - CESARZOWA

4. Podświadomość - SŁOŃCE

5. Świadomość - KOŁO FORTUNY

6. Nadświadomość - RYDWAN

7. Misja do wykonania - GŁUPIEC

8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje - UMIAR

9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - KAPŁAN

10. Co robiłam - CESARZ

11. Karmiczne zadanie - MAG

12. Karta harmonii psychicznej - UMIAR

13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - WIEŻA

14. Jak jest odbierana na zewnątrz – ZMARTWYCHWSTANIE (SĄD OSTATECZNY)

15. Sposób odpracowanie karmy – WISIELEC

17. Punkt komfortu karmy - SIŁA

18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? DIABEŁ

 

WISIELEC, SŁOŃCE, RYDWAN-tak odbierana na zewnątrz.

CESARZOWA, KOŁO FORTUNY, RYDWAN-wnętrze.

Szczerze mówiąc, patrząc na te karty, nic mi tutaj nie pasuję. Fakt, jestem początkująca. Ale ten RYDWAN?! to nie moje klimaty. Typowałabym KSIĘŻYC, ŚMIERĆ, PUSTELNIKA czy KAPŁANKĘ, a tu takie karty! Nie wiem, co mam myśleć, albo ten rozkład mi w ogóle nie działa, albo nie znam dobrze interpretacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anielashesz spróbuj coś sama opisać (tyle ile potrafisz), bo u nas na forum jest tak, że najpierw wstawia się własną interpretację, a dopiero później następuje pomoc i interpretacje od innych osób ;)

Zaglądnij tutaj viewforum.php?f=240 może te znaczenia okażą się pomocne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym portretem to jak i ze wszystkim, albo coś nam pasuje albo nie :) Ale spróbuj zinterpretować, przeanalizować te karty, zerknij na wskazówki umieszczone tutaj na forum i może pomału, coś zacznie pasować, będziesz bardziej przekonana :) Owszem nie twierdzę, że będzie się wszystko zgadzać, ale może chociaż trochę. Na pewno trzeba pamiętać, że portret jest wyliczony na podstawie daty urodzenia i na podstawie tych wyliczeń mogą pojawić się zarówno blaski jak i cienie, bo karty mogą być interpretowany w pozycji odwróconej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...